Respublikonai nori „išgydyti“ netradicinės seksualines orientacijos atstovus

2015, 21 balandžio, 23:29 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 638 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„Die Welt“, Vokietija)

paveikslėlis JAV respublikonai savo partijos suvažiavime pateikė ketinimą „pagydyti“ netradicinės seksualinės orientacijos atstovus psichologinės terapijos pagalba. Medikai atmeta pasiūlymą ir sako apie pavojingas tokios terapijos pasekmes.

Amerikos valstijos Techaso respublikonai planuoja ateityje „gydyti“ netradicinės seksualinės orientacijos atstovus pasitelkus psichologinę terapiją. Pasiūlymus buvo griežtai kritikuojamas. Apie 10 tūkstančių partijos narių įtraukė šį punktą į kasmetinio partijos suvažiavimo Fort Worth’e programą, pranešė CNN pirmadienį.

„Atstatomoji terapija ir gydymas“ apibūdinami programoje legali bei efektyvi priemonė visiems pacientams, kurie siekia „Pilnatvės ir išsigydymo nuo jų homoseksualaus gyvenimo stiliaus“. Nė vienas įstatymas ir nė viena nutartis neturi daryti kliūčių pasiekti minimos terapijos rūšims. Tačiau medikų bendrijoje, terapija skirta keisti seksualinei orientacijai nepripažįstama.

Šeštadienį priėmę šį sprendimą, respublikonai pirmoje eilėje pasisakė prieš nustatytas Kalifornijos ir Niu-Džersio taisykles, kur tokios nevienareikšmiškai vertinamos terapijos rūšys nepilnamečių atžvilgiu uždraustos nuo pereitų metų.

„Terapija gali sudaryti sunkias pasekmes“

Visa eilė medikų ir psichologų susivienijimų jau pasisakė prieš netradicinės seksualinės orientacijos atstovų „konvertuojamąją“ terapiją. Minima iniciatyva buvo atmesta visų sferų, besispecializuojančių psichologinės sveikatos srityje, pažymi Amerikos psichologijos asociacija (APA).

Niu-Džersio gubernatorius Chris Christie taip pat pasirėmė asociacijos duomenimis. Pastangos, nukreiptos seksualinės orientacijos pakeitimui gali iššaukti depresiją, narkotikų vartojimą, sutrikdyti socialinį elgesį, sumažinti savivertę ir sukelti mintis apie savižudybę.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. pritariu says:

  Ši psichikos liga sėkmingai gydoma daugelyje pasaulio klinikų. Gal būt dalis ligonių nepasveiksta, bet
  bent aplinkinių nesusargdina.

 2. PP says:

  Iškrypimas nėra jokia liga.

 3. artas says:

  Yra nemažai buvusių homoseksualų (ex-gay) išsigydžiusių šią ydą ir tapusių normaliais žmonėmis, vienas iš jų čia yra parodytas: http://www.forumas.sarmatas.lt/viewtopic.php?f=6&t=2388

  Kitaip tariant, šių dalykų galima atsikratyti psichologijos pagalba, performatuojant savivoką, todėl kažkuria prasme tą galima vadinti liga, kaip ir alkoholizmą bei narkomaniją.

 4. nu jo says:

  Jei ligonis nenori pasveikti, tai niekas jo ir neišgydys… Parodykit, kiek alkoholikų, kurie nenori mest gert, pagydyta….

 5. artas says:

  Tai čia viskas tame ir slepiasi, jog jie nenori prisipažinti esantys ligoniai, ir kad jų ligą galima išgydyti. jei jie pripažins , kad čia liga – iškart kils klausimas – o kodėl jūs nenorite tos ligos gydyt? Kokio galo rengiat paradus didžiuodamiesi esą ligoniais? Ir todėl jie šito vengs kaip velnias kryžiaus. Vengs ir neigs visas galimybes pasveikt susigalvodami milijonus priežasčių, kad tas neįvyktų. Kitaip jie čia pat susilygintų su narkomanais ir alkoholikais ir jų paradams būtų galas…

 6. Elektrošokas says:

  Nesenai per LRT TV buvo rodomas Australijos serialas, kaip gydė pedairastą klinikoje elektrošoku. Pasirodo yra priemonių tai ligai gydyti… Visus į klinikas po elektrošoku ir rezultatas bus.

 7. virginija says:

  Aš labiausiai tikiu, kad homoseksualizmas – genetinis iškrypimas, atsiradęs dėl chemijos maiste ( galimas dalykas specialiai ten sudėtos). kai kam naudinga gal, kad mes mažiau daugintumės. Kai kuriems gal ir psichterapijos pakanka, bet nelabai tikiu, Juk homoseksualūs žmonės skirasi ir išvaizda ir elgesiu . Net ir sutvarkius smegeninę fizinis moteriškumas balse, judesiuose – nedings

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top