Dvi grėsmės Vakarams – rusų imperializmas ir musulmonų kraustymasis

2015, 7 balandžio, 3:01 | kategorija Ideologija | 11 komentarų | peržiūrų 404 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„Reflex„, Čekija)
Lukáš Lhoťan

musulmonaiArtinasi eilinis Europos krachas? Europos Sąjunga vis labiau panėšėja į milžiną molinėmis kojomis. Labai netgi gali būti, kad toks, koks yra dabar mūsų kontinentas nustos egzistuoti. Senasis kontinentas silpnas kaip ekonomiškai, taip ir kariniu požiūriu, o jo gyventojai seniai prarado norą gyventi ir mirti būsimų kartų vardan. Mūsų visuomenės nuosmukis vis labiau panėšėja į Vakarų Romos imperijos periodo nuosmukį.

410 metų rugpjūčio 24 germanų karių būriai vadovaujami Alariko užėmė Romą. Krikščionys nebuvo Romos nuosmukio priežastimi, atvirkščiai, jie tapo imperijos paveldėtojais ir, greičiausiai todėl, jog tarp pačių įvairiausių romėnų visuomenėje žmogiškosios masės junginių, buvo vieninteliai, kurie norėjo gyventi ne vien dėl šiandienos, bet ir dėl ateities. Tad, kai Alarikas ėjo prieš Romą, mieste jau gyveno tik krikščionių palikuonys, o ir jis pats jau irgi buvo krikščioniu.

Alariko atsiradimas prie Romos sienų tapo visišku šoku romiečiams, kurie staiga suprato, jog dabar jiems nebeužtenka vienos frazės „aš romėnas“, kad atgrasinti germanus nuo jų miesto užkariavimo. Tiesiog kelia siaubą tai, kiek Vakarų Romos imperijos griūties situacija yra panaši į dabartinį laikmetį.

Sėkme Europai tada buvo tai, jog tegu ir pergyvendama krizę, ryšium su visuomenės nuosmukiu ir tautų kraustymusi, – ji neturėjo priešininko idėjiniame lygmenyje.
Nežiūrint į tai, kad barbarai kuriam laikui sunaikino Romos imperiją, jie perėmė jos civilizacijos pasiekimus, religiją ir kultūrą. Galų gale tos pačios tautos, kurios sunaikino imperiją, ateityje prikėlė ja ir civilizaciją į naują lygmenį ir padarė galimu romėniško paveldo bei judėjiškos-krikščioniškos civilizacijos sinkretizmą, kurie susiliejo į vieningą europietiškąją civilizaciją, vėliau tapusią euroatlantine.

Tačiau nėra jokių garantijų, jog lygiai taip pat situacija Europoje vystysis ir šiuolaikinės europietiškosios visuomenės nuosmukio atveju. Bizantiškosios ar Persijos imperijų istorija gali pasitarnauti mums įspėjimu, pavyzdžiu to, kaip spaudžiant persikėlėliams bei islamiškai ideologijai išnyksta europietiškoji civilizacija, kaip musulmonai sugriovė Konstantinopolio (šiandien Stambulo) ar Persijos civilizacijas. Ir nors, kai kuriuos jų žymius bruožus islamiškosios civilizacijos ir perėmė, kaip visuma šios civilizacijos buvo sunaikintos ir pakeistos į kalifatą.

Europoje mes šiandien susidūrėme su dviem vienodomis grėsmėmis. Tai auganti Rusijos karinė jėga bei ambicijos, ir masinė imigracija iš musulmoniškų šalių kartu su pačių radikaliausių islamo formų plėtra.

Rusijos atveju mes turime būti atsargūs. Nežiūrint į tai, kad mūsų ekonominė situacija kaip ir anksčiau geresnė, nei Rusijoje, istorija mus moko to, kad ne kartą ekonomiškai silpnesnis priešininkas sunaikindavo ekonomiškai stipresnį. Kalbant apie karinę sferą, tai mūsų ir be to silpna padėtis silpsta dar labiau. Visuomeninėje sferoje mes Maskvai taip pat esame ne kaži kokie priešininkai. Po komunizmo idėjos griūties, pasibaigus Jelcino erai Rusijoje nusistovėjo režimas, kuris suvokė religijos būtinybę savo tautai ir vėl susirado atramą pravoslavų cerkvėje, o savo regionuose apgyvendintuose musulmonų – islame.

Tokiu būdu didžiausioje pasaulio šalyje šiandien kaip ir anksčiau galima rasti pakankamai jaunų žmonių, pasiruošusių eiti kariauti ir mirti, arba už savo pravoslavų tikėjimą, arba už savo tautą.

Tačiau už ką turi eiti kariauti ir mirti mūsų žmonės? Už homoseksualistų teisę įsivaikinti normalių žmonių vaikus? Už abortų palaikymą? Už multikultūralizmo palaikymą? Kiek, jūs manote, mūsų vyrų ir moterų bus pasiruošę eiti kariauti ir mirti už tokią šiuolaikišką visuomenę? Ir Rusijos vadovams tas gerai žinoma.

Buvęs karo žvalgybos vadovas Andoras Šandoras pareiškė, jog mūsų piliečiams reikia tiesiog įsakyti eiti į karą ir kariauti. Tačiau, jei žmonės nebus iš tiesų įsitikinę, kad nori už tokią mūsų valstybę ir visuomenę mirti – tai viskas baigsis, kaip Austro-Vengrijos atveju, kai piliečius irgi jėga varė į karą.

Tada mūsų žmonės pereidavo į rusų pusę, kur vėliau sukurdavo legionus. Juk galų gale, kam jiems reikėjo mirti už austro-vengrišką visuomenę, su kuria jie paprasčiausiai negalėjo sutikti?

Mūsų šiuolaikinė visuomenė susiduria su daugybe vidinių krizių, o taip pat su dviem grėsmėmis – Rusijos imperializmu ir musulmonų masių persikėlimu į Europą. Šios grėsmės vienodai reikšmingos, ir abi gali mus sunaikinti. Blogiausiu atveju Rusija susivienys su musulmonais. Kas tada apgins Europos Sąjungą ir mūsų visuomenę? Žmonės kurie visu tuo netiki? Samdiniai? Ar mes tiesiog žūsime?

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Šveikas says:

  O aš manau, kad Europa pergyvena aukso amžių. Mano laikais žydės, šokančios kabarete, skusdavo
  tarpukojus, kad karininkai per binoklius geriau matytų, o dabar jos neskuta net savo barzdų ir laimi
  Eurovizijos konkursus. Jei anksčiau Kacas sakydavo pamokslus vienam pulkui, tai jo tėvynainis Olandas kvailina visą prancūzų tautą, pakaitom su žydeliu Šarkezi. Bet, vis tik, Europa, kurioje nuolatos
  brangsta alus, ilgai neišsilaikys. Ir ne rusai čia kalti, o amerikonai, kurie tapo pasaulio parazitais ir okupantais. Jų imperatorius, tenka pripažinti, bukesnis net už mūsų Praną Juozapą, todėl
  ir karą sukurstyti tokiam bukapročiui -vieni niekai.

 2. Ec says:

  Viena iš stipriausių jėgų kare yra šalies, kurioje vyksta karas, liaudies palaikymas. Teisingai pastebėta, kad sodomitai tai jie aršiai kovotų prieš rusus :).

 3. Simas Simaitis says:

  Šveikas mane prajuokino. Geri pastebėjimai. Geras charakterio požymis neprarasti jumoro jausmo per puotą maro metu.

 4. PP says:

  To Ec. Apie kokius sodomitus kalbi? Subobėję vyrai nekovos, jie verčiau atsiguls po kuo nors. Tik bėda tame, kad rusams tokių kaip jie paslaugų nereikia…:)

 5. Ec says:

  Taip, neaprašiau jų kovos būdo :).

 6. artas says:

  :D

 7. Dalia says:

  D D D

 8. Mindaugas says:

  Didžiausia grėsmė Europai ne musulmonai ir ne Rusija, o valdantysis ES elitas, visiškai kontroliuojamas JAV imperialistų….

 9. Gojus says:

  Nu muslimų ir Rusijos apsivienijimas gana tikėtinas – Pindostanas aplink save irgi kuria sąjungininkus ir gana gausiai. Tad muslimams ir Rusijai nori nenori reikia susivienyt, jei nori prieš hegemoną atsilaikyt. Todėl.
  O Biblijoje beje parašyta, kad Izraelį paskutinėmis dienomis puls priešas iš šiaurės. Gausus gausus priešas. Ir…. visi bus sunaikinti…. O šiaurė tai Turkija, nu ir Rusija dar toliau.

 10. Regina says:

  Gojus, gal galite patikslinti, kas bus sunaikinti Izraelieciai ar priesai is  siaures

 11. gojus says:

  Priešas iš šiaurės. Ezekielio 38 skyrius apie tai kalba – apie Gogą ir Magogą – priešą iš šiaurės.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top