- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Kauno tautininkai kviečia gegužės pirmosios eitynėms ir primena – kova dar nesibaigė!

Renginys atšauktas, nes negautas Kauno savivaldybės leidimas.
Prieš buvo ir Tautininkų Sąjungos vadovybė.

paveikslėlis

Vieni tą dieną švęs 10 metų sukaktį, kai mes „integruoti“ į Europos sąjungą. Kiti trins rankomis, jog Lietuvos žemę galės pardavinėti kam tik nori už savo judo grašius. O treti linksminsis matydami, jog dirbančiųjų solidarumas apsiriboja tik skystais kišeninių profsąjungų pasivaikščiojimais su balionėliais.

Na, o mes išeisime į gatvę, jog primintume, kad kova dar nesibaigė. Mes ir toliau kovosime už laisvą ir sąmoningą Lietuvą. Už tautinę valstybę, saugančią savo teritoriją, kalbą, piliečius bei amžinąsias vertybes. Už tai, jog žemės referendumas įvyktų. Mes turime jį laimėti. Nes kas, jei ne mes, apgins ir išsaugos mūsų žemę?

Už laisvą, sąmoningą Lietuvą! Tautinė valstybė – socialinė teisybė!

Mes ir toliau spausime, kad Lietuva derėtųsi su ES dėl tokių sąlygų, kurios tenkins ne valdininkų, o Lietuvos piliečių poreikius!

Ir toliau kovosime už socialinį teisingumą. Kiekvienas mūsų šalies pilietis privalo gauti darbą Lietuvoje, o kiekvienas darbdavys turi gerbti savo darbuotojus ir garantuoti teisingą gerbūvį.

Visus neabejingus piliečius ir organizacijas kviečiame rinktis nuo 14:40 prie Soboro, formuoti rikiuotę ir nuo 15:00 su dainom ir skanduotėm pajudėti link miesto Savivaldybės. Ten, prie Vytauto paminklo, įvyks mitingas.

Visos dalyvaujančios organizacijos gali nešti savo vėliavas, plakatus (tik būtų gerai suderinti turinį su organizatoriais, kad nekiltų nesusipratimų). Norintieji galės pasisakyti mitingo metu. Tiesa, būtų labai puiku, jei užsiregistruotumėte el. paštu: marius.jonaitis@kaunotautininkas.lt arba telefonu – 860157540, Marius.

Iki susitikimo!

Organizatorius: Kauno tautininkai
Vieta: Soboras
Renginio pradžia: 2014.05.01 15:00