Tautų valdymo teorija [video II dalis]

2011, 20 balandžio, 20:30 | kategorija Metodologija | 16 komentarų | peržiūrų 2 026 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Visuomenės saugumo koncepcija (VSK) (KOB). Filmas sukurtas remiantis K. P. Petrovo lekcijomis. Žinios yra bendro pobūdžio, skirtos pirminiam susipažinimui su VSK. Norint susipažinti išsamiau rekomenduojama peržiūrėti K. P. Petrovo lekcijas. Tai antra šio filmo dalis įgarsinta lietuviškai. Bus daugiauSarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 16

 1. Antanas says:

  Tai seniai sukurta ir per amzius patikrinta sistema.Sistemai paspriesinti galima:negerti,nes geriantis zmogus nemasto,o galvoja tik apie gerima.Jis tampa nuo jo priklausomas.Tas pats narkotikai,vaistai,GMO,skiepai,vakcinos.Puikus filmas,gaila ,kad dauguma zmoniu jo nemato.Tokio filmo nepamatysi per TV.MIP(masines informacijos priemones) yra kontroliuojamos,brukamas niekalas,zaidimai,iskreipti animaciniai filmai ir didzioji bjaurastis-REKLAMA.Per filmus formuojama nuomone.TV laidos tuscios,pilstoma is tuscio i kiaura.Rezultatu jokiu.Buvo daug reformu,o kas pasikeite?Krentame i duobe,issigelbejimo nera is kur laukti.Musu valdzia parsidave,graudu,o snekame apie nepriklausomybe,laisve.Kam reikalingas sis melas?Masems,esancioms piramides apacioje.Aciu.

 2. zoot says:

  Informacija tai galingas ginklas ir padaryti galima labai daug. Skleisti reikia panašius filmus ,rodyti jaunimui,vaikams. Pagarba sukūrusiems ir pagarba išvestusiems.

 3. Putin says:

  Prašom nepamiršti,kad KOB- Stalinistų ir Rusijos imperialistų  priebėga.Tik tai įsisąmoninus  ,galima pradėt skaityt ir žiūrėt. SĖKMĖS.

 4. zoot says:

  Putin nelipk ant ideologinio greblio. Žiūrėti reikia ką autorius norėjo pasakyti,o pavyzdžių galima rasti ir kitokių nebūtinai stalinas. Asmeniškai aš manau kad stalinas įdėtas tam kad kitos ideologijos asmenys iš viso negalėtų žiūrėti KOB o tai kaip ir saugiklis juk mums įkalta į galvą kad stalinas tironas O tai viso labo tiktai sukurtas įvaizdis. Esant stalinui gyvam koks jo buvo įvaizdis: tautų tėvas ,myli vaikus myli savo žmones kaip tėvas.ir tt kai jis mirė masiškai visi verkė ir tt. Jam gi numirus įvaizdis buvo pakeistas: tironas pasiuntęs milijonus mirti į gulagus, ir tt. Mes tai visi žinome bet nežinome kuris įvaizdis iš tiesų buvo teisingas ir iš tiesų koks gi buvo stalinas realus žmogus? TAI KURIS ĮVAIZDIS TEISINGAS?

 5. Bumba says:

  Lekcija. Kas šis žodis reiškia? Padėsiu jums. Tai paskaita. Kadangi paskaitos būna universitete ir susijusios su tuo kas mokslo dėka pasiekta ir moksilškai įrodinėjama. Būtent įrodinėjama, o ne įrodoma kartą ir visiems laikams. Prašau pateikti nors vieną įrodymą to kas čia buvo pasakyta. Nebūtinai mokslo kalba. Tie dalykai kuriuos čia išvydau nėra savaime suprantami ir jeigu juos priimti kaip vadinamąją tiesą, manau nuo jos tik nutolčiau.
  Trumpai tariant, sėjat baimę, vyručiai, su savo sąmokslo teorijom, nes lygiai pusė dalykų yra šakėm ant vadens rašyta. Tai yra, Egipto žyniai buvo, bet apie jų veiklą viskas išgalvota. Mintis yra, bet ją pavadinti banga būtų seklu. Apipjaustymai žydų irgi yra, bet su mistiniais algoritmais sieti nereikėtų. Taip galima tęsti apie kiekvieną pasakytą teiginį.
  Dar trumpai:
  Ar numanote, kad vadinamasis vergvaldys ar ponas yra daug labiau priklausomas nuo vergų nei nei vergai nuo jo? Priešingai, nei informacija kurią skelbiate, tai nėra kažkas slapto.
  Sėkmės.

 6. ernesta says:

  Bumba, kaip buvo pasakyta šiame filme, nėra visiško blogo ar visiško gero, yra jų dermė. Lygiai taip su informacija. Kaip mano močiutė sako: „išklausyk, bet daryk pagal save“. Man patinka išklausyti, tuomet aš galiu kurti trimatį vaizdą, kuriam reikia daugiau dalelių… mano nuomone, ši informacija lygiai tiek yra teisybė ar neteisybė, kiek ir visa kita. Baimės tai kelia tiek, kiek ir dauguma informacijos, net ir tos, kuri vadinama pozityvi, teigiama, gera. Džiaugiuosi ir dėkoju.

 7. gojus says:

  Nu kad ir kaip jūs čia ginčijatės, bet norit nenorit, priskiesta čia nesveikai, o baisiausia, kad visa informacija sudėliota taip, kad įrodyt savo kažkokią mintį, kuri neturi jokio pagrindimo. tarkim imam citatą iš Biblijos, kuri pateikta apie palūkanas – taip, i teisinga, nors ir ištraukt iš konteksto ir nušvistų visai kitokia šviesa, jei imamt visoje Biblijoje. Kaip tarkim apie žmonos atleidimą, jei imtum tik ištrauktą iš konteksto frazę, tai rasim, kad galima atleisti žmoną, bet jei skaitysi toliau, tai sužinosi, kad tai leista tik dėl to, kad žmonių širdys užkietintos ir jas reikia taisyti ir žmonos atleidimas yra blogai r ne Dievo planas. tas pats ir su palūkanomis. Nu o paskui, nors vienoj vietoj pasemiama Biblijos citata, tačau jau keliuose sakiniuose po to pasakoja, kad Biblija meluoja, kad žydams manus egiptiečiai vežė, kad vaikams niekas nepasakojo apie praeitį, kad apsipjaustymas tik dykumoj sugalvotas, kad Mozė nenuvedė tiesiai žydų į pažadėtąją žemę, o tyčia vedžiojo po dykumą – ir tai viskas visiškai priešinga ką rašo Biblija. O tai kodėl tada eilutė apie palūkanas ne melas Karoč, kas palanku pasiimu, kas nepalanku pasakau kad melas ir apverčiu ir tada pristatinėju. Todėl tai yra gryna demogogija tokiems, kurie negali mąstyti, o jei mąstai ir analizuoji, ti supranti kad tikėti tuo kas meluoja negerai. net nežiūrint, kad įpina kelis lašelius tiesos, bet tarp melo negalėsi atskirti tiesos ir melo, todėl atmesti reikia viską… 

 8. artas says:

  Tai kad niekas čia iš konteksto neištraukta – paimtas ištisas skirsnis iš Biblijos apie palūkanas ir pilnai pacituotas.
  Antra – apie tai, kad Mozė žydus 40 metų po dykumą vedžiojo irgi Biblijoje parašyta, čia galima lengvai pasitikrint: http://sites.google.com/site/biblijoslinksmybes/17-skyrius-keturiasdesimt-metu-trukes-zydu-bastymasis-dykumoje
  Taip, kad jokio melo čia nė lašo nėra. Niekas čia tokias dalykais, kaip melas neprasidėtų – kam pudrinti smegenis, kai tiesa geresnė už bet kokį pudrinimą.

 9. Bumba says:

  artai, kuo žydų folklioras, biblija, abu testamentai turi bendro su kažkada buvusiais įvykais, datomis ir tt. Jei tau turi, prašom eiti apie tai kalbėtis apie tai į kunigų seminariją, katalikų pasaulio leidyklą ir panašias vietas. Nes kaip rimti argumentai kitur jie nepriimami.
  Beja, tuometinis Izraelis buvo Romos imperijos dalis. Ar gebėtum pažiūrėti į situaciją iš šios perspektyvos?

 10. artas says:

  >Bumba:
  atsakiau į gojaus atsiliepimą, kas jums nepatinka?
  Ir kodėl jūs laikotės turintis teisę spręsti kam ir kur čia reikia eiti? Juk kalba buvo apie tai, ar buvo Biblijoje šie faktai parašyti ar nebuvo. Ar ištraukta iš konteksto ar paimta visa pastraipa?
  Atsakymas buvo tik į šiuos klausimus.
  Kas liečia Izraelį, kaip tuometinės Romos dalį, tai čia jūs klystate gerbiamasis. Tuo metu buvo tik Jeruzalė, o Izraelio karalystė jau buvo kadaise sunaikinta.
  Taip, kad negaliu žiūrėti į situaciją, kurios net nebuvo (turiu omenyje Izraelį, kaip tuometinės Romos dalį).
  Jūsų duomenys truputį neatitinka tikrovės. Beje, pažiūrėti galite ir čia:
  http://www.scritube.com/limba/lituaniana/ydai-Paadtosios-ems-tauta1411221912.php

 11. jk says:

  Pritariu Bumbai

 12. paulius says:

  kiausinis ar vista?

 13. Bumba says:

  Artui,
  turėjau omeny, kad Jėzaus gyvenimo metu ten buvo Romos imperija su Romos teise. Tai atsitiko dėlto, kad pats minite Bibliją, o turite omenyje Senąjį testamentą, kas nėra tas pats.
  „ar buvo Biblijoje šie faktai parašyti ar nebuvo.“ 1, Tai ne faktai. 2. Buvo, bet ne Biblijoje, o Senąjame testamente.

 14. Bumba says:

  P.S, Senais test irgi bilijos dalis, pasitaisau, bet krikščionių nepripažįstamas ir tt. Tai ne tie dalykai, dėl kurių ginčytis.

 15. artas says:

  >Bumba jūs daug dalykų nežinote matau. Biblija yra ir senasis ir naujasis Testamentai ir viskas nuo pat pradžių pripažįstama krikščionių.
  Vienu žodžiu – pastudijuokite Bibliją ir papildomai istoriją, nes nematau ką jums įrodinėt.

 16. kazinkoks says:

  artai, teisingai sakai. Irodineti neapsiskaiciusiems visu pirma nera ko. Cia jus labai idomiai mastot ir tas filmukas tai irgi smegenu pudrinimas. Pirmas dalykas, idomu kodel Rusijos melagysciu , melo, smeizto, kariniu provokaciju ir .tt.t ir panasiai ir taip toliau nera parodoma ar paminima, jei cia jau toks OBJEKTYVUS filmukas. Vien del to jis man tampa subjektyvus – dazniausiai kas kalba, tas save turi pirma apsiziuret, o veliau kitam prikaisiot. Toliau – Biblija, religija. Cia irgi kvailystes pripaistytos. Isivaizduojam milziniska grandine filosofu, mastytoju, dvasininku – – galiausiai is esmes visa geniju armija, kuri prades mums skiesti kazka kad Dievas yra. Pora pvz: F.Dostojevskis, V. Solovjovas. A. Maceina, S. Salkauskis, S. Bulgakovas, N. Berdiavas. Taigi, cia tik keli lietuviu zymiausi filosofai, keli rusu. Jei kas noresit as apsilankau karts nuo karto galiu cia jums mases ju isvardint kam patiks. Bet esme ne tame. Tai va. Visi siti zmones savo kurianiais, mastymais pradeda mums skiesti – Va, Dievas yra , kodel jusjuo netikite. Tai to filmuko kureju nuomone isvartyti taip, kad ir sitie proto bokstai buvo valdomi kazkokiu nesamoniu – – atsiminkit kaip sake, kodel buvo gorbaciovas? nes buvo tas. kodel buvo anas? nes buvo kitas. Tai va. Kodel buvo Dostojevskis? Nes va jis kvailys apsiskaite kalejime Biblijos ir durnizma patikejo. Is kur ta Biblija? Nes va zydai uzsimane valdyt pasauli sukurdami kazkokia tai isgalvota ‘ gerojo ganytojo’ persona. Toliau – kam tiem zydam taip daryt? Ar jie turejo is to naudos? ne, pirmieji krikscionys buvo persekiojami, deginamu, zudomi ir t.t ( o gal ir cia melas, cia as durnas). O, Tiesa, buvo reikalinga del to, kad ju palikuonims naudos atnestu. Atsiminkite ka sake filmukas – ALTRUIZMAS IR EGOIZMAS. Tie kure troksta valdyti, tikrai nera altruistai. Tai kam jiem. sugalvojus tokias teorijas ir tokia knyga parasius, nepasiekti naudos sau ir dabar, o padaryti ja po simtu, tukstanciu metu vaikaiciams? Net neaisku. Toliau, kam jiems savo ideju neissiginti kai juos zudo ir persekioja? Nes va (atsiinkit jog jie egoistai, tie, kurie troksta valdyti), gal musu vaikams tai atnes naudos. Gerai – is kur jiems zinoti kad kazkada ateityje krikscionybe bus priimta daugelyje saliu kaip pirmaujanti religija? Neaisku, gal jie mate ateiti? O kam jiem ant savo mesos patirti skausmus del kazkokiu ateities neaiskiu ir blankiu laimeiimu? As cia ilgai galiu dar aiskint ir destyt bet aisku niekas neskaitys. Pasaulis visai kitoks negu cia tas nesamoningas filmukas stengiasi jum pateikti. + O jei niekuo negalima tiketi, minia valdoma visokiu priemoniu – tai gal sitas filmukas irgi skirtas ibrukti kazkokias paziuras? Pvz: sukelti revoliucijas vakaruose, kas butu naudinga rytams susipreti, pradeti karus ir t.t Zodziu – KONSPIRACIJU KONSPIRACIJA. Dekui kas paskaitet.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top