WEF samdo šimtus tūkstančių „informacinių karių” kovai su „sąmokslo teorijomis”

2023, 15 balandžio, 11:26 | kategorija Metodologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 128 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Nieko neturėsite ir būsite laimingi

Informacinė kova prasideda nuo savo ankstesnių pranešimų trynimo „Nieko neturėsite ir būsite laimingi” – Twitter” tinkle jau ištrintas.

Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė įdarbinęs šimtus tūkstančių „informacinių karių”, kurie stebės internetą, socialiniuose tinkluose ir forumuose ieškos „dezinformacijos” ir konspiracijos turinio, kuris vėliau bus sistemingai „išjungiamas”, praneša „Ejercito Remanente” portalas.

„WEF” teigimu, dezinformacija internete yra „infodemija”, kuri yra „potencialiai mirtina” ir kurią reikia „gydyti”. Dezinformacijos apibrėžimas, pasak „WEF”, yra bet koks turinys internete, su kuriuo jie nesutinka. Tai reiškia, kad šimtai tūkstančių „WEF” informacinių karių įsitrauks į veiksmus, kuriais bus siekiama užgniaužti nepritarimą globalistiniam elitui.

Klausas Schwabas praėjusį mėnesį mus įspėjo, kad tas, kas kontroliuos dirbtinį intelektą, tas kontroliuos eterį ir ateitį. Davoso elitas negaišo laiko ir ruošia dirvą žmonijai pavergti.

Konspiracijos forumus ir „YouTube” komentarų skiltis atakuoja WEF „informaciniai kariai”, kurie apsimeta paprastais platformos naudotojais, bet iš tikrųjų stengiasi sutrikdyti posėdžius ir slapta remia Klauso Schwabo WEF ideologiją.

Pranešdama naujieną „WEF” podkaste, JT komunikacijos direktorė Melissa Fleming sakė: „Iki šiol įdarbinome 110 000 informacinių savanorių, suteikėme jiems tam tikrų žinių apie tai, kaip plinta dezinformacija, ir paprašėme, kad jie tarnautų kaip savotiški „skaitmeniniai pirmieji reaguotojai” tose erdvėse, kuriose plinta dezinformacija.

„WEF” sąmoningai daro įtaką masėms, kad savo naratyvą įsūdytų žmonėms.

Podkaste vyresnysis žurnalistas Markas Little’as atskleidžia galimus vadinamosios „infodemijos” sprendimo būdus.

M. Little’as dirbo „Twitter” ir įkūrė socialinės žiniasklaidos naujienų agentūrą „Storyful”, glaudžiai susijusią su faktų tikrinimo (Fact Check) programa. Dabar jis įkūrė bendrovę „Kinzen”, kuri grasina panaudoti dirbtinį intelektą interneto turiniui cenzūruoti elito vardu.

„Dezinformacijos plitimą pradėjau vertinti kaip pasaulinę sveikatos krizę”, – pasakoja Little’as „Pasaulis prieš virusą”. „Dezinformacija yra labai rimta grėsmė mūsų visuomenei.”

„Dezinformacija plinta mūsų draugų ir šeimos viduje. Taigi turime rasti strategijų, kaip, visų pirma, ją atpažinti. O antra, kaip aktyvūs piliečiai, lygiai taip pat, kaip dėvime kaukes, kad apsaugotume kitus, turime būti geri piliečiai, aktyvūs kovos vektoriai savo kasdieniame gyvenime.”

„WEF” yra pasiryžusi kontroliuoti internetą ir daug prisidėjo prie JAV Senato įstatymo projekto Nr. 686, dar vadinamo „TikTok” uždraudimo įstatymu, pagal kurį už vadinamosios dezinformacijos skleidimą JAV piliečiams būtų skiriamos didelės bausmės už vadinamosios dezinformacijos skleidimą.

Tai pats pavojingiausias įstatymo projektas nuo 2001 m. priimto Patriotų akto, todėl sukūrėme visą vaizdo įrašą, kuriame atskleidžiama, kaip šis įstatymas leis globalistiniam elitui kolonizuoti Ameriką ir laisvąjį pasaulį.

Labai svarbu didinti informuotumą apie šį įstatymo projektą ir užtikrinti, kad jis būtų atmestas. Iki šiol mes, žmonės, padarėme didelį darbą atskleisdami įstatymo projekto blogybes. Tačiau negalime užmigti ant laurų. Globalistinis elitas puola mus visais frontais.

Pasaulio ekonomikos forumas – ne vienintelė globalistų organizacija, kuri siekia kontroliuoti naratyvą socialinėje žiniasklaidoje, išleisdama šimtus tūkstančių „informacinių karių”.

Izraelio vyriausybės finansuojamos pasaulinės įtakos kampanijos biudžetas praėjusiais metais siekė 1,1 mln. dolerių, rodo „The Electronic Intifada” gautas dokumentas.

Remiantis nutekintais dokumentais, Izraelio valstybė samdo 15 000 žmonių armiją, kuri „darys įtaką užsienio visuomenėms”, ir išlaiko tris biurus trijose skirtingose šalyse, skirtus tik naratyvo internete kontrolei.

O „Google” padalinys „Jigsaw” remia RAND ataskaitą, kurioje rekomenduojama „infiltruoti ir pakirsti” internetinius sąmokslo forumus iš vidaus. Ataskaitoje teigiama, kad geriausias būdas sužlugdyti sąmokslo forumus – „kai tik įmanoma, įterpti autorizuotus pranešimus”.

Kas gi yra „autorizuoti pranešimai”? Jei pastaruoju metu bent kiek laiko praleidote forumuose, turbūt pastebėjote, kad sukūrus įdomią ar sprogstamą temą, iš karto naudotojai užplūsta temą ir palieka komentarus, kuriuose menkinamas pirminis pranešimas, jis diskredituojamas ir iš esmės ieškoma visų įmanomų būdų, kaip išreikšti abejones dėl jo tikrumo.

Toks elgesys yra „autorizuotų pranešimų” pavyzdys, kurį atlieka naudotojai, dalyvaujantys Pasaulio ekonomikos forumo arba „Google” „Jigsaw” padalinio vardu.

Ataskaitoje teigiama, kad jei sąmokslo forumo „autorizuoti įrašai” bus sėkmingi, vadinamieji „nuosaikūs sąmokslo teoretikai” pasikeis ir taps įtakingais asmenimis, kurie padės nukreipti „bandą” į žalesnes pievas kaip „prekės ženklo ambasadoriai” didesniam gėriui.

Toliau „Google” ataskaitoje teigiama, kad sąmokslo forumų narius galiausiai įtikins algoritmų pažymėto turinio bombardavimas ir jie palaipsniui pradės tikėti, kad pagrindinė žiniasklaida ir faktų tikrintojai yra teisūs, nes įrodymų kiekis ir (arba) tarpusavio spaudimas privers juos laikytis siūlomo naratyvo.

Sprendžiant iš šio pranešimo turinio, akivaizdu, kad elitas mažai gerbia vidutinio vadinamojo „sąmokslo teoretiko” intelektą ir atkaklumą. Čia jie klysta.

Vidutinis sąmokslo forumų naudotojas 2023 m. jau įrodė savo vertę, nes, nepaisydamas nesibaigiančios propagandos ir prognozavimo programavimo bangos, atmetė pagrindinės žiniasklaidos stumiamas netikras naujienas.

Tai žmonės, kurie supranta, kad visas pasaulis yra scena. Tai žmonės, kurie jau yra užgrūdinti kovai.

Bandymas įsiskverbti į sąmokslo forumus ir socialinius tinklus ir pakirsti tam tikrus narius atrodo kaip taktika, kuri bus suvokiama kaip įsibrovimas, didinantis susiskaldymą ir lemiantis dar mažesnį pasitikėjimą. Turint tai omenyje, svarbu, kad suprastume informacinio karo, kurį kariauja elito jėgos, pobūdį.

Šiuo metu esame kažko tokio didelio dalis. Elitas 2023 m. nebūtų nusitaikęs į sąmokslo forumus ir socialinę žiniasklaidą, jei šie forumai nebūtų paskutinės vietos žemėje, kur atskleidžiama tiesa ir demaskuojamas melas.

Turime potencialo nutraukti praeities grandines. Kontrolės, susiskaldymo, neapykantos ir atskyrimo. Mes tiesiogine prasme kuriame naują pasaulį. Štai kodėl kontrolės aparatas taip bijo.

Jie žino, kad negali to sustabdyti. Kuo daugiau jie meluoja, kuo daugiau apgaudinėja, kuo labiau atsiskleidžia, tuo labiau artėja prie kontrolės praradimo.

O su kontrolės praradimu gali ateiti ir atpildo momentas. Būtent todėl jie taip draskosi.

Visa tai sąmokslo teorija, su kurią „informaciniai kariai” kovos ypač aršiai – juk tai pakerta jų veiklos ideologinius pamatus, todėl negali egzistuoti iš principo.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top