Ugnius Kiguolis. Medicininis Fašizmas jau Lietuvoje. Nuomonė tyloje prieš audrą

2020, 19 balandžio, 12:51 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 3 143 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje kreipėsi į Lietuvos valdžią ir į visuomenę:

Kol visi ir sveiki ir galimai sergantys, ir jauni, ir seni, vadina save sąmoningais piliečiais ir klusniai sėdi namų areštuose, pavadintais gražiu pavadinimu „karantinas“, Lietuvoje:

1. Iš jaunimo atimta galimybė įgauti kokybišką išsilavinimą. Mokymui nuotoliniu būdu nepasiruošę nei mokytojai, nei vaikai, nei tuo labiau daugiavaikės šeimos, kur kiekvienam reikalingas kompiuteris.

2. iš daugybės smulkiųjų ir vidutinių verslų atimta galimybė sąžiningai užsidirbti pinigus ir mokėti algas savo darbuotojams. Šiuo metu gali dirbti tik stambiausieji verslai ir tai ne visi.

Likę tikisi pagalbos iš valstybės, kur reikia rašyti prašymą, bus priskirtas specialistas, kuris nuspręs kiek gi pašalpos jūsų verslas yra vertas ir neduok dieve neturite apyvartinių pinigų išmokėti algas nedirbantiems darbuotojams čia ir dabar, nes tampate nelabai patikimu ir tinkamu verslu, kuris pašalpos gali ir negauti.

3. daugybė žmonių netenka ir neteks darbų vien dėl antrojo punkto. jie negaus ne tik algos, bet ir pašalpos iš valstybės. Bet jie to dar nesupranta. Daugybė įmonių negalinčių dirbti dabar, tiesiog ims ir bankrutuos, nunulindamos savo visas skolas tiek darbuotojams, tiek tiekėjams ir atsidarys kitu pavadinimu ir kitu UABu, su tais pačiais arba kitais darbuotojais. Gaila, bet algos pačios nenusipaišys.

4. daugelis net nepastebėjo, kaip viename Lietuvos regione, nuo šiandien atsirado prievarta. medicininė prievarta, medicininis fašizmas. Nemenčinėje kiekvienas suaugęs privalo būti testuojamas ar serga korona virusu. Atsisakančius testuotis NVSC leista privalomai hospitalizuoti ir (ar) izoliuoti. Įdomu kas privers, policija? kariuomene? stribai? bus naudojama jėga?

Ar visi suvokiate, kad sergančiųjų skaičius didės priklausomai nuo tiriamųjų skaičiaus?

O tuo tarpu žiniasklaidoje sklando ne vienas straipsnis kaip patys testai, kuriais prievarta testuoja žmones yra užkrėsti tuo pačiu korona virusu. Sklando ne vienas straipsnis dėl visiško testų netikslumo, kada yra didelė „False positive“ (tyrimas šiuo metu withdrawn, bet tai nereiškia, kad tai neturi kelti įtarimų) arba „false negative“ tikimybė, kada jūs galite net ir sirgti, bet jums korona virusas gali būti ir nenustatytas. iš to seka dar vienas punktas

5. Gerasis seimas nusprendė, kad Gydantys gydytojai spręs dėl priverstinio užsikrėtusiųjų gydymo per karantiną. Kitaip tariant jei net ir jums klaidingai nustatė virusą, jus prievarta gydys kažkoks gydytojas savo kompetencijos ribose.

Labai pasiseks tiems, kurių gydytojas bus sąmoningas ir taikys gydymo metodus, kurie feikinėje žiniasklaidoje vadinami neveikiančiais, bet medikai jais gydo įvairiose šalyse.

Jei nepasiseks, ant jūsų testuos viską ką sugalvos, nes gi Lietuva didžiuojasi dalyvaudama eksperimente, pavyzdžiui naujojo vaisto „Avigan“ klinikiniuose tyrimuose, kurio efektyvumas ir šalutiniai poveikiai bus aiškūs kažkada ateityje.

Aš tik paklausiu visų mane suprantančių ir, be abejo, manęs nekenčiančių: kada jau jums bus gana? kas turi nutikti, kad pradėtumėte galvoti?

Jei žmones bus suskirstyti į baltus ir raudonus, ir balti bus pradėti „žudyti“, tai raudoni galvos, kad viskas čia OK, čia dėl jų pačių gerovės? Jums tikrai nematomas priešas toks baisus, kad savo noru vartotumėte bet ką?

Visas visuomenės skaldymasis ir bijojimas vienas kito, kai kiekvienas padaromas įtariamuoju veda prie vieno – pilietinio karo. Tokiame istorijos etape mes jau buvome.

Kažkas pasitrauks į miškus, kažkas krauju kovos už savo ir savo vaikų laisves ir teises, kažkas gaudys tuos kovotojus, o kažkas savo noru atiduos visas savo teises naujai fašistinei santvarkai.

Ateina laikas rinktis, kuriai grupei priklausysite. Vėliau, kai vaikai jūsų klaus, ką jūs darėte, kai pasaulį užvaldė fašistinė psichopatija, turėkite ką jiems atsakyti.

Su visa pagarba Verygai, kad ir kaip ji palaikau įvairiose situacijose, šį kartą sakau STOP.

Gana. Nebeskaldykite visuomenės, neveskite tautos prie pilietinio karo.

PRAŠAU

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Vytas says:

  Kelia nerimą ir nepasitikėjimą oficiali Lietuvos pozicija bei tos priemonės, kurias valdžia verčia vykdyti visuomenę. kaip sako patarlė, gerais norais kelias į pragarą grįstas. Bet tam ir valdžia (pradedant prezidentu), tam jie gauna didžiausius atlyginimus, kad priimami sprendimais būtų logiški ir pagrįsti. Man, pav., visai nesuprantamas sprendimas uždrausti prekybą iš kioskų ar iš mažų parduotuvių per langą. Tai daug saugiau, nei dideliame supermarkete. Gydytojų darbas kovoje su virusu primena niekam tikusį generolą, pasiuntusi savo karius kovoti su priešu be ginklų, plikomis rankomis.Turiu omeny niekam tikusį jų aprūpinimą saugos priemonėmis. O kas liečia žinias apie COVID-19, tai nors „gvaltas“ šauk. Pasirodo, naudojami testai geriausiu atveju tik 50% patikimumo. O kur mūsų mokslas? Ne patrankas ar bokserius reikia pirkti, o finansuoti medicinos mokslą. Vien ko ligoninių tinklo „optimizavimas“ ko vertas. Bet juk visa mūsų valdžia tik ir žiūri, ką nurodys Briuselis ar dėdė Semas iš už Atlanto. Ko verta mūsų valdžia, kad net FM vadas Šapoka „sugeba“ įkurti fondą jo neįteisinant kaip juridinį asmenį. O FNTT, VSD, gen.prokuratūra veikia kaip banditai, kaip rusai sako – „po poniatijam“ (pagal supratimą), o ne pagal įstatymus.

 2. Bitvaldas says:

  -„Ar jauciat kaip valdzios pirstas kutena analini sfikteri?“ O rankos tai pakeltos! Cha, cha,cha….

 3. Pilietė says:

  Atsakant Ugnio.K nuomonei , manau, kad: 1. Dėl nuotolinio mokymo, tik laikini nepatogumai, kurie sparčiai likviduojami. Pliusas, išmoksime ateičiai ir mokytis, ir dirbti kitaip, jei šalį ištiktų kitos nenumatytos nelaimės. O tėvai įvertins mokytojo profesiją ir gal tikrai ji taps prestižinė iki 2025 m. 2. Didesnė dalis smulkaus verslo atstovai nemoka prisiderinti prie rinkos poreikio ir aplinkos pokyčių (pvz. gali siūti ne kelnes, o kaukes ir pan.) Visais laikais, kai buvo krizės, protingi žmonės (ypač tuo metu) gebėdavo užsidirbti, o kvailiai tik verkdavo (kaip ir 1990 m.). 3. Pripratome prie valstybės pašalpų, kuriomis dauguma naudojasi ne dėl pragyvenimo lygio, smegenis pajudinkim ir suskursime versliuką 4. Testavimą priskirčiau prie teigiamo pokyčio, o kiek žmonių nori gauti testavimą, bet jei jie nepriskirti rizikos grupei, tai ir negauna. 5. Prieš gydant pacientus (prisiminkite poliklinikas ar ligonines) visuomet pasirašome sutinkame ar ne. Gali sergantys ir nesigydyti, tai jo pasirinkimas, tegul sėdi namie patenkintas, o izoliacija privaloma, kad apsaugoti kitus. Tai, žinoma, tik mano nuomonė, kaip ir Ugniaus. Mažiau kalbų, daugiau darbų, tegul Ugniukas varo į savanorystę, juk jam nebaisi Corona, gal tuomet jį galėsime pagirti ne už nuomonę, o už realius darbus. Kas čia tauta, gal Ugniukas :D ?

 4. EEE says:

  Pabudome ir kelkimės…..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top