Arvydas Daunys. Padėka reklamuojantiems protesto žygį „Didysis šeimos Gynimo Maršas 2021″

2021, 24 balandžio, 10:51 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 415 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Arvydas Daunys

Facebook nuotr.

Norėčiau eilinį kartą padėkoti visiems, reklamuojantiems „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2021„. Nuoširdžiai.

Net, jei tikslai ir buvo visiškai kiti. Aš orientuojuosi į rezultatą, o jis pralenkia visus lūkesčius.

Respublikos vyr. redaktorius Vitas Tomkus apskaičiavo tiksliai, paskelbdamas pirmadienį filmuotos TV laidos vaizdo įrašą, kurioje dalis „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatorių buvo pakviesti dalyvauti, ir, esą savanoriškai nutarė prieš kameras „demaskuoti“ patys save visuomenės akyse :)

Rezultatas priminė sprogusios bombos efektą – vien ko vertas buvo Artūro Orlausko pasisakymas, kurį su pasibaisėjimu cituoja ir varto mūsų „žiniasklaida“, net nesupratusi, kad tai buvo eilinis kaulas jai, atspindintis tik mažą dalelę jausmų gamos, kurią daugelis Lietuvos piliečių jaučia mūsų Seimui. Mažulytę.

Bet ir ta mažulytė dalelė kai kuriuos tiesiog sukrėtė, – kaip jis išdrįso pavadinti „gan******“ Seimo narius. Kaip jis išdrįso pasakyti, jog kiekvienam iš jų „į dantis“ atneš „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″ reikalavimus? – Siaubas kažkoks. Galvoj netelpa.

O tai, kad kito veiksmingo būdo įteikti Seimo nariui jam skirtą kreipimąsi tiesiog nėra – niekam iš tiesų nerūpi.

Niekam nerūpi ir tai, kad Seimo nariai apskritai spjauna į visus kreipimusis, mesdami juos į šiukšlių dėžę net neskaitę.

Ir tai laikoma demokratijos pasiekimu. Ir kasdiene norma. Ar norime, kad tokia norma tęstųsi toliau? Ne?

Bet, va, siekis įteikti Seimo nariui į rankas kvietimą – siaubas kažkoks. Visų demokratijos principų griovimas. Tos demokratijos, kurią matome čia vykstant jau 30 metų ir kuri daliai Lietuvos gyventojų jau stovi skersai gerklės.

Dalis žiniasklaidos priemonių su pasimėgavimu tampo atskirų „Maršo“ organizatorių biografijos faktus, visiškai nereaguodamos į tai, kad krištolo skaidrumo buvusių ir esamų Seimo narių reputacijos kažkodėl nepadaro jų patraukliais visuomenės akyse.

Nes jų darbai liudija visiškai priešingus dalykus, nei skelbia jų nepriekaištinga reputacija.

Man vien per vakar ir užvakar skambino 5 žiniasklaidos priemonės, bandydamos išpešti mano nuomonę apie tai, kaip aš žiūriu į atskirus mūsų komandos narius. Bus įdomu paskaityti ką galiausiai jos parašys.

Apie žmogų, mano nuomone, reikėtų spręsti pagal tai, ką jis pasiryžęs padaryti esamu momentu. Ar jis pasiruošęs apdergti kažkokios iniciatyvos autorius, ar priešingai – pasirengęs prie jos prisidėti, siekiant visai valstybei svarbių tikslų.

Ar jis pasiruošęs atsisakyti konformistiško patogumo ir iššaukti ugnį į save, siekdamas to, kas yra mūsų visuomenės pamatas – Šeimos apsaugos nuo valstybės kišimosi absoliučiai visomis prasmėmis, visų piliečių teisių apsaugos iš kurių svarbiausia – pasirinkimo laisvė, žodžio laisvės ir visų kitų dalykų, kurių čia neišvardinau.

Žmogus tik tada tampa žmogumi, kai prisiima atsakomybę už kitus, supratęs, kad daugiau nėra nieko, kas būtų pasiryžęs tai padaryti, vykstant Lietuvos, kaip valstybės griūties procesui.

Šiandien to siekia protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ organizatorių komanda. Ji dirba ir šiandien, ir šiuo metu. Visiškai nepriklausomai nuo to, kaip ją „reklamuoja“ šio protesto žygio priešininkai.

Bet, kiekviena reklama vis tik yra reklama, nes pinigų visaapimančiai reklamai visoje Lietuvoje mes neturime. Tačiau turime daug nenorinčių, kad šis „Maršas įvyktų. Ir net nenorėdami to, jie mus remia reklamuodami tai, kad šis žygis įvyks :)

Ačiū jums, mūsų oponentai. Jūs padedate mums greičiau sutelkti Maršo šalininkus, ir tai yra neįkainojama paslauga, kurią jūs mums darote net nemokamai :)

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ – įvyks bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis!

P.S. Kad nereikėtų žiūrėti žiniasklaidos pateiktų iškarpytų ištraukų – įdedame pilną TV laidos vaizdo įrašą, kuriame Maršo“ organizatoriai demaskuoja“ patys save.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. saul says:

    Jo ,spektaklis buvo rimtas. Labai gerai,kad parodote viską ar nevisai,žmonėms. Bet, vienas išsiskyrė iš kitų stipriai. Karštas vyras. Iškart sukirbėjo mintis,kad uždėjus juodus ūsus ir sušukavus ant šono plaukus,idealiai primena vieną veikėją,propogavusį cirkolio metodą makaulių matavimams. Nežinau,kas būtų,prileidus toookius prie valdžios lovio.

  2. Super says:

    Kas butu kas butu, zinoma tau butu ragai :)

  3. Birutė Rimkienė says:

    Džiaugiuosi, kad Lietuvoje dar yra žmonių, kurie kovoja už tiesą. Esu kaunietė, todėl gailiuosi, kad negalintys dalyvauti šiame marše Vilniuje, nepakviesti išeiti į Laisvės al. Kaune, palaikant Vilniaus maršo dalyvius.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top