Zigmas Vaišvila: „Dėl VSD ir AODT antivalstybinės veiklos įvertinimo“

2016, 5 balandžio, 15:27 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 419 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

zigmas vaišvila2016-03-30 d. paskelbtos 2015 m. VSD ataskaita, VSD ir AOTD „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas“. Valstybės specialiosios tarnybos pateikė Seimui ir sąmoningai viešai paskelbė žinomai melagingą ir šmeižikišką informaciją apie signatarus Zigmą Vaišvilą ir Rolandą Paulauską, Seimo narį Audrių Naką, kitus asmenis, judėjimus „Mūsų gretos“, „Nacionalinis interesas“, interneto svetaines „ekspertai.eu“, „ldiena.lt“, „sauksmas.lt“, „revoliucija.org“, „sarmatas.lt“, „versijos.lt“, „laisvaslaikrastis.lt“, Birželio 3-iosios grupę, kad signataras Z. Vaišvila konsoliduoja jėgas prokremliškai Rusijos veiklai.

Viešai komentuodamas ataskaitas VSD vadovas Darius Jauniškis paskelbė, kad signatarų Z. Vaišvilos ir R. Paulausko veikla kelia grėsmę Lietuvos valstybei.

Po šios žinomai melagingos ir šmeižikiškos informacijos paviešinimo Lietuvos žiniasklaidoje ir jos komentaruose kilo didžiulė šmeižto banga, grasinimai susidoroti, įvairios nesantaikos kurstymai.

Už valstybės nacionalinio saugumo politiką atsakingas ir specialiųjų tarnybų parlamentinę kontrolę vykdo Seimas ir jo Nacionalinio saugumo komitetas, į kuriuos Z. Vaišvila vakar kreipėsi dėl to, kad iš VSD ir AOTD būtų išreikalauti duomenys, kurių pagrindu šios specialiosios tarnybos paskleidė šią informaciją, patikrinti jų ataskaitose paskelbtų duomenų ir išvadų pagrįstumą.

Signataras Z. Vaišvila, siekdamas palengvinti darbą būsimame ikiteisminiame tyrime dėl VSD ir AOTD pareigūnų ir kitų galimų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir šiose ataskaitose paskelbto šmeižto, Generalinei prokuratūrai pateikė nuorodas į pagrindines publikacijas, radijo ir TV laidas, jų šmeižikiškus ir kurstytojiškus komentarus.

Kadangi identiška šmeižikiška informacija 2015-08-03 d. buvo paskelbta www.15min.lt, 2016-01-24 d., 2016-03-13 d. ir 2016-04-03 d. LRT TV programoje „Savaitė“, ją sutartinai vienu metu tomis pačiomis dienomis pakartojo aibė interneto svetainių, todėl yra pagrindas manyti, kad šią informaciją taip pat ruošė ir žiniasklaidai pateikė VSD ir/ar AOTD.

Porkuratūros prašoma tai taip pat ištirti ir įvertinti baudžiamosios atsakomybės prasme, nes signataro Z. Vaišvilos prašymu pradėtame ikiteisminiame tyrime Nr.01-1-48216-15 Vilniaus apygardos prokuratūros įsiteisėjusiu 2015-12-17 d. nutarimu dėl šio ikiteisminio tyrimo nutraukimo nustatyta, kad šie asmenys nevykdo jokios antivalstybinės veiklos.

2016-03-31 d. signataro Z. Vaišvilos pareiškimu valstybės vadovų prašoma ne tik atleisti iš užimamų pareigų VSD ir AOTD vadovus, bet ir prašoma, kad VSD ir AOTD ištirtų Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žinomai melagingus skelbiamus biografijos faktus, melagingos informacijos pateikimą VRK, ir tai, kad iki šiol Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra Rusijos Federacijos valstybės saugoma paslaptis.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Marazma says:

    Reikia kuo greiciau „atskleisti“ zmonems ,kas su kuo??? Visi tie kurie pries 25-27metus „trynesi jau prie auksciausiu ir svarbiausiu pastatu ,buvo uzsienio „snipai“ Ir visi „sulindo“ naikinti Lietuvos Valstybe! Daug kas savo biografija,tautybe „persirase,su jankiu pagalba,jie ta pradejo nuo indenu isszudymo!

  2. Ec says:

    Pats laikas įvesti terminą „liaudies priešas“. Juo prisidengiant visai neblogai likviduojami valdžios priešai. Laiko išbandyta :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top