Ukraina ne bordelis. Pusnuogės ukrainietės užpuolė Indijos ambasadą

2015, 10 balandžio, 17:31 | kategorija Realybė | 6 komentarai | peržiūrų 725 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisPusnuogės ukrainietės užlipo kopėčiomis į Indijos ambasados balkoną, garsiai skanduodamos, jog „Ukraina ne bordelis“, o ten užlipusios išskleidė plakatą, tvirtinantį, kad jos ne prostitutės, nors jų išvaizda vertė abejot visais jų tvirtinimais. Ir šiuo atveju mes nežinome kuo tikėt – ar tuo, ką jos sako, ar visgi tuo ką daro ir ką matome. Todėl pamanėme, jog bus geriau, kai nuspręs žiūrovai. Daugiau galvų – tikslesnė diagnozė.


Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. jonas says:

  Siu klykautoju vade Aleksandra Sevcenko gyvena Paryziuje. Dzordzas Sorosas (be zydo uzkulisyje niekada nepsieinama) yra vienas is dosniu mecenatu. Preitais metis viena is siu aktyvisciu inscenizavo adorta Notre Dame de Paris baznycioje. Ne tai jog sis faktas mane izeidzia, tiesiog noreciau jas taip pat matyti sinagogose klykiancias “ zydai-bolsevikai zmogzudziai, badu numarino milijonus ukrainieciu“. Rabinisku barzdu kedenimas joms suteiktu kazkiek tai autentiskumo. Taipogi dar neteko girdeti jog jos butu isniekinusios musulmonu sventykla.

 2. Ec says:

  Jei jos ir ne prostitutės, bet matyt, kad labai nori jomis būti. Šūkiai logiškai skambėtų jei jos būtų vienuolių sutanomis apsitaisiusios. Ir prie ko čia Indijos ambasada?

 3. Gojus says:

  šitos geros – „iditie v žopu!“ visgi išsiveržė rusiškai….

 4. Mindaugas says:

  to jonui: na, musulmoniškų šventyklų jos niekados neišniekins, kadangi su jomis giliai tikintys musulmonai susidorotų, ir ne pačiu maloniausiu būdu……kas link sinagogų, taigi jūs pats ir atsakėte į savo klausimą, kadangi visos šios sąjungos yra finansuojamos sionistų…..taigi, ar galima prišnerkšti savo šeimininko šventovėje? Aišku kad ne….

 5. arthur says:

  „Kto neskače tot moskal“….. Dabar “ Ukraina ne bordel “

  Labai įdomu,ką naujo dar sukurs degeneratai ….

 6. Dalia says:

  Aaa, kas čia per bordelio plikos mergos tarp vyrų su striukėmis spygauja? Gal varkšes sutenariai prievarta uždarė, o jos bandė ištrūkti? Alia, kad ukropų valdžia tai jau akivaizdžiai -bodelis. Ir tokia situacija valdžiažmogius labai tenkina. O tam, kad tenkinančią padėtį išlaikyti, šaukiama mėsa į karą, prisidengiant pareiga, patriotiškumu. Niekam nerūpi, nei ta mėsa, nei siela žmogelio. 

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top