KK2 – LNK žurnalistų ir operatorių darbas, spaudos konferencijų, LR Seime, metu

2016, 23 balandžio, 11:22 | kategorija LPT | atsiliepimų (21) | peržiūrų 1 876 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Virginijus Mrazauskas

Pastaruoju metu galima pastebėti padidėjusį dėmesį Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Zigmui Vaišvilai ir jo vykdomoms spaudos konferencijoms iš Seimo konferencijų salės. Ir, nors, pasak pačių MIP atstovų, jos nėra populiarios, jose dalyvauja mažai klausytojų (pačioje Seimo konferencijų salėje), tačiau net ir tuo atveju pastebimi bandymai dar labai pašiepti, sumenkinti ir net įžeisti oponentą ar šiaip parodyti savo ir savo atstovaujamos TV, kultūros lygmenį, net jei tai vyksta tiesioginiame eteryje.

Kas tai, visiškas nesusivokimas situacijoje ar nebaudžiamumo ir visaleistinumo pojūtis, pasireiškiantis tokiu elgesiu?

Tikėtina jog LNK TV vadovybė, jei žinoma ji gerbia pati save ir savo atstovaujamą TV, atkreips į tai dėmesį ir atitinkamai sureaguos, o mes pamatysime tą reakciją aiškiai ir nedviprasmiškai išsakytą viešojoje erdvėje, kaip lygiai taip pat aiškiai pamatėme minėtos TV darbuotojų elgesį gerbiamo signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje.

Pasižymėję LNK TV (KK2) laidos atstovai – Virginijus Mrazauskas ir Domininkas Ramonas turėtų būti atitinkamai įvertinti savo vadovybės:

Papildyta: Šiam žmogui (nuotraukoje), pačios LNK vadovybės sprendimu, įvertinus jo „kūrybišką“ elgesį spaudos konferencijos Seime metu, uždrausta filmuoti Seime iki sezono pabaigos (2016.04.25).

Video reportažas:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 21

 1. Panzer says:

  Ir sutapk taip,kad pavardė taip taikliai apibūdintų žmogų. Mrazauskas – мразь. Mūsų televizijos yra žemo lygio, bet kad tokio žemo, trūksta žodžių…

 2. gojus says:

  NU nusivyliau Vaišvilioku – su daunais ginčytis irgi rodo ne kokį supratimą…

 3. runkelis says:

  Tikras mrazius. Pavardė viską pasako apie šį labai kultūringą žmogėną.

 4. Mindaugas says:

  Visi šitie metodai, t.y. pašiepti, sumenkinti ir net įžeisti oponentą, seniai žinomi ir senokai naudojami VSD. Nenustebčiau, kad Virginijus Mrazauskas ir Domininkas Ramonas bendradarbiauja su šia struktūra…

 5. Ec says:

  Dabar naudojami VSD, anksčiau tie patys metodai buvo naudojami KGB. Mano nuomone :)

 6. Ec says:

  Pritariu Gojui, su durnais ginčytis – nusileisti iki jų lygio. Jais naudotis reikia :) . O apie LNK buvau geresnės nuomonės, maniau, kad propagandą jie skleidžia profesionaliau. Na kaip jie tą propagandą skleidžia, toks ir rezultatas, tuo reikia tik pasidžiaugti :)

 7. Myndė says:

  „Lietuva“ ir „profesionalumas“ viename sakinyje kuo toliau, tuo labiau  antagonistai. Belieka spragintis kukurūzus ;).

 8. Tangas says:

  Mynde, savo rublius jau atidirbai, ilsėkis

 9. Arvitto says:

  Darbas uz pinigus,zinoma yra blogai,bet kad dirbti su iseinamaja anga,kaip kad vakaroidai daro,tai jau savo zmogiskumo sutrypimas!Tiesa,-koks tavo poziuris i homoseksualizmo,pedofilijos,“incest“ ir kt.iskrypimu iteisinimo galimybes Lietuvoje?Is anksto dekoju uz issamu atsakyma.

 10. Simas Simaitis says:

  to Arvitto. Jeigu nori išsamiau apie tai sužinoti, siulau šiame tinklalapyje paskelbtą trijų dalių straipsnį: Informacinis terorizmas. Perskaitęs viską glaustoje formoje atrasi atsakymus į savo klausimus

 11. po perkūnėliais... says:

  Pliktelėjęs TV мразь’ius…:))) Vulgari ir buka veido išraiška, atspindinti bukos laidos bei televizijos IQ lygį…

 12. Mindaugas says:

  To Ec: LNK vienas iš pačių šlykščiausių kanalų (manau jį lenkia tik LRT). Vien ko verta jų leidžiama laida KK2…

 13. gojui says:

  Tačiau ši diskusija atskleidė visą grožį. Be atsakymų į klausimus nebūtų buvę šio efekto.

 14. gojus says:

  Tai nebuvo diskusija – buvo kažkoks srutų pylimas ir Vaišvilioko bandymas elgtis išlaikytai, tačiau vistiek įsiveliant į beprasmį apsižodžiavimą. Būtent to LNK atmarozkai ir siekia – apdergti ir dar išprovokuoti. Kas jie tokie žinom iš tų pačių TV, kurios vemt verčia. Tad reikalo dar veltis į papildomas kalbas, kad sužinoti daugiau nematyčiau. Tegul verda savo srutose ir būna ydomūs patys sau. Mediciniškai tai būtų vadinama masturbacja. Normliems žmonės tokiam akte nevieta…

 15. Antanas says:

  Pasityčioti iš savo oponentų,tapo norma.Gėda LNK televizijai dėl tokio operatoriaus Virginijaus Mrazausko elgesio.

 16. Ec says:

  Kad lietuviški TV kanalai yra netikę jokia čia paslaptis, bet užmetus akį į kai kurias laidas jų laidas galima nustatyti kuo laiko jie savo žiūrovus :) . Jeigu vienos ar kitos bukesnės laidos turi gerus reitingus, reiškia pakankamai daliai žiūrovų jos patinka ir jei tai, tarkim, nemažai daliai patinka žiūrėti kaip ginčijasi du girtuokliai ar keikiasi koks elytas, reiškia ta dalis imbicilų lygio. Kitai dalia žiūrovų gal patinka žiūrėti kaip rusai puola :). Vakar gi per žinias (mano nuomone pramoginė laida) pamačiau kaip Š.Korėja savo vandenyse išbandė savo raketą, kad tai grėsmė, kad tai provokacija lemeno visi natai, nuo Japonijos iki Prancūzijos, vėliau tame pačiame reportaže pasakė, kad ta raketa nuskrido tik 30 km., ir tai yra nesėkmė pateikta kaip sėkmė. Tuomet kyla klausimas reportažo kūrėjams, kur tada provokacija ir grėsmė, jei bandymas nepasisekė? :) Iš to išvada, kad žinių redaktoriai savo žiūrovus laiko debilais negalinčiais atsiminti dviejų teiginių arba iš gautos informacijos padaryti paprastos išvados. Tai tik mano nuomonė :)

 17. Ec says:

  Dar kartą pažiūrėjau vaizdelį, pamaniau, kad dirbant tokį darbą tikriausiai kiekvienas sukakadėtų :) . Gerai, kad ne kiekvienas eina jį dirbti

 18. irmantas says:

  Parasiau laiska i LNK.jau kita diena gavau atsakyma ,kad sis veikejas nusalintas nuo filmavimo LR seime iki sezono pabaigos.

 19. algimantas says:

  Irmantui>> tai kad jau papildymas straipsnyje yra raudonomis raidėmis (balandžio 25d), kuriame rašoma apie tai.

 20. irmantas says:

  Na taip isijunges puslapi iskart puoliau i apacia rasyti komentaro tik veliau pamaciau ,kad jau yra tas papildymas. 8-)

 21. Simas Simaitis says:

  Kaip vaikiška. Nušalino mat. Na dirbs jis savo darbą ir toliau kaka 2 labui. Jam nuo to nei šilta, nei šalta. Tai bent bausmė. Aš taip ir norėčiau, kad mane baustų. Feikus rodyčiau kiekvieną dieną, net į snukį negautum. O reiktų. Сознание определяется битием. (Sąmoningumas nustatomas mušimu). Tokiems, kaip šis tipas, tai tikrai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top