Lietuvos vėliavos šimtmečio šventinės eitynės, liberalūs vs tautiški VU TSPMI studentai ir…

2018, 26 balandžio, 10:46 | kategorija Realybė | 3 komentarai | peržiūrų 332 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Balandžio 25 dieną visuomeninės organizacijos Vilniuje surengė šventinę eiseną, skirtą paminėti Lietuvos tautinės vėliavos šimtmetį, prasidėjusią su daug standartinių trispalvių ir viena didžiule, kurią nešė daugybė eisenos dalyvių, Nepriklausomybės aikštėje ir pajudėjusią Gedimino prospektu link prezidentūros prie Vilniaus universiteto, kur buvo surengtas pirmasis mitingas.

Jo metu kalbėjo Linas V. Medelis, Kunigas Robertas Grigas, Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo prezidentas Romas Pakalnis, Vilniaus Universiteto magistrantas Vytautas Vyšniauskas, Vilniaus Sąjūdžio Tarybos pirmininkas Leonas Kerosierius. Buvo išsakyti priekaištai VU vadovybei, kuriuos galėsite išgirsti vaizdo reportaže,

Mitingas prie VU pasibaigė Leono Kerosieriaus raginimu dalyviams eiti „palaikyti“ Vokiečių gatvėje susirinkusius TSPMI studentus, mitingavusius su priešinga pozicija. Visa eisena pajudėjo Vokiečių gatvės link prie TSPMI pastato, kur jau stovėjo oponuojantys studentai. Jų buvo apie 25-30 žmonių.

Eisenai išsiskleidus Vokiečių gatvėje įvyko antrasis mitingas, kuriame savo pozicijas išsakė Linas Medelis, patikinęs susirinkusius, jog pats jis TSPMI nesimokė ir, tikėtina, jog ateityje irgi nesimokys, Seimo narys Mindaugas Puidokas, VU magistrantas Dovilas Petkus, išsakęs oponentams savo įsitikinimą kieta forma: „mes dar pažiūrėsime, kas šioje valstybėje kris pirmas – „europiečiai“ ar lietuviai“, ką` susirinkusieji palydėjo plojimais.

Kalbant apie studentus oponavusius Vokiečių gatvėje – iš jų pusės kažkokių konstruktyvių argumentų, paaiškinančių jų poziciją, išgirsti nepavyko.

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Pestininkas says:

    Džiugina kad tarp jaunimo randasi tokių žmonių, kurie sako TIESĄ! Reiškia ne viskas dar prarasta!

  2. Alvydas says:

    Aušrelė naktyje.

  3. Dainius V. says:

    mane labai domina tie TAMSTOS,kurie čia aktyviai reiškiasi,aiškina kaip reikia būti tinkamai apsiskaičiusiems,kaip teisingai dėlioti mintis ir kitaip“TEISINGAI“ mylėti Tėvynę tuo pačiu savanoriškai vergaujant svetimšaliams,kol šitą komentarą rašantis ir į jį panašūs „jausmingi socialiniai kvailiai“ eina šioje eisenoje bandydami pažadinti protiškai „pažengusių“ bendrapiliečių jausmus savo Tėvynei!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top