Madingas gyvenimo būdas veda į pražūtį? Koronovirusui įsisiautėjus pasigirdo pamirštos rizikos grupės pagalbos šauksmas!

2020, 6 balandžio, 14:12 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 369 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Blogers Zeppelinus

Blogeris Zeppelinus | Facebook

Madingas gyvenimo būdas veda į pražūtį? Koronoviruso epidemijai įsisiautėjus pasigirdo pamirštos rizikos grupės pagalbos šauksmas!

Ne, tai ne senjorai, ne slaugos ligoninių pacientai ir ne chroniški ligoniai. Tai „abėcėlinės bendruomenės“, kaip nūnai politkorektiškai vadinami homoseksualistai ir kitokių antgamtinių polinkių turintys žmonės, veikėjai.

Daugiau nei 100 LGBTQ+ organizacijų paskelbė atvirą laišką sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams ir pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms, kuriame skelbiama, kad LGBTQ+ žmonės turi didesnę riziką užsikrėsti koronavirusu. (žr, nuorodą pabaigoje).

Kodėl? Kaip respiratorinė infekcija gali sukelti didesnį pavojų sekso su savo lyties atstovais mėgėjams? Juk šis virusas plinta oru, o ne oraliniais-analiniais lytiniais santykiais?

Kaip teigiama homoseksualistų lyderių laiške, taip yra todėl, kad LGBTQ+ atstovų tarpe itin paplitę vėžiniai susirgimai, neproporcingai gausu sergančių ŽIV ir dar jie „vartoja tabako gaminius 50 procentų dažniau nei bendra populiacija“!

Kitaip sakant, daugelio tos bendruomenės narių imuninė sistema visai nusilpusi ir po koronoviruso smūgio bus visiškai nepajėgi kovoti su elementariomis bakterinėmis infekcijomis, jau nekalbant apie tabako dūmų pažeistų plaučių gebėjimą priešintis tipiniam COVID-19 recidyvui, t.y. pneumonijai!

Įdomus reikalas, vienok. Jeigu storosios žarnos vėžio ir ŽIV sąsajas su pomėgiu vienalytei meilei nesunku suprasti, tai man niekaip nedaeina – kaip tie antgamtiniai polinkiai sukelia … įprotį rūkymui?

Kokios tos žiaurios statistikos apie homoseksualistų 50% dažnesnį, nei bendros populiacijos tarpe tabako gaminių vartojimą fiksuojamo reiškinio kilmės priežastys?

Oralinė fiksacija? Įpratimas kažką turėti burnoje? Net neįsivaizduoju – fantazijos pritrūksta.

Akivaizdu viena – net 100-to „abėcėlinės bendruomenės“ organizacijų pagalbos šauksmas aiškiai byloja, kad daugelio jų narių sveikatai ir gyvybei gresia realus pavojus. Dėl homoseksualaus gyvenimo būdo specifikos pasekmių – vėžio, ŽIV ir rūkymo!

Bet gerokai įdomesnis kitas dalykas:

– ar informacija apie šias homoseksualaus gyvenimo būdo pasekmes pateikiama Lietuvos mokinukams tų genderizmo plėtros paskaitų, kurias mokyklose nežinia kokiu teisiniu pagrindu veda įvairaus plauko homoseksualizmo plėtros aktyvistai?

Niekam ne paslaptis, kad pinigais užšerta žiniasklaida, abėcėlinės bendruomenės lobistai bei nupirkti infliuenceriai visais įmanomais būdais stengiasi vaikams ir jaunimui pateikti homoseksualų gyvenimo būdą, kaip madingą, įdomų, šiuolaikinį, patrauklų ir visiškai normalų, t.y. nekeliantį jokios žalos sveikatai ar gyvybei. Su neišsakomu, tačiau nesunkiai perskaitomu motto „Turi tai pabandyti – kas dar nebandė, tas lochas“.

Ir še tau – staiga sužinome, kad LGBTQ+ masiškai kamuoja vėžio, ŽIV ir priklausomybės nuo tabako problemos, kurias Uchanio koronovirusas grasina paversti ..Homoholokaustu“, kurio pasėkoje Lietuva gali likti be antgamtinių polinkių turinčių žmonių!

Ar kaip nors galime padėti jiems išsigelbėti?

Dėl onkologinių ir ŽIV homoseksualistų vertėtu pasimelsti, o štai tabako gaminių pardavimą LGBTQ+ nariams ministras Veryga galėtu ir apriboti.

Taip bent trečdaliu sumažindamas madingo gyvenimo būdo rizikos faktorių skaičių ir išsaugodamas daug gyvybių abėcėlinėje bendruomenėje.

Duok Dieve visiems sveikatos šiais globalaus pasaulio laikais!
———-
Šaltinis: https://www.lgl.lt/naujienos/trys-priezastys-kodel-lgbt-zmones-yra-labiau-pazeidziami-koronaviruso/

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. konkurencijos nėra says:

    Atėjo galas lgbtistam, tuoj vėl būsit pripažinti ligoniais!

  2. Vytas says:

    Jau vien tai, kad jie, LGBT-istai, pripažįsta didesnę riziką susirgti dėl vėžio ir rūkimo, tai jau pažanga. Bet šie du veiksniai yra susiję, o receptą kaip sumažinti riziką galiu duoti net aš: mesk rukyti ir tikimybė susirgti vėžiu sumažės ženkliai. Nejaugi tie LGBT-stai tokie neišmanėliai, kad tai suprastų? Galima tik užjausti, joks Veryga ar pasaulio žymūs medikai čia niekuo padėti negali. Kaip sakoma, reikia turėti savo galvą ir ją naudoti pagal paskirti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top