Amerikiečių politikas: „Ką mes iš tiesų darome suteikdami karines garantijas trims mažoms Baltijos valstybėms?“

2016, 27 balandžio, 21:24 | kategorija Realybė | 7 komentarai | peržiūrų 1 411 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

breitbart.com

Patrikas Bjukenenas

Penktadienį pasisakydamas televizijos programoje «McLaughlin Group», amerikiečių politikas-kolumnistas, buvęs Baltųjų Rūmų komunikacijos direktorius respublikonas Patrikas Bjukenenas pareiškė, jog Putinas – „griežtas autoritarinis Rusijos valdytojas. Taip buvo visada. Visi carai buvo būtent tokie, ir mes negalime surasti bendros kalbos su šia tauta? Kokia problema su šia šalimi?

Atsakydamas į kritiką Putino adresu ryšium su jo teritorinėmis avantiūromis už Rusijos ribų, Bjukenenas pridėjo, jog „Krymas yra arčiau Rusijos, nei Puerto-Rikas nuo mūsų“. Ir, „ką mes iš tiesų darome suteikdami karines garantijas trims mažoms Baltijos valstybėms“?

Po kaltinimų ginant Putiną, Bjukenennas atsakė, jog visai nėra jo šalininkas, tačiau pasakė, jog „reikia sąveikauti kartu su šiuo vaikinu, kaip ir su bet kuriuo kitu žmogumi šiame pasaulyje“.

Vėliau jis pareiškė, jog „Putinas – mūsų (JAV) sąjungininkas kovoje prieš „Islamo valstybę“. Bombarduodamas ISIL jis nedarė ir nedaro jokių problemų Amerikai“.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. algimantas says:

  Na taip, čia jau atvirai mus laiko nieko vietoje. Ir atitinkamai žiūri palankiai į Rusiją. Kas Lietuvai nežada nieko gero. Bet, kaip sakoma: „kaip šauksi – taip ir atsilieps“.

 2. Myndė >> to "Gojus" says:

  aš tai manau, kad blogiau už -25%/25m būti ne labai kas gali….

 3. Stasys says:

  Atsakymas į klausimą ką Pasaulio žandaras iš tiesų daro ketindamas padidinti savo karinį dalyvavimą Rytų Europoje ir dislokuoti Baltijos valstybėse šarvuotą brigadą akivaizdus.
  Pasaulio žandaras, landsbergandonijos kūrėjų-grybauskaičių, landsbergų, linkevičių, olekų, paulauskų….pastangomis, , net rizikuodamas paaukoti Baltijos valstybes (dėl jų galimos okupacijos) nori susigražinti vienvaldystę sprendžiant Pasaulio valstybių likimus. Dabartinė situacija, kai jam reikia tartis su Rusija Pasaulio žandarui nepatinka ir jis norėtų, kad nereikėtų tartis su Rusija ir kad viskas klostytųsi taip, kaip tai buvo, neatsakingai pasielgusio Gorbačiovo, kuris sutiko išvesti kariuomenę (buvo įvesta pagal 1945 m. Potsdamo konferencijos nutarimus) iš Vokietijos nepareikalavęs raštiškų garantijų iš NATO pusės ir alkoholiko Jelcino laikais. Baltijos valstybėse dislokavęs JAV karines pajėgas Pasaulio žandaras ženkliai sumažintų Rusijos saugumą ir įgytų galimybę šantažuoti Rusiją.
  Rusija perspėjo, kad ji reaguos į landsbergandonijos kūrėjų prašymu ruošiamą JAV provokaciją-padidinti savo karinį dalyvavimą Rytų Europoje ir dislokuoti Baltijos valstybėse šarvuotą brigadą. Jankiai Karibų krizės metu ryžtingai sureagavo, kai SSRS Kuboje pastatė raketines bazes su vidutinio nuotolio balistinėmis raketomis ir ilgojo nuotolio raketomis, nešančiomis branduolinį ginklą., tai kodėl dabar Rusija turėtų nereaguoti į jai priešiškų pajėgų dislokavimą prie jos sienų ir kelis šimtus kilometrų nuo Maskvos. JAV šarvuotų brigadų sudėtyje yra taktinių raketų, su branduoliniu užtaisu, divizionai, todėl jų dislokavimą pasienyje Rusija nedaliais.
  Pati efektyviausia ir mažiausiai aukų pareikalausianti Rusijos reakcija į landsbergandonijos kūrėjų prašymu JAV sprendimą dislokuoti Baltijos valstybėse šarvuotą brigadą būtų iš anksto užimti tas teritorijas, kuriuose JAV ketina dislokuoti savo karines pajėgas. Dėl Baltijos valstybių išvadavimo JAV branduolinio karo su Rusija nepradės.

 4. fb nerijus geopolythica says:

  to algimantui..,,isidemek amziams,LT geopolitineje erdveje yra nulis,mumis tik naudojasi pasauliniai geopolitikos strategai vienu ar kitu atveju,zaidziamas sachmatu zaidimas;)ka Lietuva dar turi apciuopamai labai vertingo,tai pozeminiai vandenys:)kurie netolimoje ateityje bus privatizuoti;)Ramiai miegok ,ir suprask ,niekas taves nepuls,nes niekam tu nesi idomus.ir uzmirsk ta rusija.

 5. fb nerijus geopolythica says:

  STASIUI…savo isivaizduojama kara pazaisk per play station :)nusiraminsi.

 6. Stasys says:

  To fb nerijus geopolythica sako: STASIUI… Tai landsbergandonijos kūrėjai-grybauskaitės, landsbergai, linkevičiai, olekai… ir jų šunauja turėtų karą žaisti per play station, o ne provokuoti Rusijos, nes gali susilaukti nemalonių pasekmių.

 7. Marazma says:

  Niekas cia jusu nelauke,kaip „okupantai“ elgiates,mes su savo „kariauna“ kaip nors apsiginsim, dar jankyjos nebuvo ,kai Lietuvos Kunigaikstyste karaliavo europoje, o jusu „sutve“ isnaikinus indenus pasijautet ,kaip „hazeinai“ ,Pasiimkit savo „sestiorkas2“ ,isdavikus ir „pjaukit“ ikur akys veda,Uzknisot visa pasauli!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top