Algimantas Rusteika. Verktinių Lietuva

2016, 26 gegužės, 12:44 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 408 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Algimantas Rusteika

Facebook paskyros nuotrauka

Kažkaip negirdėjau, kad stipriausios pasaulio saugumo tarnybos FTB, KGB ar dar kuri verkšlentų, kad koks nors Smitas ar Ivanovas kelia grėsmę jų valstybėms. Jei tikrai kelia – supakuoja ir tiek žinių.

Galvojau, kad slaptosios tarnybos slaptai kovoja su grėsmėmis valstybei. Pasirodo – klydau. Dabar madinga viešai ir iškilmingai skelbti rašinėlius visuomenei ir tas grėsmes “įvardinti”.

Kiekvienoje valstybėje kur spjausi, ten rasi nepatenkintųjų valdžia. Visiškų runkelių, asilų, ar protingų bei talentingų, bet visada jų yra. Ir visada bus. Ir kiekviena priešiška valstybė savo propagandą adresuoja būtent jiems. Ir kam dar ją adresuoti, po galais?

Žinomesnius nepatenkintuosius galiu “įvardinti” jau dešimtį metų ir be jokių VSD rašinėlių. Tie patys, gana atsibodę, viešai matomi, turi savo stovyklas internete ir lindynes feisbuke. Aršiai nepatenkinti, nusiteikę prieš valdžią, nuolat ją kritikuojantys ir pikti. vsd ataskaita, Algimantas Rusteika

Bet ar būti nepatenkintam yra nusikaltimas ir grėsmė? Tai įprasta politiškai aktyvaus žmogaus būsena. Vieni idiotai visada viskuo patenkinti.Tik nepatenkinti, kad gyvenimo realybė ne tokia, kaip jiems sapnuojasi ir kad kiti nepatenkinti. Ir savo straipsneliuose vis skaniai juos apspjaudo visų mūsų džiaugsmui.

Taip, ten yra daug neapykantos ne tik valdžiai, bet ir valstybei. Bet dažniausiai todėl, kad valdžia elgiasi taip, tarsi ji ir būtų valstybė. Taip, tai naudinga Kremliui. Bet įsirėžkit sau ant kaktos – tai nėra nusikaltimas. Ir nėra grėsmė. Tai natūralu ir yra kiekvienos normalios valstybės kasdienybė. Tokią tikrovę patys sukūrėme ir jos nusipelnėme. Beje, šito gero iki valiai visose laisvesnėse pasaulio šalyse, kuriomis svajojame tapti.

Nusikaltimas – organizuota antivalstybinė veikla ir nekonstitucinės priemonės politikoje. Buvo tokia veikla? Tai įrodykit ir į Lukiškes. Finansavimas iš užsienio? Nustatykit ir į Lukiškes. Tai yra jūsų darbas, o ne isteriškus rašinėlius apie grėsmes rašinėti. grėsmė valstybei

Nepatenkintųjų armijas gimdo ne Kremliaus propaganda, o mes patys. Mūsų valstybės ydos, valdžios pasipūtimas ir politinė korupcija, beviltiškumas ir perspektyvų stoka, dviguba ir keturguba teisė ir moralė. Valdžios neįgalumas, gobšumas ir abejingumas žmonių nevilčiai.

Grėsmė valstybei  ne žmonių nepasitenkinimas, o noras išorinėmis grėsmėmis užmaskuoti savo nesugebėjimą tvarkytis valstybėje. Didžiausia grėsmė valstybės saugumui yra tikrųjų grėsmės priežasčių nematanti (ar apsimetanti, kad nemato) valdžia.

Artėja rinkimų siaubas. Kaip nusiurbti nepatenkintųjų balsus? Senas žaidimėlis kurpiant visokius idiotiškus politinius naujadarus gali nebepraeiti. Reikia nepatenkintuosius atskirti nuo antisistemininkų ir išblaškyti balsus. Ir čia VSD suveikia ne kaip išorinių grėsmių užkardytojas. O kaip artimas imperatoriui baubas propagandinėje kovoje dėl valdžios.

Riktelk gatvės minioje “Gyvenimas gražus!”, “Aš labai myliu Lietuvą!”, „Paaukokime gabalėliui duonos buvusiam Seimo deputatui!“ ar dar ką. Niekas nepastebės. Na, pora priekaištingų žvilgsnių – sudrumstei ramybę.

O dabar garsiai garsiai pagadink orą. Atsisuks daugybė. Susidomėję, veidai linksmi, šypsenos. Susiraukę poniutės irgi atsisuks. Tai – viešieji ryšiai, reklama ir politika. Veikia be sutrikimų.

Už Lietuvą, vyrai! – Viskas, ką sugebame, yra verkti, verkti ir dar kartą verkti. Kada priešai ateis prie sostinės ir išdėstys savo pajėgas, minties galiūnai tuoj pat tai įvardins. Pasakys, kas mąsto neteisingai, ką reikia mylėti ir ko neapkęsti. Ir grėsmės kaip mat pradings.

Su artėjančiais rinkimais, draugai!

algimantasrusteika.wordpress.com

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. kabalistas says:

  “ Nepatenkintųjų armijas gimdo ne Kremliaus propaganda, o mes patys. Mūsų valstybės ydos, valdžios pasipūtimas ir politinė korupcija, beviltiškumas ir perspektyvų stoka, dviguba ir keturguba teisė ir moralė. Valdžios neįgalumas, gobšumas ir abejingumas žmonių nevilčiai. “

  – Nėra pas mus valdžios. Šitos beždžionės – ne valdžia. Tai svetimų parazitų samdomos marionetės.Jie tokie tupi, kad gali veikti tik nurodinėjant tiems, kas juos ir susodino į valstybininkams skirtas vietas. Susodino specialiai tupicas, kurie niekaip negali savarankiškai jokio sprendimo priimti… 

 2. Dalia says:

  Tikrai taip.

 3. pestininkas says:

  Kabalistui respect!Teisinga realistiška nuomone,nuo saves dar pridėsiu priėšas nuo pat pradžių buvo viduje tik dabar jis pakeites spalva,rf beje irgi tas pats,ir pas latvius su estais irgi ir dar daug kur,ir visi draugiškai ruošia dirva naujam karui visi dirba pagal isakyma viėnam tikslui!,nors vat kaimynai lenkai bando priėšintis su vengrais apsijunge ir dar keliom šalim,taigi nepasiduokim masinėm valdžiagyviu psichozėm tamstos!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top