Bulgarijoje savanoriai gaudo nelegalius įsibrovėlius ir išvaro atgal į Turkiją

2016, 17 balandžio, 12:19 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 616 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ekrano nuotrauka 2016-04-17 12:09:48

Pilietinė visuomenė – jėga! Bulgarijoje savanoriai gaudo nelegalius įsibrovėlius ir išvaro atgal į Turkiją

Visi matėme, kaip prieš kelias dienas nelegalūs imigrantai smurtu ir jėga šturmavo Graikijos-Makedonijos sieną. Makedonijos pasienio policijai nelengvai pavyko atremti agresyvių užpuolikų ataką. Teko neprašytus svečius ir dujomis patručyti, ir guminėmis kulkomis pavaišinti.

Pažvelgus į žemėlapį nuostabą kelia tai, kad greta yra Bulgarija, turinti gerokai ilgesnę sausumos sieną tiek su Graikija, tiek su Turkija. Tačiau tokių vaizdelių, kaip iš Makedonijos pasienio mes nematome. Kažkaip agresorių gaujos iš Rytų vengia jėga brautis į tą šalį.

Vienas iš paaiškinimų yra griežtas Bulgarijos visuomenės ir valdžios nusistatymas prieš jų šalies suvereniteto pažeidimą.

Niekas ten neketina taikstytis su įžūliais įsibrovėliais, žygiuojančiais kiaurai Europos link išsvajoto pašalpų rojaus nugalėjusios tolerancijos šalyse.

Žinoma, pasienio policijos pajėgos ir ten nėra beribės, todėl sunkią valandą į pagalbą Vyriausybei atskubėjo pilietinės visuomenės aktyvistai.

Tokie, kaip garsusis imtynininkas Dinko Valev, subūręs 200 savanorių patrulių būrį. Apsiginklavę kas po ranka pakliuvo vyrai nuosavais džipais ir keturračiais pagal susidarytą ir su pasieniečiais suderintą grafiką saugo savo šalies sieną, gaudo nelegalius įsibrovėlius ir net pasirūpina, kad jie nedelsiant paliktų Bulgarijos teritorija.

Per porą savaičių jie jau sučiupo virš 20 bandančių įsmukti į ES šalis įsibrovėlių iš Turkijos teritorijos. Visuomenė karštai palaiko jų veiklą ir laiko tikrais didvyriais – Tėvynės Saugotojais. Dėkingumą pilietiškiems savanoriams išreiškė net Bulgarijos Ministras Pirmininkas.

Tačiau tokia ryžtinga pilietinės visuomenės aktyvistų veikla kelia didelį pasipiktinimą Europos leftistų ir įvairaus plauko „Be sienų“ aktyvistų tarpe. Bei jiems prijaučiančios tolerantiškos žiniasklaidos ir €uro-veikėjų.

Štai pavyzdžiui, pastarosiomis dienomis jie kėlė skandalą dėl trumpo video, kuriame matome, kaip ant žemės surištomis rankomis guli trys įsibrovėliai iš demokratinio Afganistano, o vienas savanorių jiems angliškai bando aiškinti, kad į Bulgariją jie nepaklius ir teks grįžti iš kur atėję, t.y. į Turkiją.

Štai tas plačiai nuskambėję video su kažkieno komentarais:

Refugees ‘Hunted’ By Vigilantes In Bulgaria (Trukmė – 1 min. 20 sek)


.

Kiti šaltiniai ir literatūra:

Bulgaria’s vigilante migrant ‘hunter’

http://www.bbc.com/news/magazine-35919068

Bulgarijos savanoriai iš Dinko Valevo būrio sulaikė grupę įsibrovėlių (Trukmė: 30 sek.):

—————————-
P.S. Įdomu, kas Lietuvoje imsis aktyvizuoti pilietinę visuomenę ir organizuoti patrulių būrius Baltarusijos pasienyje, jeigu žmonių kontrabandos trafiko organizatoriai, suderinę su Putinu ir Batka, nuspręs pasukti įsibrovėlių į ES srautus pro mūsų šalį?

Šauliai-liberalai? KAM savanoriai? Ar atsiras koks naujas, neformalus pilietinės visuomenės formatas?

Ar pamatysime tuos sostinę raižančius prabangius visureigius klampojančius Baltarusijos pasienio keliukuose? Ar sėdės juose visas tas sportiškas jaunimas, liejantis prakaitą kovinio, jėgos sporto ar praktinio šaudymo treniruotėse?

Pagyvensime – pamatysime. Nors duok Die, kad nereikėtų

Blogeris Zeppelinus

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Mindaugas says:

    Putinas ir Batka…kaip „gražiai“ lietuviška įžeidinėti kaimyninės valstybės, Baltarusijos, Prezidentą. Gal kas nežino, tačiau straipsnio autorius, Blogeris zeppelinus, galimai yra Ūkio ministerijos vieno iš skyrių vedėjas. Asmuo, rašinėjantis nacionalistinio pobūdžio komentarus internete  Ūkio ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos Trišalės tarybos narys, atstovaujantis Vyriausybės interesams, Linas Kadys. Apie tai rašė vienas iš MIP ruporų-lrytas.lt.

  2. Ec says:

    Ačiū dievui, kad iš rytų yra laisvos šalys, saugančios savo sienas nuo neteisėtų perbėgėlių. Saugoti, manau, reikėtų ne sienas, o oro uosto perimetrą. Dar, manau, būtų gerai psichologus seime įdarbinti, bent po vieną seimo nariui :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top