Rusai cituoja Lietuvą: „Rusija atakavo mus, bet kur ir kaip – nesakysime“

2016, 9 balandžio, 10:32 | kategorija Ideologija | 5 komentarai | peržiūrų 730 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rusai Juodkrantėje

Lietuvos valdžia užsipuolė kaltinimais Rusiją, pareikšdama, jog jos kariai įsiveržė į valstybės teritoriją. „Įsiveržimo“ detalės praktiškai neatskleidžiamos, o parlamentinis Nacionalinio saugumo komitetas paminėjo tik apie tokio užpuolimo galimybę“, – cituoja Lietuvos premjero Algirdo Butkevičiaus ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Artūro Paulausko pasisakymus, rusų portalas pravda.ru.

„Pirmasis apie galimą ginkluotą Rusijos užpuolimą paskelbė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas. „Rusijos diversantai galėjo išsilaipinti Juodkrantėje (gyvenvietė Kuršių nerijoje, netoli Kaliningrado – rus.past.), pareiškė A. Paulauskas nacionalinio LRT radijo laidoje. Šis kaltinimas nuskambėjo VSD ataskaitos apie grėsmes Lietuvai fone. Ataskaitoje sakoma, jog Rusija, esą savo karinius apmokymus vykdo kitų šalių teritorijose. Buvo pabrėžiama, jog tai vyksta taikos metu“, – rašoma straipsnyje.

Komitete buvo pasakyta, jog yra tikimybė, kad tai buvo. Kokia tikimybė – sunku pasakyti, kadangi duomenys 100% nepatikrinti“, – pažymėjo Artūras Paulauskas. Apie tai, kaip galėjo įvykti tokie nesankcionuoti apmokymai, ar tai buvo rusų kariškiai, ar spec-paskirties būrys be atpažinimo ženklų, valdininkas nieko pasakyti negalėjo. „Aš to nežinau. Matyt buvo kažkokie mokymai, ir jie išsilaipino“, – atsakė jis radijo eteryje. Panašų pareiškimą padarė ir Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius. Jo tvirtinimu, Lietuvos teritorijoje išsilaipino „rusų diversantai“, bet Lietuvos spec-tarnybos operatyviai į tai sureagavo. Šioje vietoje detalės ir pasibaigia: „Aš negaliu pasakoti, tai slapta informacija. Tarnybos sureagavo laiku ir atitinkamu būdu“, – atsakė spaudai Lietuvos premjeras“, – cituoja Lietuvos spaudą pravda.ru.

„Primename, jog jau ne pirmą kartą Lietuva demonstruoja susirūpinimą dėl rusų kariškių apmokymų netoli savo pasienio. Pavyzdžiui, pereitais metais audringą pasipiktinimą lietuviai išreiškė po Rusijos karo laivų įėjimo į išimtinai Lietuvos ekonominę zoną, apmokymų metu“, – teigia pravda.ru.

„Rusijos kariuomenės veiksmai buvo įvertinti kaip bandymas sutrukdyti „laivybos laisvę“ Baltijos jūroje, ryšium su kuo Lietuvos Gynybos ministerija išsiuntė į Maskva protesto notą“, – primenama straipsnyje.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. memel says:

  kazkokie keisti tie uzpuolikai uzfiksuoti foto,labai jau i pingvinus panasus?

 2. Mindaugas says:

  Eilinį kartą apsijuokė. Labai gaila, kad Lietuva yra tapusi pajuokų objektu ne tik ES viduje, bet ir visame pasaulyje…

 3. Gintautas says:

  Lanzbergio palikimas,tam visur rusai vaidenos,dabar ir pasekėjams ta pati paranoja

 4. kabalistas says:

  Baikit juokus su savo, neva, paranojom. NATO, savo marionečių pagalba, taip  kuria  pretekstą pulti Rusiją.  Ir matyt,  planuoja pradėti nuo Kaliningrado.

 5. zzz says:

  Oi dar verks Lietuva kruvinomis ašaromis.Ir šventiesiems kartais baigiasi kantrybė.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top