Kas iš tiesų yra ‘Chemtrails’?

2011, 2 balandžio, 13:34 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (74) | peržiūrų 27 545 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kas iš tiesų yra Chemtrails (liet. lėktuvo cheminiai inversijos pėdsakai) ?

„Jungtinės Valstijos nekankina“ – Prezidentas George W.Bush

paveikslėlis

Mes turime reikalų su „žvaigždžių karais“. Chemtrail sukuria atmosferą, kuri bus tinkama elektromagnetinėms bangoms, elektromagnetinių laukų generatoriams, vadinamiems girotronais (angl. gyrotrons), ir jonosferiniams šildytuvams. Ore esančios sveikatai žalingos dalelės privers geriau dirbti tiesioginius energijos ginklus. Tai sietina su „stabilumo“ (angl. steady state) teorema ir su dalelės tankiu plazminio spindulio sklidimui.

Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.

Didesnis tankumas (didesnis dalelių skaičius) reiškia, kad viena į kitą besidaužančios dalelės įgauna daugiau energijos, kadangi įvyksta daugiau susidūrimų. Jie bando sukurti įkrautų dalelių plazminio spindulio ginklus.
Chemtrails yra terpė – GWEN impulso radarai, įvairūs HAARP ir kosmoso lazeriai yra priemonės, arba paprasčiau:
Chemtrails yra terpė – – tiesioginė energija yra metodas.

Purškimas ir efektas

Tokia sistema yra Rusijoje, Kanadoje, JAV ir visoje Europoje. Egzotiniai ginklai gali būti mobilūs, stacionarūs, žeminiai, oro ar palydoviniai.

Tai yra puolimo ir gynybinė sistema prieš EM atakas ir raketas. Kaip apsaugos mechanizmą ji naudoja jonosferinių dalelių skydus. Išpurkštas purškalas vėliau elektromagnetikų dėka suaktyvinamas. Naudojant vibravimo, elektromagnetinę ir girotrono stotis, sukuriami skydai, kurie pakeičia foninį magnetinį lauką. Siekiant didesnės apsaugos, šie skydai gali būti rikiuojami vienas virš kito, pakopiniu stiliumi. Chemtrail cheminėje sudėtyje yra daugybė elementų, vienas iš jų anglis, kuri gali būti panaudojama mikrobangų sugėrimui. Kai kurie iš šių purškalų turi metalinius grūdelius kurių radaras nepastebi kartu su lėktuvu. Parodijų purškalas. Tokie purškalai gali būti panaudojami norint paslėpti reaktyvinius lėktuvus po jų sukuriamu spalvingu, įmagnetintu plazmos šydu.

paveikslėlis

Palydoviniai ginklai irgi yra susiję. Aktyvistai, besinaudodami matavimo įranga, aptiko mikrobangas, rentgeno spindulius ir kitokias spinduliavimo rūšis, kurios galėtų būti skleidžiamos žemo intensyvumo lazeriu.

Jie taip pat fotografuoja dujinės plazmos generavimą, kuris atsiranda elektromagnetikais kaitinant chemtrails darinį. Vertikalus plazmos stulpelis vadinamas stulpeliniu židinio sklaidytuvu, o horizontalus stulpelis – horizontaliojo dreifo plazmine antena. Įvairaus dydžio dujinės plazmos rutuliai yra susiję su šia technologija. Šie rutuliai dėl savo gerų, atsparumo ugniai ir optinių savybių gali būti naudojami kaip siųstuvai ar imtuvai. Jais taip pat galima perduoti skaitmeninį ar analoginį garsą. Baris yra didesne refrakcija už vandenį pasižyminti medžiaga.

Ką tai reiškia? Kažkas yra įsivėlęs į konstitucijoje nenumatytą šnipinėjimą ir elektromagnetiniai spinduliai, varomi plazmos sferomis, gali būti panaudotini proto kontrolei. Satelitus galima užprogramuoti taip, kad jie sektų ir stebėtų įvairias žmogaus organizmo vietas kaip ausis, akis, smilkinius ar intymias zonas elektromagnetinių bangų ryšio sietino su magnetiniu poliariškumu ir dažnių kartografija. Spindulys neša paveikslėlius, kurie yra kiekviename plazmos rutulyje. Visai kaip skirtingus filmo kadrus. Tai yra dalelių spindulys, taip pat – dažnio ginklas.

Oro pajėgos savo projekte „Oro pajėgos 2025“ pareiškė, kad jų tikslas yra skurti virtualią ir papildytos realybės proto kontrolę. Priklausomai nuo kompiuterio užprogramavimo ar žmogaus, sąveikaujančio su technologija, nuotaikos bei ketinimų, Jūs galite būti ištirtas, sutrukdytas, apšvitintas dujomis, išgąsdintas, išprievartautas elektroniniu būdu, kankinamas ar jumis gali manipuliuoti. Technologija skanuoja Jūsų smegenų dažnius ir dešifruoja Jūsų mintis. Žymėdami jūsų bioenergetinį pėdsaką [kūno biometrinius duomenis], pastoviai skanuodami vietoves, palydovai seka ir ieško jūsų.

Mes esame šio eksperimento laboratorinės žiurkės, bet kažkas labai nedoro vyksta kariuomenėje ar žvalgyboje. Kadangi vyriausybės ir kariuomenės vykdomi projektai padalijami į tam tikras sekcijas, aš manau, kad kažkas galėjo slapta be jokio autorizuoto leidimo dirbti su šia technologija. Elgesio ir proto valdymo programų valdymo politika buvo autorizuota MKULTRA. Mūsų šalies istorijoje yra įrašų apie eksperimentavimus su tauta. Mes šnekame apie 24 valandas per parą žmogaus kūną atakuojančius satelitinius įkrautų dalelių dažnio ginklus. Jungtinės Tautos priskyrė psichotroninius ginklus prie masinio naikinimo ginklų.

HAARP gali sukelti žemės drebėjimus, taip pat rentgeno spindulių dėka surasti po žeme esančias karines bazes, auksą ar naftos atsargas. Šie jonosferiniai kaitintuvai gali atlikti komunikacijos sistemos funkciją naudodamiesi virš-horizonto arba po-vandenynu režimais. Ši sistema gali kontroliuoti orą ir sukurti katastrofas. Kartu su Auroros palydovine stebėjimo sistema (ang. Aurora keyhole through-your-roof sattellite surveillance system), Echelon elektroninių kompiuterių/telefonų naikinimais, plazmos šydu padengtais DOD Drug War kariniais sraigtasparniais, implantais ir kameromis gatvėje sukuriama pasaulinio ir kosmoso kontrolė.

Šie ginklai sietini su spinduliais. Du spinduliai, užeinantys vienas ant kito, susijungs į jonų dalelių spindulį, kuris atsispindėjęs nuo taikinio, sugrąžins į satelitą holografinį paveikslą. Skaliarinė energija gali būti sukuriama sukryžiavus du stiprios išnašos spindulius. Ši energija gali būti panaudota kaip nesusekamas ginklas ar tai branduolinio lygio sprogimams imituoti ar gynybai. Šios apjungtos energijos gali sukelti žmogaus fizinės elektrodinaminės sistemos nefunkcionalumą arba naudojant žemą dažnį – sukelti nuotolinį elektrošoką. Įsivaizduokite liečiant prie savo galvos skirtingo poliariškumo elektros kabelį. Skaliarinė energija gali būti naudojamas portatyviniuose kariuomenės ginkluose arba tankuose, išderinti elektroniką ar sukelti didžiulius elektros dingimus. Apsisaugoti nuo skaliarinės energijos praktiškai yra neįmanoma. Siekiant išvengti galimo poveikio, reikia švino, keramikos ir giliai po žeme esančios bazės arba tiesiog būti aukštai virš karo zonos.

paveikslėlis

Šias problemas nagrinėjantys žmonės girdi tonus ir trukdžius. Jeigu jūs girdite pastovius tonus ir statinius atmosferos trukdžius; jūsų kūnas vibruoja, yra maudžiamas, galvos srityje jaučiami „sprogimai“, atsirado neurologiniai sutrikimai ar imuninės sistemos sutrikimai; girdite elektroninius balsus ar plazmos garsus; kenčiate nuo giluminių organų skausmų, pastovių galvos skausmų; ar susiduriate su kita anomalia veikla, tuomet į jus gali būti nukreipti proto kontrolės ginklai. Jie gali būti įmontuoti sraigtasparniuose, reaktyviniuose lėktuvuose, slaptuose naikintuvuose ar palydovuose. Tiesioginės energijos spinduliai ir elektromagnetinės bangos į jus gali patekti per nešiojamus prietaisus iš palydovinių bokštų.

Ar įmanoma, jog kažkas, persigandęs badmečio, dėka dabartinės ekologinės sistemos sutrikimų, ar riaušių, ir siekdami pasinaudoti plazminių dujų suteikiama proto kontrole, purškia žemę su chemtrail? Ar tai paskutinis griebimasis šiaudo? Ar tiesiog šie veikėjai yra kontrolės ir pinigų fanatai? Kažkas norėtų pasisavinti po Aliaskos ledynais glūdančią naftą. Mano manymu, trečiojo pasaulio šalys su tuo nėra susijusios, taip pat nemanau, kad išsivysčiusios valstybės leis vykti šiam procesui.

Bet kurios šalies tautai įstojus į NATO bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails. Mūsų DNR iširs. Besiterliojant su šia kariuomenės technologija ir elektromagnetiniais laukais, rizikuojama išderinti žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

NATO ir žmonių teisių erozija sukuria Jungtinių Valstijų pasaulinį dominavimą. Pasak Charlotte Iserbyt ir Al Martin, žmonės, ankščiau dirbę KBG ir slaptojoje rytų Vokietijos policijoje (STASI), konsultuoja Visos Informacijos Supratimo (angl. Total Information Awareness) įstaigą. Jie atsakingi už naujų ID kortelių sukūrimą. Kas iš ties pilotuoja šiuos plazminio šydo lėktuvus, kurie viso pasaulių žmonių, nežinančių apie šią technologiją, painiojami su NSO? Akivaizdu, kuriamas naujas projektas „Sąvaržėlė“ (angl. Project Paperclip“).

Jeigu PNAC grupė, Bush ir Cronie, manys, kad ar tai tankas užstoja jiems kelią, ar jiems nepatinka šis bei anas žmogus, elitinė korporacinė vyriausybė naudodamasi tiesioginės energijos ginklais, esančiais kosmose, ketina laikyti mus įkaitais. Šie ginklai gali sukurti klimato, oro, proto, kibernetinius, ligų, nelaimių ir neatsekamus karus. Apjungti kartu jie turi galimybę sukurti ekonominį karą.

Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus. Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostoliai ar taip yra suplanuota?

Aš manau, kad šie žmonės žino šios sistemos keliamus pavojus, todėl patys tiek namie, tiek ofise, tiek mašinoje naudoja atitinkamas saugumo priemones. Spėju, jog jie vartoja kompleksonų (chelating) medžiagą, kuri pašalina bario ir aliuminio elementus iš organizmo. Jei klystu, tuomet jie visai nesupranta šios sistemos keliamų pavojų ir tolimesnių komplikacijų. Kongresas gal nesupranta kokį siaubingą ginklų sistemos projektą finansuoja.

Kaip aš suprantu, giliai prie žemės prijungti Tesla bokštai yra skirti 10-12 magnetinių polių sukūrimui, tokiu būdu GWEN sistema yra naikinama. O gal tai jau buvo atlikta? Tai turėtų suteikti galimybę kontroliuoti visą žemę. Šios natūralios energijos egzistavimas neturėjo būti naudojamas aprūpinti energija žmogaus sukurtus ginklus ar aparatus.

Tesla įrenginiai, tai dar neištirta ir greičiausiai iki galo nesuprasta žmogaus sukurta energija. Šnekėdami apie nemokamą energiją mes turėtume būti santūrūs ir atsargiai elgtis su ja. Nesunkiai galime pamatyti, kad seniau žmogaus sukurta energija labai pakenkė planetai. Galbūt jau pats laikas apmąstyti galimus variantus auginant derlių, gaminant kurą ar kaupti vėjo, saulės bei vandens suteikiamą energiją? Mums reikia pasaulinio masto, kitokios nei dabar, labiau pasižyminčios vientisumu ir žinoma atsinaujinančios energijos.

Bet ar mes turime kokių tikrų žinių sietinų su šiuo dalyku? Atsakymas – turime! Per 8 metus Amerikoje, Europoje, Skandinavijoje, rytinėje Europos dalyje ir mano žiniomis Rusijoje purškimo metu buvo išmestos tonos kietųjų dalelių. Taigi, greičiausiai šios medžiagos kiekis yra pasaulinio masto. Tuomet atsiranda tikslas 24 NATO valstybėse purkšti nuodingus elementus ir leisti medžiagoms plisti per visą pasaulį taip apnuodijant save, priešus ir neutralias bei nekovojančias šalis. Būdas susirasti daugiau priešų.

Vanduo, oras ir dirvožemis yra taip prisotinti metalų katijonų, kad šių naujų ginklų maniakams neturėtų kilti problemų sunaikinti ar kontroliuoti to, ar kito protus tiek kartų, kiek jie nori. Po kelerių, organizmo žalojimo ir žemės naikinimo metų, jie galbūt suvoks, kad tokios strategijos pasekmė bus tik defektyvios žmonių rasės ir niekingos ekonomikos.

Ar jūs manote, jog tokie veiksmai įduos žmonėms tiek proto, kad jie nuspręstų nutraukti savo veiksmus ir imtųsi humaniškesnių pasaulio problemų sprendimo? Aš abejoju, nes tik idiotai kurtų tokius grėsmę keliančius ginklus. Bet aš esu tikra, jog likusi žmonijos dalis pagaliau stos į kovą su šiais piktavaliais ir sustabdys šią jų propagandą.

Perskaičiusi Bearden mintį „Teslos energijos technologijai, nemokamos energijos šalininkei, gauti nereikalingas jonosferos kaitinimas ir elektros vogimas iš vakuumo vadinamo „gyvenimu“ ir nusprendžiau, kad čia sakoma didelė dalis tiesos. Tos pačios nuomonės esu apie Eastlund‘ ą.

Chemtrail: Cheminis takas per MIKROSKOPĄ (Video) Mėginys paimtas po cheminių takų purškimo, per mikroskopą matomas cheminiame pluošte gyvenantis nano dydžio GYVAS ORGANIZMAS

Carolyn Williams Palit

Išversta iš: http://www.rense.com/general79/chem.htm


šiek tiek papildomos informacijos apie chemtrailus kurie purškiami papildomai (kaip priedas) prie oficialių chemtrailų t.y. skirtų kovai su sugalvotu atšilimu Ačiū tiems kas straipsnį išvertė į LT kalbą)

Pagal paskirties rūšis žmonių populiacijos koregavimui skirti chemtreilų mišiniai skirstomi į šias rūšis (informacija iš leidinio „Aerochemical control„):

• Bendro toksinio poveikio – skirti bendram žmonių sveikatos susilpninimui. Susilpnėjus žmonių sveikatai, jie darosi nepajėgūs našiai dirbti, dėl suprastėjusios savijautos nelinkę dalyvauti demonstracijose, mitinguose, protestuose, linkę labiau sirgti įvairiomis ligomis, įskaitant ir infekcines, todėl tampa nepajėgūs pasipriešinti valdžiai.
• Citotoksiniai – artimi bendro toksinio poveikio chemikalams, tačiau pažeidžia ląsteles, kepenis, inkstus, kraujotaką, sukelia lėtinius nepagydomus susirgimus. Dažniausiai naudojami, kai reikia paskatinti senyvo amžiaus žmonių mirtingumo didėjimą, siekiant sumažinti socialines išlaidas, kadangi dėl bendrų organizmo pažeidimų senyvi, silpnesnę sveikatą turintys žmonės apsinuodija itin smarkiai ir miršta.
• Psichotoksiniai – skirti bendram psichikos poveikiui, masinėms psichozėms sukelti, psichotronų poveikiui sustiprinti, esant itin intensyviam purškimui, gali sukelti masines haliucinacijas.
• Neurotoksiniai – skirti nervų sistemos pažeidimams, kai reikia staigiai nuslopinti visuomenės fizinį pasipriešinimą, sukelia silpnumo, nuovargio jausmą, esant itin intensyviam purškimui gali sukelti masinius paralyžiaus atvejus.
• Kancerogeniniai – sukelia vėžį, naudojami lėtam masiniam populiacijos naikinimui.
• Mutageniniai – sukelia išsigimimus, mutacijas, yra naudojami ilgalaikiam visuomenės genocidui.

Daugelis šių mišinių turi kelis poveikius iškart. Pvz., dioksinai sukelia ir kancerogeninį, ir mutageninį poveikį, BZ sukelia ir neurotoksinį, ir psichotoksinį poveikį. Dažniausiai bandoma naudoti medžiagas, kurios būtų kuo labiau paplitusios gamtoje natūraliai arba galinčios atsirasti ir dėl kitų priežasčių – taip užmaskuojamas tikslingas jų purškimas iš lėktuvų.
Nuotrauka: îek tiek informacijos Lietuvių kalba apie Chemtrailus kurie purškiami papildomai (kaip priedas) prie oficialių chemtrailų t.y. skirtų kovai su sugalvotu atšilimu Ačiū tiems kas straipsnį išvertė į LT kalbą) Pagal paskirties rūšis žmonių populiacijos koregavimui skirti chemtreilų mišiniai skirstomi į šias rūšis (informacija iš leidinio „Aerochemical control“): • Bendro toksinio poveikio – skirti bendram žmonių sveikatos susilpninimui. Susilpnėjus žmonių sveikatai, jie darosi nepajėgūs našiai dirbti, dėl suprastėjusios savijautos nelinkę dalyvauti demonstracijose, mitinguose, protestuose, linkę labiau sirgti įvairiomis ligomis, įskaitant ir infekcines, todėl tampa nepajėgūs pasipriešinti valdžiai. • Citotoksiniai – artimi bendro toksinio poveikio chemikalams, tačiau pažeidžia ląsteles, kepenis, inkstus, kraujotaką, sukelia lėtinius nepagydomus susirgimus. Dažniausiai naudojami, kai reikia paskatinti senyvo amžiaus žmonių mirtingumo didėjimą, siekiant sumažinti socialines išlaidas, kadangi dėl bendrų organizmo pažeidimų senyvi, silpnesnę sveikatą turintys žmonės apsinuodija itin smarkiai ir miršta. • Psichotoksiniai – skirti bendram psichikos poveikiui, masinėms psichozėms sukelti, psichotronų poveikiui sustiprinti, esant itin intensyviam purškimui, gali sukelti masines haliucinacijas. • Neurotoksiniai – skirti nervų sistemos pažeidimams, kai reikia staigiai nuslopinti visuomenės fizinį pasipriešinimą, sukelia silpnumo, nuovargio jausmą, esant itin intensyviam purškimui gali sukelti masinius paralyžiaus atvejus. • Kancerogeniniai – sukelia vėžį, naudojami lėtam masiniam populiacijos naikinimui. • Mutageniniai – sukelia išsigimimus, mutacijas, yra naudojami ilgalaikiam visuomenės genocidui. Daugelis šių mišinių turi kelis poveikius iškart. Pvz., dioksinai sukelia ir kancerogeninį, ir mutageninį poveikį, BZ sukelia ir neurotoksinį, ir psichotoksinį poveikį. Dažniausiai bandoma naudoti medžiagas, kurios būtų kuo labiau paplitusios gamtoje natūraliai arba galinčios atsirasti ir dėl kitų priežasčių – taip užmaskuojamas tikslingas jų purškimas iš lėktuvų.

Carolyn Williams Palit

Išversta iš: http://www.rense.com/general79/chem.htm

papildoma informacija: http://yournewswire.com/cia-finally-come-clean-about-chemtrails-on-their-website/

Papildoma informacija iš leidinio „Aerochemical control“

Nuo redakcijos:
Visą čia pateiktą informaciją siūlome priimti su tam tikra kritiškumo doze, nes jokiu būdu negarantuojame už visišką jos atitikimą tikrovei. Tačiau, kadangi oficialioji valdžia ignoruoja bet kokias visuomenės užklausas šia tema – pasiliekame teisę skelbti versijas pateikiamas internete.

P.S. 2016 m. birželio 16 dieną, CŽV puslapyje, tuometinis šios žinybos direktorius J.O. Brennanas paskelbė, jog iš tiesų, lėktuvais į atmosferą purškiami aerozoliai, kuriais, esą, bandoma nugalėti klimato kaitos pasekmes: https://www.cia.gov/…/director-brennan-speaks-at-the-council-on-foreign-relations.html

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 74

 1. sems says:

  to>khem
  Ne lėktuvai kariniai, o technologijos. Ir ne kiekvienas lėktuvas purškia, o tik tam skirti. Pasižiūrėkite medžiagos daugiau vietoj to, kad čia savo neišmanymą rodyti.

 2. khem says:

  Na as sakau, kad pagal jusu fotkes tai cia visi purskia.
  Pati pirma fotke straipsnyje tai tikrai matosi, kad kazka purskia, bet tik sita kazka ir purskia…
  O tai nori pasakyt, kad i civilinius lektuvus karines technologijs kisa?

 3. sems says:

  to>khem
  Juk negali ištisom dienom karinių leist į padangę. Gyventojai įtart pradėtų. Tiesiog civiliai atlieka tam tikras misijas ir tiek. Bet suprantama, kad ne visi lėktuvai. Reikia žiūrėt informaciją jos tikrai daug.

 4. Vytautas says:

  khem pažiūrėk, http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU
  labai įdomus filmukas kai purškiama visu fiuzialiažu išskyrus tą vietą kur įtaisyti „purkštukai“. koks eilinio lėktuvo greitis? Aš nieko apie lėktuvus neišmanau bet niekas nepurškia prieš vėją. Dabar kaip matosi purškimas vyksta ne iš posparnių o iš sparnų priekio (ir fiuzeliažo priekio) nes kiekviena kliūtis juos perskiria…
  beje matematikai gal norit paskaičiuoti kokio lėktuvo reikia kad jis galėtų į orą iškeli kokį 50 tonų aliuminio aerozolio (kad užtektų purškimui nuo horizonto iki horizonto) neskaitant degalų. Man atrodo airbus tam naudojami…
  beje kurioj klasėj apie kondensacijos tašką pasakojama?

 5. Visoris says:

  šiaip vieną rytą Vilniaus miesto rajone, kuriame gyvenu, pajutau keistą kvąpą. Po to nuvažiavau į kitą rajoną ir ten jaučiau tą patį kvapą. negalėjau suprasti kaip iš pačio ryto toks pat nemalonus kvapas yra skirtinguose Vilniaus miesto rajonuose.
  Dabar manau, kad vienintelis to paaiškinimas gali būti chemtrails. Naktį paskraidė lėktuvai, kažko pripurškė ir pasmaradino. Toks jau tas ne visada mielas gyvenimas.

 6. khem says:

  Vytautai, tikrai idomus video. Perziurejau pora kartu. Bendrakursiams parodiziau is chemitrails teorijos linksmai pasijuokem.
  Va pasniuksinejom ir atradom jums video. Gal ir apie aviacija ka imoksit. :)
  http://www.youtube.com/watch?v=27Cs6RjkBSE&feature=watch_response

  Idekit foto kur lektuvas virs lietuvos, pasakykit laika kada ir kur nufotkinot ir as jums visa info apie ji isknisiu :) Kur pakilo, kur skrido, kur nusileido, kokiu reikalu skrido, ka skraidino, kada pagamintas ir t.t.
  Nes cia kiek ideja foto buvot tai nieko panasaus net i purskima nemaciau…

 7. khem says:

  O cia nuoroda i nuotrauka su lektuvu pilnu cisternu. Kas nesupranta agliskai pasakysiu. Tos backos, tai balastas testuojamam Airbus A380. Tie visi kompiuteriai skirti matuoti ir fiksuoti ivairiausius prietaisu, mechanizmu, strukturu rodmenis.
  http://www.airplanemart.com/aircraft-history-and-specification/Airbus-A380-Superjumbo-Double-Deck-Four-Engine-Jet-Airliner.html

 8. Nini says:

  khme –> kad gudrus, o tai kokie cia 3 lektuvai vienu metu virs vilniau prasilenke? ir visi 3 paliko ilgas baltas zymes – 

  http://skywatchvilnius.wordpress.com/2011/05/25/chemija-danguje-vilniuje-chemtrails-vilnius-2011-05-22-sekmadienis/

 9. maxima says:

  Cia maxima ishsikele satelyta nusipirko lektuvu. Aktyvuoja terpe o maximos vadybinkai nustato pinigines stori ir siuncia lazerinius impulsus ir liepia pirkt DOMESTOS ar pns :DDDDDDDDDDDDDDDD

 10. Laukys says:

  As manau, reikia mastyti kritiskai. Kai kurie skelbiami irodymai isties yra skysti. Gal, kad tvirtus irodymus surasti nelengvas darbas, kai turime reikalu su kariskiais ir slaptomis programomis. Taciau reiskinys egzistuoja. Paziurekit kaip vokieciai atrado dirbtinius cheminius debesis. Pasukit galvas, juk tai slapti projektai, dazniausiai vykdomi po priedanga!

 11. khem says:

  Nini,
  Tavo pirmas lektuvas virs Vilniaus:
  Airline: Avia Nova
  Flightnr: AO206
  From: Kaliningrad Kaliningrad (KGD)
  To: Moscow Sheremetyevo (SVO)
  Aircraft: Airbus A320-232 (A320)
  Reg: EI-ELE
  Hex: 4CA828
  Altitude: 32950 ft (10043 m)
  Speed: 455 kt (843 km/h, 524 mph)
  Track: 85°
  Pos: 55.07372 / 24.99939
  Radar: EVRA

  Nuotraukoje kur skrenda trys lektuvai:
  (visu pirma du lektuvai skrendantys vienas paskui kita. Ir jie skrenda taip nes yra nustatyti oro takai (gatves) kuriais galima lektuvams skristi)
  Lektuvas priekyje:
  Airline: Asiana Airlines
  Flightnr: OZ541
  From: Seoul Incheon (ICN)
  To: Frankfurt Main (FRA)
  Aircraft: Boeing 747-48E (M) (B744)
  Reg: HL7421
  Hex: 71BC21
  Altitude: 35975 ft (10965 m)
  Speed: 454 kt (841 km/h, 522 mph)
  Track: 251°
  Pos: 54.589 / 25.2852
  Radar: EVRA

  Lektuvas paskui:
  Airline: Lufthansa
  Flightnr: LH729
  From: Shanghai Pudong (PVG)
  To: Frankfurt Main (FRA)
  Aircraft: Boeing 747-430 (B744)
  Reg: D-ABVY
  Hex: 3C4AD9
  Altitude: 37975 ft (11575 m)
  Speed: 477 kt (883 km/h, 549 mph)
  Track: 251°
  Pos: 54.60061 / 25.29028
  Radar: EVRA

  Lektuvas skrendantis i kita puse:
  Airline: KLM
  Flightnr: KL409
  From: Amsterdam Schiphol (AMS)
  To: Almaty Almaty (ALA)
  Aircraft: Airbus A330-203 (A332)
  Reg: PH-AOF
  Hex: 484445
  Altitude: 39000 ft (11887 m)
  Speed: 480 kt (889 km/h, 552 mph)
  Track: 77°
  Pos: 54.59344 / 24.98582
  Radar: EVRA

  Viska galit pasitikrinti siame saite:
  http://www.flightradar24.com/#!/

  Taip, kad neverkit, kad cia purskia virs jusu. Gal ir yra tokios technologijos, bet joms reikia milzinisku lesu, o budu kaip pasiekti tai ka jie nori galima kurkas lengviau ir pigiau… Ir prasau nemalikt daugiau cia meslo.

 12. V says:

  Esu baiges radiofizika Universitete, turiu magistro laipsni, bet straipsnio vis tiek nesupratau. Kratinys terminu, sutrumpinimu, mintys sokineja per kelias temas, vartojami nemoksliniai issireiskimai („skaliarine energija“ ir pan). Toks jausmas, kad autorius tik norejo pasirodyti labai protingu pries auditorija, kuriai daro ispudi negirdeti „moksliniai“ terminai. Chaltura, vienu zodziu. Jei turit kazka pasakyti – destykit mintis suprantamai, tvarkingai ir nuosekliai.

 13. khem says:

  V, cia pasaka prieš miegą vaikams. Aš net neskaičiau visko, kad suprasčiau kokios čia pievos :)

 14. Rimkauskas says:

  http://www.flightradar24.com/ Stebėkit virš savo namų lėktuvus, internete, realiu laiku..

 15. vytas says:

  Teisingai khem rašo-pievos ir pasakos vaikams.Inversiniai(kondensaciniai) pėdsakai atsiranda dėl turbulenciniame sraute variklių sušildyto oro rasos taško efekto-paprasčiausiai garų kondensatas.

  „Chemtrail“ sąmokslo teorija paranojiška ir neišmanėliškai juokinga,nes chemikalų barstymas tokiame aukšty neefektyvus,išsisklaidytų nepasiekus žemės …

  Tiesa tik tame,kad iškrenta kenksmingos medžiagos,bet tik tada,kai atmosfera tame aukšty jau BUVO užteršta,o kondensacinis pėdsakas,drėgmės garais surišęs teršalus,neišsisklaidė,o dėl meteorologinių sąlygų pateko į kritulių zoną…

 16. rimukas says:

  „Jeigu jūs girdite pastovius tonus ir statinius atmosferos trukdžius (…) girdite (…) balsus ar (…) susiduriate su kita anomalia veikla, tuomet į jus gali būti nukreipti proto kontrolės ginklai“.
  Ei, žmonės! Bet juk šizofrenija egzistavo jau tada, kai dar jokių lėktuvų ir chemikalų nebuvo išrasta!

 17. . says:

  pirmos dvi nuotraukos padarytos su photoshopu.skrendantis lektuvas turi palikti išmetamuju duju ruoza.

 18. stefanija says:

    Taip ir laukiau  jusu nuomoniu.kadangi pati nenutuokiu nieko,bet turiu nuojauta,kad cia kazkoks kvailas budas  sukelt ispudi.Vienas lietuvis lietuvos Ryte priraseliojo nesamoniu,o komentaruose atsirasinejo po keliais vardais,kol nebuvo atsekta,kad rasoma is to paties kompo…kagi,atsipusim ir dziaugsimes gyvenimu toliau.Aciu tiems,kurie ismanet ir galejot paaiskinti…

 19. mar says:

  As manu kad tai susije su Saules aktyvumo periodu kuris turi ateiti, vandenynu lygio kilimu arba kitomis zemes ciklo kaitos periodais. sunku patiketi bet gal but NIBIRU? Cipizacija sunku patiketi top kol nera visiskos automaTIZACIJOS. Jeigu jie gali mum uztikrinti visaverti dirbtini maista ir visa kita tada taip. purskimas logiskas. Jie siulo produkta uz kuri mes esame deklingi ir skolongi daug. Kodel automatizacija? manau tai susije su LHC tyrimais. pradiniu medziagu paieskomis ir kuriu ir atsirado visos kiros medziagos. pagaunat???

 20. Edvardas says:

  Noriu klausimą užduoti KHEMui. Sutinku, reikia moksliškai ir kritiškai žiūrėti į šiuos dalykus. Vienoj vietoju pasakėt, kad nurodykit man vietą ir laiką , kur skrido lėktuvą, ir viską apie jį pasakysiu. Tai vat, yra mano daryta nuotrauka su fiksuotu laiku, vieta ir mano pamąstymais apie tą condens-trailą, arba gal chemtrailą. Nuotrauka yra čia:
  http://www.atoveiksmis.lt/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/600×900-images-chemtrails-chemtrails–14.jpg

  Ten juosta matyis ne vientisa, tai yra takas, tai nėra, tai vėl atsiranda. Kažkaip nelabai tikiu, kad tuo metu lėktuvui skrendant visi varikliai išsijunginėtų ir vėl įsijunginėtų. Suprantu, mano sena audi taip važiuoja – tai veikia variklis, tai gesta ir neveikia ir vėl veikia, nu bet juk ne lėktuvui tokie dalykai darosi? Man įdomi nuomonė ir komentarai būtent apie tą nuotrauką. Ačiū

 21. visoris says:

  dėl to, kad chemtrails realu, tai aišku kiekvienam mąstančiam. Šiuo metu pateikiamos trys chemtrails atlikimo priežastys:
  1. tai dėl atmosferos/oro kokybės kontroliavimo; purškiama vandens garai ir kitos dalelės;
  2. purškiama aliuminio dalelės ir pavojingi mikrobai; tai dėl to, kad siekiama išnaikinti žmoniją ir kita Žemėje esančias rūšis, kad būtų užleista vieta kitoms rūšims, kurios jau ruošiamas apgyvendinimui šioje planetoje; toms rūšims aliuminis nėra nuodingas;
  3. purškiamos išmanosios, nanotechnologijų pagalba išgautos dalelės; jos įsiskverbia į kiekvieną gyvą organizmą; per jas, galbūt centralizuotai, vykdomas gyvų organizmų valdymas; dėl to žmogus po truputį tampa valdomu biorobotu.
  Kuris iš variantų jums priimtinesnis? pasirinkite.

 22. Šuo says:

  Edvardui
  Kontreilas, ne chemtreilas. tiesiog kerta skirtingo tankio zonas ir tiek

 23. Gogis says:

  Visiškas skiedalas :) Pabaigoje trūksta tik informacijos, kur galima nusipirkti priešnuodžius ir būtų idealus masalas loxams gaudyti :)

 24. Mra says:

  nezinau is kur autore traukia sias nesamones, bet „STASI“ ex kontora ID korteles sukure dar iki 80’tu metu. nes tuo metine vokietijos valdzia liepe issiaiskinti ir sustabdyti jiems neitikusius zmones apie tai filmas „The bader meinkompf“. kazkoku veju cia prirasyta, bet taip taip as visada ir jauciau, kad kazkas is orbitos per palydova stebi mano klyna. perskaicius tai sukels dar didesni pasitenkinima :))

 25. Aleksej says:

  Edvardai, is tavo foto ir komentaro pasijuokiau gerai koki pusvalandi…:DD …Nieko genialiau nesugalvojai sumastyt: „Kitos automatines cisternos pajungimas“…Tiesiog tobula :D ..Autorius tokiu nesamoningu teoriju kurejas yra paskutinis pypt..Nera net ka cia komentuot..

  Tai ko komentuojat…. ir dar įžeidžiamai?
  Negalima pažeminti kito žmogaus, prieš tai nepažeminus savęs paties.

 26. Aleksej says:

  Komentuoju, kad jusu mastyma biski pakeist, kas su jusu protu pasidare…sak pries tai tureciau save nusizemint, beprociai kazkokie jus cia :D …knygu eikit skaityt vaikai..

  Jūs jau pažeminote save gerbiamasis
  bandydamas pažeminti kitą,… ir atrodo to net nesuvokiate. Tikrai..
  eikite pasiskaityti knygų…

 27. Aleksej says:

  Nebejuokink vaikeli su savo marazmais. Nekopink mano zodziu, nes knygu tai tik tau cia reikia pasiskaityt. Dar priedo uzaugt tau reikia.

 28. Varingis says:

  Čia klausimukas dėl tos nuotraukos… Tokius pėdsakus praskridus lėktuvui matydavau dar vaikystėje…. Prieš kiek metų čia pradėjo purkšti?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top