Vokiečiai dirba budeliais „Islamo valstybės“ kalėjimuose Sirijoje

2015, 17 balandžio, 3:35 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 329 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„Sueddeutsche Zeitung„, Vokietija)

irak-isis-islamisten-krise Vokietijos generalinė prokuratūra įtaria islamistus iš Vokietijos tuo, jog jie dirba prižiūrėtojais-budeliais teroristinės organizacijos „Islamo Valstybė“ kalėjimuose, kuriuose buvo kalinami, o vėliau nužudyti nupjaunant galvą įkaitai iš JAV, Britanijos ir Japonijos, o taip pat dalyvauja kalinių kankinimuose, praneša vokiečių laikraštis Sueddeutsche Zeitung.

Tokias prielaidas vokiečių teisėsaugininkai padarė 27-erių metų amžiaus Vokietijos piliečio parodymų pagrindu, kuris metus laiko buvo kalinamas keliuose skirtinguose ISIL kalėjimuose, tame tarpe – Sirijos miesto Aleppo kalėjime, ir išėjusio į laisvę pereitų metų birželį neišaiškintomis aplinkybėmis.

Buvęs kalinys per savo kalinimo laiką, anot jo, susipažino su daugeliu žmonių, kurie vėliau buvo nužudyti, tame tarpe su amerikiečiais James Foley und Steven Sotloff, kartą stebėjo sušaudant vieną įkaitą ir asmeniškai matė žinomą budelį „Džihadi Džoną“.

Taip pat buvęs įkaitas papasakojo, jog vokiečiai islamistai dirba „Islano Valstybės“ kalėjimuose ne tik kaip prižiūrėtojai, bet ir aktyviai dalyvauja kankinimuose. Viename jų, kaip kalbama toliau, vokiečių prokuratūra identifikavo žinomą vokiečių islamistą-neofitą Filippą Bergnerį, anksčiau dirbusį picų išnešiotoju vokiečių Dinslakene ir 2013-aisiais išvažiavusį kariauti į Siriją. Paskutiniais duomenimis, Bergneris žuvo irakiečių mieste Mossul’e terakto metu.

„Islamo Valstybės“ kalėjimuose, anot buvusių įkaitų, taikomi siaubingi kankinimai, papildo leidinys. Prižiūrėtojai, pavyzdžiui, verčia kalinius dėvėti tokius pat oranžinius drabužius, kokius nešioja kaliniai amerikiečių Gvantanamo kalėjime, kankina juos naudodami taip vadinamą „waterbordingą“ (skandinimo imitaciją) ir inscenizuoja mirties bausmę (kaip Gvantaname).

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. algimantas says:

    Vargšus vokiečius galima tik užjaust. Neseniai teko skaityti, kaip jiems draudė demonstracijas prieš imigraciją, baiminantis, jog gali įvykt teroristiniai aktai, o dabar pasirodo, kad jų pačių piliečiai (musulmonai) iš tiesų yra pavojingi žmonės. O juk jiems ten gyvent reikia. Tokios žinios iš esmės pradeda kelti baimę, o kartu su ja ir neapykantą imigrantams, nors didžioji jų dauguma yra beveik normalūs žmonės.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top