Rusija svarsto sandėrį su Graikija dėl dujų kainų mažinimo, tuo keldama nerimą ES dėl sankcijų išlikimo

2015, balandžio 8, 16:03 | kategorija Ideologija | 5 komentarai | peržiūrų 253 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„The Independent„,)
Nathalie Savaricas

paveikslėlis„Rusija pasiruošusi pasiūlyti Graikijai sandėrį dėl dujų kainų sumažinimo, kompleksinio susitarimo rėmuose, kuris, kaip nuogąstauja ES valdininkai, yra nukreiptas sugriauti sankcijų prieš Maskvą režimą“, – rašo The Independent.

Straipsnio autorė Nathalie Savaricas cituoja neįvardinto vyriausybės šaltinio žodžius „Kommersante“, anot kurio„Maskva pasiruošusi peržiūrėti klausimą dėl nuolaidos už dujas Atėnams suteikimą“.

Taip pat buvo pranešimai, jog Maskva gali pasiūlyti Graikijai dideles paskolas mainais į kai kuriuos „aktyvus“ šalyje, pažymi leidinys.

Vienas iš žinomų graikų parlamento deputatų nuo partijos Syriza Yannis Balafas pasakė The Independent: „Daugelis, galimai norės išpeikti Graikiją, tvirtindami, jog tie susitikimai prieštarauja mūsų santykiams su Europa, tačiau tai melas. Mes nevykdome užsienio politikos žaidimų, mes tiesiog pasinaudojame mūsų geopolitiniu pranašumu“.

Tuo metu vokiečių valdininkai įspėjo Atėnus dėl neatsargių veiksmų, pabrėždami savo nepasitenkinimą Graikijos posūkiu į Rusiją, pastebi žurnalistė. „Ir taip, jeigu kažkas nori ir toliau gauti europietiškąją pagalbą, jo kompasas turi rodyti Briuselio, o ne Maskvos kryptimi“, – perspėjo vokiečių politikas Gunther Krichbaum.

Syriza jau seniai yra Europos sankcijų Rusijai kritikė. „Mes nemanome, kad embargas ir sankcijos gali duoti kažkokį teigiamą rezultatą, o štai diplomatija gali“, pasakė J. Balafas.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Mindaugas says:

  Šaunuoliai graikai, viską teisingai daro, ieško to, kas naudinga jų šaliai, tuo pačiu nepasiduodami ES imperialistų spaudimui.

 2. Mantas says:

  Jo graikai tai maladec, verti pagarbos ven del to kad sugebejo susitelkti ir issirinkti tinkamus zmones i atitinkamus postus…tik vargu ar kokie nors es imperialistai egzistuoja ta vargana es pati po vasingtono padu

 3. gojus says:

  Kai vokietys tiesė Nordstrymą tai pofig buvo ir Briukselis ir ES periferijos – „naudojosi geografine padėtimi“. Kodėl tad graikams negalima? Gudrus vokiety visgi – nori parišti graikus amžiams, kad tik jiems vieniems tarnautų! Šalin tokius!

 4. Stebiuosi says:

  Is kur pas graikus tiek drasos – nepaklusti IV reicho nurodymamas ?

 5. zorba says:

  Kai graikai pareiškė, kad vokiečiai skolingi graikams iš karo laikų, tai vokiečiai graikus dėl tokių pretenzijų išdurnino. Tuo tarpu Izraeliui patys save išsidurninę vokiečiai jau išmokėjo daug dešimčių MILIJARDŲ. Taigi graikai turi moralinę teisę savo interesus spręsti be ES antsnukio..ES imperialistai, pataikaudamai pasaulio žandarams –  jankių avantiūristams,dusina mžųjų šalių ekonomikas ir neleidžia joms pačioms spręsti savas problemas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top