Signatarai Z. Vaišvila ir A. Butkevičius prašo Prezidento priimti juos be eilės prieš pasirašant dekretą dėl D. Jauniškio skyrimo VSD vadovu antrai kadencijai

2020, 8 balandžio, 13:24 | kategorija Genocidas | 4 komentarai | peržiūrų 1 109 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vai6vila

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos

Pranešimas spaudai

2020-04-08 Vilnius

1991 m. sausio 13 d. Lietuvos Respublikos Laikinosios Gynybos Vadovybės nariai, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai tuometiniai LR Krašto apsaugos departamento Generalinis direktorius Audrius Butkevičius ir LR Aukščiausios Tarybos Krašto apsaugos ir vidaus reikalų komisijos pirmininkas bei Ministro Pirmininko pavaduotojas Zigmas Vaišvila 2020 m. balandžio 7 d. skubiai kreipėsi į Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą.

Respublikos Prezidento dėmesys atkreiptas į tai, kad LR Seime signatarui Zigmui Vaišvilai skirtos 10 min. jo kalbai plenariniame LR Seimo posėdyje ir 15 min. teskirtų diskusijų dėl LR VSD direktoriaus paskyrimo buvo akivaizdžiai nepakankamas laikas aptarti Dariaus Jauniškio kandidatūrą į šias atsakingas Lietuvos valstybei pareigas

Dėl šių priežasčių Audrius Butkevičius ir Zigmas Vaišvila prašo Prezidentą Gitaną Nausėdą iki Prezidento dekreto pasirašymo dėl Dariaus Jauniškio skyrimo LR VSD direktoriumi skubiai be eilės priimti juos abu dėl šio klausimo, kaip 1991 m. sausio 13 d. Lietuvos Respublikos Laikinosios Gynybos Vadovybės paskirtus narius – tiek dėl D. Jauniškio paskyrimo, tiek dėl visuomenės paramos COVID-19 krizės Lietuvoje suvaldymo.

Teisinis chaosas šioje situacijoje ir valdžios institucijų baimė priimti sprendimus tampa tikra grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Į diskusiją dėl Dariaus Jauniškio kandidatūros Audrius Butkevičius ir Zigmas Vaišvila Respublikos Prezidento prašo pakviesti ir Darių Jauniškį.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Spėkite says:

  Ar teiksis pakviesti? Bijau, kad jis yra valdomas iš vietinio “deep state”….

 2. Vytas says:

  Nėra ko ir spėlioti: žinoma, prezidentas ne tik nekvies Jauniškio, bet it signatarų nepriims. Kam jam galvos skausmas, kai gali atsukti signatarams užpakalį, pretekstą tam visada suras. Neturi jis ką pasakyti realaus ir teisingo nei Tautai, nei signatarams. Prezidentas – D.Grybauskaitės „darbų“ ir politikos tęsėjas. Jos kadrai – tai jam perduoti kadrai. Tuo viskas ir pasakyta.

 3. gintaras says:

  LEopoldas yra nulis

 4. Jonas says:

  Gaila ,bet ir aš netikiu Prezidento, kaip ir buusios Prezidentės nei žodžiais nei darbais! Jie ,anot Vydūno ne sau žmones!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top