Die Welt: Amerika kursto karo ugnį Ukrainoje

2015, 21 balandžio, 3:04 | kategorija Ideologija | 8 komentarai | peržiūrų 563 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis300 amerikiečių kariškių instruktorių siuntimas į Vakarų Ukrainą, kad apmokyti ukrainiečių Nacionalinės gvardijos karius „kursto karo ugnį“, mano vokiečių laikraščio Die Welt politikos apžvalgininkas Michael Stürmer. Kaip tvirtina amerikiečiai, jų teikiama pagalba „neletalinė“.

„Vertėtų prisiminti, jog susitarimas Minskas-2, į kurį Vokietijos kanclerė investavo nemažai politinio kapitalo, galioja, nieko geresnio iki šiol dar nesugalvota, ir jo sužlugdymas gali tapti šuolio į bedugnę pradžia“, – pabrėžia žurnalistas. Tie, kurie pamiršta, jog konflikto paaštrėjimas vis dar įmanomas, kad priešpriešoje jau spekuliuojama paskutiniu argumentu – branduoliniu ginklu – ir rusų generolai jau kalba atitinkamus pasisakymus, turi suvokti, jog „mums gresia tokia ekstremali situacija, kurios net iš tolo negali suvokti nė vienas dabartinis politikas“, rašoma straipsnyje. Vakarai bevelija nekalbėti apie branduolinę grėsmę, tačiau tai nereiškia, jog ji neegzistuoja.

Taip pat Stiurmeris nurodo: „Tai, kas amerikiečių karo štabams atrodo kaip adekvati situacijos stabilizacija Rytų Ukrainoje ir Rusijos palaikomų separatistų atžvilgiu, iš Kremliaus požiūrio taško gali tik patvirtinti pačius baisiausius įtarimus apie Rusijos išorinę apgultį ir insinuacijas apie amerikiečių strategiją“.

Žurnalisto nuomone, šiandien, skirtingai nuo galutinės šaltojo karo fazės, greitai gesinti konfliktus ir stabilizuoti padėtį nebepavyksta ir dar ilgai bus neįmanoma. „Per daug jau didelis tarpusavio nepasitikėjimas ir prieštaravimai: iš vienos pusės – demokratatija ir tarptautinė teisė, o iš kitos – nuoskauda dėl to, jog po TSRS griūties, motinėlę Rusiją paliko be jos palikimo“.

„Dabar, lygiai taip pat kaip ir prieš pusę amžiaus, Berlyno ir Kubos krizės metu, didžiosios pasaulio valstybės naujai atranda branduolinio ginklo naudojimosi taisykles laisvo eksperimento būdu, ir tai, kaip ir tada, gali būti labai pavojinga“, – pabaigia Stiurmeris.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. Vilgirdas says:

  Gebelso anūkai laižo kremplinams pasturgalį lenino ir hitlerio gimtadienių proga

 2. artas says:

  O gal kartais teisybę sako? :) Ar kas norėtų tuo įsitikinti? Aš pavyzdžiui tikrai ne. Branduolinis karas per daug siaubingas dalykas, kad norėt tuo įsitikinti. To norėti gali tik absoliutus debilas, neturintis nei savisaugos instinkto, nei giminių nei artimųjų.

 3. internauts says:

  Šarijus demaskuoja teroristą, prisidėjusį prie žurnalistų žudynių.

  youtube.com/watch?t=26&v=Ch8UYTau97k

 4. PP says:

  Vilgirdai, eurohomofašistai dulkinasi per subinę na zlo Rossii. :)

 5. Vidas says:

  Negali buti!!! Tas  Sturmer’is tiksliai RU agentas….
  Lopata, Kojele ir kiti “expertai“senai ir tiksliai zino, kas kursto, o cia kazkoks politikos apzvalgininkas nesamones rasineja…

 6. Vilpišius says:

  Taip, nuovokos politikams deja katastrofiškai trūksta . . . Kaip kadais LR – BR pasienyje iškirtus medžius ir ~30m nuo sienos aptikus BR pasieniečių poilsinę žeminę, E.Masiulis  „šaltu feisu“ per TV  ją įvardino „DZOT-u“ . . .
  Gal, ne visai į temą:
  Jankiai turi pomėgį savo kovinę techniką pavadinti atmintinais pavadinimais – „Irokez“, „Tomahawk“, „Apache“; neatsilieka tame ir rusai, pvz. – „Iskander“. 
  Nagi, o žvilgtelėkite štai čionai: http://vpk.name/news/130562_Seriinyie_postavki_strategicheskoi_raketyi_Sarmat_kotoraya_pridet_na_smenu_Satane_nachnutsya_v_20182019_godah__zamministra_oboronyi.html 
  ten pat, archyve yra ir apie simuliatorių „Kaunas“ – pasirodo gerbia, blyn, istoriją! Tik apmaudu, kad tai ir palikusi istorija . . . – nauja istorija mus valdantiesiems – paskutinėj vietoj . . . 

 7. A.Nyzius says:

  Tie , kas kursto – turi gerus bunkerius kur nors neutraliose šalyse ir asmeninius lėktuvus, kad spėtų nulėkti. Superka pvz Čilėje ir kitur lotynųū amerikoje kalnų slėnius, rausia tunelius. Tikisi pralaukti ir iš naujo kurs civilizacijas.

 8. Piksius says:

  Kažkaip negirdėti analaizuojančių nuomonių, tik lojimas kas gerai arba blogai. „Šunęs loja, karavanas eina“. Lokit lokit, negalvokit. Eu ar jav su kitaip mąstančiais susidorojama kitaip, civilizuotai švariai demokratiškai. Taigi kokia reakcija į tuos , nužudytus, kitaip manančius Ukrainoje vakarų pasaulyje? Beveik jokios. Beje naujas fuksas seimūnas A. Nakas jau kalba iš tribūnų. Nors tiek.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top