- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Svetima propaganda: Trojos arklys visuomenei

paveikslėlis

Šeima

Paskutiniu metu Lietuvoje atsiranda nemažai visokių programų finansuojamų ES lėšomis. Paskutinė užkliudžiusi dėmesį tai „Tolerantiško Jaunimo“ asociacijos stumiama:
Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra.“ Štai koks sudėtingas ir išlankstytas vien pavadinimas. Įdomu tai, kad šie žmonės kuriantys programas Lietuvai, yra finansuojami užsienio organizacijų:
ES dalis šiai programai sudaro 730 218 LT., ir apie 150 000 LT Lietuvos indėlis. Ir keista, kad niekas mokesčių mokėtojų neklausė, ar jie norėtų duoti savo pinigus tokiems projektams, kuriuos kuria seksualinių mažumų ir jiems prijaučiančių atstovai, tradicinės seksualinės orientacijos visuomenės atžvilgiu.

Čia būtų tas pat, kas: „vagys gamina butų spynas“. Juk niekam ne paslaptis, kad seksualinės mažumos „Kovoja už savo teises“ ir suprantama kovoja su tradicinės-normalios seksualinės orientacijos visuomene. Juk daugiau kovoti nėra su kuo. Bet nežiūrint į tai kuria tai visuomenei programas. Tai logiškai mąstant visos tos programos yra ne kas kita, kaip tam tikri ginklai (Trojos arkliai) paslepiantys tikrus tikslus. Arba programiniai virusai visuomenei.

Ir pažvelgus giliau tikslai visiškai aiškūs – sugriauti šeimos svarbą visuomenėje, pradedant tą daryti nuo vaikų ir paauglių, visokiomis atseit TARPKULTŪRINEMIS programomis.
Kam mums kažkokios TARP kultūros, kai turime savo tikrą kultūrą? Tikras vertybes paremtas protėvių tradicijomis, kurios tiek trukdo šiems veikėjams, kad bandomos sugriauti visais įmanomais būdais.

Iš tiesų nėra jokių seksualinių orientacijų įvairovės – yra normali orientacija ir visos kitos iškrypusios, bei išsigimusios orientacijos. Jų net negalima lyginti ir vadinti orientacijomis. Seksualinė orientacija skirta aukščiausiam dieviškam tikslui – kurti gyvybę. Tai kas gyvybės nekuria negali būti vadinama orientacija, greičiau jau dezorientacija.
Arba būdas pasiekti tam tikrą malonumą. Ir niekas daugiau.

Juk pažiūrėkime į gyvąją gamtą, ten niekas mažylių nemoko, kad jie priklauso tam tikrai giminei – jie tą žino ir taip. Ir tas yra tikra seksualinė ORIENTACIJA būtyje.
Visa kita, kas neįeina į tai turi būti vadinama tikru vardu – seksualinė dezorientacija. Ir informacija iškreipianti šią ORIENTACIJĄ turi būti vadinama seksualinė DEZINFORMACIJA.

Ir tai kas vyksta pasaulyje tik patvirtina viską kas išsakyta, nes eina iš to paties centro:
HELENA, Montana, 2011 02 22 (LSN) Tėvai ir bendruomenės nariai iškėlė teismo ieškinį prieš Helenos viešąją mokyklą už per didelį seksualumo mokymą ir per jaunam vaikų amžiui. Kontroversišką “Health Enhancement Curriculum” sveikatos programą mokyklos taryba patvirtino spalio mėnesį. Pirmame programos variante nuo pirmos klasės buvo ketinta mokyti tos pačios lyties meilės, santykiavimo rūšys būtų mokomos nuo 5 klasės. Kilus tėvų triukšmui, šie dalykai buvo išbraukti, bet tėvai liko nepatenkinti. Patvirtintoje programoje nuo 2 klasės bus mokoma įvairių lytinių elgesio formų. Nuo 6 klasės mokoma apie tos pačios lyties ,,vedybas“, o nuo 8 klasės, kad ,,gėjai, lesbietės, biseksualai ir heteroseksualai gali kurti ilgalaikius santykius.“ http://www.lifesitenews.com/news/montana-parents-sue-over-sex-ed-house-passes-supportive-bill

Ar mes to norime Lietuvoje?

Amerikos Psichiatrų asociacijos (APA) sprendimas 1973 metais išbraukti homoseksualumą iš psichinių susirgimų sąrašo buvo priimtas dėl gėjų aktyvistų(lobistų) spaudimo.
Suprantama dabar tam paaiškinti jie turi krūvas tai patvirtinančių tyrimų rezultatų bei argumentų. Bet kai tyrimai daromi norint tik patvirtinti kažkokį dalyką, atmetant viską kas prieštarauja norimam rezultatui – visada galima rasti išimtinių faktų. Juk sakydami, kad žemė apvali mes remiamės vaizdu iš kosmoso. O, bet tačiau, jei mes stebime tai nuo žemės paviršiaus tai sakome – na kokia ji apvali, pažiūrėkite kokie kalnai, kokios bedugnės – į apvalumą net nepanašu! Kiekvienu atveju mes galime surinkti mums reikalingų faktų, kurie tačiau neatspindės reiškinio esmės. Su tuo klausimu apie homoseksualumą, kaip ligą yra tas pat.

Bet visi žinome ir kitą dalyką – kad Amerikoje verslo reikalai pirmoje eilėje ir visi mokslo atradimai buvo finansuojami privačių verslo organizacijų, arba karo reikalams. Tai yra viską finansavo verslas. Todėl ir tyrimai daromi tuo, ar kitu klausimu yra daromi suinteresuotų to tyrimo rezultatais asmenų. Ir todėl rezultatai gaunami būtent tokie, kokių reikia, o ne tokie kokie atspindi tikrovę.
1990 metais homoseksualumą iš psichinių ligų sąrašo pašalino ir PSO (Pasaulinė Sveikatos Organizacija), kas neišbraukia to, jog iki tol jis buvo laikoma liga ir net kriminalizuotas daugelyje pasaulio šalių. Čia gal norima pasakyti, kad iki tol visos pasaulio sveikatos organizacijos buvo nekompetetingos tuo klausimu ir tik viena PSO rado teisingą diagnozę?

Ką atstovauja ir kieno yra išlaikoma PSO? http://farmwars.info/?p=1314 Štai čia rasite daugiau: http://en.wikipedia.org/wiki/Rockefeller_Foundation http://www.henrymakow.com/_jay_rockefeller_left.html
Juk PSO ir infekcinių ligų pandemijos apibrėžimą pakeitė, apibrėždama pandemiją, kaip ligą, keliaujančią tarp valstybių, nors anksčiau ji buvo apibrėžiama, kaip liga, kuria serga tam tikras masinis žmonių skaičius IR, kuri keliauja tarp valstybių. Tai ar mes galime tikėti PSO, kaip autoritetu, kuri pati remiasi apskritai neaiškiais kriterijais?

Tie kriterijai šiaip jau paprasti, nubraukus pandemiją apibrėžiantį skaičių lieka tik ligos keliavimas po valstybes, kuris tačiau visiškai neparodo ligos mąsto, kas būdavo anksčiau.. Ir tai naudinga tik farmacijos kompanijoms.

Paskelbus pandemiją valstybės puola pirktis medikamentus baimindamosi masinių mirčių, juk visų sąmonėje pandemija tai milijonai mirusių. Iš tiesų dabartinė pandemija gali būti ir esant sakykime 20 žmonių mirčių atvejų. Pakanka to, kad 5 būtų iš Latvijos, 5 iš Kaliningrado, 5 iš Baltarusijos ir t.t. Ir tai jau vadinasi pandemija. Tai koks PSO vaidmuo šioje istorijoje? Klausimas tik retorinis, nes atsakymas nereikalingas.

Ir kodėl mes šių naujų faktų šviesoje apskritai turime tikėti PSO sprendimų bešališkumu?

Galime pažiūrėti ką rašo apie tą patį homoseksualumą švedai, kurių toleranciją homoseksualumui dauguma mūsų puikiai žinome. Nuėję į puslapį http://www.emaso.com/lt-lithuanian/index.html pasiskaitysime, kas vyksta toje visuotinio gėrio šalyje. Ir pamatysime, kad ten toli peržengtos visos normalaus žmogiškumo ribos. Ir patys švedai dėl to tikrai nedžiūgauja, nors tą bando parodyti oficialiai pateikiama informacija.

Ar Lietuvoje irgi eisime link to?

Žvilgtelėkime į tai, kas vyksta Kanadoje: http://www.zebra.lt/lt/naujienos/pasaulis/kanadoje-isiplieskusi-diskusija-pedofilija-seksualine-orientacija-230865.html
Pasirodo iš 308 parlamento narių tik vienam pasirodė, kad pedofilija tai nenormalu. Visi kiti mano, kad pedofiliją kriminalizuoja tik amžiaus cenzas. Jį atmetus pedofilija jau nebe nusikaltimas. Kaip manote kas pakeitė šiuos likusius 307 parlamentarus, jei juos apskritai galima taip pavadinti. O gal jie tikrai manosi atstovaujantys tautos valią?

O tai juk logiškas žingsnis po viso to, ką matome vykstant visus pasaulyje. Vykdomas totalus nužmogėjimas ir suprantama, kad Kanada čia ne išimtis – ji tik nori prisivyti praleistą laiką, nes tik šiemet išbraukė homoseksualumą iš psichinių ligų sąrašo.
Albertos sveikatos ir socialinės rūpybos ministras Gene Zwozdesky: „Aš įsakiau nedelsiant išbraukti tai, kas klaidinga, nepriimtina ir pasenę„,- teigė ministras.
Todėl suprantamas jos noras pasivyti ir aplenkti pasaulį kitur – pedofilijos klausimu. Juk suprantama, kad dekriminalizavusi šią sritį Kanada legaliai taps vaikų pornografijos rojumi. Ir pirmąja pasaulyje pagal tolerantiškumą….

Lietuva į šiuos procesus įsijungė vėlai, todėl, kol kas juos stebėti gali kaip ir iš šalies. Bet tik kol kas. Šalyje jau turime savo taip vadinamą penktąją koloną, kuri stumia visa tai ir pas mus.Ir juda septynmyliais žingsniais.

Pirmas bandymas su Gender Loops nepavyko, visuomenė išgirdusi kas dedasi vaikų darželiuose sujudo ir projekto vykdymas buvo nutrauktas vos prasidėjęs. Pavyzdžiui, Vienoje (Austrija) jau yra pavyzdinis vaikų darželis, kuriame vaikai perauklėjami: mergaitės pratinamos peštis ir apsiginti, o berniukai – rengtis princesėmis ir lakuotis nagus. Tai aiškus vaikų ruošimas lesbiškam ir homoseksualiam gyvenimo būdui.
Lietuvoje ši programa buvo pradėta nuo pasakos apie „Princą ir princą“ ir kaip jie vienas kitą mylėjo. Daugiau apie tai galite pasiskaityti čia: http://www.forumas.sarmatas.lt/viewtopic.php?f=9&t=26
http://www.straipsniai.lt/homoseksualai/puslapis/12690

Na o grįžtant prie „tarpkultūrinių gebėjimų plėtros programos„, galima pamatyti, kad joje siūloma daryti pakeitimus vadovėliuose, formuojančiuose anot programos autorių stereotipus vaikams, užuot lavinus kritinį mąstymą. Ir nurodoma kas būtent tai daro: „liaudies išmintis“, „katalikų bažnyčia“ ir „tradiciniai autoritetai“. (http://www.bernardinai.lt/straipsnis/-/56601) Būtent tradicijos didžiausia kliūtis šiems veikėjams, kovoje prieš visuomenės dorovę ir sveiką mąstymą. Tauta remiasi autoritetais, kurie stovi gerokai aukščiau už šiuos užsienio pinigų produktus, visus atsiprašant „ekspertus“ , kuriančius šias programas. Ir tie visuomenės autoritetai, šių programų sudarinėtojų, yra įvardinami, kaip stereotipų vaikams formuotojai.

Juk akivaizdu, kad viskas vyksta ne iš vidaus, ne visuomenės valia, o įtakojant purvinais užsienio organizacijų pinigais. Organizacijų, kurių vadai yra maitinami iš tos pačios lėkštutės, kaip ir šie „ekspertai“. Ir kuriems tikrai nerūpi Lietuvos visuomenės poreikiai.

Čia yra dar vienas pastebėjimas – kad iš tiesų pats homoseksualizmas nepavojingas, nes, kaip ideologija savaime neturi jokios vertės ir nesant finansinio palaikymo bei politinio spaudimo tiesiog nepastebimai egzistuotų savo klubuose niekur toliau nesiplėsdamas ir nekeldamas jokio triukšmo. Juk protu jie suvokia, kad jų šūkiai neturi ateities. Gamta jiems uždėjo tą ribą ir prieš ją įstatymo nesukursi, nepakariausi ir nepademonstruosi – nėra objekto. JAV sociologas Martinas Vainbergas yra pasakęs: „Parodykite man laimingą homoseksualą ir aš parodysiu jums linksmą lavoną.

Homoseksualizmo propaguotojų idėjos nėra jokios idėjos – tai tiesiog bandymas pateisinti ir įteisinti savo tokį parodomąjį egzistavimą. Būtent parodomąjį, nes tiesiog kukliai būti jie nesutinka. Jiems reikia viešo pripažinimo. Paradų. Viešo pripažinimo, kad jie normalūs. Bet vietoje viešo pripažinimo jie gauna tik teisinį pripažinimą. T.y. tik juridinį pripažinimą, kad homoseksualumas išbrauktas iš psichinių ligų sąrašo.

Arvydas Daunys

Gerbiami skaitytojai, dėl vietos stokos įdėjome tik dalį straipsnio. Kitą dalį rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  Svetima propaganda - Trojos arklys visuomenei (129,5 KiB, 4 026 atsisiuntė)