Ką priešpastatys Britanija „kietam vyrukui“ Putinui? Kleggą iš Go Ape

2015, 13 balandžio, 7:55 | kategorija Ideologija | 4 komentarai | peržiūrų 325 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„The Guardian“, Britanija)
Stuart Heritage

paveikslėlis

Klausimas apie tai, ką priešpastatyti Vladimirui Putinui, – yra viena iš tų kasdienių temų dabartinės rinkiminės kampanijos Didžiojoje Britanijoje metu, daro prielaidą The Guardian apžvalgininkas Stuart Heritage. Putinas mūsų akyse – „pagrindinis 2015-ųjų blogiukas, nepalenkiamas lėlininkas, su kuriuo mūsų sekantis premjeras neišvengiamai bus priverstas susidurti akis į akį“, – rašoma straipsnyje.

Autoriaus nuomone, tie, kas nori vadovauti Britanijai, pradžioj turi įrodyti, jog jiems užteks vyriškumo susiimti su Putinu. „Iki pat trečiadienio partiniai lyderiai nepasiekė šios kartelės“, – sako straipsnio autorius.

Bet iš tiesų, „tarp mūsų visą laiką buvo lyderis, sugebėsiantis suvalgyti Putiną pietums ir padaryti iš jo kaulų dantų krapštuką. Tai paaiškėjo trečiadienį, kai Nick Clegg nuvyko į aktyvaus poilsio tematinį pramogų parką Go Ape“, – teigiama straipsnyje.

Pakanka žvilgtelėti į fotografijas, mano apžvalgininkas. „Štai Kleggas užlipo iki medžio vidurio Exetere. Tai tikslus Putino apnuoginto iki pusės ir brendančio upeliu britiškasis analogas. Tiesiai tariant, Kleggas pasielė dar labiau įspūdingai. Kiekvieną kartą, kai matome Putino portretus, dvelkiančius vyriškumu laukinės gamtos fone, jis visada apsirengęs kokybiška sukarinta apranga. Kleggas sugebėjo praeiti visą virvinį tiltą medžių viršūnėmis apsirengęs įprastomis tamsiai-mėlyno tvido kelnėmis“, – pastebi leidinys.

Kleggas – naujas Britanijos herojus, teigia autorius.

„Pasielkime protingai: atiduokime gegužę vyksiančiuose rinkimuose didžiąją daugumą balsų už liberal-demokratus, kad, kada Putinas sekantį kartą įmes kamuolį į žaidimo aikštelę, pasiųsti pas jį Kleggą“, – pabaigia autorius. Jis siūlo Putinui ir Klegui parungtyniauti šaudymo iš lanko rungtyje pramogų parke.

sarmatas.lt komentaras:

Stebime anglų spaudos bandymus būsimiems rinkimams reklamuoti liberalų atstovą, o kaip argumentą jo tinkamumui matome pateikiant jį vos ne kaip Vladimiro Putino analogą.  Ironiška, jog pats labiausiai Vakarų nekenčiamas žmogus, rinkimų vajuje pateikiamas kaip sektinas vyriškumo pavyzdys, į kurį lygiuojasi jų lyderiai siekdami populiarumo. Ar yra kur dar žemiau smukti? Ypač matant kas ten lyginama.. apsiraišiojęs atsarginėmis virvėmis Kleggas, stovintis ant virvinio tilto, kurio turėklai siekia juosmenį, (o į jų tarpus vos koją prakištum) atrodo tikrai ypač vyriškai. Tetrūksta Dolce & Gabana kaklaraiščio.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Mindaugas says:

  Aišku šis anglo-saksas Nick Clegg apgailėtinai atrodo….pasižiūrėjus į šį „didvyrį“ nenoromis susimąstai, kas gi nutiko su vakarų civilizacija….

 2. Ec says:

  Tikras vyras be šalmo, pirštinių, akinių ir parašiuto ant tilto užlipo :)

 3. Vincius says:

  Deja, bedanciams ir bestuburiams britams nera ko priespastatyti Putinui. Bet ir juokingi mazvaikiai – kas cia per varzybos, gal dar sugalvos lyginti kurio „organas“ ilgesnis ir tuo remiantis balsuos uz viena ar kita? Vakaru civilizacijos sutemos, kitaip nepasakysi. O SARMATAI saunuoliai, gerai pastebejote apie tas apraizgytas atsargines virves, aukstus tureklus ir i juos tvirtai isikibusi „heroju“.

 4. PP says:

  Reikia suvokti esminį skirtumą: Vakaruose vadovai tėra marionetės. Rusijoje vadovai yra realūs vadovai, kiek tai leidžia aplinkybės.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top