Lidžita Kolosauskaitė: Gazmanovas – į mokyklą arba kodėl Tapinas važinėjasi į asocialių (tėvų) vaikų mokyklas

2017, 28 balandžio, 19:54 | kategorija LPT | 6 komentarai | peržiūrų 617 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pamenate posakį „Vagie, kepurė dega“? Posakis gana juokingas dėl to, kad taip pasakius kepurę pasičiupinės būtent vagis.

Ir štai šiandien pamačiau, kaip tas posakis atrodo praktiškai.

Žinoma juvelyrė Jurga Lago išreiškė susirūpinimą, kad į mokyklas važinėja ir neaišku, ką vaikams pasakoja visokie „žinomi žmonės„.

Jurgos Largo tekstas

Ir, spėkite, kas čiuposi sau už kepurės?

Tapino įrašas

Suprantate, p. Andrius Tapinas taip susirūpino, kad kas nors apie jį „blogai“ nepagalvotų, jog negalėjo kitaip – jis turėjo viešai apdergti tuos mokinius, jų tėvus ir baigti ta smagia sarkastiška gaida „klestinti Lietuva„!

Apie ką aš čia?

Laikais, kai mokytoja, paminėjusi, jog kažkoks ten procentas kanibalų buvo homoseksualūs, metama iš darbo, tikėtis kokybiško vaikų lavinimo, aišku, naivoka. Tikėtis, kad tas lavinimas nors kiek atitiks įprastas visuomenės moralės normas, matyt, irgi, bet visgi aš turiu tokį naivų lūkestį (gal veikiau – menką lūkestėlį), jog tėvai turėtų turėti nors kažkokią įtaką tam, kas dedama į jų vaikų galvas.

P. Jurga Lago aiškiai turėjo panašų lūkestį, dėl ko visai logiškai pastebėjo, kad „televizorius į klases“ nėra labai gera idėja. Nes, žinote, per televizorių rodo labai įvairių žmonių – pradedant Vita Jakutiene (na, ji tai tikrai turėtų, ką papasakoti!) ir baigiant Olegu Gazmanovu. Arba Rauliu.

Šiaip Raulį, matyt, reiktų pakviesti. Kad vaikai matytų pavyzdį, kokiais sėkmingais žmonėmis tampa transseksualai.

Ir  Vladimirą Simonko būtinai reiktų pakviesti. Kad papasakotų, jog gėjai nevalgo žmogienos. Kaip jau papasakojo Tapinas. Skirtumas būtų tik tas, kad Simonko praktinės patirties turi. Nors gal turi ir Tapinas – nesiryžtu vertinti.

Šiaip ar taip visų reikiamų „žinomų žmonių“ pristatymu į vidurines greičiausiai pasirūpins p. Tapinas, kuris gana nedviprasmiškai paaiškino priežastis, kodėl važinėja po mokyklas – suprantate, toje klestinčioje Lietuvoje, kurioje jo draugai verslininkai neranda norinčiųjų dirbti už keturis tūkstančius eurų, daugumoje Lietuvos mokyklų mokosi vaikai iš asocialių šeimų.
Lidžita Kolosauskaitė

Tokių asocialių, kad jų tėvų išvis nėra, jie išvažiavę arba geria iki tiek, kad tušinio nesugraibo (bet tai na ir kvailas tas Karbauskis su savo blaivybės propagavimu!).

Ir dėl to, kol tų vaikų tėvai, padauginę „krikščionybės dedamosios, palaimintos Kristaus“ tyso po stalu, p. Tapinas, kuris irgi mėgsta savo laidose kilstelėti taurelę, važiuoja tų vaikų įkvėpti ir jiems papasakoti, kaip atrodo klestinti Lietuva – na ta, kuriai tie vaikai nepriklauso.

P. Tapinui atrodo, kad vien jo nuvykimas nušvies tų vaikų gyvenimus kita spalva. Na, panašiai kaip nušviesdavo Lenino portretas klasę.

Paaiškinimas, kad, užuot nuvežus vaiką į kiną, teatrą ar ekskursiją, užtenka pakviesti jam „žinomą žmogų„, kuris tuoj pat pakeis jo asocialią kasdienybę, yra kažkas tokio kaip sakyti, kad Lenino portretas suteikė stiprybės kalintiems lageriuose.

Tų vaikų gyvenimus galėtų pagerinti išvyka į kiną, teatrą, mišką galų gale. Na, net ir Jurgos Lago minėti susitikimai su įvairių sričių darbuotojais, menininkais, mokslininkais, tačiau ne kažkoks „žinomas žmogus„, kuris kviečiamas tik tam, kad save parodyti.

Vaikui nereikia pavyzdžio, kaip tapti Tapinu. Arba Jakutiene. Arba Gazmanovu. Vaikui reikia pavyzdžio, kaip tapti gydytoju. Arba gaisrininku. Arba… žurnalistu. Įsivaizduojate, žurnalistu!

Man pavyzdžiui sunku suprasti, kodėl p. Tapinas, užuot priskyręs save žurnalistams, nusprendė esąs tiesiog „žinomu žmogumi„, tačiau, jei tai viskas, ką jis gali tiems vargšams vaikams pasiūlyti, tai aš tikrai rekomenduočiau jam pakalbėti su savo remėjais, kad, užuot finansavę jo – „žinomo žmogaus“ – keliones po mokyklas, pafinansuotų ekskursijas bent į arčiausiai esančius miestus, kinus, teatrus, parodas.

Neabejoju, kad tiems draugams verslininkams, kurie neranda norinčiųjų dirbti už keturis tūkstančius eurų, tai nebus sunki užduotis, o p. Tapinas galės tapti mažiau „žinomu žmogumi“ ir daugiau žurnalistu.

Gal tada ir mokiniams turės, ką papasakoti. Kaip žurnalistas. Ne kaip „žinomas žmogus“, žinoma.

Na, o tėveliams, kurie nelaiko savęs tokiais, kaip aprašyta p. Tapino komentare, siūlyčiau susisiekti su mokyklomis, kuriose mokosi jų vaikai, ir griežtai pareikalauti, kad Jūsų vaikai nebūtų vedami susitikti su p. Tapinu. Kitaip jis pamanys, kad jų tėvai – emigrantai, alkoholikai arba mirę.

Lygiai taip pat ir vaikams, kurie gerbia savo tėvus labiau už p. Tapiną, siūlyčiau vengti susitikimų su „žinomu žmogumi„, kuris mano,  kad Jūsų tėvai – mirę arba asocialūs.

lidzita.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Actas says:

  Straipsnis apie nieką. Jokios pridedamosios vertės. Parašytas, ko gero, iš pavydo paskatų. Dislike

 2. Ec says:

  Tas šaukštas deguto į vaikų galvas dedamas mokyklose, ir taip dabar jau yra surėdyta, kad tėvai neturi jokių galimybių ką nors pakeisti, kiek matau

 3. Joris says:

  Visi žinomi žmonės bijosi štai tokios tiesos. Jie tušti…

 4. Labai geras straipsnis says:

  Labai geras ir teisingas straipnis. „Didieji“ politikai ir „ziniasklaidininkai“ yra ,matomai,“pasirase“ SETONUI sugriauti Lietuviu Tauta ir Lietuva kaip valstybe. Ir tie setono tarnai blaskosi po Lietuva , lenda is televizijos ekranu ir uz „judo“ dolerius naikina dar padorias lietuviskas seimas, tvirkina jaunima, griauna morale, siekia paversti zmones psichologiniais ligoniais ir vergais.

 5. Dalia says:

  Labai geras straipsnis, pritariu jums. Ir pritartų didžioji dalis Lietuvos. Tik begėdžiai parazitai iš visų jėgų stengiasi įrodinėti, kad mūsų, tokių mąstančių yra mažuma. Su Tapinu aš neičiau kartu net ir …., o vienas žmogysta, gyrėsi, kad laimėjo (kažką buvo pirkęs, ar kaip) vakarienę su juo. Fui.

 6. pestininkas says:

  Šis straipsnis parodo, kad žmonės jau sveiksta nuo pigaus popso, ir vyksta jo atmetimas….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top