Aivaras Lileika: Lietuva Sarmatija, istorijos vingiai [video]

2010, 10 balandžio, 9:02 | kategorija Istorija | 19 komentarų | peržiūrų 6 749 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Istorijos pateikimas, kaip ginklas, naudojamas iki šių dienų ir daro labai didelę įtaką tautų,
tautų pasaulėžiūros formavimui. Todėl, bet kurios santvarkos pagrindiniu tikslu tampa istorinių
faktų pritempimas prie savo ideologijos. Nes tikri faktai gali būti pavojingi pačios santvarkos
egzistavimui.

Arijai, indoeuropiečiai, kas jie ir kodėl jie? Valdymo metodai, katalikų bažnyčios įtaka po, ir
iki, krikščionybės įsigalėjimo. Apie Romą, kaip katalikų bažnyčios židinį, jos įtaką Sarmatijai
bei likusiam pasauliui.

Citata iš video:

„Romėnai nieko nesukūrė pasaulio kultūrai, jie net neturėjo savo tėvynės, buvo tik Romos
miestas ir Romos imperija, kuri susidėjo iš užgrobtų šalių. Kitaip sakant karinė valstybė.
Karinė, klajokliška ideologija, neturinti jokių šaknų.
Visa Roma pastatyta iš užgrobtų pinigų, t.y. už Dakijos biudžetą.“

Apie visa tai galite pažiūrėti šioje paskaitoje.
P.S. Tai tikrai reikalinga ir būtina žinoti kiekvienam.


Daugiau šia tema galite pažiūrėti čia: http://sarmata.blip.tv/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 19

 1. zoot says:

  Pagaliau išgirdau kas yra Sarmatija, o tai tik nuotrupos tai M Juškausko per Pūkas tv , bet nebuvo nieko konkretesnio. Pradedu suprasti kodėl žmogus kreipėsi į Grybauskaitę laišku dėl Sarmatijos ? Aiškėja kas ir kodėl financuoja visokius bumbuliauskus o tie jau bene 20m taip nieko ir negali pasakyti o tik ekskrementus mala ir visokius EU projektus vykdo?
  Padėkoti reikia A Lileikai . Juk tai konsoliduoja Lietuvą ir paaiškina kad nafik visai nereikalingas nei seimas nei tokia vyriausybė o tokių ir visai nebuvo senovėje ,o buvo supper sistema kuri pati save valdė anot Petrovo.Juk pažiūrėkime kad ir Lietuvos kaime kuris buvo 50 ais 60 ais 70 ais 80 ais ar ten reikėjo kokios nors valdžios, viskas savaime vyko? Kas su mumis padaryta? Visgi viskas eina paskui mūsų paleistą mintį ir už padarytus darbus vienokia ar kitokia forma reikės atsakyti ,valdžiai taip pat? Sakoma už tėvų klaidas moka vaikai, išrinktieji tarnaudami globalistams yra visiški savanaudžiai aš sakyčiau netgi išsigimėliai, gal būt jų gyvenime nieko nenutiks ir pragyvens lėbaudami tačiau kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį ir jiems mirus viskas pereina jų vaikams sakoma prakeikta giminė būna kad nesiseka ir tt? Ar tik ne tame viskas ir glūdi? Adamkui apie tai tiesiai šviesiai buvo parašyta , ir paklausta ,jo neadekvačią reakcija visa parsidavusi žiniasklaida eskalavo manau dievas yra (aukščiausias herarchinis valdymas žemėje)ir kiekvienas veiksmas turi ir atoveiksmį tik va tas išgama vaikų neturi?

 2. As says:

  Teko skaityti užrašus, kurie žymi Romos įkūrimą: „Nova Roma Sarmatia Prov.“ – t.y. Naujoji Roma (Romuva), Sarmatijos provincija???

 3. arvydas says:

  Na ne, Roma yra Roma, ji buvo pasienyje su Dakija, kurią užgrobus, susilietė Sarmatijos ir Romos pasieniai.
  Va tada viskas ir prasidėjo:)

 4. Dariuss says:

  Gerai vyrai mąstot, taip galima bus viską atkurti

 5. NeTiesa.lt says:

  Išgamaoms šiais laikais už savo darbus tenka atsakyti jau šiame gyvenime – akivaizdus pavyzdys – netrukus amžinaatilsį Ambalas Brazauskas, kuriam už jo visus nuopelnus aukštenė jėgą atsilygino prostatos vėžiu.

  Kitas pavyzdys – užsienio žvalgybos p-rezidendas Lietuvoje – Valdelis Adamkevičius. Žmogus jaunystėje pradėjęs tarnauti, švelniai tariant, negeram šeimininkui, taip ir paliko kaip nudžiūvusi šaka – bevaikis, nukaršęs, niekam nereikalingas šliurė.

  Beje, kaip ir dabartinė mūsų evrosojūzinė p-rezidentė, kuri ne tik vaikų, bet net antros pusės neturi. Vėlgi, Dievas konkrečiai kryžių padėjo ant jos giminės.

  O dabar dar pasižiūrėkit, kaip mūsų „valdovams“ jų asmeniniai gyvenimai sekasi? Beveik visi persiskyrę, beveik nė vienos normalios tvirtos šeimos su sveikais gražiais vaikais… Vien kažkokia elitinių urodų banda.

  Taip kad tėvų nuodėmės anksčiau vaikams ir vaikų vaikams atsirūgdavo, o dabar kitas socialinis laikas – grąžą už savo darbus kiekviena karta gauna asmeniškai.

 6. Eglė says:

  Įjungus trečią dalį, man rodo antrą, tai įdedu tos trečios nuorodą: http://www.youtube.com/watch?v=Ol28DieuLA8&feature=related

 7. arvydas says:

  Ačiū Egle, pataisyta jau, rodo normaliai.

 8. Tikraineas says:

  na gi vaikai as manau kad pasauli valdo zydai-jie sugalvojo sita religija, ar dar pries kelis tukstancius metu sugalvota ir pamirsta pritaike dar syki, vis gi nebuvo tais laikais daug zmoniu mokanciu skaityti ir rasyti, o ir rasantys gal nekiekvienas norejo rasyti, dometis istorija, zmonems labiau rupejo isgyvenimo klausimai, kas zeme are, sejo ir dauginosi, kas nesidaugino testosterono pertekliaus sukelta agresija isliedavo karuose (nors dar draugas pasakojo, kad pvz romenai avis vesdavosi i kara kad nebutu p*der*st***s). Zydam priklauso didieji pasaulio bankai ir korporacijos. Nors cia gal daugiau antiglobalistu diegiamos idejos, bet esme atsirinkti siais laikais kada kas tiesa sako, kas meluoja, ar kas ko nedasako.
  ps
  Farmacija ir ta zydu. gaila kad Hitleris nebaige savo darbo..

 9. Eglė says:

  Dar neperžiūrėjau ir neperklausiau visko, ką kalba A.Lileika, bet čia man super dalykas atrodo. Taip gražiai, nuosekliai įrodoma. Ir net jei iš tikro to nebuvo, ir kažkas įrodytų, kad šitas žmogus nusišneka, vistiek aš juo tikėčiau, nes taip yra tiesiog teisinga. Tai turėtų būti tiesa. Karai, žudynės, turto, žemės, žmonių grobimai, kitų žeminimas, galų gale ginčai yra nesąmonė. Ir A.Lileika su tais pasakojimais apie Sarmatiją, žmonių kilmę tą ir įrodo. Tokios Sarmatijos egzistavimas įrodo, kad žmonės nėra gyvuliai. Daug kur teko skaityt ir girdėti iš pažįstamų sakant apie žmones, kaip nieko gero nežadančius, degraduojančius padarus ir visuomet tam patvirtinti pateikiama istorija. Bet parodoma tik ta istorija, kurioje dominuoja žmonių žvėriškumas, savanaudiškumas, kur problemos sprendžiamos krauju, lietuviai išvis atsilikę kažkokie. Sarmatija sumala šituos „faktus“ į miltus. Idealistų svajonės apie tobulą pasaulį nėra tik svajonės.Toks pasaulis jau buvo. Čia orientyras šiuolaikiniams žmonėms. Šitą istorijos variantą ir oficialųjį, kurio moko mokykloje, galima palyginti su tėvais. Oficialusis variantas yra prasigėrę degradai tėvai, iš kurio negali paimti pavyzdžio, kurie tavim nesirūpina, dėl kurių esi priverstas augti gatvėje ir mokytis iš kitų, tu neturi pamatinių vertybių, o tik kažkokias išvestines, kurios nuolat keičias, griūna, esi netvirtas, viskuom abejoji. Sarmatijos variantas tai tokie tėvai, kurie moko svarbiausių dalykų, kurie tiki tavim, todėl tu bet kokiu atveju nepalūši, nes žinai, kas gyvenime išties svarbu. Pasaulis nežino, kad turi normalius tėvus. 

 10. Sarmatas says:

  Šilkgruberis irgi globalisyams tarnavo. Juk Šveicarijos tai neužėmė. O tie chazarai, kuriuos Hitleris naikino, nieko baisiai ir nevaldė. Levitai viską savo rankose laiko.

 11. Praeivis says:

  Štai čia radau daugiau Aivaro paskaitų:
  http://sarmata.blip.tv/

 12. Algirdas says:

  Aivaras triūsia išsijuosęs. Šaunuolis.
  Tačiau valdymo klausimais (jis juos, dažniausiai, pavadina geopolitiniais) karts nuo karto pateikia abejotinas interpretacijas. Pvz. visai nepagrįstai priskiria asmeniškai Pilsudskiui nepelnytus laurus už pergalę ties Varšuva prieš Tuchačevskio ordas. Tereikia įlysti (deja, tai nėra lengva(:, todėl ir nuorodos nepateikiu) į pranzūzų archyvus, kad sužinotum, jog visą planą parengė talentingas karo patarėjas iš Prancūzijos. Visgi, jei Aivarui ne tik ir toliau seksis sėkmingai „atzombinėti“ vietos gyventojus :), bet ir sutelkti daugiau drąsių asmenų bei įtikinti didžiavyrių ir didžiamoterų palikuonis, kad LDK idėja gyva, procesas gali įgauti didesnį pagreitį. O tai reiškia, kad net ir dabartinės kartos gali suspėti patirti džiaugsmą, sugrįžus į darnaus ir natūralaus vystymosi kelią.

 13. Algirdas says:

  O čia tas pats tik iš kitos varpinės (nežinau ar matysite, nes kitoje šio portalo vietoje mano nuoroda dingo: http://rutube.ru/tracks/1314511.html?v=28ceb1017bbbdc54f84062a6d8208785

 14. svastika says:

  Ačiū Lileikai už ryžtą.

  Kam įdomu dar giliau, einant prie pasaulio istorijos, siūlau knygą: Россия в кривых зеркалах.

  http://levashov.info/books.html

  Sėkmės šviesos kely.

 15. dvr says:

  kodel musu valdzia nekovoje uz savo prarastas zemes, gardinas bresta litovka, suvalku krastas

 16. Oj says:

  Man taves gaila, tokius kaip tu turetu deginti, uzdaro proto bukaprotis, noreciau, kad visi isgamos su tavo mastymu isnyktu is lietuvos, nes per tokius jinai netik, kad nesivysto, bet vis ritasi zemyn. 

 17. zita says:

  sveikas AIVARAI,noriu tau nuosidziai padekoti,uz tokia didele tavo ideja,kuri mirtinai reikalinga cia ir dabar
  koks savo Tevynes Patrijiotas,kuris nezino savo praeities ,savo saknu ,manau jis nera stiprus zmogus-o tik pasaulio pilietis.Visiems savo tautieciams ,kurie uzsienyje,perduodu zinia -dziugia zinia,kad Jus savo gyvenimo dali paaukojate zmoniu svietimui,ir jiu ikvepimui,buti svo krasto patrijiotais ir kovoti del savo zemes ,savoTevynes ,savo ateities,nes tik gilui  savo
  i storijios suvokimas,gali islaikyti gyvasti ir Lietuva nebus istrinta,mes buvome ir busime,su savo garbinga ir didinga preitimi,ir sviesesne nugaleta TIESA — valstybe,
  Aciu uz JUSU didziuli darba vardan tos LIETUVOS.
  Tegul stiprybe JUS  telydi.MES TIK SU JUMIS,LINKEJIMAI PATYS SILCIAUSI.AS.LAIMES JUMS LINKIU.
   

 18. mattas says:

  Sarmatija zinoma gera ideja,bet tai jau praeitis,gyvenimas deja eina pirmyn….nepatartina gyvent vien praeities utopinem idejom…metas kurti ateiti,o ne atstatineti praeiti… ;)

 19. Gimtoji kalba - lietuvių says:

  Praitis tai tarsi žemė į kurią atsiremiama, kad galima būtu žengti kitą žingsnį. Utopija yra gyventi kito sąskaita. Visa kas gera nauja – yra senai pamiršta sena. Nereikia kurti kvadratinio rato.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top