Mišios Vatikane taps posūkio tašku

2015, 15 balandžio, 3:17 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 462 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„Lragir“, Armėnija)

paveikslėlisPopiežiaus Pranciškaus mišios šv. Petro bažnyčioje pašvęstos armėnų genocidui buvo pavadintos istorinėmis. Ne tiek dėl to, jog popiežius pavadino armėnų skerdynes pirmuoju 20 amžiaus genocidu, sulyginęs jį su nacizmo ir stalinizmo nusikaltimais. Savo pamoksle popiežius Pranciškus visiškai konkrečiai genocidą prieš armėnus įvardijo kaip puolimą prieš krikščionis.

Iškart po įžengimo į popiežiaus sostą Pranciškus ėmė kalbėti apie puolimą prieš krikščionis, ypač Artimuosiuose Rytuose. Tai nutiko lygiagrečiai tam, kai europiečių lyderiai ėmė masiškai atsisakyti multikultūralizmo politikos, pasisakydami už europietiškų (krikščioniškų) vertybių gynybą nuo islamiškojo radikalizmo.

Pasaulyje vyksta krikščioniškosios civilizacijos pozicijų stiprėjimas, kuri pajuto aiškią grėsmę savo egzistencijai. Tai tampa svarbiu globalaus politinio proceso komponentu, kuris ateityje gali tapti sprendžiamuoju.

Tai, kad mišiose Vatikane dalyvavo armėnų patriarchai, kalba apie tai, jog Roma apsisprendė armėnų bažnyčias paimti į savo „globą“. Nuo šiol armėnų genocidas pasaulyje bus vertinamas kaip siaubingas puolimas prieš krikščionis. O kova už išgyvenusių genocidą armėnų teises taps naujo krikščionių judėjimo pradžia.

Visa tai savyje duoda armėnams šansą, kaip ir teikia grėsmę. Popiežius Pranciškus pripažino, jog pasaulis neteisingas ir jame nenustoja lietis nekaltų žmonių kraujas. Ir nauja kova už krikščionių teises, tikėtina, irgi bus lydima prievartos ir pjudymų.

Tačiau mišios Vatikane iš tiesų gali tapti posūkio tašku. Neatsitiktinai mišių šv.Petro bažnyčioje apoteoze tapo Katalikoso Didžiojo iš Kilikijos rūmų Aramo Pirmojo pasisakymas. Svarbiausioje pasaulio krikščionių šventykloje jis pareiškė, jog genocido pripažinimas – tai tuo pačiu ir reikalavimų pateikimas Turkijai dėl konfiskuoto krikščionių turto.

Viso pasaulio krikščionys išgirdo, jog dabartinė Turkija buvo pastatyta ne tik krikščionių kraujo, bet ir jų nuosavybės pagrindu.

Į amerikiečių Kongresą buvo pristatytas rezoliucijos projektas su reikalavimu Turkijai grąžinti konfiskuotą tuo metu ir po Pirmojo pasaulinio karo krikščionių nuosavybę. Jei ši rezoliucija bus priimta, tai JAV turės teisę palaikyti armėnų, išgyvenusių skerdynes palikuonis, kurie paduos ieškinį prie Turkiją.

Balandžio 24 į Armėniją atvyks Džordžas ir Ameli (George Clooney ir Amal Alamuddin). Negalima atmesti, jog ponia Amal praneš apie didelio teisminio proceso pradžią su reikalavimais Turkijai. Romo sostas jau palaikė šį ieškinį. Jei apie palaikymą pareikš ir JAV prezidentas, tai galima bus kalbėti apie naują epochą, pakeisiančią 100-metę regiono istoriją.

Ne veltui Turkija supyko po mišių šv.Petro bažnyčioje. Ankaroje jau suprato, jog duotas startas globaliam procesui, kuris, kaip pareiškiama pačioje Turkijoje, plečiasi „kaip cunamis“.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Simas Simaitis says:

  Štai atrasti įtakojimo svertai ir prieš Turkiją. Jeigu Turkija nesuklus, padarys iš jos antrą Siriją. Ji tampa vis stipresnė ir labiau nepriklausoma geopolitikos atžvilgiu. Nežiūrint į tai, kad pagal 1923 metų Luzanos sutartį, primestą  naglosaksų Turkijai po pralaimėjimo , ji savo teritorijoje neturi teisės užsiiminėti žaliavos gavyba. Jau dabar Turkijos teritorijoje randasi nemaži žaliavų ištekliai, kuriuos Turkija galės pradėti ekspluotuoti 2023 metais, pasibaigus Luzanos sutarties galiojimui. Štai kur slypi priežastys, o Armėnija tik ta grandies dalis, kurios pagalba, bus vykdomas Turkijos manipuliavimas.

 2. Dovydas says:

  ….deja, deja…. Negalima nieko priimti už gryną pinigą…. Visur kyšo naudos ausys. Toks jau tas pasaulis….

 3. RATAS UŽSIDARĖ ... says:

  Kai prieš tai buvęs popiežius Ratcingeris atsistatydino, buvo galima suprasti, kad bus kažkas labai negero daroma ir Ratcingeris , matomai, atsisakė paklusti pasaulio „valdovams“. Tada staiga popiežiumi „išrinko“ jezuitą. Kažkur teko skaityti, kad jezuitai yra bilderbergerių klubo posėdžiautojai. O bilderbergeriai yra vieni iš įtakingiausių „naujosios pasaulio tvarkos“ architektai. Keista, kad popiežius neliepia amerikai atgailauti dėl išžudytų keliasdešimt milijonų indėnų bei afrikiečių, nereikalauja iš anglų , ispanų , kad šie atsiprašytų milijonų Pietų, šiaurės bei centrinės amerikos išžudytų ir apiplėštų tautų, kurių nesuskaičiuojamais turtais naudojasi ir savo gerovę susikūrė tie plėšikai. Na , žinoma, juk tada žudė ir plėšė ne krikščionis, kurie, pagal kalbėtoją , matomai nelaikomi žmonėmis. O tuos vargšus žudė ,jų turtą pasigrobė ir išnaudojo kaip vergus , visą tai darė „krikščioniškieji“ ispanai, amerikonai, anglai. Kaip dabar juos apkaltinsi? Net bažnyčia elgiasi pagal kelintgubus standartus.

 4. PP says:

  Dar daugiau, popiežius aiškina, kad krikščionybė puolama Rytuose, kai tuo tarpu Vakaruose ji jau baigiama sunaikinti…

 5. Gaja says:

  Pasaulis nesiliauja ieškojęs neramybės. Manau, dabar ir Lietuvai pareiks pretenzijas Ukraina už Juodosios jūros vandenį, kurį gėrė lietuviški arkliai:)))

 6. Dalia says:

  RATAS UŽSIDARĖ, teisingai parašė. Turėčiau pridurti dar gerą “bombą“, bet susilaikysiu…

 7. Mindaugas says:

  Vatikanas jau šimtus metų yra valdomas masonų, tad nėra ko stebėtis tokiu įvykių posūkiu.

 8. jonas says:

  Popiezius Pranciskus jaunysteje priklause Rotari klubui, kuris yra masonu atsaka. Taigi nebutu nieko stebetino jei veliau jis buvo isventintas pilnu nariu ir dabar nesiotu eriuko odos ziursta. Be to Vatikano finansus valdo Rotsildai. Kai Jonas Paulius i nutare isvalyti Vatikana nuo P2 ( Propaganda Duo), nariu, kuriems tarp kitko priklause ir Vatikano Banko vadas Paulius Marcinkus viskas pasibaige greitai ir liudnai vos po 30 dienu ofise. Krikscionybe yra viso labo farizieju Trojos arklys. Mylekit savo priesus, visa valdzia ateina is Dievo t.y. visa ta liudna gojus kastruojanti litanija. Ir kada mes pagaliaau issivaduosim nuo to Artimuju Rytu viruso ir grisim prie musu proteviu Dievu?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top