- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

KK2 – LNK žurnalistų ir operatorių darbas, spaudos konferencijų, LR Seime, metu

Virginijus Mrazauskas

Pastaruoju metu galima pastebėti padidėjusį dėmesį Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Zigmui Vaišvilai ir jo vykdomoms spaudos konferencijoms iš Seimo konferencijų salės. Ir, nors, pasak pačių MIP atstovų, jos nėra populiarios, jose dalyvauja mažai klausytojų (pačioje Seimo konferencijų salėje), tačiau net ir tuo atveju pastebimi bandymai dar labai pašiepti, sumenkinti ir net įžeisti oponentą ar šiaip parodyti savo ir savo atstovaujamos TV, kultūros lygmenį, net jei tai vyksta tiesioginiame eteryje.

Kas tai, visiškas nesusivokimas situacijoje ar nebaudžiamumo ir visaleistinumo pojūtis, pasireiškiantis tokiu elgesiu?

Tikėtina jog LNK TV vadovybė, jei žinoma ji gerbia pati save ir savo atstovaujamą TV, atkreips į tai dėmesį ir atitinkamai sureaguos, o mes pamatysime tą reakciją aiškiai ir nedviprasmiškai išsakytą viešojoje erdvėje, kaip lygiai taip pat aiškiai pamatėme minėtos TV darbuotojų elgesį gerbiamo signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje.

Pasižymėję LNK TV (KK2) laidos atstovai – Virginijus Mrazauskas ir Domininkas Ramonas turėtų būti atitinkamai įvertinti savo vadovybės:

Papildyta: Šiam žmogui (nuotraukoje), pačios LNK vadovybės sprendimu, įvertinus jo „kūrybišką“ elgesį spaudos konferencijos Seime metu, uždrausta filmuoti Seime iki sezono pabaigos (2016.04.25).

Video reportažas: