Amerikiečio mintys: Progresyvieji juokiasi iš mūsų

2023, 11 gegužės, 23:36 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 138 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Prieš aštuoniolika mėnesių FED pirmininkas Džeromas Pauelas (Jerome Powell) ne kartą sakė: „infliacijos nėra – nesijaudinkite, ji tik laikina”. Šį rytą maisto prekių parduotuvėje už kavos maišelį sumokėjau dvigubai daugiau nei anksčiau.

Tas pats ir už daržoves, popierinius rankšluosčius bei daugybę kitų produktų. Kai rašau šį straipsnį, degalų kainos nuo žemiausios 1,77 JAV dolerio prezidento D. Trumpo laikais pakilo iki dabartinių 3,32 JAV dolerio – tai yra 87% daugiau, rašo Jeffrey Folks „American Thinker” portale.

Visa Bideno administracija juokiasi iš mūsų su savo „jokios infliacijos” linija, nes infliacija jos žmonėms nekenkia, ypač jei esi Hanteris Bidenas, parduodantis originalius paveikslus net po 500 000 dolerių už vienetą. Kokią prieigą už pusę milijono už tai galima nusipirkti?

Paprastų amerikiečių gerovė nėra liberalų sąrašo viršuje. Jie mano, kad gali su mumis daryti, ką nori, leisti savo žiniasklaidai tai nuslėpti iki kitų rinkimų, ir mes to nepastebėsime. Pasak Baideno spaudos sekretorės Karine Jean-Pierre, infliacija nėra Baideno kaltė – ir Baidenas daro viską, ką gali, kad ją sumažintų. Jei tai tiesa, jam nelabai sekasi dirbti.

Stebėtina, kad tie patys dalykai, kuriuos Joe Bidenas sakė per prezidento rinkimų kampaniją – kad D. Trumpas yra „vienas iš tų vyrukų, kurie mano, kad yra geresni už tave” arba kad „jis niekada iš tikrųjų mūsų negerbė” – geriau tinka Bidenui ir Kamalai Harris nei buvusiam prezidentui.

Baidenas yra tas, kuris mano, kad yra geresnis, ir kuris niekada mūsų negerbė, ir jo elgesys tai įrodo. Kai jis atsuka nugarą konservatyviems žurnalistams – kiekvieną kartą – jis atsuka nugarą žmonių atstovams.

Toks pat požiūris paveikia ir Džoną Kerį, Baideno „specialųjį prezidento pasiuntinį klimato reikalams”, ir transporto sekretorių Pitą Buttigiegą, ir krašto saugumo sekretorių Alejandrą Majorkasą. Ir visus kitus Bideno kabineto narius.

Atrodo, kad jie gali meluoti ir meluoti, ir galvoja, kad niekas jų už tai nebaus, nes jie geresni už mus. Atrodo, kad jie nesupranta, kaip gyvena paprasti amerikiečiai.

O kai į tai atkreipi dėmesį, pavyzdžiui, paklausi klimato pasiuntinio Kerio, kodėl jis skraido po pasaulį privačiais lėktuvais, arba paklausi „pasienio reikalų tvarkytojos” Haris, kodėl ji iš tikrųjų nesilankė pasienyje, jie tik kikena, šypsosi ir kelia nosį į viršų. Liberalai tikrai mano, kad jie yra geresni už mus.

Štai kodėl jie mano, kad jiems nereikia atsakinėti į klausimus. Kai Bidenui užduodamas tikras klausimas, jis sako: „Jei atsakysiu, turėsiu problemų”. Kitaip tariant, „neprivalau atsakinėti į klausimus, kurie paprastus žmones informuotų apie tai, kuo užsiimu. Aš esu aukščiau už paprastus žmones ir neatsakinėju į jų klausimus”.

Prezidentas D. Trumpas niekada taip nesielgė. Jis visada sakydavo, kad tai mūsų judėjimas ir mūsų pirmininkavimas, ir tai galvojo rimtai. Jis sakė, kad tai mūsų valdžia, ir mes turime teisę į ją, net ir sausio 6 d., kai iš mūsų buvo pavogti prezidento rinkimai.

Didysis sociologas Elias Kanetis (Elias Canetti) analizavo, kokios galios siekia Baidenas ir Haris, ir sutapatino ją su arogantišku „pasitenkinimu išlikimui”, kuris būdingas tironui ar diktatoriui. Despotiškas lyderis tiesiogine ar perkeltine prasme siekia „pergyventi visus kitus” ir šią „teisę” išgyventi išreiškia kiekvienu savo veiksmu.

Karo metu šis išlikimo impulsas akivaizdus – Hitleris ilsisi Bercthesgadene, kai fronto linijose žūsta dvylikamečiai, – tačiau taikos metu despotas turi slėpti savo išlikimo aistrą, kuri yra svarbiausias jo prigimties elementas. Kaip sakė Canetti: „Todėl jis ir turi priešų. Savo paties žmones jis turi naudoti slapta” (Crowds and Power, 241).

Kanetis priduria: „Žmogus ir jo valdžia yra labai svarbūs: „Šis priešiškumas išlikusiesiems būdingas visiems despotiškiems valdovams, visi jie išlikimą laiko savo prerogatyva” (242). Priešiškumas išgyvenusiesiems.

J. Bideno priešiškumas išreiškiamas jo pašaipia tyla, neprieinamumu ir atsisakymu atsakyti visuomenei. Paprasti amerikiečiai turi teisę išgirsti ir klausti savo prezidento, nesvarbu, ar tai būtų infliacijos, ar gresiančio skolos įsipareigojimų nevykdymo klausimai.

Mūsų išrinkti pareigūnai neturi teisės slėptis, niekada nediskutuoti ir nerengti tikrų spaudos konferencijų. Tačiau progresyvistai mano, kad jie turi teisę į viską, nes yra geresni už mus.

Iš jo komentarų amžininkams žinome, kad Hitleris jautė didžiulę panieką vokiečių tautai. Net kai Niurnberge kreipėsi į didžiules, jį garbinančias minias, jis laikė juos mažiau nei žmonėmis. Ir siųsdamas jaunus berniukus į mirtį, jis jautė malonumą valdovo, kuris yra aukščiau visko.

Pats jo mitingų dizainas, kai lyderio tribūna iškelta šimtą pėdų virš eilinių masių, buvo totalitarinio valdymo išraiška, ir žmonės tam pritarė.

J. Bidenas nėra Hitleris, tačiau J. Bidenas žiūrėjo pro pirštus, kai 2022 m. nuo narkotikų perdozavimo mirė 108 000 jaunų vyrų ir moterų (7% daugiau nei 2021 m.). Jei jam tikrai rūpėtų, jis sustabdytų sieną kertančių fentanilio ir kitų narkotikų srautą.

Jei jam rūpėtų, jis būtų aplankęs nužudytųjų Nešvilyje šeimas. Jei jam rūpėtų, jis nesamdytų 87 000 papildomų IRS agentų, kurie tardytų eilinius mokesčių mokėtojus. Jei jam rūpėtų mokesčių mokėtojai, jis nebūtų siuntęs į Ukrainą 75 mlrd. dolerių be jokios priežiūros. Ką mes nusipirkome už tuos 75 mlrd. dolerių?

Remiantis vyriausybės statistiniais duomenimis, nuo 2021 m. liepos iki 2022 m. liepos plataus vaistų krepšelio kainos padidėjo 31,6 procento. Jei J. Bidenui rūpėtų, kaip šis kainų padidėjimas paveiks pensininkus, jis būtų parodęs tam tikrą susirūpinimą. Tačiau, matyt, jis mano, kad gali vengti klausimų, mažai rodytis viešumoje ir būti perrinktas.

J. Bidenas turi daugybę kaukių – nuo darbininkų klasės Džo iki nuosaikaus politiko ir pasimetusio kvailio, tačiau po visu tuo slepiasi įsitikinimas savo pranašumu. Niekas, ką J. Bidenas padarė, nedavė naudos paprastiems amerikiečiams, bet atnešė turtus jo politiniams rėmėjams.

Tokia yra visa jo įstatymo projekto „Build Back Better” esmė – 5 trilijonų JAV dolerių parama politiniam elitui. Baideno rėmėjai išsirikiavę kaip kiaulės prie lovio, godžiai trokštantys savo dalies grobio.

Baidenas ir Haris yra pasišlykštėjimo meistrai, ir jie juokiasi iš mūsų, nes jie ketina „pertvarkyti Ameriką”, o tai reiškia, kad didžiulės pinigų sumos iš paprastų amerikiečių pervedamos politiniam elitui ir jų draugams.

Baidenas naikina milijonus gerai apmokamų darbo vietų (naftos telkinių darbininkas uždirba iki 80 000 JAV dolerių) ir atsisako atsakyti į klausimus apie savo veiksmus. Atėjo laikas Amerikos žmonėms suprasti, kad progresyvistai nėra jų draugai. Jie šaiposi ir tyčiojasi, net ir tuo metu, kai alina žmones privalomais įpareigojimais (vakcinacijos), mokesčiais ir infliacija.

Turime pasitelkti visas taikias priemones, kad nušluostytume šypsenas nuo jų veidų, pavyzdžiui, balsuoti 2024 m. rinkimuose.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top