- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Paul Craig Roberts: Vakarų pasaulį apėmė beprotybė

paveikslėlisKaip tvirtino Marksas, jog istorija pasirinko proletariatą, taip neokonservatoriai tvirtina, kad istorija pasirinko Ameriką. Kaip nacistai skelbė, kad „Deutschland uber alles,“ taip neokonservatoriai skelbia „America uber alles.“ 2013 metų rugsėjį Prezidentas Obama stovėdamas prieš JT net pareiškė, „Aš tikiu, kad Amerika yra išskirtinė.“

Vokietijos politiniai lyderiai ir tie Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, ir visoje Europoje, Australijoje ir Japonijoje, taip pat tiki, jog Amerika yra išskirtinė, kas reiškia, kad geresnė nei yra jie. Štai kodėl šios šalys yra Vašingtono vasalai. Jos pripažįsta savo menkumą prieš Išskirtinę Šalį – JAV – ir leidžiasi jos vadovaujamos.

Nepanašu, jog Kinija manytu, esą saujelė Baltųjų žmonių yra dėl ko nors išskirtiniai, neskaitant jų mažo skaitlingumo. Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos populiacijos visai nemano, jog Vašingtono Imperija tokia jau visa apimanti.

Rusai taip pat nemano, kad JAV yra išskirtinė. Putino atsakas į Obamos tvirtinimą apie Amerikos pranašumą buvo: „Dievas mus sukūrė lygiais“, ir papildė: „Yra nepaprastai pavojinga įteigti žmonėms, kad jie yra išskirtiniai, nesvarbu kokiu pagrindu.“

Jei visos šalys yra išskirtinės, pasaulis praranda savo prasmę. Jei Amerika yra išskirtinė, tai reiškia, kad visos kitos šalys yra prastesnės vien dėl to, kad neturi tokio išskirtinumo. Menkesni turi mažiau teisių ir gali būti bauginami paklusti ar būti subombarduoti į nieką.

Išskirtinė šalis yra virš visų kitų ir dėl to jai nereikia rūpintis tuo, kaip ji su jomis elgiasi. Akivaizdu, amerikiečiai ir jų vasalai mano, jog Amerika yra išskirtinė, nors nužudyti milijonai žmonių, sužaloti ir atskirti XXI amžiaus Vašingtono karų aštuoniose šalyse, ir tai nesukėlė pasaulyje Vašingtono pasmerkimo. Merkel, Holandas, Kameronas ir marionetės Kanadoje, Australijoje ir Japonijoje vis dar pataikauja, besiglausdamos prie Vašingtono.

Vietoje to, Rusija ir Iranas, šalys kurios nėra kariniu pobūdžiu agresyvios, ne taip kaip JAV, Baltųjų Žmonių žiniasklaidoje yra pateikiamos kaip grėsmė ir yra smerkiamos.

Baltoji Žiniasklaida tvirtina, ir tvirtino, kad nuo pat 2014 metų vasario Rusijos tankai ir kariai yra Ukrainoje. Putinas pažymėjo – jei taip būtų įvykę iš tiesų, Kijevas ir vakarų Ukraina jau praėjusiais metais būtų kritę nuo Rusijos invazijos. Kijevas nesugeba nugalėti mažų atsiskyrusių respublikų Rytų ir Pietryčių Ukrainoje, ir tuo labiau neturėtu jokių šansų prieš Rusijos kariuomenę.

Neseniai drąsi naujienų organizacija pasišaipė iš Baltosios Žiniasklaidos tvirtinimų, jog Rusijos tankai į Ukrainą veržiasi jau 14 mėnesių. Parodija vaizdavo Ukrainą kaip stovinčią. Visas eismas, visuose keliuose ir gatvėse užblokuotas rusų tankų. Visos stovėjimo aikštelės, tame tarpe ir pėsčiųjų takai ir namų vidiniai kiemai užpildyti rusų tankais. Visa šalis yra imobilizuota ir surakinta.

Ne visai gražu šaipytis iš patiklių žmonių, tikinčių Baltųjų Žiniasklaida, situacija yra nepaprastai rimta, nes Žemės planetoje kalba eina apie gyvybės išlikimą.

Pastebima visai nedaug ženklų, rodančių jog Vašingtonui ir jo Vasalams bent kiek rūpėtų gyvybė Žemėje. Neseniai, didžiausia politinė grupė Europos Parlamente – Europos Žmonių Partija – išreiškė menką rūpestį dėl gyvybės Žemėje. O jei kalbėti tiesiai – neišreiškė beveik jokio. Mes tai matome, nes, jei galime pasitikėti Euractive, internetine naujienų svetaine, – didžioji ES partija mano, jog ES pareiškimas apie pasirengimą Branduoliniams karui yra vienas iš geriausių žingsnių, siekiant atgrasinti Rusiją nuo tolesnės agresijos.

http://www.unian.info/politics/1070675-meps-believe-eu-should-be-ready-for-nuclear-war.html

Agresija turėtu būt sustabdyta paskelbiant pasiruošimą jos armagedonui dėl Rusijos invazijos į Ukrainą ir „tolimesnės agresijos“, dėl tariamos Putino intencijos atkurti Sovietinę Imperiją.

Rusijos valdžia turėtu būti nusivylusi, matydama Europos Sąjungos lyderius, kurie geriau sutinka ruoštis atominiam karui, nei priešintis Vašingtono propagandai.

Kai aš (P.C.Roberts) skaitau Europos Parlamento valdančios partijos mintis, kad neegzistuojanti agresija turi būti sustabdyta paskelbiant pareiškimą apie pasirengimą atominiam karui, aš suprantu, kad už pinigus galima nupirkti visus ir viską, net planetos gyvybę. Europos Žmonių Parija kalbėjo Vašingtono propagandos, bet tikrai ne Europos vardu. Europos atominis karas su Rusija pasibaigtų iškart, sunaikinant visas Europos sostines.

Pamišęs Europos Žmonių Partijos viceprezidentas Jacekas Saryusz-Wolskis atskleidė kas yra tikrasis agresorius, kai pareiškė: „Kalbų ir įtikinėjimų laikas su Rusija jau baigėsi. Atėjo laikas kietai politikai.“

Akivaizdu – Europos Parlamentas yra baisi grėsmė planetos gyvybei. Ar yra realu manyti, kad Rusija leis sau tapti Vašingtono sugulove?

paulcraigroberts.org

parengė: Alenas Kostiugovas