- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Covid-19: Vakarų mokslo žlugimas

Covid-19 epidemija veikia visą pasaulį, tačiau jos mirtingumas svyruoja nuo 0,0003% Kinijoje iki 0,016% JAV, t. y. bent 50 kartų didesnis. Šis skirtumas gali būti aiškinamas genetiniais skirtumais, bet labiausiai – medicinos požiūrio skirtumais. Tai rodo, kad Vakarai nebėra Proto ir Mokslo centras.

Prieš metus Covid-19 epidemija į Vakarus atkeliavo per Italiją. Šiandien mes žinome šiek tiek daugiau apie šį virusą, tačiau, nepaisant to, vakariečiai ir toliau jį neteisingai supranta.

1. Kas yra virusas?

Mokslas pagal apibrėžimą yra universalus: jis stebi ir plėtoja hipotezes, kad paaiškintų reiškinius. Tačiau jis išreiškiamas skirtingomis kalbomis ir kultūromis, o tai sukelia nesusipratimų, kai nežinome jų ypatumų.

Pavyzdžiui, virusai yra gyvos būtybės pagal europietišką gyvybės apibrėžimą ir tik pagal anglosaksų gyvybės apibrėžimą – mechanizmai. Šis kultūrinis skirtumas lemia skirtingą elgesį. Anglosaksams virusai turėtų būti sunaikinti, o europiečiams – iki praėjusių metų – prisitaikyti prie jų.

Nesakau to, kad vienas požiūris yra pranašesnis ar prastesnis už kitą, nei to, kad jie nesugeba veikti kitaip, nei skatina jų kultūra. Aš tik sakau, kad kiekvienas pasaulį supranta savaip. Turime stengtis suprasti kitus ir iš tikrųjų tai galime padaryti tik tada, kai esame tokiam supratimui atviri.

Vakarai gali būti daugiau ar mažiau homogeniškas politinis darinys, tačiau jį sudaro bent dvi labai skirtingos kultūros. Nors žiniasklaida nuolat menkina šiuos skirtumus, mes visada turime juos žinoti.

Jei mes galvojame apie virusus kaip apie gyvas būtybes, turėtume juos palyginti su parazitais. Pastarieji siekia gyventi savo šeimininko sąskaita ir tikrai jo nežudyti, nes patys mirtų. Jie bando prisitaikyti prie savo šeimininkų rūšių keisdamiesi, kol ras būdą juose gyventi nežudydami. Taigi „Covid-19“ variantai nėra „Apokalipsės raiteliai“, bet prisitaikymo prie naujo šeimininko formos, atitinkančios rūšių evoliuciją.

Sveikų gyventojų užrakinimo principą JAV gynybos sekretorius Donaldas Rumsfeldas įgyvendino 2004 m. Tai buvo ne kova su liga, bet masinio nedarbo sukūrimas Vakarų visuomenės militarizavimui [1]. Europoje jį išplatino daktaras Richardas Hatchettas, tuometinis Pentagono patarėjas sveikatos klausimais, o dabar – CEPI prezidentas. Tai jis „Covid-19“ atžvilgiu paskelbė: „Tai karas! Mus užpuolė!“, ką pakartojo prezidentas Macronas.

Lygiai taip pat, jei manome, kad virusai yra gyvos būtybės, negalime patikėti epidemijos modeliais, kuriuos sukūrė Londono imperatoriškojo koledžo profesorius Neilas Fergusonas ir jo pasekėjai, tokie kaip Simonas Cauchemezas iš „Conseil Scientifique de l’Elysée“.

Pagal apibrėžimą bet kurio gyvio augimas nėra eksponentinis. Kiekviena rūšis pati reguliuojasi pagal savo aplinką. Suskaičiuoti epidemijos pradžią ir paskui ją ekstrapoliuoti yra intelektuali nesąmonė.

Profesorius Fergussonas visą savo gyvenimą prognozavo katastrofas, kurios niekada neįvyko (2). (Į sveikatos apsaugos sistemą įvesti matematikai būsimų ligonių skaičių skaičiuoja pagal eksponentinį dėsnį ir padidina susirgimo pavojų tūkstančius kartų. Štai ką reiškia skaičiuoti pagal klaidingą modelį ir po to dar eskstrapoliuoti — taip pagaminami siaubingi skaičiai ir sukeliama panika.)

2. Ką daryti susidūrus su epidemija?

Istoriškai visos kovos su epidemijomis buvo sėkmingos izoliuojant sergančiuosius ir didinant higieną.

Virusinės epidemijos atveju higiena naudojama ne kovai su virusu, o su bakterinėmis ligomis, kurios kyla užsikrėtusiems virusu. Pavyzdžiui, 1918–1920 metais siautėjęs „ispaniškas gripas“ buvo iššauktas viruso. Iš tikrųjų virusas nebuvo mirtinas, tačiau Pirmojo pasaulinio karo kontekste labai blogos higienos sąlygomis paskui jį išplito masiškai žudančios bakterinės ligos.

Medicinos požiūriu izoliacija taikoma tik ligoniams ir tik jiems. Niekada istorijoje sveiki gyventojai nebuvo karantinuojami siekiant kontroliuoti ligą. Jūs niekur nerasite nei vieno senesnio nei vienerių metų darbo medicinos srityje, kuriame būtų svarstoma tokia priemonė. (Taigi — dabar Vakarų šundaktariai [kitaip jų vadinti negalima, nes jie daro tik tokį „mokslą“ už kurį sumoka Big-Farma] pradėjo izoliuoti ne ligonius, o sveikuosius, nes pastarųjų tūkstančius kartų daugiau ir iš jų galima išlaužti tūkstančius kartų didesnį pelną negu iš ligonių.)

Dabartiniai uždarymai nėra nei medicininė, nei politinė priemonė, bet administracinė. Jais siekiama ne sumažinti pacientų skaičių, bet per laiką paskirstyti jų kiekį, kad nebūtų perkrauti kai kurie ligoninių skyriai. Taip siekiama kompensuoti prastą sveikatos įstaigų valdymą. Dauguma virusinių epidemijų trunka trejus metus. Covid-19 atveju natūrali epidemijos trukmė išsitęs dėl priverstinio izoliavimo trukmės.

Izoliacija Kinijoje neturėjo medicininių priežasčių. Tai buvo centrinės valdžios įsikišimas taisant vietos valdžios klaidas pagal kinietišką „Dangaus mandato“ principą (3).

Sveikiems gyventojams chirurginės kaukės niekada nebuvo veiksmingos kovojant su kvėpavimo takų virusu. Iki Covid-19 visi žinomi kvėpavimo takų virusai buvo perduodami ne seilių lašeliais, o aerozoliu. Dėl to veiksmingos gali būti tik dujokaukės. Žinoma, yra įmanoma, kad Covid-19 yra naujo tipo pernešėjas, tačiau šis spėjimas mažai įtikėtinas (4). Jis buvo svarstomas dėl „Covid-2“ („Sars“), tačiau tokio spėjimo jau atsisakyta.

Svarbu pažymėti, kad „Covid-2“ paveikė ne tik Aziją 2003–2004 m., bet ir Vakarį šalis. Tai buvo tokia pat epidemija, kaip ir „Covid-19“ 2020–2021 m. Dabar „Covid-2“ gydomas alfa interferonu ir proteazių inhibitoriais. Jokia vakcina nebuvo kuriama.

3. Ar galime gydyti ligą, apie kurią nieko nežinome?

Net jei virusas nežinomas, galite ir turėtumėte gydyti jo sukeliamus simptomus. Tai ne tik būdas palengvinti ligoniui, bet ir sąlyga norint sužinoti apie ligą.

Vakarų politikai nusprendė negydyti „Covid-19“, bet visus turimus pinigus išleisti skiepams. Šis sprendimas prieštarauja Hipokrato priesaikai, kuriai įsipareigojęs kiekvienas Vakarų šalių gydytojas. Žinoma, daugelis Vakarų šalių gydytojų laikosi priesaikos ir gydo, tačiau jie tai daro kiek įmanoma atsargiau, kitaip jiems gresia teisinės ir administracinės sankcijos. (Už ligonių gydymą Vakaruose baudžiama !)

Tačiau ne Vakarų šalyse gydymui sėkmingai taikomi keli vaistai.

Jau 2020 m. pradžioje, t. y. prieš epidemijai pasiekiant Vakarus, Kuba parodė, kad kai kuriuos pacientus galima gydyti ir išgydyti nedidelėmis rekombinantinio interferono Alfa 2B (IFNrec) dozėmis. 2021 m. vasario mėn. Kinija pastatė gamyklą, kad būtų galima masiškai gaminti šį kubietišką vaistą, ir nuo tada jį skiria tam tikro tipo pacientams (5).

Kinija taip pat naudoja vaistą nuo maliarijos – chlorochino fosfatą. Tuo remdamasis profesorius Didier’as Raoult’as naudoja hidroksichlorochiną, kurio jis yra vienas geriausių pasaulio ekspertų. Šis vaistas sėkmingai vartojamas daugelyje šalių, nepaisant groteskiškų žurnalo „Lancet“ ir dominuojančios žiniasklaidos melagingų žinių, kuriose teigiama, kad šis įprastas vaistas, nuolat skiriamas milijonams pacientų, yra mirtinas nuodas.

Vakaruose, t. y. valstybės, kurios pirmenybę teikė gydymui, o ne vakcinoms, sukūrė pigių vaistų (įskaitant hidroksichlorochiną ir ivermektiną), kurie masiškai gydo Covid (žr. žemiau ištrauką iš dokumento). Rezultatai yra tokie įspūdingi, kad vakariečiai abejoja šių valstybių skelbiamais skaičiais. Tų valstybių tarpe pirmauja Kinija.

Ištrauka iš konfidencialaus Šveicarijos dokumento. Minėti vaistai gali būti parduodami skirtingais prekių ženklais skirtingose šalyse.

Galiausiai Venesuela pradėjo masiškai platinti iš čiobrelių pagamintą vaistą Carvativir, kuris taip pat duoda įspūdingų rezultatų. „Google“ ir „Facebook“ (o kurį laiką ir „Twitter“) cenzūravo bet kokią informaciją šia tema taip uoliai, kaip „Lancet“ bandė diskredituoti hidroksichlorochiną.

4. Kaip baigsis ši epidemija?

Šalyse, kuriose naudojamos aukščiau nurodytos medicininės priemonės, Covid-19 vis dar yra, tačiau epidemija jau baigėsi. Vakcinos siūlomos tik tiems, kuriems yra ypatingai didelė rizika užsikrėsti. (Tose šalyse, kur Kovidas buvo gydomas nuo pat pradžių, epidemija jau pasibaigė ir nereikia nieko vakcinuoti.)

Vakaruose, kur sergantys negydomi, manoma, kad vienintelis sprendimas yra visų gyventojų paskiepijimas. Galingi farmacijos lobistai siekia masiškai naudoti brangias vakcinas, o ne pigius vaistus tūkstantį kartų mažesniam kiekiui pacientų. Tai iššaukia mirtiną valstybių varžymąsi dėl turimų dozių jų sąjungininkų sąskaita.

Keturis šimtus metų Vakarai siekė Proto, kuris tapo Mokslo pamatu. Šiandien tai nebegalioja. Moksle vis dar yra puikių mokslininkų, tokių kaip profesorius Didieras Raoultas, ir yra technikos pažanga, kurią įrodo RNR vakcinų sukūrimas, tačiau jis nebeturi griežto reikalavimo moksliškai pagrįsti. Taip pat reikia atskirti Vakarų regionus: anglosaksų šalys (Jungtinė

Karalystė ir JAV) pajėgios sukurti RNR vakcinas, o Europos Sąjunga išradybos gebėjimus prarado.

Pasaulio centras pasislinko.

šaltinis: https://www.voltairenet.org/article212587.html

Vertė: Antanas Andziulis

Nuorodos:

[1] “Covid-19 and The Red Dawn Emails”, by Thierry Meyssan, Translation Roger Lagassé, Voltaire Network, 28 April 2020.

[2] “Covid-19: Neil Ferguson, the Liberal Lyssenko”, by Thierry Meyssan, Translation Roger Lagassé, Voltaire Network, 20 April 2020.

[3] “Covid-19: propaganda and manipulation”, by Thierry Meyssan, Translation Pete Kimberley, Voltaire Network, 21 March 2020.

[4] “Panic and Political Absurdity in the Face of the Pandemic”, by Thierry Meyssan, Translation Roger Lagassé, Voltaire Network, 7 April 2020.

[5] “The world after the pandemic”, by Thierry Meyssan, Translation Roger Lagassé, Voltaire Network, 17 March 2020.