Sarmatų kelio pradžia

2010, 3 balandžio, 15:46 | kategorija Kelias | atsiliepimų (9) | peržiūrų 1 913 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dažnai yra manoma, kad druidai – tai keltų genčių religinė klasė, sudaryta iš šventikų, ar išmintingų vyresniųjų. Tačiau druidai nėra visiškai keltai, nors jie gyveno tarp jų ir susimaišė su jais.

Iš tikrųjų druidai buvo „žvaigždinės sėklos“ (starseeds), tai yra ypatinga sielų grupė, atsiradusi iš vienos savitos motininės žvaigždinės sėklos. Jie gyveno keliose skirtingose geografinėse vietovėse kaip gentiniai žmonės tarp keltų, baltų ir norse druidic. Tarp šių trijų druidų grupių buvo tik nedideli geografiniai skirtumai dievaičių ir deivių kosmologijoje ir apeigose.

Dažnai kalbama, kad druidų dvasinis kelias yra prarastas arba jau tik šiek tiek gyvas, tačiau ne pilnu savo kontekstu. Tačiau tai netiesa. Baltų genčių dvasingumas, Romuva, yra labai senas druidų dvasinis ir apeiginis gyvenimo būdas. Studijuojant žvaigždinių sėklų prūsų, latvių ir lietuvių etninį dvasingumą atrandi Žemės ir žvaigždžių vientisumą, paprastumą ir gražumą kaip gyvenimo būdą.

Mes esame viena su Dievu per gamtą

Motina Žemė yra šventa, mes netrankome jos ir nerodome pykčio ar nepagarbos prieš ją

Ugnis yra šventa, mes rūpinamės ja išskleisdami šventą liepsną savo širdyse

Medžiai ir girios yra mūsų protėvių dvasios buveinė

Baltų tikėjimas neneigia kitų religijų ar dievų, bet pirma ir pirmiausia pabrėžia gamtos šventumą. Tikėjimo šerdis yra darna.

Pirmiausia trokštama darnos savo viduje – būti taikoje su savimi;

Antra siekiama kurti darną namuose ir bendruomenėje;

Trečia siekiama darnos su protėviais;

Ketvirta ieškoma darnos su visata, gyvenimu ir dieviškumu

Baltai yra žvaigždinių sėklų, ryto (vakaro) žvaigždės žmonių, palikuonys. Žemėje buvo keletas senovinių starseed žmonių grupių. Kiekvienai iš jų buvo duota kalba, kuri sujungtų juos su žvaigždėmis ir jų dieviška DNR atmintimi. Baltų kalba yra viena iš šių šventų kalbų. Tam, kad iš tikrųjų būtų galima prisiminti tuos laikus, kol dar nebuvo mūsų Žemėje, mes turime rasti raktus žvaigždinėse šakninėse kalbose, kurios yra mūsų genetinėje ir paveldėtoje istorijoje.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Rimantas says:

  Žydai sako, kad tik jie yra išrinktoji tauta. Bet man visuomet ramybės nedavė katalikų noras išnaikinti lietuvius. Gal tikrai mūsų protėviai jiems gerokai pagadino kraują kažkada praeityje?

 2. litalana says:

  noriu pateikti kasdienine druidu malda, uz kuria tobulesnes maldos nesu girdejusi ir , kuri yra sava mums , pameginkite pasimelsti ir pajausite , kaip kazkokia jums nezinoma nuostabi energija pakrauna jusu kuna , kokie prasmingi zodziai ir juose telpa visa baltu filosofija.
  Maldos metu druidai pasisukdavo veidu i saule, nukreipdavo i ja delnus, kad gautu is jos teigiama itaka. Taip pasisotines saules adeptas , gali saules energija perduoti kitiems, pavyzdziui , ligoniams ;
  Suteik mums , Dieve , Tavo pagalba,
  Ir su Tavo pagalba – galia ,
  Ir su ta galia – supratima ,
  Ir su supratimu – zinias,
  Ir su ziniomis – suvokima to , kas teisinga,
  Ir su suvokimu to , kas teisinga –
  Sugebejima ir galia myleti,
  Myleti visa kas gyva,
  Myleti Dieva,
  Dieva ir visoki Geri.

 3. litalana says:

  Tai dabar pagalvokime kokie prasmingi zodziai , kokia juose slypi ismintis ir filosofija . Iki kokio laipsnio turejo buti ispruse sie zmones , kad sukurti tokia filosofija !!! O mums bandoma pripirsti mintis , kad mes buvom neismaneliai , muzikai ir dar bala zino kas …, O , kad dar bovom organizuoti ir buvo tokia valstybe Sarmatija …. , uzsimojom pakeisti pasaulio istorija ! Kur jau ten !
  Ir is tiesu yra daug legendu , padavimu , as tai vadinu – netradicine istorija , kurie rodo butent ne i zemiska musu kilme. Kas zino….

 4. Titnagas says:

  Baltai , indoeuropieciai, ir kitas sudas isgalvotas tarpukario Lietuvos LAIKMECIU (PASLEPTI ZODI- ARIJAI) prigije terminai,- nevaidinkim kiborgu- mes be rases (Rusijos) sudo vietoj. Tik suskalde musu rase i tauteles visokius latgalius, zemaicius, prusus ir t.t. SARMATAS BUVO KUNIGAIKSCIO VARDAS KURIS VALDE PANASIAI TOKIA TERITORIJA KAIP LDK IR VISKAS, PAGAL SATANISTU LOGIKA TURETUME VADINTIS VARDAIS IR PAVARDEMIS PREZIDENTU, NESENIAI BUVOM ADAMKININKAI, DABAR GRYBAUSKAI, , O BUVOM IR BRAZAUSKAI.

 5. baltas says:

  mes uzkariavome,valdeme ir sugrioveme[tiksliau tik sienas] senoves roma.todel katalikai ir norejo mus sunaikinti

 6. Rasos rasas says:

  Kiek gi galima kaip vištoms kvaksėti: sarmatija, sarmatas, sarmata… Informacinis karas ne tik šiuo metu vyksta, jis jau vyko kaip minimum pusė tūkstantmečio atgal

 7. Kęstas says:

  Sutinku, kad reikėtų atstatytii. tikrąją žodžio baltai reikšmę. Pirmiausia tai rodo dvasinę pasaulėjautą, o ne tautas gentis ir kalbas. Gaila, kad net tarp pačių lietuvių prigijo XIX am vokiečių kalbininko pasiūlyta mūsų skirtumui nuo slavų kalbų įvardinti reikšmė. O indoeuropiečiai iš viso dirbtinis terminas. Indoeuropiečių niekada nebuvo- buvo arijai. Bet ir vėl reikėtų nepaslysti tapatinant žodį arijai su rase. Jei gilinsimės į vedas tai atrasim, kad buvo ir tamsiaodžių arijų. Neradau sanskrito žodynuose net užuominos, kad žodis arijas būtų reiškęs kokią nors rasę ar tautą, Pagrindinės jo reikšmės- kilnus, garbingas išsilavinęs, padedantis, atjaučiantis. Arija , arėjas- aukštos moralės, vedinės kultūros žmogus, kuriam visos ideologijos ir religijos susiveda į supratimą, kad tai tik skirtingi tos pačios Dieviškos esmės pasireiškimai.

 8. Kęstas says:

  Gal Rasos Rasas, galėtų pateikti nors vieną istorinių pasikeitimų pavyzdį įvykusį
  visiškai nekvaksint???

 9. Kęstas says:

  O informacinis karas vyksta ne mažiau nei 5000m. Ir kol kas arijai šiame kare pralaimi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top