Prievarta skiepijami žmonės – tautos depopuliacija

2014, 6 balandžio, 14:46 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (13) | peržiūrų 3 470 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisAmerikos Masačusetso valstija išleido įstatymą, kad žmonės atsisakę skiepytis bus sodinami į kalėjimą, ir už kiekvieną nepasiskiepijimo dieną mokės 1000$ baudos. Štai taip yra vadinama idiotų laisvė.
http://thebirdflupandemic.com/archives/1000-per-day-fine-and-30-days-in-…

Kol žmonės turės turto ir norės būti sveiki, jie mokės baudas, o kai baigsis pinigai jie bus sodinami kalėjiman, kaip kriminaliniai nusikaltėliai – juk JAV politinių kalinių negali būti…
Su alkoholizmu ir narkomanija… tai taip sunku valdžiai susitvarkyti…. o va su sveikuoliais ir laisvės propaguotojais viskas labai paprasta: paskiepijai ir žmogus jau niekada nebus sveikas.

Daktaras Raselas Bleikokas: skiepai daug pavojingesni nei pats gripas
http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-%20v…

Ispaniško gripo epidemija tai skiepijimo rezultatas
http://www.holistic-helper.com/articles/articlevaccinecaused1918flu.htm

Epidemijų inžinerija. Epidemijų sukūrimų istorija, vakcinomis
http://dprogram.net/2009/08/24/the-engineering-of-pandemics-vaccine-indu…

Gripo virusas yra dirbtinis
http://dprogram.net/2009/08/27/startling-new-evidence-that-the-swine-flu…

Dabar yra skleidžiami gandai apie mirtiną gripo virusą. Dirbama uoliai, net nediagnozuojant, nes pagal klinikinius vaizdelius negalima nustatyti diagnozės, … reikia daryti tepinėlį, sodinti, laukti savaites, ir neaišku ar bus sėkmė… po ko reiks identifikuoti kolonijas molekulinės genetikos metodais su neaiškiu rezultatu įdėtu tose pačiose metodikose.

Daug laiko reikia vien tik tyrimams! Ar jie juos daro? Deja, truputį
sunegalavai – gripas, ir tai pagrindas skiepyti neišmanėlį žmogų.

Gripas tai politinė depopuliacijos diagnozė

Kaip tai daroma:
„Mes turime daug kalbėti apie lytinį gyvenimą, kontracepciją, apie abortus, apie gimstamumo kontrolę, apie ekologinę krizę, na trumpiau apie populiacijos krizę. Va sumažinsime gyventojų skaičių 90% ir bus žmonių per mažai, kad jie sukurtų ekologinę krizę. M. Gorbačiovas“

Žak Iv Kusto http://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Cousteau
Sako: „Tad išgelbėti šią planetą reikia kiekvieną dieną užmušti 350 000 žmonių.“
Net Hitleris tokio nesumąstė…

Karlas Teichribas http://www.send2press.com/newswire
JAV Džordžijos valstijos granitinės http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones plokštės su priesakais: Išlaikykite žemės žmonių skaičių su gamtos balansu ne daugiau 500 milijonų žmonių…

Tedas Terneris http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Turner „ 250- 300 milijonų Žemės gyventojų tai 95% mažiau esamo skaičiaus būtų idealu. “

Margaret Zanger http://en.wikipedia.org/wiki/Planned_Parenthood, planuotos tėvystės direktorius: „Pačias humaniškiausias veiksmas, kurį tėvai gali atlikti dėl savo naujagimio tai užmušti jį.“ “The most merciful thing that a family does to one of its infant members is to kill it.”

Visi šie žmonės gerbtini visuomenės nariai, bet užduokite sau klausimą – kada kokia rūšis žudė savo rūšį? Tik kita rūšis tai daro gamtoje. Tai gal?…

Pusė Anglijos gydytojų patys nesiskiepija tačiau savo klientus būtinai skiepys http://www.dailymail.co.uk/news/article-1208716/Half-GPs-refuse-swine-fl…

Pusė Honkongo gydytojų atsisako skiepytis http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/08/25/AR200908…

Mokslininkai net nesiruošia skiepytis http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=7047

Apklausos rodo, kad žmonės žino, jog vakcina pavojingesnė už patį gripą http://www.prisonplanet.com/fox-news-poll-majority-think-swine-flu-vacci…

Draudimo kompanijos atsisako dangstyti gydytojus, vykdančius vakcinaciją http://www.smh.com.au/national/swine-flu-vaccine-plan-in-disarray-200908…

„Organizuojant mirties konvejerį: turi būti išsaugota visiška tyla apie natūralias priemones prieš gripą“ (Česnaką, svogūną ir t.t.t) http://www.examiner.com/x-6012-State-of-the-World-Examiner~y2009m8d26-Ho…

Svarbus vieno aspiranto priminimas: „Aš valgau česnaką ir svogūną jau 10 metų nematuodamas jų kiekio. Tačiau paskutiniai gydytojų – kenkėjų tyrimai sako, kad atsieit šios daržovės kenkia sveikatai… Matomai česnakas ir svogūnas neleidžia platinti visuomenėje virusų.

Sekantis antigydytojų žingsnis bus draudimas valgyti natūralų česnaką ar svogūną, o gal net visą natūralų maistą. Visiems rekomenduoju kaupti česnako ir svogūno sėklas, nes jūs nežinote kada šis natūralus vaistas ir maistas bus uždraustas ir tiesiog dings iš prekybos centrų.

Prievartinis skiepijimas nuo gripo 1976 metais keistai sutampa su Aids sindromo – dirbtino imunodeficito išsivystymu JAV Kaip ir ispaniškas gripas atsirado JAV kareivinių kazarmose, o ne Ispanijoje.

1980 tokia pat istorija įvyko Afrikoje.
http://rutube.ru/tracks/1545734.html?v=401b396095daac80c062ea77a96e2dfd

„Išsilavinimas turi būti nukreiptas valios sulaužymui, kad po išleistuvių vakaro, mokiniai būtų neįgalūs žengti nė vieno žingsnio savarankiškai, be mokytojo. Specialus maistas, vaistai ir skiepai, viskas varu nuo pat vaikystės keis charakterį ir įsitikinimus pagal valdžios naudą ir nebus įmanomas joks psichologinis kritiškumas valdžios atžvilgiu. Raselas Bertronas“

Laisveserdve.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. Valdas says:

  Patys esame kalti. Ne bliauti o daryti reikia.

 2. rrrg says:

  Apie skiepus „išrinktiesiems“ ir „liaudžiai“. Rusiškai http://politikus.ru/events/16239-vakciny-dlya-proletarita.html

 3. siūlymas says:

  Siūlymas visus LT gydytojus priverstinai paskiepyti visų akivaizdoje visais įmanomais skiepais, taip pat ir jų šeimos narius. Įdomu kaip jie elgsis? O mes turime proto apsieiti ir be skiepų.

 4. Rikis says:

  beveik niekad nesergu, sunkiom ligom ir sirges nesu.Turbut todel, kad nesiskiepiju.. Ko gero straipsnis visiskai teisingas…

 5. pazintys says:

  Vis sunkiau susiprasti su tais skiepais darosi kas tiesa, o kas akių dūmimas.

 6. nesvarbus says:

  daugiau nei puse saltiniu neveikia (neatidaro nuorodu), dalyje informacija 1910-1980m (kazin ar ne per sena?), ir likusi dalis nera informatyvi (nera pagrindimo faktais). is esmes sis straipsnis manau niekinis. Priverstinis skiepijimas yra nesamoningas, ir tikiu, kad padeda greiciau siekti auskinio skaiciaus. Kad ir kaip be butu, straipsnis yra niekinis.

 7. Dalia says:

  Manau,kad laisvoj, demokratinėj visuomenėj negali būti prievartos ir skiepijimo pasirinkime. Jei yra prievarta, tai tada kokia santvarka? Neužmerkime akių ir neapgaudinėkime tada savęs ir kitų – tai nėra demokratinė santvarka, o tai yra Kapitalistinė – Vergovinė santvarka. Kovojome už LAISVĘ. Tai kam ta laisvė atiteko?

 8. labai idomus straipsnis.

 9. Ebila says:

  Geriau neskiepiti , meisku kokie cia vaistai kas su tavim paskui bus ir panasiai , aisku jeigu jau labi negerai ir isgelbes tipo tss skiepas tai reiktu vienos dozes , paskui kentesi visa gyvenima nuo kitu parrazitu .

 10. ernis says:

  taip daug nuorodų neatsidaro-šlamštas

 11. liudas gira says:

  Cia kazkas raso apie „laisva demokratine visuomene“, tai zinokit, kad nera jokios laisvos ir demokratines visuomenes, tai tik propoganda, nieko nereiskiantis sukis, mazdaug kaip….amerikoniskas : „Padarykime tai !“

 12. Artūras J. says:

  Be samokslo, tiesiog loginiai pamastymai:

  Niekaip nesuprantu kodėl poliomielitas yra privalomas? Jo susirgimo atvejų Lietuvoje nėra jau nuo 2002 metų (o laukinės atmainos net nuo 1972 m.). O ir tarp susirgusių šia liga tik  3 proc. serga sunkia forma. Dabar gaunasi, milijardas žmonių skiepijasi, kad neapsikrėstų nuo kelių šimtų sergančiųjų kažkur Afrikoje.

  Toliau raudonukė, pavojingiausia tik nėščioms mamoms, visi kiti ja perserga itin lengvai, be jokių liekamųjų reiškinių. Būsima mama juk gali pasitikrinti ar turi imunitetą šiai ligai, jei neramu. Suprantu, ne visos mamos žino, domisi – bet jos tuomet ir nekvestionuoja vakcinų būtinumo.

  Ir tymai. Šia liga bent jau sergama. Taigi skiepo naudą – apsisaugoti nuo ligos (?) galima padėti ant vienos svarstyklių lėkštutės, bet kita irgi nėra tuščia:
  – Reikėtų nepamiršti ir autizmo rizikos (ar J.Wakefield  tyrimai melagingi, ar ne galima surizikuoti vakciną išbandanat ant savo vaikų). 
  – Taip pat reikėtų nepamiršti ir  šalutinių vakcinos poveikių: 
  – smegenų dangalų uždegimas, 
  – kylantysis paralyžius iki kvėpavimo raumenų paralyžiaus,
  – staigus kraujospūdžio kritimas ir sąmonės netekimas
  –  į tymus panašus sindromas ir kiti.
  Taip, visie šie poveikiai gali ir nepasireikšti, bet ir šia liga pasaulyje serga tik 1 iš 350 000 (http://www.ulac.lt/lt/tymai), pasiskiepijus – jau papuoli į tą vienetą. 

  Skiepai gal ir veiksmingi (?) buvo prieš 100 metų, kuomet žmonės gyveno purve ir užkrato tikimybė buvo didesnė. Šiandien gi, ypač mamos su mažais vaikais, turi net perdėtą švaros jausmą. Gyvenimo sąlygos pasikeitė radikaliai, dėl ko ir užkrečiamų ligų pavojus sumažėjo ne be priežasties ir ne vien dėl vakcinacijos. Liko tik pati baimė menanti tuos laikus, kai nuo maro išmirė trečdalis europos. 

  Ginčytinas ir pats vakcinacijos, kaip imuniteto nuo ligos sudarymo, principas. Natūraliai virusas juk pereina visus žmogaus apsaugos barjerus (nosies gleivinę, skrandžio rūgštį, kasos šarmą..) ir tik nesuveikus šiems – patenka į kraują, skiepijant – užkratas iškart patenka į kraują ir dar ne po vieną (keliavalentės vakcinos). Tokio reiškinio gamtoje nėra – ir imuniteto atsakas yra atitinkamas – nenatūralus, tikėtina jog ir galutinis imunitetas dėl to nesusiformuoja (dėl to reikia pakartotinų/ periodiškų skiepijimų).

  Reziumuojant, žmonių sąmoningumas didėja, kaip ir norinčių nesiskiepyti ir ne prievarta reikėtų keisti šios žmonių grupės (~20 proc.) nuomonę. 

  Anksčiau mamos kalbėdavo: – Pasiskiepijom… Nuo 2016 sąngražos dalelytę -si galima pamiršti.

  Artūras J.

 13. valdas says:

  rasiau,rasiau ir dingo komentarai,zodziu,turejom ir mes su skiepais problem,paskiepyne maziuke,ivyko reakcija,tai vezem I ligonyne,klausem skiepu sudieties,bet atsakymo negavom,daktare bande ikalbeti paskiepynti 2 ra mazyle,tai daktariai pasakiau,…jei jus prisiimat atsakomybe uz salutynius poveikius,tuomet skiepinkit,;- sako,oi,ne,jus tevai ,jus ir prisiimkit,ir kodel tie medikai taip bijo tu skiepu?amerikoj,mokslininkas milijonierius,istyres skiepu sudieti,vienoj laidoj su aukstais daktarais,pasiule,…10 milijonu doleriu,(tik daktarui)prisiimti vaiku skiepus,…ir nesutyko nei vienas,tai gal ponas ANDRIUKAITIS noretu,ar ponia SALASEVICIUTE,juk po 10 milijonu nesimeto????????????o ka ,juk kas cia liko gyvent?gal ir surizikuos (;-

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top