„Ant slenksčio Armagedonas“: Kokiu būdu JAV ir KLDR sunaikins planetą – reali versija

2017, 13 balandžio, 20:22 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (16) | peržiūrų 1 872 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Baisi pasaka pamažu virsta realybe. Specialistai pasakoja apie tai, jog žmonija dabar randasi prie Armagedono slenksčio, o pasaulio pabaigą surengs JAV ir KLDR. Būtent link to veda visa susiklosčiusi pasaulyje situacija.

Branduolinis ginklas.Pasaulyje branduolinį ginklą turi devynios valstybės, tačiau panaudoti jį ypatingu atveju pasirengusios tik dvi – JAV ir KLDR. Amerika neslepia to, jog yra nusiteikusi labai agresyviai, ir toli eiti nereikia – pakanka tik prisiminti Hirosimą ir Nagasakį, kai čia pat tampa labai nejauku.

Kai tas įvyko, visas pasaulis suprato, jog JAV sugeba nesusimąstydamos nužudyti daugybę žmonių ir apskritai gyvybę milžiniškose teritorijose. Taipogi, pasitikėjimo joms suteikia tai, jog randasi jos kitame kontinente. Ši šalis ne kartą yra grasinusi pasauliui ir ne vieną karą yra sukėlusi pati.

Antra šalis galinti panaudoti branduolinę bombą – Šiaurės Korėja. Čia kita situacija. Korėja supranta, jog prarasti ji iš esmės neturi ko. Šalis seniai diskredituota ir blokuojama iš visų pusių – toliau tik skurdas. Ji verčiama atsisakyti ginklų, tačiau niekada to nepadarys, kadangi supranta, jog tai paskutinė jos galimybė išsigelbėti nuo nuolatinio spaudimo.

„Šie žmonės neturi ko prarasti. Jie išrikiuoti rikiuotėje, mobilizuoti ir motyvuoti. Jei reikės trinktelėti branduoliniu užtaisu į kokį nors artimiausią kapitalizmo ir kapitalo lizdą – trinktelės. Teks po to mirti – mirs. Sugebės nusitempti paskui save į branduolinį pragarą pusę pasaulio – nusitemps“.

Būtent todėl visi gerai žino, – jei nori pradėti branduolinį karą – išerzink Šiaurės Korėją. Būtent tai JAV dabar ir daro. Ir, kaip tvirtina specialistai, JAV pasirengusios nuspausti mygtuką ir pradėti žutbūtinį susirėmimą. Čia įdomu tai, jog JAV prisidengia Pietų Korėjos interesais, esą lyg ją gindama, nors pati šalis yra prieš tai – ji tai supranta, jog branduolinis smūgis pirmoje eilėje užkabins būtent ją.

Labiausiai nesuprantamas dalykas dabartinėje situacijoje – dėl ko žudyti visą žmoniją? Viskas, ką sugebėjo atrasti ekspertai – siekis „naujai suvienyti triumfuojančiame orgazme amerikiečių elitą“. Ir visa tai tik todėl, kad žmonės „prarado Dievo baimę“, tvirtina ekspertas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 16

 1. vytautas says:

  BRANDUOLINIS KARAS … IR KAS TAME KARE LAIMES … JEIGU JAV GALVOJA, KAD JI KARIAUS KITAME KONTINENTE, TAI JI LABAI APSIRINKA … TIESIOG GAILA AMERIKOS GYVENTOJU, KURIE NET NENUTUOKIA, KOKIA GRESME KIEKVIENAM IŠ JU KELIA JU PACIU PREZIDENTAS TRAMPAS … JUK AMERIKOJE KARAS BUVO LABAI SENIAI … JEIGU JAV GALVOJA, KAD BRANDUOLINIS KARAS BUS TOKS PAT, KAIP JAPONIJOJE, TAI DIDELE JOS KLAIDA … ATOMINI GINKLA DABAR TURI NE TIK JAV, BET IR EILE KITU VALSTYBIU …

 2. konkurencijos nėra says:

  KOKIA GRESME KIEKVIENAM IŠ JU KELIA JU PACIU PREZIDENTAS TRAMPAS

  Kaip gerai būtų jei p rezidentai nors ką spręstų savo valstybėj!

 3. Saulius says:

  Na JAV yra pasaulio taikdarys ir policininkas, prižiūrintis taiką ir skleidžiantys demokratija…. bla bla ir taip toliau.Na nelimpa man sitie makaronai,kad ir kaip noretu pasauline ziniasklaida tai yrodyti,aisku daug kas tuo tiki,nemazai to nežino,bet tokiu kuri sugeba bent kiek analizuoti ir susidaryti savo nuomonę mažėja.Kiek dar tures yvykti karų ,kad zmonija supras neina ginklu atnesti taikos .jega gimdo pasipriesinima, smurtas gimdo didesni smurta.

 4. Dovydas says:

  …kam patinka čia mazochizmas…. ?Ar tokie straipsniai turi kitą tikslą apart gąsdinimą, nes lengviau valdyti išsigandūsį……? Kodėl Sarmatuose, ar delfių maža?

 5. saul says:

  Matai dovedai Delfyje raso apie ruSSija,o Sarmatuose apie Amerika,kaip apie „galimus“karu sukelejus.Ale,anokia cia naujiena-kas pinigus moka,tas ir muzika uzsako.

 6. Valentinas says:

  Čia dar viena dėmesio verta informacija apie dabartinį laikmetį… youtube.com/watch?v=LnEIVJlhq1o

 7. Nuomone says:

  Del vienos S Korejos tai nemanau kad bus tas visuotinis armagedonas. Taciau Korejos pusiasalyje tai laisvai gali ivykt. S Koreja daug tokio ginklo neturi bet P Korejai gali smogt…jog ir ju 20000 pabuklu nutaikyti i Seula. Aisku tada ir S Korejos neliktu…pagyvensim pamatysim

 8. būtšaknis says:

  Dovydai,patikėk manimi – čia visai ne joks gąsdinimas,čia pamąstymai apie tai,ko tik urve lindintis nesugebėtų matyti.Kai prasidės tai kas aprašyta,tu mielas drauge net išsigąsti nespėsi.

 9. Dovydas says:

  „……Kai prasidės tai kas aprašyta….“ Tai čia instrukcija, kad jei ką, tai žinotume, kas vyksta….. ? Koks rūpestis, vienok….. Tokie „pamąstymai“ yra juokingi, tačiau graudu dėl žmonių kvailumo…. Tačiau, durnių muša ir bažnyčioje, matyt, taip jam ir reikia, mielas drauge….

 10. Alvydas says:

  Jei atvirai ir giliai,tai pasaulio tvarkas tiek socialistines, tiek komunistines bei kapitalistinias, liberalias programuoja ir kūria Išrinktosios tautos atstovai. Teisinti vieną ar kitą yra naivu. Klaidų ir sėkmių yra abejose. Veberis ar Marksas. Išrinktos tautos kraujas. Ruzveltas, Hitleris ar Stalinas. Kai suvoki ir žinai priežastis ir kūrėjus tada kitaip supranti. Nėra čia nei amerikos, nei rusijos yra klano planai. Kai tai atskiri tai pasidaro kitaip. Už programos klaidas kalti programišiai akys vėl veda pastą kas kūria programą. Nebūtų defektuoto sockomunizmo neapsikrėtę juo būt š.korėja.

 11. būtšaknis says:

  „Koks rūpestis, vienok….. Tokie „pamąstymai“ yra juokingi, tačiau graudu dėl žmonių kvailumo…. “ Vienok,jau bus visiškai dzin kas kvailas ir ant kiek,kai raketos pradės sproginėti Lietuvos teritorijoje… nebent yra tokių protingai mąstančių kad Korėjos toli ir atgarsio nebus.Gal ir taip.Man irgi patogu taip galvoti.

 12. Dalia says:

  Ačiū, Valentinai, už nuorodą. Antra dalį taip pat peržiūrėjau. Štai, ką reikia žinoti. Beje, Kai jums pavyko be išryškinimo įkelti nuorodą?Man nukopijuojant nuoroda visada išsiryškina.

 13. Tomas says:

  Taip visiškai teisingai parašyta,na JAV kelia karus ir chaosą pasaulyje,taigi ir 2 pasauliniai karai neįvyko be jų pagalbos,pirmas pasaulinis karas buvo reikalingas,tam kad sunaikintų dvi stipriausias to meto auksines valiutas,tai Vokietijos markę ir Rusijos rublį,taip ir įvyko ir po karo doleris tapo auksine valiuta,na ir Anglijos svaras tai ta pati anglosaksų irštva. Antras pasaulinis karas buvo reikalingas tam,kad doleris taptų pagrindinė pasaulinė valiuta,taip ir atsitiko.Na o dabar vyksta tas pats scenarijus,jankiams ateina galas,jie prispausdino tiek trilijonų niekuo nepadengtų dolerių ir jų niekas nebenori imti,Rusija ir Kinija na ir kitos BRIKS šalys nori atsisakyti dolerio ir įsivesti savo auksinę valiutą,tai yra JAV siaubas,todėl jiems reikia 3 pasaulinio karo…juk ją valdo satanistai,masonai ir iliuminatai,jų demoniška ideologija paremta tuo,kad jie vieninteliai turi valdyti pasaulį,o jei nebegali to padaryti tada pražudys visą žmoniją…

 14. Simas Simaitis says:

  Ponia Dalia, skaitykite kas yra parašyta žaliai paryškintame paaiškinime prieš komentarų rašymo laukelį. Ten suprasite, kaip jums gausis neparyškinimas ar atvirkščiai.

 15. Dainius V. says:

  DaliaI : tikrai taip manote kad pateiktos nuorodos Jums buvo naudingos? Tada Jūsų laukia didelis nusivylimas,nes Jums derėtų žvelgti plačiau ir informacijos ieškoti kitur visame kur,bet tik ne lietuviškuose portaluose.O jeigu esate tokia naivi ponia(nes panelei gal būtų atleistina) tai ir toliau rašinėkite tokiuose kaip šis portaluose.Ir paklauskite savęs,o kodėl toks „daiktas“ yra ,kaip Sarmatai?

 16. saul says:

  Begedziai,nepulkite mano drauges Dales.Daiktas yra daiktasO rasineti ir skaitineti yra sveika..Ir taskas.DDD

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top