Kauno tautininkai kviečia gegužės pirmosios eitynėms ir primena – kova dar nesibaigė!

2014, 28 balandžio, 5:34 | kategorija Realybė | atsiliepimų (4) | peržiūrų 302 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Renginys atšauktas, nes negautas Kauno savivaldybės leidimas.
Prieš buvo ir Tautininkų Sąjungos vadovybė.

paveikslėlis

Vieni tą dieną švęs 10 metų sukaktį, kai mes „integruoti“ į Europos sąjungą. Kiti trins rankomis, jog Lietuvos žemę galės pardavinėti kam tik nori už savo judo grašius. O treti linksminsis matydami, jog dirbančiųjų solidarumas apsiriboja tik skystais kišeninių profsąjungų pasivaikščiojimais su balionėliais.

Na, o mes išeisime į gatvę, jog primintume, kad kova dar nesibaigė. Mes ir toliau kovosime už laisvą ir sąmoningą Lietuvą. Už tautinę valstybę, saugančią savo teritoriją, kalbą, piliečius bei amžinąsias vertybes. Už tai, jog žemės referendumas įvyktų. Mes turime jį laimėti. Nes kas, jei ne mes, apgins ir išsaugos mūsų žemę?

Už laisvą, sąmoningą Lietuvą! Tautinė valstybė – socialinė teisybė!

Mes ir toliau spausime, kad Lietuva derėtųsi su ES dėl tokių sąlygų, kurios tenkins ne valdininkų, o Lietuvos piliečių poreikius!

Ir toliau kovosime už socialinį teisingumą. Kiekvienas mūsų šalies pilietis privalo gauti darbą Lietuvoje, o kiekvienas darbdavys turi gerbti savo darbuotojus ir garantuoti teisingą gerbūvį.

Visus neabejingus piliečius ir organizacijas kviečiame rinktis nuo 14:40 prie Soboro, formuoti rikiuotę ir nuo 15:00 su dainom ir skanduotėm pajudėti link miesto Savivaldybės. Ten, prie Vytauto paminklo, įvyks mitingas.

Visos dalyvaujančios organizacijos gali nešti savo vėliavas, plakatus (tik būtų gerai suderinti turinį su organizatoriais, kad nekiltų nesusipratimų). Norintieji galės pasisakyti mitingo metu. Tiesa, būtų labai puiku, jei užsiregistruotumėte el. paštu: marius.jonaitis@kaunotautininkas.lt arba telefonu – 860157540, Marius.

Iki susitikimo!

Organizatorius: Kauno tautininkai
Vieta: Soboras
Renginio pradžia: 2014.05.01 15:00

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Eee says:

  Tokių eitynių pasekmės gali būti lemtingos ne tik Kauno tautininkams. Manau kokia nors LRT jau dabar ruošia programos scenarijus Vakaro žinioms, kur šalia tautininkų žygiuoja „draugas“ Paleckis. O kai kurie ponai, manau trina rankas, kad paralelė „paleckiai ir pankos“ bus faktiškai patvirtinta.
  Apart duoklės priešininkų propagandai, tai bus puikus būdas atgrasinti piliečius, kurie puoselėja tautines pažiūras, tačiau nepriskiria savęs darbininkų ir valstiečių klasei.
  Ar tik nesidarbuoja pas jus kitų partijų strategai, kaip manote, ponai tautininkai?

 2. to EE says:

  kokiu nieksu turi but kad kist savo trigrasi net i tokia kilnia veikla Baisu ,pilieti

 3. Pabūgs - nepabūgs says:

  Tai kad Kauno žyd-koncervų spalvomis nudažyta Kauno Savivaldybė tautos suvereno valios vykdytoja per demokratiškai išrinktus atstovus nedavė leidimo? Ar pabūgs Tautininkai ką nors padaryti prieš valdžią, prieš įstatymus?

 4. Užimk LRT~! says:

  Jo, dar labiau skaldykimės: Paleckis blogas o Panka geras. Arba atvirkščiai. Nereikia tos valdžiąžmogiams dirbančios LRT ir niekas jokių melo žinių neleis. O jei Paleckis su Panka vienyjasi tai geras tautos visiškos vienybės ženklas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top