Žydai reikalauja Izraelio panaikinimo

2011, 22 balandžio, 8:33 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 852 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Mes kiekvieną dieną prašome Dievo, kad būtų kuo skubiau ir žinoma taikiai išmontuota Izraelio valstybė. Tada mes galėsime gyventi taikoje, kaip šimtus metų iki tol.
Daugiau informacijos apie Izraelio Palestinos konfliktą yra čia: https://www.sarmatas.lt/12/izraelis-sionizmas-genocidas/
O čia pačių žydų kovojančių prieš sionizmą puslapis: http://nkusa.org/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Enris says:

    Noretusi tiketi ju atsivertimu taip sakant. bet kad tik cia nebutu antis, paleido zydeliu gauja, kad ale parodytu kokie jie geruciai -tam kad uzmigdyti zmoniu budruma. Mol vat ne mes cia viska padarem cia jie kazkokie sionistai viska daro. Cia yra gudriu zydu provokacija. Jais tiketi negalima…..

  2. iseitis visada yra says:

    Kaip sakoma: ir tarp cigonu vagiu pasitaiko… Zydai neturi nieko bendra su religiniu, valdzios ir pinigu fanatizmu. Cia tik sutapimas, kad Izraelis, isvalomas nuo cionyksciu gyventoju arabu, bei patenka i treciojo tukstantmecio 5-uka isrinktuju saliu. Zydu „nuosirdumu“ neabejojantis David Duke: http://netiesa.lt/category/tema/semitizmas

  3. Vytautas says:

    Kas skaitėt įdėmiau Bibliją, pastebėjot, kad jau nuo Šemuelio laikų žydų tauta atsisakė Dievo Karaliaus ir iškeitė Jį į mirtingąjį karalių Sauliaus vardu. Dievui tai nepatiko, bet jie taip nusprandė laisva valia taikantis prie aplinkinių tautų administracinio valstybinio valdymo. Šitie ortodoksai visai teisūs to reikalaudami, nes Dievo planuose numatytas Jis Pats Karaliumi valdyti pasaulį per Jo pasirinktą tautą. Dabar dėka sionistų beveik visa Jo tauta nukrypo, kaip Šemuelio laikais į šoną, tai ir trinasi su tuo Izraeliu ir aplinkinėmis arabų tautomis, vietoje to, kad kaip parašyta apie kunigų tautą, darytų tai kas jiems priklauso nuo Dievo, o ne nuo šėtono sinagogos(ApD).

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top