Tautų valdymo teorija [video I-a dalis]

2011, balandžio 16, 21:22 | kategorija Metodologija | 22 komentarai | peržiūrų 3 494 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Visuomenės saugumo koncepcija (VSK) (KOB). Filmas sukurtas remiantis K. P. Petrovo lekcijomis. Žinios yra bendro pobūdžio skirtos susipažinti su VSK. Norint susipažinti išsamiau rekomenduojama peržiūrėti K. P. Petrovo lekcijas. Tai pirma šio filmo dalis įgarsinta lietuviškai. Bus daugiau.Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 22

 1. zoot says:

  Puikus darbas pagarba.

 2. Antanas says:

  Tai karti tiesa.Gaila,kad ne visi tuo dalyku pasitiki.Uzkulisine vyriausybe dziugauja,nes viskas vyksta pagal jos plana.Uzterstas oras,maistas,vaistai,priverstinis vakcinavimas.Vaistai-narkotikai=priklausomybe.O kur dar alkoholis,spauda,tv,radijas plaunantys smegenis ir kuriantys visuomenes nuomone.TV zaidimai sokiai,dainos,konkursai,loterijos-visa tai kuria iliuzija,iskreipta pasaulio ivykiu supratima.Kur GMO,kurio deka ukininkas tampa marionete ir lengvai melziama karvute ir dar daug visu kitu priemoniu.Kaip atverti akis placiajai visuomenes daliai,kad jie pagalvotu,apie tai,kas is tikruju vyksta pasaulyje.Aciu puikus filmas.

 3. mecislovas says:

  Eikite į Deir saminarus,po jų nei vieno neįmanoma valdyti iš šalies.Žmogus tampa laisvas nuo bet kokių zombi-avimo programų… Tokių straipsnelių autoriai patys tokie pat nemokšos kaip ir daugelis..

 4. artas says:

  tai va po šio komentaro ir matosi, kad žmogus susidaręs apie save nuomonę, kaip apie neklystantį ir visi kiti, kas nesusipažinę su Deir jau nemokšos. Žmogus jau mato tikrą kelią ir žino tuos, kas jį išmokys teisingai gyventi.
  Ir tikrai žino, kas išgelbės klystančią visuomenę nuo priklausomybių ir zombiavimo programų. O juk niekas netrukdė perskaityti aprašymą, kuriame parašyta, kad žinios tik „bendro pobūdžio“. Kitas dalykas, kad yra ne tik zombiavimo programos, bet ir nestruktūrinis valdymas, kuris vyksta pastoviai ir tiesiogiai. na, bet džiugu, kad Mečislovas žino viską ką reikia.:)

 5. Skaitytojas says:

  Skaitau jūsų tinklapį, bet nepatiko šis filmas su nuostalgija primenantis cccp laikus, nuo vieno kraštutinumo iki kito.

 6. SihlueT says:

  Pritariu artui. Mecislovai, jau vien tai, kad tu taip nedvejodamas tiki Deir seminaru pakalba rodo, kad esi pasidaves masinei itaigai. Viska reikia moketi kritiskai vertinti, tik tada busi atsparus zombinimui, o ne tada kai tave ima valdyti kiti, nustojus vieniems. Tiesa reikia savyje suvokti, jokie seminarai tau nepades, kad ir kiek pinigu jiems sukistum.

 7. To>Skaitytojui says:

  Šitas filmas tai rusų vertimas – jie apie save rašo.
  Reikia turėti galvoje, kad verčiant filmą neišeina parašyti savo nuomonę – tenka versti tai, ką norėjo parašyti autoriai, o jie suprantama rašo tai, kuo tiki.
  Mums jau 20 metų kartoja, kad SSSR tai blogis, bet galiu pasakyt, kad nėra to blogio, kas neišeitų į gerą. Dabar tos šalys kurios gyveno taip, kaip norėjo jau degraduoja, kaip žmonės. Va paimkime kad ir Švediją – siūlau užeiti į švedų svetainę ir pasiskaityti be jokios propagandos ką jie patys rašo apie savo šalį: http://www.emaso.com/lt-lithuanian/index.html
  Jie čia net lietuvių kalba išvertę, kad mes į tą pačią duobę nepakliūtume.
  Kitose šalyse jau uždrausta vartoti žodžius tėtė ir mama, nes jie žeidžia homoseksualus ir todėl nekorektiški.
  Mes gi kol kas dar suprantame žodžių tėtė ir mama, šeima vertę ir tik todėl, kad į šį tautų katilą vadinamą ES papuolėme tik prieš 7 metus.
  Iš kitos pusės seni žmonės SSSR vertina dėl buvusio saugumo – nors atlyginimai nebuvo dideli, tačiau pensijų užtekdavo pragyventi, į gatvę tikrai nieko bankai neišmesdavo ir darbo užteko visiems.
  Taip, kad vienareikšmiško atsakymo nėra, nors jei pažiūrėt kur link einame ir kur nueisime, jei nepavyks sustabdyti tų išsigimėlių, tai jau galima būtų ir paspėliot….

 8. Sarmatas says:

  Laikas būtų atsikratyti tų visų stereotipų: „SSSR laikai“, Rusijos baubas ir t.t. Būtent tokiais dalykais ir bandomi nuslėpti nedori darbai. SSSR laikais dvasingumas bent jau paprastų žmonių tarpe buvo žymiai didesnis nei dabar.

 9. kaslietuva says:

  Kažkodėl versija pro-rusiška. Gal galima padaryti Lietuviškąją.
  Ar čia jau kvepia naujo filmo gamyba?

 10. artas says:

  gerb kaslietuva>
  versija ne prorusiška, o grynai rusiška, t.y išversta iš rusų kalbos.. O gal gerbiamasis kur matėte VSK sukurtą lietuvių?
  Kol kas tik verčiame rusų darbus ir reikia džiaugtis, kad jie yra, nes be jų apskritai dundukai visi būtume.
  Beje, jei manotės turintis jėgų ir žinių sukurti lietuvišką tautinę Visuomenės Saugumo Koncepciją tai būtų šaunu, bet aš kažkodėl įtariu, kad nesigaus, nes jau yra autoriai ir visa kita gausis tik plagiatas.

  Kaip manote gerbiamas kaslietuva? 🙂

 11. Visoris says:

  matyt pasisakantys nori pasakyti, kad per pastaruosius 20 metų iš Lietuvos išvyko ir dalinai ištremta daugiau žmonių nei esant II pasauliniam karui ir sovietiniais laikais. Dabar išvykusių ir ištremtų panašu, kad apie milijoną lietuvių, o tai jau viršija II pasaulinio karo metu ir sovietiniais laikais išvykusių ir ištremtų lietuvių skaičiui.
  Dar reikia prisiminti nusižudymus. Nežinau tikslaus skaičiaus, tačiau mano skaičiavimais sprendžiant per pastaruosius metus vykusį savanorį išeidinėjimą, galima teigti, kad nusižudė ne mažiau kaip 20 tūkstančių, o tai prilygsta žuvusių partizanų skaičiui sovietiniais laikais.
  Tad kas Lietuvai blogiau ar cccp (sssr) laikai ar dabartiniai laikai tai didelis klausimas. tikrai panašu, kad lyginant su dabartiniais Lietuvos nuostoliais tai ir sovietiniai laikai jau nebeatrodo taip baisūs.
  Nors iš tikrųjų ir sovietai ir dabartiniai Lietuvos Respublikos kosmopolitai panašią anti lietuvišką veiklą.

 12. nonis says:

  Kam įdomios panašios temos, galite pasiskaityti čia:

  http://www.levashov.org
  http://www.levashov.info
  http://www.levashov.name

  Apie tai kas čia rašoma, pas mus dar tik pradedama kalbėti. Ir nors parašyta rusų kalba, bet tikrai verta paskaityti (istorijos klastojimas, religijos atsiradimas ir t.t.).

 13. ernesta says:

  O aš noriu padėkoti vertimo kompanijai, nes man visuomet toks liūdesys ima, kai informacija rusų kalba.

 14. yla says:

  matyt, polkovnikas sirgo pavydo liga. gal nuo to ir mire. buvo pasiilges raudonosios – matrioskos

  antra, tai 9 – 10 klases mikinuko lygio filmukas… tinka ir runkeliams.

 15. audrius says:

  jeigu žiūrėti normaliai apsiskaičiusiam žmogui, tai filmukas tiesiog bukas…

 16. ara-copi says:

  Gal gerbiamas audrius galėtų.kai labai apsiskaitęs žmogus sukurti tikrai gerą ir visiems iškart suprantamą kūrinį?
  Mes mielai priimsime ir publikuosime čia – juk čia niekas nepretenduoja į proto bokštus, tačiau pradedant žmogui reikia už kažko užsikabinti – štai šie filmukai ir pritaikyti pačiai pradžiai.
  Tai kaip gerbiamas audriau – kada laukti jūsų nebuko kūrinio?
  Nes kritikų čia jau daug buvo ir manau bus dar nemažai, tačiau realiai dirbančių vos vienas, kitas…

 17. Nesvarbu says:

  Gal butu geriau sita filmuka youtube.com patalpinti ? Uzkrovimo greitis sudaro proplemu…

 18. ara-copy says:

  Jei būtume galėję patalpintume, tačiau su YouTube bėdos – didesnių, nei 15 min. netalpina. O šis 25 min. Tiesiog techniniai nesklandumai. Beje, paskutiniu metu YouTube pradėjo reitinguoti įdėtą medžiagą – jei ji surenka daugiau minusų, nei pliusų – būna pašalinama iš svetainės. Mūsų jau vieną filmą pašalino su įspėjimu, kad jei per pusę metų bus dar įspėjimas galimai būsime užblokuoti visai – su visais filmais. Ta prasme, jei kažkuriai žiūrovų grupei neįtinka įdėta medžiaga ji gali ją laisvai pašalinti savo balsavimais, nors didžiajai daugumai ši medžiaga ir patiktų, tačiau jie nebūtų aktyvūs balsuodami.
  Štai todėl stengiamės dėti video į kaip galima įvairesnius serverius.
  Yandex nėra geriausias, tačiau jis leidžia dėti didelės apimties filmus ir neturi tokių reitingavimo apribojimų.

 19. nesvarbu says:

  Del trukmes, tai nevisai tiesa… galima ideti ir ilgesnius filmukus, nebent reitigas jusu kanalo mazas… o del to kaip sakoma „flag’inimo“ tai taip, keliem zmonem nepatinks ir isims ta video, o dar gali ir visa kanala uzblokuot… nu bet kokiu atveju aciu uz video medziaga, nes su rusu kalba daugumai paaugliu yra gan sunku 🙂

 20. R says:

  Gerb. filmo autoriau,
  negaliu klausyti jūsų vertimo – ausys linksta.
  Procesas kirčiuojamas pagal antrąją kirčiuotę.
  Ne PROcesas, o proCEsas.

  Tai galite išversti ir įgarsinti patys – mes mielu noru įdėsime jūsų darbą gerbiamasis. Kritikuojančių tikrai nemažai, tačiau norinčių prisidėti realiu darbu nulis.

 21. Paulius says:

  Jojo….Sveicarijoje gyvena pikti dedes kurie nori visus mus pavergti ir valdo pasauli 🙂 Nebejuokinkit.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top