Z. Vaišvila žada atskleisti R. Grinevičiaus ir jo atstovaujamų anonimų, taip pat LR Seimo nario P. Gražulio paskelbtus melus

2021, 1 kovo, 8:43 | kategorija LPT | atsiliepimų (15) | peržiūrų 1 346 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kovo 2 d. Seimo konferencijų salėje rengiama Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kas suteikė priedangą provokacijai prieš Lietuvos Respubliką?”

Spaudos konferencijoje dalyvauja karzygys.lt atstovas Ainis Petkus ir Lietuvos visuomenės tarybos valdybos narys Stanislav Ladinskij.

Spaudos konferencijoje dalyvauti kviečiamas LR Seimo narys Petras Gražulis.

Interneto svetainė „karzygys.lt“ perspėjo visuomenę apie iki šiol neprisistatančių anonimų grupės, galimai atstovaujamos Raimondo Grinevičiaus, reikalavimo iš pareigų pašalinti LR Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Vytautą Tomą Raskevičių tikruosius tikslus ir galimas pasekmes.

Paskelbta, kad per keletą savaičių šį reikalavimą parėmė 365440 Lietuvos piliečių, kad šis reikalavimas vasario 23 d. įteiktas LR Seimui. R. Grinevičius 2021-02-19 spaudos konferencijoje LR Seime paskelbė, kad Reikalavimas yra ne dėl V. T. Raskevičiaus pažiūrų, bet dėl jo netinkamos veiklos ir dėl Stambulo konvencijos neratifikavimo, nors Reikalavimo tekste yra teigiama priešingai.

Vasario 22 d. Petras Gražulis kolegoms Seimo nariams pateikė LR Seimo Rezoliucijos dėl Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko V. T. Raskevičiaus piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir jo nušalinimo iš šių pareigų projektą.

Įtampa visuomenėje dėl šio Reikalavimo didinama, nors tvirtinasi dėl šios provokacijos aukščiau minėtoje svetainėje skelbta įvykių prognozė – į šią diskusiją įsijungė Europos Parlamento nariai Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, paskelbę apie EP Žaliųjų frakcijos ruošiamą rezoliuciją dėl „homofobų išpuolio“ Lietuvoje prieš LGBT bendruomenę. T. V. Raskevičius taip pat viešai paskelbė, kad tai yra išpuolis prieš jį dėl jo pažiūrų.

Kitokią nuomonę dėl šios, pranešėjų nuomone, provokacijos viešai paskelbusi minėta svetainė ir signataras Zigmas Vaišvila, paaiškinę, kad tokiais veiksmais siekiama nukreipti visuomenę nuo svarbiausių klausimų sprendimų, buvo paskelbti melagiais ir sąmokslo skelbėjais, apkaltinti patriotų užsipuolimu ir skaldymu, atstovavimu Tėvynės Sąjungos partijai ir net LGBT rėmimu, T. V. Raskevičiaus gynimu.

Signataras Zigmas Vaišvila kreipiasi į LR Seimo narį Petrą Gražulį, kviesdamas jį dalyvauti šioje LR Seimo spaudos konferencijoje ir paaiškinti šias iniciatyvas. Kad P. Gražuliui nereikėtų to daryti sąmokslo teorijomis besidalinančiose interneto svetainėse.

Pranešėjai spaudos konferencijoje pateiks ne spėliones, bet faktus ir įrodymus, atskleidžiančius R. Grinevičiaus ir/ar jo atstovaujamų anonimų, taip pat LR Seimo nario P. Gražulio paskelbtus melus, taip pat pateiks informaciją visuomenės vertinimui, kad išsiaiškinti, kas dangsto šią provokaciją.

Pranešėjų nuomone, visuomenės, pradėjusios aktyviai ieškoti išeities dėl valdžios, faktiškai pradėjusios karą prieš Lietuvos piliečius, situacijos, siekiais ir pastangomis neturi manipuliuoti anonimai, dar ir primityviai bei beatodairiškai meluojantys, apsiskelbę Tautos balso reiškėjais ir vienytojais.

Visuomenė verčiama skubėti, nemąstyti ir procesus vertinti paviršutiniškai, valdant ją istorijoje jau ne kartą išbandytu padidinto patriotizmo deklaravimu. Todėl būtina susivokti, į kur nukreipti mūsų veiksmus, kad apginti visuomenę, valstybę, mus ginančią LR Konstituciją – mūsų pagrindinį susitarimo įstatymą, į kurio veikimą ir draugiją mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, nepriiminėjome svetimųjų, norinčių be mūsų valios mums primesti svetimas gyvenimo ir mūsų žlugdymo iniciatyvas, taisykles.

sarmatas.lt pabrėžia, jog aukščiau esantis tekstas – tai subjektyvi jo autoriaus nuomonė, niekaip ir niekuo nesusijusi su redakcijos pozicija.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 15

 1. Ec says:

  Gerbiu Z.Vaišvilą, nors anksčiau gerbiau labiau, kol kas dar manau, kad tai gali būti kažkoks nesusipratimas. Dabar jo veiksmai atrodo apgailėtinai, lyg būtų įsižeidęs jog jo nepakvietė į vakarėlį. O gal jis ir teisus, paklausysiu jo argumentų

 2. Op says:

  Kai valdžia gyviai užėmė teroristų vietą, gera Žmonėm, vargu ar bus…

 3. Vytas says:

  Vien tai, kad Kubilius su Juknevičiene „kelia vėjus“ EP man yra pagrindas manyti, kad Grinevičius ir Ko užmynė ant skaudančio „mazolio“ ne tik LGBT-istams, bet ir Tėvynės Sąjungos – Konservatorių partijai (TSKP). O aiškūs ir nepaneigiami faktai yra paskelti paties Raskevičiaus: pirma, kad jis yra „profesionalus gėjus“ . Ką tai reiškia – nepaaiškino, bet galiu įtarti bet ką, kad ir tai kad jis tenkina vyrų norus už pinigus. Antra, kad jis „atėjęs į seimą galės gerai, ir pirmoje eilėje, ginti LGBT-tistų teises“. Ką Laisvės partija aktyviai ir daro. Pakol kas gerb. Z.Vaišvila pirmame pasisakyme nepateikė jokių argumentų , parodančių, kad Grinevičius ir jo draugai siektų kitųtikslų, o tik vieno: žmogus, esantis profesionalus gėjus, atėjęs į seimą su tikslu ginti TIK LGBT-ų teises, negali būti Seimo Žmogaus teisių gynimo komiteto pirmininku, nes yra aiškus interesų konfliktas.. IR TIK TIEK.

 4. saul says:

  Va čia tai numeris DDD Bus laaaaaabai įdomu. Visa penktoji kolona pasimetusi ir kraipo galveles.

 5. Oi, says:

  na, jei jau Vaišvila antrina raselei ir kibiliukui, žinomiems Lietuvos geradariams ir Žmogaus teisių komiteto pirmininkui, kuris yra suinteresuota pusė, tai labai panašu, kad mūsų Signataras pavirto ,,juoduoju arkliuku“ – :). Jo isteriški pasakojimai apie tai, kas parašyta Peticijoje, labai švelniai kalbant yra melas. Manyčiau, kad čia schema yra kitokia: visuomenė yra piktybiškai provokuojama, turint labai konkrečių tikslų. Beje, įdomu ar šitie Vaišvilos pasisakymai yra visos Lietuvos Visuomenės Tarybos nuomonė? ką transliuoja ir ką gina šis asmuo?– visai neaišku. Kodėl jo pasisakymuose staiga atsirado Šakalienė? Vaizdas toks, kad ,,juodasis arkliukas“ nutarė vienu ypu atidirbti visiems :) :) :). Zigmukai, – gėda.

 6. oi, says:

  beje, įdomu ar jis, vargšelis, ir per šitą savo konferenciją, kaip per ankstesnę karžygio laidelę, nedrįs pakelti akių ir visąlaik žiūrės ,,šuns zakristijon“, t.y. pastalėn? :)

 7. Vidmantas says:

  tojo nupususio ydijoto , vaisviliuko pezalai jau darosi nebejuokingi , ne veltui apskelbtas psichopatu , bet da ir lietuvytisko pavydo pilnas pasrodo . Kokie apgailetini tiejie petreotai vaisviliukai su chebryte , fuu , da i kremliaus meslu dvokiantys

 8. Op says:

  Kas ten su tapimo milijonų…?

 9. Simas Simaitis says:

  Pats geriausias kelias išlaikyti šią laisvės iliuziją, selekcionuoti tam tikrus galvijus pervedant juos į valdančiųjų klasę. Galvijai prisilaikantys hierarchijos, sugrąžins bet kurią laisvamanę karvę į rikiuotę. Jie sulygins su žeme visus, kurie įrodinės, kad žmonių kalinimas ir valdymas tai amoralūs dalykai. Jeigu viena galvijų banda išdrįsta užprotestuoti ar pasipiktinti esama padėtimi – geriausias būdas ją sutramdyti, užsiundant ant jos kitą galvijų bandą, nei tiesiogiai ją užgniaužiant. Priklausomi galvijai atliks juodą darbą galvijų savininkams. Intelektualų klasė, po indoktrinacijos vadinamos universitetiniu išsilavinimu, įtakojama bei korumpuojama titulais bei privilegijomis, isteriškai gina žmonių kalinimo privalumus.

  Daugiau:
  sarmatas.lt/10/ar-gali-issilaisvinti-vergai-nepastebintys-vergijos/

  Man Zigmas Vaišvila kaip tik ir yra tas galvijas – provokatorius, kuris daro viską, kad kitus, bet kuria kaina, išlaikyti aptvare.
  Jau esu minėjęs, kad šis, mūsų tautietis, deda visas pastangas, kad grįžti į „išrinktųjų luomą“. Jis gauna iš sistemos signataro rentą ir kanda ranką tų, kurie jį ir maitina.
  Apie jį nieko nebuvo girdėti iki tol, kol jis suko savo biznelį. Kur jis buvo kai išdrąskė Ignalinos elektrinę?! O jis juk su ja turėjo tiesioginį ryšį, nes turi mokslų kandidato laipsnį būtent branduolinės energetikos srityje. Kur buvo jo audringa veikla? Jo veikla prasidėjo tik tada, kai jo paties sėbrai pasikėsino į jo biznelį, o iki tol jo nebuvo nei girdėti, nei matyti.
  Jo veiklumo reikia tik pavydėti. Prijungus prie jo dinamą, galima būtų elektrą gaminti. Nukreipus jo veiklą kita linkme, jam,dievaž,nebūtų lygių.

 10. Algirdas says:

  >Simas Simaitis „Selekcionuoti tam tikrus galvijus…“ :))) Penki balai!! Tai, kad tas jau kadaise vyksta Simai ir netik su Vaišvila. Daug mėšlo dabar kyla į paviršių, todėl žmonės ir laukia. Laukia kol visas iškils, tada ir pasimatys kiek tarp mūsų sveikų ar apysveikių likę.

 11. saul says:

  Įdomu kokia Sarmato pozicija/nuomonė apie p.Vaišvilos pasisakymą?

 12. Vytas says:

  Išklausius Z.Vaišvilo visus argumentus kyla tas pats klausimas: ar atsiras Lietuvoje lyderis, kuris sugebės suvienyti Tautinių jėgų grupeles. Nemanau, kad neklysta kai kuriais momentais tiek Z.Vaišvila, įtardamas Grinevičių ir jo grupę sąmoningu veikimu valdančiųjų naudai, tiek nuoširdus ir gana naivus P.Gražulis, kurio patiklumu gal kai kas ir pasinaudoja, tiek eilė bandžiusių kažką rimto priešpastatyti „tradicinėms partijoms“ politinių veikėjų. P.Gražulio pasisakyme Z.Vaišvilos spaudos konferencijoje laikau teigiamu jau vien dėl to, kad jis pasiūlė teigiamą, mano požiūriu, dalyką: prieš eidami į viešumą pirma sėskime prie apvalaus stalo ir pasikalbėkime, išsakykime savo abejones ir išdėstykime kiekvienam atskirai žinomus faktus. VEIKIME VIENINGAI, net turėdami skirtingus argumentus.

 13. Vidmantas says:

  sitas priedurnio shmotas vaisviliukstis arba ydijotas , arba realus psichinis ligonis , skaldytojas , valdziagyviu Lietuvos ir russkij miro SIKNALAIZYS, konkretus tarp kitko . Sitaip atvirai dyrbt pries Tauta jau dugnas . P. Grazulis SAUNUOLIS !!!

 14. xxxx says:

  Visas savo kalbas Vaišvila pradeda savo nuopelnų Atgimimo metu vardijimu. Neneigiu, vyras daug prisidėjo prie nepriklausomos Lietuvos kūrimo, bet… Kai reikėjo toliau kurti NEPRIKLAUSOMĄ Lietuvą, jis pasitraukė ir darbavosi savo naudai, nors žinojo koks yra Landsbergis ir visa jo šutvė. Leido jiems kilnoti žemes, naikinti pramonę, laivyną, nualinti kaimą, išvaryti žmones iš Lietuvos. Pabudo tik tada, kai buvo pasikėsinta į jo biznį. Prirašinėjo ilgiausių straipsnių apie tai, kaip jo firmą skriaudžia ir nori sunaikinti. Dabar rengia perkonferencijas, kurių beveik niekas nežiūri. O tas Gražulio puolimas sunaikino visus mano pagarbos Zigmui likučius. Visą savo pagiežą ir priešiškumą perkėlė į Gražulio asmenį. Gaila, kad kažkada daug gero Lietuvai padaręs žmogus virto piktu ir pagiežingu seniu.

 15. Azazela Wolan says:

  Matyt visame šiame armidėlyje tik Vaišvila ir išlaiko šaltą protą ir mokslininko logiką. Kažkas pasiūlo nukreipiantį nuo tikslo popieriuką pasirašyt, ir visi skuba reaguoti, net nepasvarstę – ar mums taip svarbus tas vaivorykštiniais triusikėliais nesusipratėlis? Gal visas seimas perpuvęs ir jį reikia versti, ar ruošti rimtą referendumą rimtais reikalais.
  Kai buvo žemės referendumo reikalai – rimtų rimčiausias Lietuvos reikalas – tai buvo atlikta tvarkingai, turint planą. O dabar referendumą dėl triusikėlių? JIs iš tos kovos užsidirbs kankinio aureolę, ir lietuviai taps pajuokos objektu – homofobais , na ar mažą ką gali sugalvot komuniagų leftistiniai palikuonys, persivadinę liberalais.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top