Žmonės kraupsta: Lietuvos ministrai savo kabinetuose vietoje valstybinės iškabino LGBT atributiką

2021, 22 kovo, 10:15 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 784 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Armonaitė ir Skuodis

Antanina Strumilienė

Po vakarykštės „Panoramos“ netekau žado.

Kai kurie ministrai savo kabinetuose nukabinę prezentacinius LR Prezidento portretus ir jų vietoje sukabinę Lietuvos istorines asmenybes.

Laisvės partijos vadovė, ekonomikos ministrė A. Armonaitė ministro kabinete pasikabino LGBT atributiką – vaivorykštės spalvų skarele „stilizuotą“ – rašytoją Žemaitę.
Jeigu atsikeltų ši rašytoja, apmaukšlinta gėjiška skarele, nežinau, ką ji Armonaitei pasakytų, bet ministro kabinete vietos jai neliktų.

Kitas Laisvės partijos ministras, rodantis kryptį, kur skristi Lietuvai, – susisiekimo ministras M. Skuodis – savo kabinetą „pasipuošė“ gėjų spalvų barzda „padabinto“ J. Basanavičiaus portretu.

Vidaus reikalų ministrė konservatorė A. Bilotaitė savo oficialų sveikinimą pavaldžioms institucijoms „papuošė“ LGBT vėliavos spalvomis.
Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas T. Raskevičius vietoje Seimo nario ženkliuko prisisegęs nešioja LGBT vaivorykštės ženklą, o jo kabinete Seime puikuojasi ne Lietuvos trispalvė, o LGBT vėliavėlė.

Ar galima Vyriausybės ir Seimo nariams oficialiuose darbo kabinetuose tokiu būdu „reprezentuoti“ Lietuvą ir reklamuoti savo gėjiškas vertybes?

Kiek dar leisime šitiems „tautos atstovams“ tyčiotis iš Lietuvos, jos žmonių ir istorijos?

Juk jų veiksmai – tai valstybinių simbolių išniekinimas.

Koks protokolas juos verčia tai daryti?

A. Bilotaitei ir A. Armonaitei LGBT atributika yra tas pats, kas lietuvaitėms gintariniai karoliai.

Kas akyse praradęs Tėvynę, tas ją praradęs ir savo širdyje.

Neįsivaizduoju, ką jaučia žmogus, tautos vertybes susidėjęs į ministro portfelį, nejaučiantis meilės savo šaliai, atsisėdęs į ministro kėdę ir įsivaizduojantis, kad jis yra tos šalies šerdis?

Kas praranda Tėvynę akyse, tas ją seniai praradęs ir savo širdyje.

Valstybės vėliava, kaip ir Tėvynė, – žmogui tik viena.

Niekinti tautos vėliavą ir valstybės simbolius – reiškia tik viena – savo Tėvynę išduoti.

Konstitucija ir meilė Lietuvai ministrams turi būti įrašyta į širdį, o ne ant popieriaus.

Kaip jaučiatės, ponai ministrai, nuo sienų nukabinę simbolius, už kuriuos lietuviai ilgai liejo kraują? Ar dar ilgai tyčiositės iš Lietuvos žmonių?

Ar tokie ministrai stotų ginti Lietuvos iškilus reikalui? Griaudami Tėvynės pamatus, Jūs griaunate ne tik valstybę, ne tik save, bet ir mus.

Tėvynė – tai jausmas, kurio neatstos niekas. Jos neišsineši, įsidėjęs į ministro porfelį.

Neįmanoma nuo veido nei nuo padų nusivalyti Tėvynės dulkių. Iš jos išvažiavę – sugrįžta. Iš jos išnykę – negrįžta niekada.

Jūs apvogėte laisvę, apgavote tautą, iš žmonių atėmėte tai, kas jiems brangiausia. Ar Jums teikia pasitenkinimą toks gyvenimas?

Ne klaidos taisymas, o atkaklus jos laikymasis žemina ne tik Jus, bet ir valstybę, žemina mus visus. Jūs iš paskutinių jėgų siekėte valdžios. Nesidžiaukite atsidūrę jos aukštybėse ir pakilę virš kitų.

Tai, ką Jūs darote šiandien, atsitvėrę nuo tautos ir valdžios viršūnėse mojuodami vaivorykštinėmis vėliavomis, – yra tik bedugnės kraštas.

Nulipti nuo jos – neįmanoma. Nuo jos galima tik nukristi.

Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Op says:

  Kaip teisngai, pIderąstas ar pEderąstas?😟

 2. Vytas says:

  Keista, kaddėl tokių atvirų LGBT propagandos aktų tyli opozicija. Betne tik LGBT propaganda, tai mažiausiai Vyriausybės įstatymo bei tarnybinės etikos pažeidimai, už kuriuos turėtų būti iškeltas apkaltos Bilotaitei, Skuodžiui, Armonaitei, Raskevičiui. O šiaip tai jau atviras ir sąmoningas šių keturių asmenų (o gal jų ten ir daugiau?) NEAPYKANTOS KURSTYMAS. O kur Vyriausioji Tarnybos etikos komisija, seimo etikos komisija, kad leidžiami tokie ANTIVALSTYBINIAI AKTAI Kur Šimonytė, kur Čmilytė-Nielson, kodėl jos nevykdo savo pareigų? Negi seimas ir Vyriausybė jau nebe valstybės valdžios įstaigos, o LGBT bendruomenės Lietuvoje centrinės būstinės?

 3. Gintaras says:

  ne kraupti reikia, o visom esamom teisinėm priemonėm vyti tokius veikėjus lauk. Užvis tuos, kurie pateko ne pagal vienmandates apygardas, o pagal partinius sąrašus. Beje, „Laisvės“ partijytė net užregistruota buvo kreivai – prabėgus tam skirtam laikui, taip, kad jos sprendimai yra jau neteisėti.

 4. Anonimas says:

  Ką vyti, Gintarai? Patys išsirinkot, dabar srėbkit.

 5. Karlas says:

  Kokia opozicija, Vytai? Visos partijso yra liberalios savo programa ir vykdoma politik, o jų pavadinimai – socdemai, krikdemai, valstiečiai, nerodo idoeloginės krypties. Vienintelė galima opozicija liberaliam gaivalui yra uždrausta įstatymu, taigi turėkites tai ko esate verti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top