Europarlamentas nutarė, jog 20% olandų, balsavusių Prieš, negali nuspręsti Ukrainos asociacijos su ES likimo

2016, 11 balandžio, 15:57 | kategorija Realybė | 12 komentarų | peržiūrų 640 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

liga.net

Ukraina ES

Eurokomisija nusprendė įtraukti į savo pasiūlymą atšaukti vizų režimą, kai kurias garantijas tam atvejui, jeigu bus pastebėtas staigus migracijos iš Ukrainos į ES padidėjimas.

Balandį Eurokomisija pasiūlys atšaukti vizas Ukrainos piliečiams norintiems aplankyti ES šalis. Tai įvyks nežiūrint į tai, kad Olandijos piliečių referendumas pasisakė prieš Ukrainos asociaciją su ES.

Toks olandų valios pasireiškimas iš dalies paaiškinamas dar ir tuo, jog jie esą nusistatę prieš migraciją. Tokią informaciją agentūrai Reuters pranešė aukštas pareigas užimantis pareigūnas Briuselyje.

„Tai gali atrodyti, lyg mes ignoruotume olandus, tačiau mes turime laikytis žodžio duoto Ukrainai, kuri įvykdė mūsų sąlygas“, – pranešė šaltinis. Ukrainos asociacija su ES

Kaip paaiškino valdininkas, Eurokomisija numačiusi įtraukti į savo pasiūlymą dėl vizų režimo liberalizacijos kai kurias garantijas, leisiančias ES laikinai sugrąžinti vizų režimą tuo atveju, jeigu įvyks staigus migracijos srautų iš Ukrainos į ES augimas.

Balandžio 6 dieną Nyderlanduose įvyko patariamasis referendumas asociacijos tarp Ukrainos ir ES klausimo atžvilgiu. Balsų pasidalijimo duomenimis, Prieš susitarimo ratifikavim1 pasisakė 61,1% rinkėjų, Už pasisakė 38,1%. Dalyvavo 32,2% rinkėjų. referendumas

Nyderlandų premjeras Markas Riuttė pareiškė, jog valdžia kruopščiai ir atsakingai peržiūrės Susitarimą, kad „patenkintų visas puses“. Tą Susitarimą kitos 27 šalys jau patvirtino. Ukrainos URM tikisi, jog tolimesnis Olandijos valdžios sprendimas bus palankus Ukrainos, Nyderlandų ir Europos interesams. olandijos referendumas

Balandžio 8 dieną, komentuojant išankstinius Nyderlandų referendumo, dėl Ukrainos asociacijos su ES, rezultatus, Europos parlamente buvo nurodyta, kad 0,6% Europos Sąjungos (arba 20% Nyderlandų gyventojų), balsavusių PRIEŠ, negali spręsti Susitarimo likimo.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 12

 1. konkurencijos nėra says:

  Kaip reiks banksteriam taip ir padarys!

 2. Sima says:

  zmones pasake savo nuomone, bet juk Europos Sajunga ne demokratija… taigi karaliukai padarys kaip jiems geriau.

 3. gojus says:

  Visai neseniai, kai golandai paskelbė referendumą darysiantys, Proūdenka atvažiavo į Golandiją ir pasakė visiems per televiziją, kad šiko jis ant to referendumo ir Ukropija vistiek us patvirtinta asocijuotąja ir bus režimas bevizis! Čia Saramtuose artais ldienoj buvo įrašas įkeltas.
  I tu žiūrėk – žinojo Prošūdenka! Matyt yra didelis planas Europos gyventojams sumaišyti stiprokai jų ramų ir sotų gyvenimo būdą ir užleisti truputį visokių gyvių. Tad ukropus turės būtinai leist… Keisti visgi tokie planai.

 4. to gojus says:

  Vaikeli, paprasyk tevu, kad rasyti ismokytu pirma, o po to savo kvailokas mintis reisk.

 5. Mindaugas says:

  Viskas vyksta pagal gerai sustyguotą jankių kapitalistų planą. 1994 metais susikūrė Amerikos-Ukrainos Patarėjų Komitetas (AUAC) vadovaujamas Zbigniewo Brzezinskio. kurio nariais buvo Henris Kissingeris, buvęs NATO generolas Gavinas, Frankas Carluccis, George Soros ir kiti. Visų pirma, JAV Ukrainoje siekė įgyvendinti „ekonominio genocido“ oficialiai vadinamą struktūrinio pertvarkymo (laisvosios rinkos) politiką, kuri griovė Ukrainos ekonomiką ir siekė Ukrainą paversti savo vasalu. Antra, Ukrainoje JAV turėjo geopolitinių interesų nukreiptų prieš Rusiją. JAV Valstybės departamentas finansiškai rėmė Ukrainos nevyriausybines organizacijas ir didino priešpriešą tarp Ukrainiečių ir Rusų. Jų darbo rezultatus matome dabar. Kaip sakė Slaviansko gyventojai, „Ukraina mirė Gegužės 2 dieną Odesoje. Daugiau tos šalies niekada nebebus tokios vieningos, kokia ji buvo. Ukraina 23 metus buvo griaunama oligarchų, kurie statėsi sau pagrindą ant Ukrainietiško nacionalizmo ir fašizmo. Chunta, kuri (perversmo keliu) atėjo į valdžią šovė paskutinį šūvį į galvą sau ir visai Ukrainai. Ukrainos jau daugiau nebėra. Ją galima pavadinti šalimi-griuvėsiais. Daugiau iš jos nieko nebeliko.“

 6. Arvitto says:

  Mindaugai,-berods si salis Ukraina egzistavo ne taip ir ilgai,-nors anot paciu ukru „istoriku“,juju,t.y.,ukru istorija rase butent Herodotas!(???).Truputi marazmu uzsimineja ukru ‘istorikai“.

 7. pestininkas says:

  Taip ir mindaugo išvardinti blogio genijai priklauso diėvo tautai,taip kaip ir komunizmo kurėjai-korifėjai,rusu revoliucijos organizatoriai,sponsoriai ir veiksmo darytojai,tap pat ir fiurerio sponsoriai,taip pat ir sovdepijos griovėjai iš ten pat,be jų niėkur eina peklon,kada gi tautos praregės?

 8. Mindaugas says:

  To Arvitto: Taip, jūs teisus. Matote, tautoms reikia istorinių mitų. Istorinių mitų pagalba yra pavergiamos tautos…

 9. gid says:

  ukropai dar karta irode ,jog tokia tauta ,kaip ukraina,savarankiskai egzistuoti negali.

 10. Ec says:

  Yra graži idėja, vadinasi Demokratija su savo referendumais ir atstovais. Ji yra naudojama sukurti iliuzijai, kad runkeliams atrodytų, jog jie ne runkeliai. Iš tiesų jokios demokratijos nėra, daroma taip kaip reikia tos idėjos naudotojams, pradedant šalių užgrobimu, baigiant valdymu. Tokia pati situacija, manau, yra ir su Krikščionybe. Lygiai taip pat, manau, buvo panaudota ir Komunizmo idėja. Kaip bebūtų graudu, bet sąžiningiausiai (turiu galvoje – ką sako tą daro) buvo naudotas fašizmas – nacionalsocializmas

 11. Mindaugas says:

  to Ec. Siūlau jums atkreipti žvilgsnį iš už Atlanto, į kapitalistinį bastijoną. Ten surasite dabartinės Ukrainos nelaimių priežastis…

 12. Ec says:

  Ta pamoka jau seniai išmokta :) . Ten ne tik Ukrainos bet ir viso likusio pasaulio nelaimių priežastys. Turėjau galvoje, kad demokratijos kaip ideologijos era baigiasi, ir ne dėl to, kad tai bloga ideologija, o dėl to, kad po tuo avies kailiu išpampęs vilkas jau nebetelpa ir labai daug kas jį pastebi:) . Manau pasaulio strategai masto į kokį čia kitą rūbą persirengti, kad nesuprantanti liaudis sutaršytų ne tą vilką o tik avies kailį. Aš įsitikinęs, kad taip ir bus, gamtoje taip sutvarkyta, kad kiekvienas valdo ir gyvena pagal savo supratimo lygį. Mums gi reikia tik suprasti kas vyksta ir priimti teisingus sprendimus. O tam reikia mokytis, mokytis ir mokytis :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top