Jungtinės Tautos paskelbė Lietuvos valstybės vardu pradangintos Deimantės Kedytės tarptautinę paiešką

2020, 17 balandžio, 17:20 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 6 854 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

išnešama Deimantė Kedytė

Lietuvos Respublikos vardu iš savo senelių namų 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą užlaužtomis kojomis išnešama Deimantė Kedytė (vėliau jai suteikė Stankūnaitės pavardę). | ekspertai.eu nuotr.

Na, kovotojai su Rusijos, Kinijos, Baltarusijos ir visomis kitomis išorinėmis ir vidaus grėsmėmis, laikykitės – šį kartą Lietuvą išgarsinsite ne mažiau, negu slaptasis prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas.

Deimantės Kedytės interesams JTO atstovauja Rusijoje registruotas advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas pagal jos tėvo draugo Kazimiero Juraičio įgaliojimą.

„Noriu pranešti, kad Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komitetas, kuris veikia pagal Lietuvos pasirašytą Tarptautinę konvenciją prieš priverstinius dingimus, paskelbė tarptautinę Deimantės Kedytės (Stankūnaitės) paiešką.

Jos pavardė ieškomų asmenų sąraše yra įrašyta pirmu numeriu JTO svetainėje. Jungtinės Tautos Deimantę dingusia, kadangi per 1 metus Lietuvos Vyriausybė nesugebėjo įrodyti, kad ji gyva ir sveika“, – informavo S. Tomas.

Šią informaciją iš Jungtinių Tautų Lietuvos vyriausybė gavo  jau prieš keletą dienų, tačiau, kaip matome, tyli kaip nugaišusi žuvis.

Pasak S. Tomo, Lietuva yra pirma valstybė iš Europos, patekusi į tokį sąrašą.

Jūsų dėmesiui balandžio 16 d. „Aktualus skambutis“:

šaltinis: ekspertai.eu

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. konkurencijos nėra says:

  Nu ką, pabaigos pradžia…?

 2. seniai aišku says:

  lietuvą valdo Mafija

 3. Vytas says:

  Valdžios oficiozas tyli. Tyli Prezidentas, tyli Vyriausybė. Lig nieko įdpmaus ir svarbaus neįvyko. Kiek Lietuvai kainuos ta tyla, vienas Dievas težino. Turiu omeny ne tik piniginę tos kainos išraišką, bet ir moralinę pusę. Tai kam eikvoti milijonus Lietuvos, kaip padorios valstybės, ĮVAIZDŽIO pasaulyje kūrimui, jei pati Lietuvos valdžia tokiais „oerliukais“, kaip JAV kalėjimas Lietuvoje ar negalėjimas parodyti, jog Deimantė yra sveika ir gyva, pati tą įvaizdį paverčia į nulį. Juk ir asilui suprantama, kad įvaizdį, tikrą įvaizdį, galima susikurti tik PADORIAS darbais, o ne padoriais žodžiais. Geriausia, kada sutampa žodžiai ir darbai.

 4. Asta says:

  Nieko ten nebus… Kedyte jau ne 8 metu amziaus!!! Pjaras! Vel durniaus pjaras!!! Stankunaites dukra nera ipareigojusi nieko, Vencku teises i anuke ir dukterecia juk apribotos… Kas nesupranta teisiniu niuansu seimu bylose ir dingusiu vaiku paieskose, griauzia sito lietuvisko- lenkisko ostapo benderio genialumo kriaukslius. Deimante pati jau gali pagal teisines proceduras leistis ieskoma, ar ne. Ir jokiu informaciju, net jeigu JT ir surastu , nei Ostapui Benderiui, nei glusiui Juraiciui ar narkobiznyje praeity susikompromitavusiam “ ragu“ klaunui Nakui joks tarptautines teises institutas ar ZTO neskelbs!!! Ne Dokumentas- klastote! Nurodytas net neteisingas Deimantes Kedytes amzius!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top