Bendras JAV, Belizo, Vokietijos, Indonezijos ir Senegalo pareiškimas dėl COVID-19 aukščiausiojo lygio susitikimo

2022, 19 balandžio, 6:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (6) | peržiūrų 303 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Skiepijama nėščioji

JAV Baltųjų rūmų puslapyje paskelbto pranešimo turinys:

Jungtinės Valstijos, kaip pirmojo COVID aukščiausiojo lygio susitikimo pirmininkė, Belizas, kaip CARICOM pirmininkas, Vokietija, pirmininkaujanti G7, Indonezija, pirmininkaujanti G20, ir Senegalas, pirmininkaujantis Afrikos Sąjungai, džiaugiasi galėdami pranešti, kad kartu rengsime antrąjį pasaulinį COVID-19 aukščiausiojo lygio susitikimą, kuris virtualiai vyks 2022 m. gegužės 12 d., rašoma JAV Baltųjų rūmų pranešime.

Aukščiausiojo lygio susitikime bus padvigubintos mūsų bendros pastangos siekiant užbaigti ūmią COVID-19 pandemijos fazę ir pasirengti būsimoms grėsmėms sveikatai.

Šis aukščiausiojo lygio susitikimas rengiamas po pirmojo pasaulinio COVID-19 aukščiausiojo lygio susitikimo, kurį 2021 m. rugsėjo 22 d. sušaukė Jungtinės Valstijos.

Prieš gegužės 12 d. aukščiausiojo lygio susitikimą, raginame pasaulio lyderius, pilietinės visuomenės narius, nevyriausybines organizacijas, filantropus ir privatųjį sektorių prisiimti naujus įsipareigojimus ir pateikti sprendimus, kaip paskiepyti pasaulį, išgelbėti gyvybes dabar ir sukurti geresnį sveikatos saugumą – visiems ir visur.

Naujų variantų, tokių kaip Omicron, atsiradimas ir plitimas sustiprino poreikį sukurti strategiją, kuria būtų siekiama kontroliuoti COVID-19 visame pasaulyje.

Kartu galime sušvelninti COVID-19 poveikį ir apsaugoti tuos, kuriems gresia didžiausia rizika, skiepydami, atlikdami tyrimus ir taikydami gydymą, imdamiesi veiksmų, kuriais siekiama kuo labiau sumažinti įprastinių sveikatos priežiūros paslaugų sutrikimus, ir remdami daugiašalį ACT-Accelerator mechanizmą.

Žinome, kad turime pasiruošti jau dabar, kad galėtume sukurti, palaikyti ir finansuoti pasaulinius pajėgumus, reikalingus ne tik naujoms COVID-19 atmainoms, bet ir būsimoms sveikatos krizėms.

Siekdami padėti įgyvendinti šiuos tikslus, raginame visas šalis ir suinteresuotąsias puses įsipareigoti imtis skubių veiksmų, kad būtų sukurtos sistemos, kurių mums reikia, kad užbaigtume ūminę COVID-19 fazę, išgelbėtume gyvybes ir sukurtume geresnį sveikatos saugumą bei sveikatos sistemas.

Aukščiausiojo lygio susitikime bus remiamasi pirmojo aukščiausiojo lygio susitikimo temomis ir įsipareigojimais, ir bus akcentuojama parama vietos lygmeniu priimamiems neatidėliotinų ir ilgalaikių iššūkių sprendimams, įskaitant:

 • injekcijas į ranką;
 • Tyrimų ir gydymo priemonių, ypač skirtų didžiausios rizikos grupėms, diegimą;
 • sveikatos priežiūros darbuotojų skaičiaus didinimą ir apsaugą bei įprastinių ir svarbiausių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sutrikimų mažinimą;
 • galimybių gauti geresnes medicinines atsakomąsias priemones, įskaitant mokslinius tyrimus ir plėtrą bei patalpas, regioninės gamybos didinimą ir įvairinimą;
 • tvaraus pasirengimo pandemijoms, sveikatos saugumo ir sveikatos sistemų finansavimo užtikrinimą.

Tikimės dar vieno sėkmingo aukščiausiojo lygio susitikimo, kuriame bus tęsiamos tarptautinės pastangos kovojant su COVID-19 ir gerinama pasaulinė pasirengimo pandemijoms sistema.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Vytas says:

  Nieko naujo pasauliniame COVID-o fronte: siūloma tęsti prievarta skiepų nuo koronos naudojime. Apie neteisinga informaciją dėl COVID-19 poveikio atskiroms grupėms nekalbama. Pagal Pfizer duomenis šiai ligai jautresni 18-55 metų gyventojai, o ne 60+ senoliai. Baigsis karas Ukrainoje ir vėl bus vakcinacijos nuo koronos vajus. Per daug gardus kąsnis iš skiepų,kad farmakompanijos taip engvai nutrauktų visuomenės puolimą.

 2. jon says:

  Tikrai taip.

 3. Anonimas says:

  Infa.lt straipsnis apie šimtais procentų išaugusius kritinius susirgimus, priežastys neva beaiškios. Netikslu – tai ne eur klausimas, bet populiavijos maži imo, atsikratant senolių…

  P.S. kur sarmatų komentatas, retransliavo propagandą tiesiog, kame logika;)

 4. Petras says:

  Infa.lt straipsnis apie šimtais procentų išaugusius kritinius susirgimus, priežastys neva beaiškios. Netikslu – tai ne eur klausimas, bet populiavijos maži imo, atsikratant senolių…

  P.S. kur sarmatų komentatas, retransliavo propagandą tiesiog, kame logika;)

 5. Saliamonas says:

  PASAKYTA Į DEŠIMTUKĄ,BŪTENT TAIP IR VYKSTA

 6. Jonas says:

  Bilo Geitso turtas nuo 70 mlrd padidėjo iki 120 mlrd per pandemija išvadas pasidarysit patys:)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top