Stulbinantis skaičius sportininkų griuvo aikštėje praėjusiais metais

2022, 23 balandžio, 17:23 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 549 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Sužalota širdis

Istorijos apžvalga

  • Šokiruojančią statistiką atskleidė naujienų tinklas „One America News Network“ (OAN), kuris taip pat nustatė, kad vidutinis sportininkų, patyrusių širdies sustojimą, amžius yra vos 23 metai, rašo Epoch Times.
  • Tyrėjų, naujienų redaktorių, žurnalistų ir „tiesos ieškotojų“ grupės „Good Sciencing“ atnaujintoje ataskaitoje išsamiai aprašė 890 sportininkų širdies sustojimų ir kitų rimtų problemų, įskaitant 579 mirties atvejus, po COVID-19 vakcinų injekcijų.
  • Kadangi tokių atvejų neįmanoma ignoruoti, tai net pagrindinis Australijos žiniasklaidos sporto kanalas spėliojo, kad sveikatos problemos gali būti susijusios su COVID-19 vakcinų injekcijomis, o vienas iš laidos vedėjų pripažino, kad keli žaidėjai po COVID-19 injekcijų patyrė širdies problemų ir Bell’o paralyžių.

Nuo 2021 m. kovo mėn. iki 2022 m. kovo mėn. daugiau nei 769 sportininkai griuvo aikštėje per rungtynes. Šią šokiruojančią statistiką atskleidė naujienų tinklas „One America News Network“ (OAN), kuris taip pat nustatė, jog vidutinis sportininkų, patyrusių širdies sustojimą, amžius yra vos 23 m.[nuoroda1] Beprecedentis širdies sustojimo ir kitų širdies problemų protrūkis tarp elitinių sportininkų sutampa su skiepijimo nuo COVID-19 pradžia.

2022 m. balandžio pradžioje Majamio atvirasis čempionatas pateko į laikraščių antraštes po to, kai iš jo pasitraukė 15 žaidėjų, kurie, kaip pranešama, visi buvo gavę COVID-19 vakcinų injekcijas [nuoroda2]. Tarp jų buvo favoritai Paula Badosa ir Jannikas Sinneris. Badosa, pasijutusi blogai, aikštelę paliko ašarodama, o Sinnerio varžovas teigė matęs, kaip jis „pasilenkė“ aikštelėje, pažymėdamas, kad „tai buvo labai keista“[nuoroda3]. Net sirgaliai buvo sutrikę, vienas jų sušuko: „Kas vyksta?“[nuoroda4].

Kaip paaiškino Pearsonas Sharpas iš OAN, „tai tik du iš daugiau nei 769 sportininkų, kurie per praėjusius metus griuvo žaidimo metu, aikštelėje“, tęsė jisę: [nuoroda5]

„Kiek 23-ejų metų sportininkų iki šių metų griūdavo ir patirdavo širdies smūgius? Ar pažįstate 23-ejų metų žmonių, kuriuos anksčiau, iki šiol, ištiko širdies priepuolis? Ir tai tik tie, apie kuriuos žinome. Kiek liko tokių, apie kuriuos nepranešta? Beveik 800 sportininkų – jaunų, sportiškų žmonių pačiame jėgų žydėjime – griuvo aikštėje. Iš tiesų, ES nuo širdies smūgių dabar miršta 500 proc. daugiau futbolininkų nei vos prieš metus“.

„Sutapimas? Kai žinoma, kad „Pfizer“ vakcina sukelia širdies uždegimą? Ne. Tiesą sakant, daugelis šiuos žaidėjus gydančių gydytojų įvardija jų traumas ir mirtis kaip tiesiogiai sukeltas vakcinos… Tai nėra atsitiktinumas.“

VAERS negali parodyti viso to, kas vyksta paveikslo

2022 m. balandžio 1 d. duomenimis, vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemoje (VAERS), kurioje turi būti kaupiami duomenys apie nepageidaujamus įvykius, kuriuos sukėlė COVID-19 skiepai JAV, yra 26 693 mirties atvejai ir 147 677 hospitalizavimo atvejai, susiję su COVID-19 skiepais.[nuoroda6] Taip pat ten yra 13 677 širdies priepuoliai ir 38 024 miokardito (širdies raumens uždegimas) bei perikardito (širdį supančio audinio maišelio uždegimas) atvejai.

Miokarditas ir perikarditas sukelia tokius simptomus kaip krūtinės skausmas, dusulys ir širdies plakimas ar daužymasis. CDC duomenimis, dažniausiai tokių atvejų pasitaikė po mRNA COVID-19 (Pfizer-BioNTech arba Moderna) injekcijų, ypač vyrams paaugliams ir jauniems suaugusiesiems. Be to, miokarditas dažniau pasireiškia po antrosios injekcijos, paprastai per savaitę laiko [nuoroda7].

Ankstesni tyrimai parodė, kad tik apie 1 % [nuoroda8] -10 % [nuoroda9] nepageidaujamų reakcijų kada nors pranešama VAERS, kuri yra pasyvi, savanoriška pranešimo sistema, todėl tikrasis skaičius gali būti daug didesnis. Kailas Warneris (Kyle Warner) yra vienas iš sportininkų, pateikusių VAERS pranešimą apie savo sveikatos sutrikimus po COVID-19 injekcijos. Pranešimo užpildymui jam prireikė 45 minučių – laiko, kurio daugelis gydytojų negali arba nenori skirti, kai reikia pranešti apie nepageidaujamas vakcinų reakcijas, pastebėtas tarp jų pacientų.

29 metų amžiaus Warneris buvo pasiekęs savo, kaip profesionalios kalnų dviračių lenktynininko, karjeros viršūnę, kai 2021 m. birželį jam buvo suleista antroji Pfizer COVID-19 injekcijos dozė. Jis patyrė tokią sunkią reakciją, kad po kelių mėnesių vis dar dienų dienas leisdavo lovoje, nes jį lengvai nuvargindavo per didelis protinis ar fizinis krūvis.

„Manau, kad ten, kur yra rizika, turi būti galimybė rinktis“, – sakė jis, [nuoroda10] – „žmonės verčiami priimti sprendimą dėl informacijos trūkumo, o ne dėl visiško informacijos skaidrumo.“[nuoroda11] Nepaisant didėjančio nepageidaujamo poveikio atvejų, apie kuriuos pranešama VAERS sistemoje, skaičiaus, aukščiausi vyriausybės pareigūnai, tokie kaip NIAID direktorius Dr. Anthony Fauci ir CDC direktorė Dr. Rochelle Walensky, bandė ją diskredituoti.

Ypač tai pasireiškė per Senato posėdį, kai abu asmenys užsiminė, jog jei žmogus gavo skiepą ir po to žuvo automobilio avarijoje, tai gali būti užregistruota VAERS sistemoje kaip vakcinos sukeltas sužalojimas.[nuoroda12] Tačiau, nors pranešimą VAERS sistemoje gali pateikti bet kas (šį komponentą kritikai naudoja teigdami, kad VAERS sistemoje gali būti klaidų ir net melagingų pranešimų), dėl ilgo ir sudėtingo pateikimo proceso, apie nepageidaujamus reiškinius, kaip žinia, yra pranešama nepakankamai, o ne per daug.

Šokiruojančios istorijos apie sportininkus, patyrusiems sveikatos sutrikimus po COVID-19 skiepų

Po antrosios Pfizer COVID-19 vakcinos dozės injekcijos Warneriui išsivystė perikarditas, posturalinės ortostatinės tachikardijos sindromas (POTS) ir reaktyvusis artritas [nuoroda13].

Deja, daugelis gydytojų nenori pripažinti, kad COVID-19 vakcinų injekcijos gali būti susijusios su pacientų nusiskundimais dėl traumų sveikatai, o daugelis nukentėjusiųjų mano, kad jų istorijos lieka paslėptos nuo visuomenės, nes „YouTube“, „Instagram“, „Facebook“ ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos cenzūruoja jų asmenines istorijas ir vaizdo įrašus. Tačiau kai kurie jų pateko į pagrindinės žiniasklaidos puslapius, pvz:

  • Florianas Dagoury, pasaulio rekordininkas statinio kvėpavimo sulaikymo nardymo su laisvuoju įkvėpimu rungtyje. Gavęs antrąją „Pfizer“ kompanijos COVID-19 vakcinos injekcijos dozę, jis pajuto padažnėjusį širdies plakimą ir sumažėjusį kvėpavimo sulaikymo pajėgumą. Kardiologas jam diagnozavo miokarditą ir perikarditą. [nuoroda14] Dėl šių injekcijų Dagoury karjera gali būti baigta.
  • Jeremy Chardy, 34 metų profesionalus tenisininkas, užimantis 73 vietą pasaulyje, sustabdė savo sezoną dėl sunkios nepageidaujamos reakcijos į COVID-19 vakcinos injekciją, dėl kurios jis negalėjo užsiimti intensyvia sportine veikla [nuoroda15].
  • 32 metų triatlono veteranui Antoine’ui Méchinui po „Moderna“ COVID-19 vakcinos injekcijų gresia galima karjeros pabaiga. Po antrosios dozės jis pradėjo jausti dusulį ir nugaros skausmus, kurie, kaip paaiškėjo, buvo plaučių embolija.

Šie simptomai, įskaitant kvėpavimo sutrikimus ir rankų skausmą, prasidėjo po pirmosios dozės, tačiau gydytojai jo dusulį nuvertino kaip susijusį su stresu ir nuovargiu. Praėjus maždaug mėnesiui po antrosios dozės, vėl atsirado dusulys ir kūno skausmas. Tik atlikus tyrimus sporto klinikoje paaiškėjo, kad tai plaučių embolija [nuoroda16].

Beprecedenčiai sportininkų griuvimo ir mirties atvejai

Didžiosios Britanijos futbolo legenda ir sporto komentatorius Mattas Le Tissier, rodomas pirmiau pateiktame vaizdo įraše, yra vienas iš tų, kurie garsiai kalbėjo apie didelį skaičių sportininkų, kurie griuvo ar mirė aikštėje – dėl to jis neteko komentatoriaus darbo. Interviu „Red Voice Media“ Le Tissier buvo paklaustas, ką jis mano apie širdies smūgių bangą sporto pasaulyje, į ką jis atsakė: [nuoroda17]

„Niekada nesu matęs nieko panašaus. Žaidžiau 17 metų. Nemanau, kad per 17 metų mačiau bent vieną žmogų, kuriam būtų tekę palikti futbolo aikštę su kvėpavimo sutrikimais, suspaudus širdį, turint širdies problemų…

Pastaraisiais metais, tiesiog neįtikėtina, kiek daug žmonių, ne tik futbolininkų, bet ir apskritai sportininkų, tenisininkų, kriketo žaidėjų, krepšininkų, kiek daug jų tiesiog alpsta. Kažkuriuo metu tikrai reikia pasakyti, kad tai negerai, tai reikia ištirti.“

Iki 2021 m. gruodžio mėn. jau buvo surinkta 300 pranešimų apie griuvinėjančius, o kai kada ir mirštančius sportininkus, [nuoroda18] tarp jų ir aukšto lygio Europos futbolo žvaigždė Adama Traore, kuris susiėmė už krūtinės ir nugriuvo aikštėje. Atnaujintoje „Good Sciencing“, tyrėjų, naujienų redaktorių, žurnalistų ir „tiesos ieškotojų“ komandos, ataskaitoje išsamiai aprašyta 890 sportininkų širdies sustojimų ir kitų rimtų problemų, įskaitant 579 mirtis, po COVID-19 vakcinų injekcijų [nuoroda19].

Jie pildo „nebaigtinį ir nuolat didėjantį daugiausia jaunų sportininkų sąrašą, kurie 2021/2022 m. turėjo rimtų sveikatos problemų po vienos ar daugiau COVID vakcinų injekcijų, ir pažymi: [nuoroda20].

„Tikrai nėra normalu, kad tiek daug, daugiausiai jaunų sportininkų patiria širdies sustojimą arba miršta sportuodami, tačiau šiais metais taip atsitiko. Daugelis šių širdies problemų ir mirčių ištinka netrukus po to, kai jie susileidžia COVID vakciną. Nors įmanoma, kad taip gali nutikti ir žmonėms, kurie nebuvo paskiepyti COVID vakcina, tačiau pats skaičius aiškiai rodo vienintelę akivaizdžią priežastį.“

… Iš pradžių apie daugelį iš jų nebuvo pranešta. Žinome, kad daugeliui žmonių buvo liepta niekam nesakyti apie nepageidaujamas reakcijas, o žiniasklaida apie jas nepranešdavo. Jų ėmė rastis ir daugėti po pirmųjų COVID vakcinacijų.

Pagrindinė žiniasklaida apie daugumą jų vis dar nepraneša, tačiau sporto naujienos negali ignoruoti fakto, kad futbolininkai ir kitos žvaigždės viduryje rungtynių griūva dėl staigaus širdies sustojimo. Daugelis iš jų miršta – daugiau nei 50 procentų.

Taip pat pastebime, kad daugybė pranešimų „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, forumuose ir naujienų straipsniuose yra šalinami. Taigi dabar gauname keletą žinučių, kuriose teigiama, kad nėra jokių įvykio ar skiepijimo būklės įrodymų. Iš dalies taip yra todėl, kad ši informacija slepiama“.

Gary Dempsey, beveik du dešimtmečius trunkančią karjerą baigęs profesionalus futbolininkas, taip pat Twitter rašė, kokia neįprasta yra pastarojo meto sportininkų širdies įvykių banga:[nuoroda21].

„Buvau profesionalas beveik 20 metų. Nuo 1996 m. Sužaidžiau beveik 500 rungtynių. Klubiniu ir tarptautiniu lygiu. Niekada nebuvo nė vieno širdies sustojimo. Arba minioje, arba žaidėjui. Iš tikrųjų tai gana baisu“.

Širdies problemos ir Bello paralyžius „liejasi Per kraštus“

Aukščiau pateiktame vaizdo įraše (įrašo nedėjome) iš Australijos pagrindinio sporto kanalo [nuoroda22] išsamiai aprašomas kitas profesionalus sportininkas Ollie Winesas, kuris iškrito iš žaidimo dėl pykinimo, galvos svaigimo ir širdies plakimo.

Kadangi tokių atvejų neįmanoma ignoruoti, „Sunday Footy Show“ komisija spėliojo, kad sveikatos problemos gali būti susijusios su COVID-19 vakcinos injekcijomis, o vienas iš vedėjų pripažino, kad po COVID-19 vakcinos injekcijų ne vienas žaidėjas patyrė širdies problemų ir Bell’o paralyžių. „Palatos pilnos žmonių, turinčių tokių pačių problemų“, – teigė jis jis [nuoroda23].

Buvęs profesionalus futbolininkas Matthew Lloydas, kuriam neseniai buvo diagnozuotas Bell’o paralyžius, teigė: „Širdies problemos ir Bell’o paralyžius labai padažnėjo po stiprinamųjų injekcijų ir Kovido problemų“ [nuoroda24].

Atliekant mRNA COVID-19 vakcinos 3 fazės klinikinius tyrimus, vakcinos grupėse pasitaikė daugiau veido paralyžiaus atvejų (septyni iš 35 654), lyginant su placebo grupe (vienas iš 35 611), todėl JAV maisto ir vaistų administracija rekomendavo stebėti vakcinos gavėjus dėl veido paralyžiaus [nuoroda25].

Lloydas taip pat sakė, kad yra girdėjęs apie daugybę širdies problemų atvejų, panašių į Vineso atvejį. „Turėjome [sporto žurnalistą] Michelangelo Rucci… ir jis pasakė, kad yra palata, pilna žmonių, kurių simptomai panašūs į Ollie Wineso – pykinimas, problemos su širdimi – taigi turi būti kažkas daugiau“ [nuoroda26].

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top