Kai valdžioje mulkiai

2017, 23 balandžio, 18:25 | kategorija Ideologija | 17 komentarų | peržiūrų 1 350 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

KetveriukėAutorius Dr. Paul Craig Roberts

Global Research, 2017m. balandžio 15 d.

Įžanga:
Sarmatas.lt redakcija supranta, kad po šio straipsnio eilinį kartą būsime išvadinti Putino gerbėjais, agentais ir t.t. Tačiau norėtume priminti, jog šis straipsnis yra amerikiečio, kuris akyse nėra matęs gyvo Putino, tačiau yra :

Polas Kreigas Robertsas, buvęs JAV iždo sekretoriaus padėjėjas dėl Ekonomikos Politikos, „Wall Street Journal“ žurnalistas, vyresnysis mokslinis bendradarbis Standord Universitete, William E. Simon pirmininkas Politinėje Ekonomikoje, Strateginių ir Tarptautinių Studijų centre, Džordžtauno Universitete, Vašingtone.

Todėl tiesiog paprašysime susitaikyti savo skaitytojus su tuo, kad ne visa medžiaga, kurią mes pateikiame jiems patiks, tačiau nesiruošiame dėl to nuolaidžiauti savo tinklapio politikai, kuri toli gražu ne visada sutampa su oficialiai deklaruojama valdžios. Juolab, kad tai yra mūsų sąjungininkų, amerikiečių atstovo mintys. Gero skaitymo.

Būti amerikiečiu darosi gėda. Mūsų šalis turi keturis karo nusikaltimais susitepusius prezidentus iš eilės.

Klintonas (Clinton) dukart pradėjo karinę intervenciją Serbijoje dukart įsakęs NATO bombarduoti buvusią Jugoslaviją (1995 ir 1999). Bilas – du karo nusikaltimai.

Džordžas V. Bušas (George W. Bush) įsiveržė į Afganistaną ir Iraką bei atakavo Pakistano ir Jemeno provincijas iš oro. Keturi karo nusikaltimai Bušo sąskaitoje.

Obama panaudojo NATO Libijai suniokoti ir pasiuntė samdytinius sugriauti Sirijos. Taigi – du karo nusikaltimai.

Trampas (Trump) puolė Siriją JAV karinėmis pajėgomis, tad karo nusikaltėliu tapo vos tik atėjęs į valdžią.

Vykdant šiuos karo nusikaltimus dalyvavo Jungtinės Tautos (JT) ir Vašingtono vasalai iš Europos, Kanados bei Austrijos, todėl dėl karo nusikaltimų kalti visi. Galbūt prieš karo nusikaltimų tribunolą turėtų stoti ir pačios JT, kartu su ES, JAV, Australija ir Kanada.

Sausas faktas – Vakarų civilizacija (jeigu tai apskritai civilizacija) padarė daugiausia karo nusikaltimų žmonijos istorijoje.

Yra ir kitų nusikaltimų – Somalis, Obamos žygiai prieš Hondūrą ir Ukrainą, nesibaigiančios Vašingtono pastangos nuversti Venesuelos, Ekvadoro ir Bolivijos valdžias. Vašingtonas nori nuversti valdžią Ekvadore, kad galėtų sučiupti ir pakepti ant laužo vieną didžiausių demokratų pasaulyje Džulianą Asandžą (Julian Assange).

Dėl šių keturių JAV prezidentų įvykdytų karo nusikaltimų žuvo ir buvo sužalota milijonai civilių gyventojų, milijonai žmonių prarado savo turtą ir turėjo palikti gimtąsias vietas. Tai žmonės, atvykę kaip pabėgėliai į Europą, JK, JAV, Kanadą ir Australiją, atsinešdami savo problemas, kurios tapo europiečių problemomis, pvz., grupiniai žaginimai.

Kokia visų tų mirčių ir niokojimo bei Vakarų užtvindymo bėgančiaisiais nuo grubaus Vakarų smurto priežastis?

Mes jos nežinome. Mus šeria pasakomis apie Sadamo Huseino (Saddam Hussein) „masinio naikinimo ginklus“, apie kuriuos JAV valdžia tikrai žinojo, bet kurie taip niekad ir nebuvo rasti. Apie „Asado (Assad) naudojamą cheminį ginklą“, kas panašu į akivaizdų įžūlų melą. Apie „Irano branduolinį ginklą“ – dar vienas įžūlus melas. O melai apie Kadafį (Gaddafi) Libijoje tokie absurdiški, kad gėda juos ir kartoti.

Kokiais melais dangstomas kaimų bombardavimas Pakistane arba naujosios Jemeno valdžios sprogdinimas? Amerikiečiai to nežino ir jiems tai nerūpi. Kodėl JAV smurtauja prieš Somalį? Vėlgi, nei amerikiečiai tai žino, nei jiems tai rūpi.

Arba „itin pasikaustę“ bus matę kokį reportažą.

Smurtas dėl smurto. Štai kuo virto Amerika šiandien.

Kaip bebūtų gaila, bet Amerika – tai smurtas. Daugiau nieko. Smurtas yra Amerikos variklis.

Bet nereikia ir bombardavimų bei šalių griovimo – pakalbėkim apie nesibaigiantį nepelnytą šokiruojantį smurtą prieš JAV piliečius. Jei ką nors ir reikia nuginkluoti, tai JAV policiją. Policija įvykdo daugiau „ginkluotų išpuolių“ nei kas kitas. Narkotikų platintojų gaujos kovoja tarpusavyje dėl teritorijos, o policijos prievarta grįsta tik viena priežastimi – potraukiu smurtauti prieš kitus žmones. Amerikos policija netgi gali sušaudyti dvylikamečius amerikiečius vaikus dar prieš užduodami jiems bet kokį klausimą, ypač jei jie – juodieji.

Smurtas yra Amerika. Amerika yra smurtas. Kvėšos liberalai dėl jo kaltina ginklų turėtojus, tačiau prie smurto ištakų visada stovi valdžia. Dėl šios priežasties mūsų Tėvai įkūrėjai (JAV nepriklausomybės deklaracijos signatarai) išleido Antrąją pataisą (JAV konstitucijos keitimas, leidžiantis turėti ginklą). Aštuonias šalis visiškai ar iš dalies sugriovė ne ginklų turėtojai. Tai buvo mokesčių mokėtojų lėšomis ginkluota JAV valdžia, vykdanti smurtą.

Amerikos aistra smurtauti dabar nukreipia Vašingtono stuobrius prieš žmones, kurie irgi gali atsakyti smurtu: prieš rusus, kinus, Iraną ir Šiaurės Korėją.

Pradedant mulkiu Klintonu, kiekviena JAV valdžia laužė arba naikino susitarimus su Rusija – susitarimus, kurie buvo skirti įtampai ir termobranduolinio karo pavojui sumažinti. Vašingtonas iš pradžių dar dangstė savo agresijos apraiškas prieš Rusiją melu, pvz., apie tai, kad priešraketinės gynybos punktai Rusijos pasienyje skirti apginti Europai nuo (neegzistuojančių) Irano branduolinių tarpkontinentinių balistinių raketų.

Obamos režimas tuos melus kartojo, tik dar eskalavo situaciją neteisingais kaltinimais, mestais Rusijai ir Rusijos prezidentui, kad sukeltų įtampą tarp branduolinių valstybių – priešingai Ronaldo Reigano (Ronald Reagan) politikai. Bet mulkiai liberalai myli Obamą ir nekenčia Reigano.

Ar žinojote, kad Rusija tokia galinga, o Nacionalinio saugumo agentūra (NSA) ir Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) tokios silpnos ir bejėgės, kad Rusija gali nulemti, kas laimės JAV rinkimus? Turėtumėte žinoti, nes tai tegirdite iš korupcijoje paskendusios demokratų partijos, CŽV, federalinio tyrimų biuro (FTB), prostitutiškos JAV žiniasklaidos ir „apsišvietėlių“, klausančių CNN, MSNBC, NPR ar skaitančių „New York Times“ ir „Washington Post“.

Žinoma, jau kokį tūkstantį kartų esate girdėję, kad Rusija įsiveržė į Ukrainą – bet Vašingtono marionetė tebesėdi Kijeve. Nereikia turėti didesnio kaip 90 IQ, kad suprastum, jog jei Rusija būtų užpuolusi Ukrainą, Ukrainos jau nebebūtų.

O ar žinote, kad Rusijos prezidentas, kuris pagal tarptautines apklausas yra gerbiamiausias šalies vadovas pasaulyje, pasak Hilari Klinton (Hillary Clinton) yra „naujasis Hitleris“? Ar žinojote, kad labiausiai gerbiamas pasaulyje šalies vadovas Vladimiras Putinas yra mafijos baronas, banditas, šnipinėjimo voratinklio centre tūnantis tarantulas, kaip tai skelbia JAV valdžios atstovai, kurių gabumų kartais nepakanka savo pačių pavardėms paraidžiui pasakyti? Ar girdėjote paskalas, kad Putiną, nepasidavusį JAV provokacijoms ir neatsakiusį į jas agresija – ne iš baimės, iš pagarbos žmonių gyvybėms – esą apsėdusi sovietų imperijos atkūrimo manija?

Visgi, kai Putinas pasiuntė Rusijos pajėgas prieš JAV ir Izraelio apmokytą bei aprūpintą Gruzijos kariuomenę, kurią Vašingtonas pasiuntė į ataką prieš Pietų Osetiją, Rusijos armija užėmė Gruziją per penkias valandas; tačiau, pateikusi mulkiams pamoką, pasitraukė. Jeigu Putinas norėtų atkurti Rusijos imperiją, kodėl nepasilaikė Gruzijos, kuri buvo Rusijos provincija 300 metų prieš tai, kai Vašingtonas nutraukė santykius su Rusijos imperija žlugus Sovietų sąjungai? Būtų Putinas paskelbęs, kad Gruzija vėl įeina į Rusijos sudėtį, Vašingtonas negalėtų nieko padaryti.

O kur dar Trampo paskirto CŽV direktoriaus Maiko Pompeo (Mike Pompeo), turbūt bukiausio asmens Amerikoje, akibrokštas. Čia turime žemiausio lygio avigalvį. Apskritai abejoju, ar jis turi kažkokį IQ. Jei taip, tai nebent lygų nuliui.

Šis bukaprotis, jeigu galima pakelti jo vertę iki šio apibūdinimo (kuo abejoju), Džulianą Asandžą, vieną geriausių pasaulio žurnalistų ir asmenį, geriausiai reprezentuojantį Pirmąją JAV Konstitucijos pataisą (susijusią su žmogaus teisėmis), išvadino demonu, susivienijusiu su diktatoriais ir, su Rusijos parama, keliančiu pavojų JAV viešpatavimui. Vien tik dėl to, kad „Wikileaks“ skelbia oficialių šaltinių medžiagą, atskleidžiančią JAV valdžios kriminalinę veiklą. „Wikileaks“ dokumentų nevagia.

Dokumentai į „Wikileaks“ nuteka iš demaskuotojų, negalinčių toleruoti JAV valdžios amoralumo ir melo. Kiekvienas, pasakęs tiesą, automatiškai tampa Jungtinių Amerikos Valstijų priešu. Ir mulkis Pompeo pasišovęs juos visus susemti. Pirmą kartą skaitydamas Pompeo kaltinimus Asandžui maniau, kad tai pokštas. Negi CŽV vadovas norės atšaukti Pirmąją pataisą. Bet bukagalvis Pompeo būtent taip ir pasakė. https://www.rt.com/usa/384667-cia-assange-wikileaks-critisize/

Ką galime padaryti, ko imtis turi pasaulis, jeigu mūsų Centrinės žvalgybos valdybos vadovo, JAV prezidento, nacionalinio saugumo patarėjo, gynybos sekretoriaus, valstybės sekretoriaus, JAV ambasadoriaus JT postuose, „New York Times“, „Washington Post“, CNN, NPR, MSNBC sėdi pusgalviai? Kaip galime tikėtis protingų sprendimų, jeigu atsakomybė perduota mulkiams?

Kvailystė išlenda darbuose. Kinijos vyriausybė paskelbė, kad kvaišos amerikonai bet kuriuo momentu gali užpulti Šiaurės Korėją. Didžiulis JAV laivynas juda Šiaurės Korėjos link. Dabar Šiaurės Korėja turi branduolinį ginklą. Vienas Šiaurės Korėjos branduolinis smūgis gali nušluoti visą JAV laivyną. Kodėl Vašingtonas to prašosi? Vienintelis galimas atsakymas – stuobriška kvailybė. Šiaurės Korėja prie nieko nekimba. Kodėl Vašingtonas ją baksnoja? Ar Vašingtonas nori kariauti su Kinija? Kodėl, ar Vašingtonas atsižada JAV vakarų pakrantės? Kodėl vakarų pakrantė remia politiką, kuri galėtų kainuoti JAV vakarų pakrantę? Ar vakarų pakrantės mulkiai mano, kad JAV gali pradėti karą su Kinija arba Šiaurės Korėja be pasekmių vakarų pakrantei? Negi net JAV gyventojai tokie žiopli?

Tiek Kinija, tiek Rusija ir be kitų pagalbos gali nušluoti JAV. Kartu šios šalys gali padaryti Šiaurės Ameriką negyvenamą iki pasaulio pabaigos. Kodėl Vašingtono puspročiai provokuoja galingas branduolines valstybes? Ar Vašingtono bukagalviai mano, kad Rusija ir Kinija laikysis sutarčių?

Originalų straipsnį parašė Paul Craig Roberts
Copyright © Dr. Paul Craig Roberts, Paul Craig Roberts, 2017

vertė: Loreta Ale Ho

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 17

 1. Ec says:

  Mulkis prezidentas labai gerai valdomas. Būtent tokių ir reikia :)

 2. mikas says:

  Už dyką niekas tokių nesąmonių nerašo. „Sarmata“ būti sarmatu.

 3. konkurencijos nėra says:

  mikas įš kur jūs???

 4. Vidas says:

  “Už dyką niekas tokių nesąmonių nerašo. „Sarmata“ būti sarmatu.“

  Zmogau, cia rase amerikietis, ir ne eilinis, turintis nemaza politini bagaza ir, svarbiausia, adekvatus…..
  Jeigu nori tikros “tiesos“ apie politinius didziuju niuansus, tau reikia skaityti tik sistemine media!!

 5. saul says:

  Robertsas yra tikras savo salies patrijotas.Dar man labai patiko nuotrauka.Na o jei vietoj jos būti kita ketveriuke,tai jau visai nesiziuretu ? As cia apie marazmatika Lenina ,sadista Stalina,juokdari Chrusciova ir marionete Brezneva.O jie keite vienas kita is eiles 60metu.

 6. pro šalt.... says:

  išdavikai Staliną vadina išdaviku
  bailiai StLliną vadina bailiu
  Patriotai Staliną vadina Patriotu
  sadistai Staliną vadina sadistu

 7. vo tep says:

  Jie ne mulkiai, jie paklusnūs nurodimų vykdytojai.
  Pasaulyje vyksta didelė konkurencine kova tarp 4-turių žaidėjų, tai pasaulio globalistų (new world order), JAV vietinio elito kuriems visiškai pavaldi ES, Rusijos ir Kinijos.

 8. pro šalt.... says:

  vo tep Dadėk muslimus…

 9. būtšaknis says:

  Man vienodai šviečia,kas „užsakė“ šitą straipsnį,nes išsakytos mintys yra labai teisingos,ir tik visiškas idiotas arba eilinis runkelis maxima akcijiniais milteliais išplautomis smegenėlėmis negali to suvokti.O kai kurie komentatoriai niekaip nesusivokia,kad sėdi ant parako statinės ir įnirtingai gina tuos,kurie yra pasiruošę bet kada padegti degtuvą… čia vyksta nešvarus žaidimas už viešpatavimą pasaulyje ir žaidžiantieji priemonių nesirenka… o Lietuva šiame kontekste yra ne kas kita,kaip vargana blusa ant didelio šuns pauodegio.

 10. pestininkas says:

  O rašytojas, tai rašo durneliams! Jiė gi viską suvalgis, ir dar paprašys! 15 % tiėsos visa kita savas matymas, arba savo nuomonės ipiršimas……

 11. stebetojas says:

  Aciu SARMATAMS uz si straipsni.
  Sis zmogus dirbo R.Reagan administracijoje.
  Vienok, jei paseksim jo straipsnius, akivaizdus jo bias ( bala znino kaip tiksliai skambetu lietuviskas atitikmuo, bet english mokantys supras) link Rusijos ir Putino. Daznai spausdinamas tokiuose i Rusija linkusiuose saituose, kaip sott.net ar globalresearch.ca.
  Is jo susidaro iliuzija, kad yra kazkoks priesiskumas tarp tu, kas valdo Rusija, ir tu, kas valdo Vakarus.
  Kaip RT- viskas tikroviska apie Vakarus, visiskas BS apie Rusija.
  Bet kritiskai mastanciam verta jo straipsnius paskaityti.
  Visiskai kritiskai mastanciam rekomenduoju ARMSTRONGECONOMICS.COM.
  Ten remiamasi tik milijardais faktu, analize – AI.
  Saito autorius pabrezia neturis nuomones, nes AI neturi bias, ir pripazista, kad pats yra saliskas, nes yra zmogus.
  Toks pats zmogus ir as, ir toks pats saliskas ir mano postas.
  UBI DUBIUM, IBI LIBERTAS.

 12. Svetimas says:

  Gerbiamas Stebetojau gal galima butu su jumis susitikti ir pasidalinti mintimis?

 13. Dalia says:

  Ačiū Sarmatams už straipsnį.

 14. MS says:

  Prie straipsnio pavadinimo „…mulkiai“ ir ten esančių nuotraukų trūksta dar vienos – Putino. Nes nemaža dalis straipsnio turinio skiriama būtent jam. O štai čia trumpas filmukas ką apie Putiną mano patys rusai: youtube.com/watch?v=p6WlsJykRnQ

 15. Gojus says:

  MS -> aha – nemažai čia rusų apklausta. 

 16. Stebetojas says:

  Gerb. Svetimas,
  Savu minciu turiu.
  Jos kyla is turimos informacijos/ jos stokos.
  Turit idomios informacijos, galincios atnesti praktine nauda?
  Priesingu atveju dekoju uz pasiulyma, gal but, Jusu mintys dar bus naudingos Jums pacia

 17. Stebetojas says:

  koks skirtumas, ka kas apie ka mano?
  ar paciam kelia klausimu bendra saknis zodziuose: monas, monyti, nuomone:)?
  Svarbu, ka pats zinai.
  Ka zinote Jus?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top