Rusų puolimas prasidėjo Juodkrantėje, kur jie sustos? – Nepatikrintais duomenimis sostinėje

2016, 7 balandžio, 20:42 | kategorija LPT | 19 komentarų | peržiūrų 3 346 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rusai puola

Algirdas Butkevičius | wikipedia.org nuotrauka

Artūras Paulauskas

Rusai konkrečiai puola. Nors ir nepatikrintais duomenimis. Apie tai šiandien pranešė 15min ir delfi, remdamasi dviejų valstybės vyrų, – atitinkamai A. Paulausko ir A. Butkevičiaus paskelbta informacija. Seimo Nacionalinio saugumo komiteto pirmininko ir vyriausybės vadovo. Premjero informacija. Delfi (A. Butkevičius apie galimą rusų išsilaipinimą Juodkrantėje: reagavome laiku), 15min (Artūras Paulauskas prakalbo, kad Juodkrantėje galėjo būti išsilaipinę rusų diversantai)

Atrodo laikas jau kastis apkasus ir rūsius, ginkluotis, ir kol rusai neatitvėrė pasienio, bėgti į Europą ar už Atlanto. Juk tokie rimti vyrai, kaip Algirdas Butkevičius ir Artūras Paulauskas žino ką kalba, kam kalba ir tikėtina (mažai), jog žino kodėl tą kalba. Bando įspėti tautą apie Rusijos grėsmes ir artėjantį pavojų, tačiau prideda „nepatikrintais duomenimis“. Kad tauta visiškai nesupanikuotų ir neprasidėtų nevaldomas chaosas, kurio metu gali būti, jog jau niekas nieko nebeklausys. rusai puola

Ir žinoma, tik todėl, šiedu didžiai garbingi vyrai nekėlė jokio šaršalo ir nepuolė vyt rusų iš Juodkrantės, kol anie dar buvo ten. Jie tiesiog ramiai pralaukė kol anie nukeliavo savais keliais (kuria kryptimi?) ir tada ramiai informavo visuomenę. Juk kokia nauda iš panikos, juolab, kad pasak šių aukščiausių šalies pareigūnų – Lietuvos pasienis kiauras kaip rėtis, jei minimi diversantai sugebėjo nepastebėti patekt į mūsų kurortinį pajūrio miestą ir lygiai taip pat nepastebėti iš ten iškeliauti.

Šie du įžvalgūs, protingi ir atsidavę Tėvynei didžiavyriai žino ką daro, – mobilizuoja visuomenę artėjančiam karui su rusų žaliaisiais žmogeliukais ar netgi atviriems kovos veiksmams, tuo pačiu atsikratydami tų skystablauzdžių, kurie išgirdę šią žinią jau kraunasi lagaminus. Ir gero kelio, – Lietuvoje jų ir taip per daug. rusai juodkrantėje

BVP ne guminis ir visiems neužtenka, nors ir yra didesnis, nei kai kurių kitų šalių, kur žmonių atlyginimai žymiai aukštesni (pvz Estijoje), todėl rusų invazija į Juodkrantę, o tikėtina jog ryt-poryt ir į Klaipėdą ar dar kur nors į Kauną, padės Lietuvai išspręsti nedarbo problemą. Ypač išgirdus šią žinią ir išvažiavus tiems greitakojams, nenorintiems kariauti su amžinais (nuo 2013-ųjų) Lietuvos priešais.

Šiai dienai tiedu minties galiūnai, laiku įspėję Tautą apie gresiantį jai pavojų, nusipelno kuo didžiausios pagarbos, – paminklų dar gyviems esant ir ordinų „Už nuopelnus Lietuvai“. Tikėtina, jog neužilgo pamatysime valstybės prezidentę ir šiuos didžiavyrius apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, centrinių dalyvių vaidmenyje.

Lietuvoje sugrįžta didingi laikai. Kažkas ten minėjo, jog Lietuva išmiršta ir degraduoja – melas! – Tokių minties galiūnų, didžiavyrių ir ištikimų Tėvynei vyrų buvimas valdžioje aiškiai parodo, jog atgimsta buvusi Lietuvos didybė, atgimsta per jos valdovus, nešančius nepriklausomybę ir tiesos žodį!

Tik va, neramu dėl to, jog greitai Lietuvoje gali nebelikti kam klauso tos valdiškos tiesos… Pernelyg ji jau darosi panaši į beprotybę.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 19

 1. Ec says:

  Jei jau taip, galėtų apginkluoti piliečius, kaip nors nuo užpuolikų apsigintume patys. Valdžia ne durna, taip nedarys, nes supranta, kad didelė dalis tų piliečių supranta kas yra tie tikrieji užpuolikai :)

 2. Myndė says:

  aš tai manyčiau, kad tai jau nebe „panašu į beprotybę“ – tikresnę beprotybę sunku įsivaizduoti.

 3. Jei says:

  rusai puola, o amerikonai su rusais nekariaus – tada sakyk propalo, tačiau yra ir geroji naujiena – nebeliks to LRT kur skydinėje girtavo, benzinas atpigs, tas kuris nusipelnė geriau gyventi – tikrai taip nebegyvens .. o mes runkeliai prisitaikysim …

 4. auksakasrdis says:

  Tai kur VSD, Olekas ir kita ,,draugija“ – kodel – GALEJO?! Ar buvo. Juodkrantiskiai miegojo ramiai. Tai kas, kur ir kaip uzmate ,,zmogeliukus“. Yra nusautu, suzeistu, ar tik „girti“ Kaliningrado chebrantai pasiklydo“! Kas cia per NSGK pirmininko pasamprotavimai- galejo?!

 5. Apsigynėm says:

  Aciu dievui, apsigynem be kraujo. Gaila apie priesu nuostolius nepranesa.

 6. gojus says:

  o kas čia ką pranešė – negirdėjau nieko. Nors aišku neklausau ir neskaitau ofiiozo…

 7. Mindaugas says:

  Rusų laukiu su gėlėmis. O jei rimtai, eilinė priešrinkiminė konservų provokacija….čia nieko naujo.

 8. Juozas says:

  Vergaujančiam nesvarbu kas nuims grandines, jis pasiliks dėkingas bet kam. Tokia padėtis yra mūsų šalyje ir niekas čia negautų traumos,nuo naujų permainų,ar, netgi, perversmų valstybėje. Tačiau, mes – daugelis, šalies gyventojų,  elgiamės labai pilietiškai – labai laiku ir nuosekliai pasiunčiame įspėjamuosius ženklus šalies vadovybei. Todėl, galimas karas nei priešų klausimas, negula ant mūsų sąžinės. Grybauskaitė provokuoja įtampą, tarptautiniuose santykiuose, jai ir atsakomybė.

 9. Pušis says:

  Mane ,asmeniškai, pašiurpino ne rusai išsilaipinę Juodkrantėje, bet premjero ir A.Paulausko ištartas „GALIMAI“. Ką tai reiškia? Ar tai, kad premjeras ir A.Paulauskas nežino ką sako? Ar tai, kad patys netiki tuo, ką sako? Ar patys viešai pripažįsta, kad neturi žalio supratimo kas vyksta valstybėje ir jie visai nesijaučia dėl to atsakingi? Tai pasakykite, mieli Lietuvos valdžios vyrai ,kas turi žinoti tokius dalykus? Petrutė, Kazytė Onutė, ar bala žino kuri?????????????……………..Jums jau įprasta tapo kalbėti ,,a lia pletkų bobučių lygio“ kalba? Ar ne jūs esate už tai, kas vyksta Lietuvoje atsakingi?????????????? Kuri iš mūsų kaimo bobučių turėjo saugoti pasienį ir įvardinti kirto rusai mūsų sieną ar ne? Ir jums negėda šitaip mekenti prieš tautą? Labai atsiprašau už žodį ‘mekenti“, bet „kalba“, atleiskit, to nepavadinsi.

 10. Vidas says:

  Nuo durnumo vaistu nera, o ka kalbeti apie debilizma!!
  Cia jeigu nevynioti zodziu i vata, o daiktus vadinti savu vardu…
  Geda ne tiek del tu “veikeju“ ir ju adekvatumo, geda, kad i valdzia sugebame isrinkti tik niektauzius,profanus ir nevykelius!

 11. konkurencijos nėra says:

  Balsuok už ką nori, bet valdžiažmogiai (mekentojai) liks tie patys…

 12. Ritva says:

  nelabai suprantu apie ka cia sitam straipsny rasoma…kkokie rusai issilapino?

 13. Ritva says:

  ko gero rusai turistai, ar kaip?

 14. DĖMESIO PAULAUSKIUI IR BUTKIEWIČIUI says:

  RUSAI KĄ TIK UŽĖMĖ ALYTŲ, KODĖL TYLI LIETUVOS TANKAI? O KUR JANKIAI, KODĖ MŪSŲ NEVADOJ.

 15. Stasys says:

  Palaukite, tuojaus kokia rutela su lansdbergiu mums pasakos kaip drasiai kovesi su rusu dversantais ir tik ju deka lietuva vel laisva. Aiksu abu grybai bus apdovanoti grybo ordinu uz drasa ir istikimybe tevynei plius abiem priskirta pensija ir apsauga iki gyvos galvos. O dabar visi kartu Lietuva, Lietuva..!

 16. kabalistas says:

  Llauk iš Lietuvos neįgalius loviagyvius !

 17. PJAUK RUSĄ !!! says:

  Jei išėjus ima lyti,
  Rusas kaltas čia, brolyti!
  Jei premjeras nupendėjęs,
  kaltas rusas niekadėjas.
  Jeigu dirbti nėra noro.
  Kalti rusiški ofšorai.
  Jei sulūžo vonios kranas,
  Kaltas rusiškas Ivanas.
  Jei alga, kaip pas zulusą,
  Paieškojęs rasi rusą.
  Jeigu pensija-mažiausia,
  Rusas kaltas kuo tikriausiai!
  Ir už karštį. Ir už šaltį,
  Tiktai rusą tenka barti.
  Ponas Dievas kūrė rusą,
  Kad gadintų mūsų tūsą.
  Jei ne rusas, ne kaimynas.
  Būtų Dašos sausas klynas.
  Ir į kelnes ji nedėtų,
  Tėviškėlė sužydėtų.

 18. Stasys says:

  Vertinant A. Paulausko paskleistą „informaciją“-dezinformaciją apie Rusijos diversantus Juodkrantėje atkreiptinas dėmesys į dvi aplinkybes.
  Pirma, paskleista A. Paulausko dezinformacija-melagingas pranešimas apie Rusijos diversantus Juodkrantėje nesusilaukė jokios reakcijos iš teisėsaugos. Net už melagingus pranešimus apie gaisrą, avariją, padėtą sprogmenį ir t. t. yra keliamos bylos ir asmuo paskleidęs dezinformaciją-melagingą pranešimą traukiamas administracinei ar baudžiamajai atsakomybei. Šiuo atveju tyla ir tai dar vienas įrodymas, kad teisėsauga gina tik KGBistės „Magnolijos“ mafijos interesus.
  Antra, A. Paulausko „pranešimas“ apie Rusijos diversantus Juodkrantėje ir kreipimasis į NATO dėl pagalbos nesusilaukė jokios reakcijos Taigi, turim akivaizdų įrodymą, kad NATO nusispjauti į grėsmes runkelių saugumui ir kad landsbergandonijos kūrėjai-grybauskaitės, butkevičiai, landsbergai, linkevičiai, olekai…kabina mums ant ausų makaronus, kad NATO mus apgins.

 19. Mindaugas says:

  Stasiui: tai tik parodo, kokioje „teisinėje“ valstybėje mes gyvename. O juk už panikos, karo isterijos kurstymą yra numatyta atsakomybė….Bet tikėtis, kad šis klausimas susilauks tam tikrų struktūrų dėmesio, būtų naivu….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top