Kas iš tiesų yra ‘Chemtrails’?

2011, 2 balandžio, 13:34 | kategorija Genocidas | 74 komentarai | peržiūrų 24 669 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kas iš tiesų yra Chemtrails (liet. lėktuvo cheminiai inversijos pėdsakai) ?

„Jungtinės Valstijos nekankina“ – Prezidentas George W.Bush

paveikslėlis

Mes turime reikalų su „žvaigždžių karais“. Chemtrail sukuria atmosferą, kuri bus tinkama elektromagnetinėms bangoms, elektromagnetinių laukų generatoriams, vadinamiems girotronais (angl. gyrotrons), ir jonosferiniams šildytuvams. Ore esančios sveikatai žalingos dalelės privers geriau dirbti tiesioginius energijos ginklus. Tai sietina su „stabilumo“ (angl. steady state) teorema ir su dalelės tankiu plazminio spindulio sklidimui.

Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.

Didesnis tankumas (didesnis dalelių skaičius) reiškia, kad viena į kitą besidaužančios dalelės įgauna daugiau energijos, kadangi įvyksta daugiau susidūrimų. Jie bando sukurti įkrautų dalelių plazminio spindulio ginklus.
Chemtrails yra terpė – GWEN impulso radarai, įvairūs HAARP ir kosmoso lazeriai yra priemonės, arba paprasčiau:
Chemtrails yra terpė – – tiesioginė energija yra metodas.

Purškimas ir efektas

Tokia sistema yra Rusijoje, Kanadoje, JAV ir visoje Europoje. Egzotiniai ginklai gali būti mobilūs, stacionarūs, žeminiai, oro ar palydoviniai.

Tai yra puolimo ir gynybinė sistema prieš EM atakas ir raketas. Kaip apsaugos mechanizmą ji naudoja jonosferinių dalelių skydus. Išpurkštas purškalas vėliau elektromagnetikų dėka suaktyvinamas. Naudojant vibravimo, elektromagnetinę ir girotrono stotis, sukuriami skydai, kurie pakeičia foninį magnetinį lauką. Siekiant didesnės apsaugos, šie skydai gali būti rikiuojami vienas virš kito, pakopiniu stiliumi. Chemtrail cheminėje sudėtyje yra daugybė elementų, vienas iš jų anglis, kuri gali būti panaudojama mikrobangų sugėrimui. Kai kurie iš šių purškalų turi metalinius grūdelius kurių radaras nepastebi kartu su lėktuvu. Parodijų purškalas. Tokie purškalai gali būti panaudojami norint paslėpti reaktyvinius lėktuvus po jų sukuriamu spalvingu, įmagnetintu plazmos šydu.

paveikslėlis

Palydoviniai ginklai irgi yra susiję. Aktyvistai, besinaudodami matavimo įranga, aptiko mikrobangas, rentgeno spindulius ir kitokias spinduliavimo rūšis, kurios galėtų būti skleidžiamos žemo intensyvumo lazeriu.

Jie taip pat fotografuoja dujinės plazmos generavimą, kuris atsiranda elektromagnetikais kaitinant chemtrails darinį. Vertikalus plazmos stulpelis vadinamas stulpeliniu židinio sklaidytuvu, o horizontalus stulpelis – horizontaliojo dreifo plazmine antena. Įvairaus dydžio dujinės plazmos rutuliai yra susiję su šia technologija. Šie rutuliai dėl savo gerų, atsparumo ugniai ir optinių savybių gali būti naudojami kaip siųstuvai ar imtuvai. Jais taip pat galima perduoti skaitmeninį ar analoginį garsą. Baris yra didesne refrakcija už vandenį pasižyminti medžiaga.

Ką tai reiškia? Kažkas yra įsivėlęs į konstitucijoje nenumatytą šnipinėjimą ir elektromagnetiniai spinduliai, varomi plazmos sferomis, gali būti panaudotini proto kontrolei. Satelitus galima užprogramuoti taip, kad jie sektų ir stebėtų įvairias žmogaus organizmo vietas kaip ausis, akis, smilkinius ar intymias zonas elektromagnetinių bangų ryšio sietino su magnetiniu poliariškumu ir dažnių kartografija. Spindulys neša paveikslėlius, kurie yra kiekviename plazmos rutulyje. Visai kaip skirtingus filmo kadrus. Tai yra dalelių spindulys, taip pat – dažnio ginklas.

Oro pajėgos savo projekte „Oro pajėgos 2025“ pareiškė, kad jų tikslas yra skurti virtualią ir papildytos realybės proto kontrolę. Priklausomai nuo kompiuterio užprogramavimo ar žmogaus, sąveikaujančio su technologija, nuotaikos bei ketinimų, Jūs galite būti ištirtas, sutrukdytas, apšvitintas dujomis, išgąsdintas, išprievartautas elektroniniu būdu, kankinamas ar jumis gali manipuliuoti. Technologija skanuoja Jūsų smegenų dažnius ir dešifruoja Jūsų mintis. Žymėdami jūsų bioenergetinį pėdsaką [kūno biometrinius duomenis], pastoviai skanuodami vietoves, palydovai seka ir ieško jūsų.

Mes esame šio eksperimento laboratorinės žiurkės, bet kažkas labai nedoro vyksta kariuomenėje ar žvalgyboje. Kadangi vyriausybės ir kariuomenės vykdomi projektai padalijami į tam tikras sekcijas, aš manau, kad kažkas galėjo slapta be jokio autorizuoto leidimo dirbti su šia technologija. Elgesio ir proto valdymo programų valdymo politika buvo autorizuota MKULTRA. Mūsų šalies istorijoje yra įrašų apie eksperimentavimus su tauta. Mes šnekame apie 24 valandas per parą žmogaus kūną atakuojančius satelitinius įkrautų dalelių dažnio ginklus. Jungtinės Tautos priskyrė psichotroninius ginklus prie masinio naikinimo ginklų.

HAARP gali sukelti žemės drebėjimus, taip pat rentgeno spindulių dėka surasti po žeme esančias karines bazes, auksą ar naftos atsargas. Šie jonosferiniai kaitintuvai gali atlikti komunikacijos sistemos funkciją naudodamiesi virš-horizonto arba po-vandenynu režimais. Ši sistema gali kontroliuoti orą ir sukurti katastrofas. Kartu su Auroros palydovine stebėjimo sistema (ang. Aurora keyhole through-your-roof sattellite surveillance system), Echelon elektroninių kompiuterių/telefonų naikinimais, plazmos šydu padengtais DOD Drug War kariniais sraigtasparniais, implantais ir kameromis gatvėje sukuriama pasaulinio ir kosmoso kontrolė.

Šie ginklai sietini su spinduliais. Du spinduliai, užeinantys vienas ant kito, susijungs į jonų dalelių spindulį, kuris atsispindėjęs nuo taikinio, sugrąžins į satelitą holografinį paveikslą. Skaliarinė energija gali būti sukuriama sukryžiavus du stiprios išnašos spindulius. Ši energija gali būti panaudota kaip nesusekamas ginklas ar tai branduolinio lygio sprogimams imituoti ar gynybai. Šios apjungtos energijos gali sukelti žmogaus fizinės elektrodinaminės sistemos nefunkcionalumą arba naudojant žemą dažnį – sukelti nuotolinį elektrošoką. Įsivaizduokite liečiant prie savo galvos skirtingo poliariškumo elektros kabelį. Skaliarinė energija gali būti naudojamas portatyviniuose kariuomenės ginkluose arba tankuose, išderinti elektroniką ar sukelti didžiulius elektros dingimus. Apsisaugoti nuo skaliarinės energijos praktiškai yra neįmanoma. Siekiant išvengti galimo poveikio, reikia švino, keramikos ir giliai po žeme esančios bazės arba tiesiog būti aukštai virš karo zonos.

paveikslėlis

Šias problemas nagrinėjantys žmonės girdi tonus ir trukdžius. Jeigu jūs girdite pastovius tonus ir statinius atmosferos trukdžius; jūsų kūnas vibruoja, yra maudžiamas, galvos srityje jaučiami „sprogimai“, atsirado neurologiniai sutrikimai ar imuninės sistemos sutrikimai; girdite elektroninius balsus ar plazmos garsus; kenčiate nuo giluminių organų skausmų, pastovių galvos skausmų; ar susiduriate su kita anomalia veikla, tuomet į jus gali būti nukreipti proto kontrolės ginklai. Jie gali būti įmontuoti sraigtasparniuose, reaktyviniuose lėktuvuose, slaptuose naikintuvuose ar palydovuose. Tiesioginės energijos spinduliai ir elektromagnetinės bangos į jus gali patekti per nešiojamus prietaisus iš palydovinių bokštų.

Ar įmanoma, jog kažkas, persigandęs badmečio, dėka dabartinės ekologinės sistemos sutrikimų, ar riaušių, ir siekdami pasinaudoti plazminių dujų suteikiama proto kontrole, purškia žemę su chemtrail? Ar tai paskutinis griebimasis šiaudo? Ar tiesiog šie veikėjai yra kontrolės ir pinigų fanatai? Kažkas norėtų pasisavinti po Aliaskos ledynais glūdančią naftą. Mano manymu, trečiojo pasaulio šalys su tuo nėra susijusios, taip pat nemanau, kad išsivysčiusios valstybės leis vykti šiam procesui.

Bet kurios šalies tautai įstojus į NATO bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails. Mūsų DNR iširs. Besiterliojant su šia kariuomenės technologija ir elektromagnetiniais laukais, rizikuojama išderinti žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

NATO ir žmonių teisių erozija sukuria Jungtinių Valstijų pasaulinį dominavimą. Pasak Charlotte Iserbyt ir Al Martin, žmonės, ankščiau dirbę KBG ir slaptojoje rytų Vokietijos policijoje (STASI), konsultuoja Visos Informacijos Supratimo (angl. Total Information Awareness) įstaigą. Jie atsakingi už naujų ID kortelių sukūrimą. Kas iš ties pilotuoja šiuos plazminio šydo lėktuvus, kurie viso pasaulių žmonių, nežinančių apie šią technologiją, painiojami su NSO? Akivaizdu, kuriamas naujas projektas „Sąvaržėlė“ (angl. Project Paperclip“).

Jeigu PNAC grupė, Bush ir Cronie, manys, kad ar tai tankas užstoja jiems kelią, ar jiems nepatinka šis bei anas žmogus, elitinė korporacinė vyriausybė naudodamasi tiesioginės energijos ginklais, esančiais kosmose, ketina laikyti mus įkaitais. Šie ginklai gali sukurti klimato, oro, proto, kibernetinius, ligų, nelaimių ir neatsekamus karus. Apjungti kartu jie turi galimybę sukurti ekonominį karą.

Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus. Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostoliai ar taip yra suplanuota?

Aš manau, kad šie žmonės žino šios sistemos keliamus pavojus, todėl patys tiek namie, tiek ofise, tiek mašinoje naudoja atitinkamas saugumo priemones. Spėju, jog jie vartoja kompleksonų (chelating) medžiagą, kuri pašalina bario ir aliuminio elementus iš organizmo. Jei klystu, tuomet jie visai nesupranta šios sistemos keliamų pavojų ir tolimesnių komplikacijų. Kongresas gal nesupranta kokį siaubingą ginklų sistemos projektą finansuoja.

Kaip aš suprantu, giliai prie žemės prijungti Tesla bokštai yra skirti 10-12 magnetinių polių sukūrimui, tokiu būdu GWEN sistema yra naikinama. O gal tai jau buvo atlikta? Tai turėtų suteikti galimybę kontroliuoti visą žemę. Šios natūralios energijos egzistavimas neturėjo būti naudojamas aprūpinti energija žmogaus sukurtus ginklus ar aparatus.

Tesla įrenginiai, tai dar neištirta ir greičiausiai iki galo nesuprasta žmogaus sukurta energija. Šnekėdami apie nemokamą energiją mes turėtume būti santūrūs ir atsargiai elgtis su ja. Nesunkiai galime pamatyti, kad seniau žmogaus sukurta energija labai pakenkė planetai. Galbūt jau pats laikas apmąstyti galimus variantus auginant derlių, gaminant kurą ar kaupti vėjo, saulės bei vandens suteikiamą energiją? Mums reikia pasaulinio masto, kitokios nei dabar, labiau pasižyminčios vientisumu ir žinoma atsinaujinančios energijos.

Bet ar mes turime kokių tikrų žinių sietinų su šiuo dalyku? Atsakymas – turime! Per 8 metus Amerikoje, Europoje, Skandinavijoje, rytinėje Europos dalyje ir mano žiniomis Rusijoje purškimo metu buvo išmestos tonos kietųjų dalelių. Taigi, greičiausiai šios medžiagos kiekis yra pasaulinio masto. Tuomet atsiranda tikslas 24 NATO valstybėse purkšti nuodingus elementus ir leisti medžiagoms plisti per visą pasaulį taip apnuodijant save, priešus ir neutralias bei nekovojančias šalis. Būdas susirasti daugiau priešų.

Vanduo, oras ir dirvožemis yra taip prisotinti metalų katijonų, kad šių naujų ginklų maniakams neturėtų kilti problemų sunaikinti ar kontroliuoti to, ar kito protus tiek kartų, kiek jie nori. Po kelerių, organizmo žalojimo ir žemės naikinimo metų, jie galbūt suvoks, kad tokios strategijos pasekmė bus tik defektyvios žmonių rasės ir niekingos ekonomikos.

Ar jūs manote, jog tokie veiksmai įduos žmonėms tiek proto, kad jie nuspręstų nutraukti savo veiksmus ir imtųsi humaniškesnių pasaulio problemų sprendimo? Aš abejoju, nes tik idiotai kurtų tokius grėsmę keliančius ginklus. Bet aš esu tikra, jog likusi žmonijos dalis pagaliau stos į kovą su šiais piktavaliais ir sustabdys šią jų propagandą.

Perskaičiusi Bearden mintį „Teslos energijos technologijai, nemokamos energijos šalininkei, gauti nereikalingas jonosferos kaitinimas ir elektros vogimas iš vakuumo vadinamo „gyvenimu“ ir nusprendžiau, kad čia sakoma didelė dalis tiesos. Tos pačios nuomonės esu apie Eastlund‘ ą.

Chemtrail: Cheminis takas per MIKROSKOPĄ (Video) Mėginys paimtas po cheminių takų purškimo, per mikroskopą matomas cheminiame pluošte gyvenantis nano dydžio GYVAS ORGANIZMAS

Carolyn Williams Palit

Išversta iš: http://www.rense.com/general79/chem.htm


šiek tiek papildomos informacijos apie chemtrailus kurie purškiami papildomai (kaip priedas) prie oficialių chemtrailų t.y. skirtų kovai su sugalvotu atšilimu Ačiū tiems kas straipsnį išvertė į LT kalbą)

Pagal paskirties rūšis žmonių populiacijos koregavimui skirti chemtreilų mišiniai skirstomi į šias rūšis (informacija iš leidinio „Aerochemical control„):

• Bendro toksinio poveikio – skirti bendram žmonių sveikatos susilpninimui. Susilpnėjus žmonių sveikatai, jie darosi nepajėgūs našiai dirbti, dėl suprastėjusios savijautos nelinkę dalyvauti demonstracijose, mitinguose, protestuose, linkę labiau sirgti įvairiomis ligomis, įskaitant ir infekcines, todėl tampa nepajėgūs pasipriešinti valdžiai.
• Citotoksiniai – artimi bendro toksinio poveikio chemikalams, tačiau pažeidžia ląsteles, kepenis, inkstus, kraujotaką, sukelia lėtinius nepagydomus susirgimus. Dažniausiai naudojami, kai reikia paskatinti senyvo amžiaus žmonių mirtingumo didėjimą, siekiant sumažinti socialines išlaidas, kadangi dėl bendrų organizmo pažeidimų senyvi, silpnesnę sveikatą turintys žmonės apsinuodija itin smarkiai ir miršta.
• Psichotoksiniai – skirti bendram psichikos poveikiui, masinėms psichozėms sukelti, psichotronų poveikiui sustiprinti, esant itin intensyviam purškimui, gali sukelti masines haliucinacijas.
• Neurotoksiniai – skirti nervų sistemos pažeidimams, kai reikia staigiai nuslopinti visuomenės fizinį pasipriešinimą, sukelia silpnumo, nuovargio jausmą, esant itin intensyviam purškimui gali sukelti masinius paralyžiaus atvejus.
• Kancerogeniniai – sukelia vėžį, naudojami lėtam masiniam populiacijos naikinimui.
• Mutageniniai – sukelia išsigimimus, mutacijas, yra naudojami ilgalaikiam visuomenės genocidui.

Daugelis šių mišinių turi kelis poveikius iškart. Pvz., dioksinai sukelia ir kancerogeninį, ir mutageninį poveikį, BZ sukelia ir neurotoksinį, ir psichotoksinį poveikį. Dažniausiai bandoma naudoti medžiagas, kurios būtų kuo labiau paplitusios gamtoje natūraliai arba galinčios atsirasti ir dėl kitų priežasčių – taip užmaskuojamas tikslingas jų purškimas iš lėktuvų.
Nuotrauka: îek tiek informacijos Lietuvių kalba apie Chemtrailus kurie purškiami papildomai (kaip priedas) prie oficialių chemtrailų t.y. skirtų kovai su sugalvotu atšilimu Ačiū tiems kas straipsnį išvertė į LT kalbą) Pagal paskirties rūšis žmonių populiacijos koregavimui skirti chemtreilų mišiniai skirstomi į šias rūšis (informacija iš leidinio „Aerochemical control“): • Bendro toksinio poveikio – skirti bendram žmonių sveikatos susilpninimui. Susilpnėjus žmonių sveikatai, jie darosi nepajėgūs našiai dirbti, dėl suprastėjusios savijautos nelinkę dalyvauti demonstracijose, mitinguose, protestuose, linkę labiau sirgti įvairiomis ligomis, įskaitant ir infekcines, todėl tampa nepajėgūs pasipriešinti valdžiai. • Citotoksiniai – artimi bendro toksinio poveikio chemikalams, tačiau pažeidžia ląsteles, kepenis, inkstus, kraujotaką, sukelia lėtinius nepagydomus susirgimus. Dažniausiai naudojami, kai reikia paskatinti senyvo amžiaus žmonių mirtingumo didėjimą, siekiant sumažinti socialines išlaidas, kadangi dėl bendrų organizmo pažeidimų senyvi, silpnesnę sveikatą turintys žmonės apsinuodija itin smarkiai ir miršta. • Psichotoksiniai – skirti bendram psichikos poveikiui, masinėms psichozėms sukelti, psichotronų poveikiui sustiprinti, esant itin intensyviam purškimui, gali sukelti masines haliucinacijas. • Neurotoksiniai – skirti nervų sistemos pažeidimams, kai reikia staigiai nuslopinti visuomenės fizinį pasipriešinimą, sukelia silpnumo, nuovargio jausmą, esant itin intensyviam purškimui gali sukelti masinius paralyžiaus atvejus. • Kancerogeniniai – sukelia vėžį, naudojami lėtam masiniam populiacijos naikinimui. • Mutageniniai – sukelia išsigimimus, mutacijas, yra naudojami ilgalaikiam visuomenės genocidui. Daugelis šių mišinių turi kelis poveikius iškart. Pvz., dioksinai sukelia ir kancerogeninį, ir mutageninį poveikį, BZ sukelia ir neurotoksinį, ir psichotoksinį poveikį. Dažniausiai bandoma naudoti medžiagas, kurios būtų kuo labiau paplitusios gamtoje natūraliai arba galinčios atsirasti ir dėl kitų priežasčių – taip užmaskuojamas tikslingas jų purškimas iš lėktuvų.

Carolyn Williams Palit

Išversta iš: http://www.rense.com/general79/chem.htm

papildoma informacija: http://yournewswire.com/cia-finally-come-clean-about-chemtrails-on-their-website/

Papildoma informacija iš leidinio „Aerochemical control“

Nuo redakcijos:
Visą čia pateiktą informaciją siūlome priimti su tam tikra kritiškumo doze, nes jokiu būdu negarantuojame už visišką jos atitikimą tikrovei. Tačiau, kadangi oficialioji valdžia ignoruoja bet kokias visuomenės užklausas šia tema – pasiliekame teisę skelbti versijas pateikiamas internete.

P.S. 2016 m. birželio 16 dieną, CŽV puslapyje, tuometinis šios žinybos direktorius J.O. Brennanas paskelbė, jog iš tiesų, lėktuvais į atmosferą purškiami aerozoliai, kuriais, esą, bandoma nugalėti klimato kaitos pasekmes: https://www.cia.gov/…/director-brennan-speaks-at-the-council-on-foreign-relations.html

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 74

 1. Antanas says:

  Baisu,bet ir jie patys susinaikins,nes Zeme yra vientisas organizmas.Nepaliestam islikti mano manymu,tiesiog neimanoma.Turime planetos duobkasius.Nenoreciau tiketi,kad jiems tai pavyks.Okas per velnias tas Eastlundas?Vejas pucia ir nesa tas daleles po visa platuji pasauli.

 2. Antanas says:

  Noreciau siek tiek prisideti prie jusu labai reikalingo darbo .Siulau nuoroda orginalo kalba:All on the Illuminati.Tinkle kazkas nepatenkintas ,kad informacija rusu kalba.Jie gal but netiki.Paziurekite,ka sako patys amerikieciai.Aciu.

 3. arvydas says:

  Ši informacija iš amerikiečių tinklapio, juk duota nuoroda. Ir šios informacijos internete labai daug, užtenka į google paiešką įrašyti žodį chemtrail, chemtrails.

 4. PLATINTI says:

  CHEMTRAILS’ai virs VILNIAUS – 2011 03 18 –

  Fotografuota netoli lazdynu, apie 12 h dienos. Vienu metu – 4 lektuvai, vienas salia kito i viena puse, ir purskia. Komiskiausia dalis yra ta, jog keletoje nuotrauku pavyko uzfiksuota ir paprasto lektuvo contrails’a salia chemtrails’iniu lektuvu.

  Albumas
  http://img135.imageshack.us/g/img0069k.jpg/

  ===============================================

  CHEMTRAILS’ai virs VILNIAUS – 2011 04 04 –

  Fotografuota ivairiose Vilniaus vietose nuo 12 h pietu iki vakaro 19 h.

  Antskrydzio metu buvo matomi net po 3-4 lektuvus, skrenda tom paciom kryptimis.
  Netgi tomis paciomis linijomis – t.y. ant senos linijos – atskrenda naujas lektuvas ir vel purskia. Arba 2 lektuvai vienas pries kita ir ant tos pacios linijos.

  TAI NE SIAIP IPRASTI LEKTUVAI – Vaizdas visiskai nenormalus – ryte buvo absoliuciai giedra – vakare – absoliuti migla danguje. O i toluma debesys kaip ratilai.

  Albumas
  http://img716.imageshack.us/g/img0086gl.jpg/

  ===============================================

 5. PLATINTI says:

  CHEMTRAILS’ai virs VILNIAUS – 2011 04 12 –

  Filmuota virs Vilniaus, apie 14 h dienos. 2 lektuvo linijos.
  http://img98.imageshack.us/i/uyb.mp4/

  Albumas
  http://img705.imageshack.us/g/img0142ts.jpg/

 6. PLATINTI says:

  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 15 –

  Fotografuota vakare apie 18h.

  http://img688.imageshack.us/g/img0153ca.jpg/

  Apie 19 h pavyko virs centro pavyko uzfiksuoti staciai i dangu skrendanti lektuva ir purskianti chemtrailsus –
  http://img97.imageshack.us/i/ewb.mp4/ (imageshack perverte klipa ant sono, bet esme vistiek eina pamatyti.
  http://tinypic.com/player.php?v=w8qefl&s=7 – cia matosi staciai

  Tas pats like chemtrailsas virs miesto po sio lektuvo –
  http://img42.imageshack.us/i/ib8.mp4/

  SUPER kadras – pavyko uzfiksuoti salia chemtrailso i priesinga puse skrendanti lektuva, kuris palieka contrailsa – ir jis iskart issiklaido.
  http://img291.imageshack.us/i/q0b.mp4/

  Po h laiko – apie 20 h toje pacioje vietoje, kur buvo uzfiksuotas kylantis chemtrailsas – liko pasklides i sonus ruozas –
  http://tinypic.com/player.php?v=15gum80&s=7

  Apie 21 h – Vilniaus dangus atrodo sidabrinis – taip – http://img855.imageshack.us/i/15z.mp4/

  Albumo nuoroda:
  http://img688.imageshack.us/g/img0153ca.jpg/

 7. Artas2 says:

  matau pro savo langus beveik kasdien
  http://www.flickr.com/photos/dealer187/sets/72157626433783696/

  beje, juos purskia ir nakti, tai ypac gerai matosi kai buna pilnatis

 8. Arna says:

  Va mano fotografuoti chemtrailai 19.20 balandzio dienomis

 9. situacija says:

  idomu kodel apie tai nekalba mass media ??! pvz tv3 paskutine instancija ar panasiai ?
  bijo ? ! ar kaip !? juk ir taip viskas aisku, kad mus nuodyja… siomis dienomis pasake, neiti i gave nes LABAI UZTERSTAS ORAS!!! bet tai del ko jis uzterstas , niekas nieko negali pasakyti!

 10. Bumba says:

  bet juk tai nėra kažkas labai slapto ir vyksta jau ganėtinai senai. Užsienyje apie tai laidų yra, net per orų prognozę praneša. Nedžiugina, kad apie tai info daug neturima, bet ką padarysi.
  Kitas dalykas, o kodėll tuo tik vakarų pasaulis + Rusija savo šalių teritorijose užsiiminėja? Juk Rusija kariniuse dalykuose kaip ir priešininkė, o čia juk kariniai rekalai.
  Ir dar vienas dalylkas. Juk Lietuva nėra labai svarbi šalis, taip, kad manyti, jog mus nori nugalybiti, apnuodyti, apkvailinti su chemikalais iš oro yra kvaila. Galų gale kvailių skaičiumi ir taip lenkiam daug šalių.

 11. Klaipeda says:

  2011 04 24 buvo ir virs Klaipedos geri 4 ruozai, 2 jau buvo gerokai issiskleide i Kauno puse.

 12. gyvenimas says:

  nu ka jus snekat :D lektuvai skraido ir purskia krauja danguj, ismesti mikrobai mutuoja nuo sviesos :D patikekit tenais tikrai ne pacios geriausios salygos mikroorganizmams daugintis ir mutuoti. O pasakymas, kad ryte buvo giedra, o vakare apsiniauke del to, kad lektuvai pripurske chemikalu isvis yra absurdiskas :) pasidomekit meteorologija pries sakydami tokius pareiskimus. Kazkuris raso, kad matesi contrailas is vieno lektuvo o is kitu buvo chemtrailai, kodel tu taip galvoji? Kodel negalejo jie visi purkst chemikalu, tik vienas is lektuvu skristi auksciau? Prirasyta daug pezalu ir is nezinojimo ir TIK is nezinojimo jus jais tikit. Primenat viena panele kuri irgi buvo sukurus konspiracijos teorija, jog zemes drebejimai vyksta del to, kad zmones siurbia nafta ir ten kur ji buvo lieka tuscios ertmes, bene vakuumas :D kamon…

 13. mk says:

  Pažiūrėkit filmą „What in the world are they spraying“ ;)

 14. jk says:

  Šiaip čia blefas. Vieni yra linkę tikėti sąmokslo teorijomis, kiti ne. Kurie teisūs? Nežinau. Kartais dalis tiesos yra pas sąmokslo teorijos šalininkus. Bet manau šis straipsnis rašo apie tai kas mūsų laukia už 300 metų.

 15. Grippen says:

  „Chemtrails yra terpė – – tiesioginė energija yra metodas.“ – beprasmis žodžių kratinys, akivaizdus įrodymas, kad straipsnialaikio autorius yra idiotas ir krakabolas.
  Kur dar išgalvoti „moksliški“ žodžiai, tokie kaip „girotronas“.

 16. PLATINTI says:

  MEDZIAGA – LAISVA – PLATINKITE – DAUGINKITE – SKELBKITE – DARYKITE KA NORIT SU JA
  arba TIESIOG PERDUOKITE KITIEMS kad paieskoti per Google – “CHEMTRAILS VILNIUS”

  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – paskutiniu 7 dienu apzvalga – 2011 04 22-30
  Po praeitos savaites SOKIRUOJANCIU ANTSKRYDZIU (10-20 skrydziu per h) – visas miesto oras buvo UZTERSTAS nusileidusiu “kondensatu” is dangaus.
  Todel sia savaite CHEMTRAILS’us leido tik PROFILAKTISKAI – per diena galima buvo pastebeti po 2-5 linijas, visos dienos metu.
  Sios savaites CHEMTRAILS’u kondensatas – “SKYSTESNIS” – todel greiciau nei per puse dienos pasklinda po ora aplinkoje. Pavyzdys besisklaidancio “kondensato” virs VILNIAUS miesto –http://img706.imageshack.us/i/img0261cw.jpg/
  Spauda mirgete MIRGEJO nuo straipsniu apie ORO TARSA VILNIUJE:http://www.grynas.lt/aplinka/oro-tarsa-lietuvoje-jau-labai-auksta.d?id=44811303
  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/treciadienio-vakara-gali-padideti-oro-tarsa-56-147900
  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-04-27-oro-tarsa-kaip-zmogaus-organizma-veikia-kietosios-daleles/61878 – “dėl prastos aplinkos būklės sukeltų ligų Europos regione miršta nuo 15 iki 20 proc. visų mirštančiųjų” – 20 % populiacijos gali tiesiog IŠMIRTI !!!
  http://www.supermama.lt/forumas/lofiversion/index.php/%2520%253C/div%253E%253C/…Kb9lGf8TgKA%3C/t728738.html

  GERIAUSI CHEMTRAILS’u virs VILNIAUS vaizdai per savaite –
  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 22 (penktadienis) – 12-16 h
  Chemtrails’ai ant debesu – PX PURSKIA BET KURhttp://img220.imageshack.us/g/img0330ij.jpg/
  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 27 (treciadienis) – 18-20 h
  SVYTINTIS chemtrails’as vakare virs miestohttp://videobam.com/APrqC
  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 28 (ketvirtadienis) – 18-20 h
  Pradeda purksti nuo vidurio miesto PXhttp://videobam.com/jiPYC
  ///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 29 (penktadienis) – 17-20 h
  Per pietus nulijo, po pietu puole skraidyti masiskai ir purksti. DIDZIAUSIAS aktyvumas per savaite kiek matesi.
  Matomos kelios jau baigiancios issisklaidyti linijos, ir naujai purskiama juosta, priesais atskrenda CONTRAILS’ashttp://videobam.com/DFZnd
  PX nutrukes chemtrails’as per viduri, tolumoje matosi maziausiai 3 kitos linijos jau baigiancios issiklaidythttp://videobam.com/KQbNM
  PLATUS aiskiai matomas KONDENSATO SNIURAS virs VILNIAUS miestohttp://videobam.com/FHwoN
  Chemtrails’u KRYZIUS – skersai isilgai juostos per danguhttp://videobam.com/QIqrj
  Nuotrauku albumashttp://img824.imageshack.us/g/img0344r.jpg/
  Matomas CONTRAILS’as salia baigiancio isisklaidyti CHEMTRAILS kondensato virs VILNIAUS miestohttp://img818.imageshack.us/i/img0353pt.jpg/
  ————-
  Pries 30 metu VIETNAME toks reiskinys atrode taip –http://www.smh.com.au/ffximage/2007/09/03/AO_070903095230512_wideweb__300x371,1.jpghttp://www.armageddononline.org/image/poisongas.jpghttp://www.richardneville.com.au/Satire/Satire%20200307/26.jpg
  Komedija – galima ir be kietųjų dalelių analizatorių pasakyti kada bus taršos virš miesto –http://gamta.lt/cms/index?rubricId=f9e9a27d-f5a8-43d9-963a-7c4c923fc728

 17. crackhead says:

  nebukit atbuke zmones, cia visiskos nesamones. Pilna panasaus brudo galima prisiskaityt, tiesiog paranojikai pabega is gydymo instituciju ir kuria savo teorijas, o naiviems tiek ir tereikia – suvelti kazka „moksliskai“ kad net nesuprastu ir automatiskai patiketu.

 18. PLATINTI says:

  crackhead > stebek dangu. tipo 10-20 lektuve per h (!!!) praskrendanciu per Vilniu – YRA NORMALU ?!?!?!?!?

  ir jo jo – mes washingtone / londone ar abu dabyje

  ATSIGAUKIT ZMONES – TOKS TRAFFICAS virs MIESTO per 1 H – YRA ABSOLIUCIAI NENORMALUS !!!

 19. as says:

  Jo sitas dalykas jau senas reikalas http://www.infowars.com/

 20. artas2 says:

  nwtikekit tuo ka sako aleksas dzonsas, jis yra zionistas arba jiems pataikaujantis. pagooglinkit alex jones exposed

 21. khem says:

  Jums zmones paranoja are siaip sizofrenija???
  Eikit gal termodinamika pasimokint arba apie lektuvus biski pasiskaityt.
  Cia jus grynas pievas kalbat, kiti net plunksninio debesies nuo „trailo“ nebeatskiria…

  Zinau kad pradesit neigt. Taip, kad pora klausimu/teiginiu jusu apmastymams.
  1.Pagal jus kiekvienas lektuvas palieka chemini taka?
  2.Kaip yra zinoma, kad lektuvas skristu jam reikia kuro (kuris del aerodinamikos yra talpinamas bakuose). Tad norint kazka purksti, lektuvas turi tureti talpykla viduje, kitaip sakant jis turi buti krovininis.
  3.Cia kiek jus prifotkine, prifilmave daugiau negu puse yra keleviniai lektuvai. Taip, kad dauguma jusu ereziju atkrenta. Kita dalis atkrenta, nes ten debesys. (gal jums akinius irasyt reikia? )
  4.Jeigu tu purski kazka is lektuvo, negali to daryti didesniamia nei, 8km aukstyje, nes skystis purkstukuose uzsala. (purkstukai nebeveikia).
  5.Virs 8km auksio susidaro vandens garu takas – contrail (condensation trail). Kadangi 8km auktyje tempratura yra minusine, vandens daleles, kuriu yra ore, del aukstos oro temperaturosis varikliu kondensuojasi (9kl fizika). Taip atsiranda jusu takai ir tik del to, kad jie daugiau nei 8km aukstyje.
  6. Ir siaip eikit wiki pasiskaityt apie „contrail“
  Jei dar pridruko ko sakykit, dar parasysiu.

 22. eva says:

  VIDEO apie ligas  http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DSMO660700A4%26feature%3Drelated&h=c87b6

 23. Vytautas says:

  O jum teko gird4t apie saulės baterijas in saulės energijos kondensatorius? Manau tai tiesiogiai susiję, nes žemė absorbuoja jai reikalingą saulės šviesą o kitką atspiindi. Saulės baterijos sugeria šią atliekamą energiją ir verčia ją elektros bei šilumine energija. Kaip minėta didesnis atmosferos tankumas lemia didesnį saulės baterijų našumą sugeriant vis didesnius energijos kiekius ir vis mažiau atspindint. Didėjantis šiluminis nepralaidumas skatina planetoje šiltnamio efektą, dėl ko mažėja ozono sluoksnis vėlgi įgalinant didesnį atmosferos energetinį pralaidumą. Žinoma kiekvienas stiklo lakštas kaip dielektrikas yra nors ir maža bet saulės baterija kondensuojanti patenkančią energiją. Dėl aukšto energijos lygio atmosferoje žmonėms pasireiškia sveikatos sutrikimai, nes pažeistas natūralus fonas. Kodėl didieji miestai kaip Niujorkas, sidnėjus, los andželas ir kiti kuo toliau tuo labiau propaguoja stiklinius dangoraižius? nes kiekvienas jų yra milžiniška saulės baterija prisidedanti prie oro stabilizavimo. Dėl mažėjančių energijos sąnaudų pasireiškia žmonių sveikatai: dažnėja migrenos, miestuose vis sunkiau kvėpuoti, kadangi įelektrinta atmosfera išskleido šviesą naktimis nesimato žvaigždžių, eačiau tuo tarpu atmosfera atspindi vidinę miestų šviesą atspindėdama atgal miesto apšvietimui, tai vėl susideda į energijos sąnaudų mažėjimą.
  Taigi reikia atkreipti dėmesį į stiklo naudojimą pastatų statyboje nes akivaizdu jog žmonių gyvybės aukojamos kad neštų pajamas energetikos industijai.

  P.S. žmonės, atsibuskit pagaliau, aš galiu nepaneigiamai įrodyt kad gnomai vagia mano kairės kojos kojines. Vien dėl to kad daug kas šneka labai protingais moksliniais terminais tai dar nereiškia kad tai tiesa. Prieš skleisdami dezinformaciją ir gazdindami patiklius kaimiečius pasidomėkit plačiau apie ką šnekat.
  P.P.S. Negražu, oi kaip negražu trinti nepatinkančius komentarus,

 24. GMO says:

  KHEM  PERZIUREK VISA MEDZEGA POTO KOMENTUOK !!!  TIK KVAILYS MANAU NEPASIDOMEJAS RIMTAI GALI RASYTI KVAILUS KOMENTARUS !!!

 25. XXX says:

  VIDEO pamastymui    http://www.youtube.com/watch?v=-K9rXydMmfw&NR=1

 26. XXX says:

  kokios ligos  paziurekite !  http://www.timesocket.com/disease/morgellons-disease-pictures-and-story/

 27. khem says:

  XXX, zmogau, as studijuoju aviacijos inzinerija, gal as biski daugiau zinau apie lektuvus ir ka jie gali daryti nei koks zmogus su isplautom smegenelem :)
  Tu man sakai, kad kiekvienas lektuvas kazka „purskia“?
  Tada pasakyk kur sedi keliaivia kai jis skrenda?
  Kariniai naikintuvai pagal tave irgi „purskia“? Kur jie talpina ta skysti?
  Kam jie „purskia“ virs vandenyno, jei ten nera jokiu zmoniu? Gal jie silkes nori kontruoliuoti?
  Kada jie pradejo „purksti“?
  Nes tokie contrailai atsirado su pirmais lektuvais pakilusiais i 8km auksti.
  http://goodsky.homestead.com/files/gallery.html
  Pasiziurek fotkes, pasiskaityk jei gerai anglu kalba supranti (nors taip neatrodo).

 28. khem says:

  Na ir kokia cia liga tu pats zinai?

 29. sems says:

  to>khem
  http://www.youtube.com/watch?v=SMO660700A4&feature=player_embedded

  Gali pasieškot ir anglų kalba – informacijos pilna visomis kalbomis. O tai, kad studijuoji aviacijos inžineriją nieko nesako, tai karinės technologijos greičiausiai ir tu prie jų nesi prileidžiamas. Tad šiuo klausimu mes čia visi lygūs.

 30. khem says:

  Tai dabar kiekvienas lektuvas ore yra karinis? :D
  Tai jus apsispreskit tada. Nes cia kiek foto prikelta karinio nei vieno nemaciau, o visi reikia „purskia purskia“…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top