Antikristas Simbolinis ar biblinis? Vienos pasaulinės tvarkos link?

2023, 21 gegužės, 22:04 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 225 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Įvadas

Kas yra Antikristas? Atsakymų yra beveik tiek pat, kiek ir klausimų. Ar Antikristas yra biblinė figūra „Antikristas”, pasirodanti Apreiškimo knygoje? O gal jis yra simbolinė figūra, kuri galėjo atsirasti prieš Kristų arba po Kristaus – užkertanti kelią etikai ir sąžinei, kurios bijoma skelbiant apie Kristaus atėjimą, arba kovojanti su ja, arba Kristaus paliktai? – užduoda klausimą „Global Research” svetainės autorius.

Pasak vieno vietos pastoriaus, jei paklaustumėte 100 žmonių, greičiausiai gautumėte 80 skirtingų atsakymų. Koks vaidmuo šiam bibliniam Kristaus priešui tenka galutinėje konfrontacijoje, kuri, kai kurių manymu, bus galutinė, taip pat yra diskusijų ir interpretacijų objektas. Žr.

Atrodo, kad klausimas apie Antikristą mūsų Vakarų „visatoje” susijęs tik su judėjų-krikščionių religijomis. Būtent tuo tiki dauguma vakariečių.

Tačiau simbolinė Antikristo reikšmė yra daug platesnė, gilesnė ir senesnė. Ji siekia pačią žmoniją. Jis egzistuoja induizme, budizme, taoizme – visada egzistavo „blogio jėga”, bandanti užvaldyti gėrį visuomenėje.

Kol žmonija „iš tamsos neišsivaduoja į nušvitimą”, galima sakyti, kad šiandien mus valdo pelno siekiančios Vienos pasaulinės tvarkos” (VPT) jėgos.

Pavyzdys: Didysis perkrovimas, Darbotvarkė 2030, Ketvirtoji pramonės revoliucija ir pan. Gali būti, kad dabar gyvename tai, ką galima pavadinti „Antikristo kulminacija”, ir dauguma to net nepastebi.

Šiandien žmoniją valdo egocentrizmo kultas, iš pažiūros nenumaldomas valdžios, išteklių kontrolės, finansinio elito vykdomo kitų žmonių pavergimo troškimas. Būtent šis „Elito kultas”, dar vadinamas „gilumine valstybe” (angl. Deep State); gyvenimo ir mirties valdžia virš „žemesniosios” žmonijos – t. y. visų tų, kurie nepriklauso elitui.

O elitą apibrėžia jų materialinė gerovė. Pažodžiui. Nes per pastaruosius maždaug 100 metų šis nedidelis elitas užsibrėžė savo gyvenimo tikslą – užvaldyti Motiną Žemę su visais jos ištekliais ir gyvomis būtybėmis. Jie – ir jų ateinančios kartos – nori gyventi amžinai su ribotais mūsų planetos ištekliais. Vadinamasis „Antikristas” uzurpuoja Motiną Gamtą – prieš pačias gamtos ištakas.

„Šis materialumo ir galios ištroškęs Antikristas” neturi dvasingumo. Jis egzistuoja kaip grynas analogiškas dvimatis visa griaunantis monstras. Išsisukti nuo jo galime tik dvasiškai vibruodami aukštesniame sąmonės lygmenyje – Penktajame matmenyje.

Depopuliacija

Kad galėtų dominuoti gryna jėga, „jie” turi išnaikinti, kaip jie daro išvadą, apie 90 % dabartinių gyventojų. Šiuo metu Motinoje Žemėje gyvena apie aštuonis milijardus žmonių. Taigi liktų apie 800 milijonų. Pasak Deniso Meadowso (Dennis Meadows), vieno pagrindinių Romos klubo knygos „Augimo ribos” autorių:

„Tačiau mes norime turėti laisvę ir aukštą pragyvenimo lygį, todėl ketiname turėti milijardą žmonių. O dabar turime septynis, todėl turime grįžti žemyn. Tikiuosi, kad tai gali vykti lėtai, palyginti lėtai, ir kad tai gali vykti santykinai vienodai, žinote, kad žmonės dalytųsi patirtimi.”

Didysis melas

Jie taip pat turi meluoti – užtvindyti ir užvaldyti pasaulį melu. Argi ne tai vyksta šiandien ir vyko didžiąją dalį, jei ne visą praėjusį šimtmetį?

Antikristas peržengė visas proto ribas, peržengė Džordžo Orvelo (George Orwell) „1984-uosius” – iki beribių ekscesų. Štai tada įsijungia fiziologija, mokslas apie gyvenimą. Ant kortos pastatyta pati gyvybė, gyvybė kaip Motinoje Žemėje. Ir būtent tada perteklius sumenkina mūsų visuomenės patologiją.

Badas

JT Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) duomenimis, pasaulis gali išmaitinti apie 10-12 mlrd. žmonių. Tai yra net 50 proc. daugiau žmonių, nei gyvens Motinoje Žemėje 2023 m. Žr.

Šios prognozės buvo pateiktos 2018 m. Sparčiai tobulėjant mokslo žinioms, taip pat ir žemės ūkio gamybos srityje, galima nesunkiai daryti prielaidą, kad 2023 m. technologijomis pasaulis galėtų išmaitinti iki 14 mlrd. žmonių.

Tačiau elitas kalba apie gyventojų perteklių ir būtinybę drastiškai sumažinti planetos gyventojų skaičių. Kodėl? Todėl, kad šiuo metu beveik milijardas žmonių kenčia nuo prastos mitybos ir yra ties bado riba. Tačiau jiems nereikia badauti. Juos verčia badauti begalinis turtuolių godumas.

Kiekvieną dieną nuo bado ir su juo susijusių priežasčių miršta 25 000 žmonių, įskaitant daugiau kaip 10 000 vaikų. Kas tris sekundes pasaulyje kas nors miršta nuo bado.

Dėl didelių maisto kainų per metus dar 100 milijonų žmonių gali atsidurti skurde ir badauti. Tai reiškia, kad vienas iš aštuonių pasaulio gyventojų kenčia nuo didelio bado ir nepakankamo maitinimosi, todėl gali mirti. Žiūrėkite tai.

Taisyklėmis pagrįsta vieno pasaulio tvarka (VPT)

Visa tai nesusiję su gyventojų pertekliumi, bet susiję su beatodairiškomis spekuliacijomis siekiant pelno ir neteisingu paskirstymu; tai labai panašu į gamtos išteklių naudojimą – 20 % pasaulio gyventojų sunaudoja 80 % visų pasaulio išteklių. Žr.

Planas: PSO dešimt infekcinių ligų metų (2020-2030 m.), vedančių į pasaulinę tironiją

Didžioji dalis vadinamojo maisto ir išteklių trūkumo yra susijusi su masinėmis spekuliacijomis kainomis ir korporacijų kaupimu, kad mityba ir kiti gyvybiškai svarbūs ištekliai taptų neįperkami vis didesniam skaičiui žmonių.

Dabar, „Antikristo” viešpatavimo aukštumose – jų pačių įvardytame 2020-2030 m. dešimtmetyje, visko trūkumas, natūralaus maisto, žemdirbystės ir kitų maisto gamybos priemonių panaikinimas tapo „taisyklėmis pagrįsta tvarka”.

Nyderlanduose iki 2030 m. turi išnykti apie 3 000 ūkių, o tai sudaro maždaug trečdalį visos žemės ūkio paskirties žemės. Žr. šią ir šią informaciją. Visa tai dėl netikros klimato kaitos darbotvarkės, žr. toliau. Olandija yra antra pagal dydį žemės ūkio produktų eksportuotoja pasaulyje po Jungtinių Valstijų.

Antikristas yra visur ir yra galingas, nes mes leidome jam būti galingam.

Elito kultas nenori, kad tai pasikeistų; jie nenori geresnės pusiausvyros pasaulyje. Priešingai, jie nori Vienos pasaulinės tvarkos, kad galėtų mus visus kontroliuoti.

Šis Elito kultas yra šiandienos Antikristas, kuris vibruoja žemu dažniu ir žiniasklaidos primesta baime ir pykčiu bando priversti engiamuosius vibruoti tokiu pat žemu dažniu, kad žmonės, masės, neišeitų iš tamsos į nušvitimą. Būtent tai be skrupulų vyksta šiandien, nuo 2020 m. prasidėjus Didžiajam perkrovimui ir Darbotvarkei 2030.

2016 m. birželio pradžioje Šveicarijoje buvo iškilmingai atidarytas tuo metu ilgiausias pasaulyje geležinkelio tunelis – Gotardo kalno bazinis tunelis. Šventė buvo keista Liuciferio ceremonija, į kurią buvo pakviesti visų pirma Europos ir kai kurie „pasaulio lyderiai”. Dauguma Šveicarijos piliečių nesuprato, kas vyksta. Šventė buvo filmuojama, transliuojama per televiziją, tačiau vargu ar sulaukė didesnio dėmesio.

RT žurnalistas turėjo aiškią galimybę pranešti, kad jei „jie” su savo kulto simbolika išeina į viešumą, kaip parodė velniška ceremonija, tikrasis valdžios perėmimas negali būti toli. Iš tiesų jis buvo teisus.

Viskas prasidėjo nuo netikros plandemijos 2020 m., „lokdauno” ir „Lockstep” scenarijaus, kaip jau buvo numatyta 2010 m. Rokfelerio ataskaitoje.

Ceremonijoje atvirai atskleidžiamos blogio sąsajos su šiuo metu vykstančiu Didžiuoju persitvarkymu ir Darbotvarke 2030 – žiūrėkite 6 min. vaizdo įrašą toliau arba spauskite čia.

Šis visa apimantis „Antikristo judėjimas” buvo ilgai ruošiamas – mažiausiai 100 metų. Pasirengimas buvo labai rafinuotas, kad būtų kuo mažiau galimybių išvengti nesėkmės. Pavyzdžiui, jei nepavyktų vienas metodas, numatyti keli kiti, kad bet kokiomis priemonėmis būtų užtikrintas valdžios perėmimas.

Melas, apgaulė ir visko skaitmeninimas

Kadangi nėra jokios fizinės priežasties maisto trūkumui, jis turi būti sukurtas melu ir apgaule; kadangi nėra jokios fizinės priežasties energijos trūkumui, jis turi būti sukurtas melagingais pretekstais; kadangi nėra jokios priežasties masinei mirčiai, ji turi būti sukurta; kadangi nėra jokios fizinės priežasties kontroliuoti gyventojų skaičių prieš ir po masinės mirties, ji turi būti sukurta.

Priemonė tam yra, visiškas ir pilnas visų ir visko suskaitmeninimas. Skaitmeninimas yra linijinis gyvenimo projektavimo procesas. Tačiau gyvenimas yra dinamiškas, niekada nebūna linijinis. Tai, kas mums primetama, yra neįmanomos gyvenimo – bet kokio gyvenimo – projekcijos nukrypimas. Tai neveiks.

Štai kodėl Antikristas turi sunaikinti gamtos duotą gyvybę ir pakeisti ją elektroninėmis priemonėmis – „čipuoti gyvybę” – kad šis mažas, nečipuotas, nelinijinis elitas galėtų stebėti ir manipuliuoti žmonių smegenimis ir elgesiu.

Jiems nepavyks, nes dinamika pergyvena žmogaus primestą linijiškumą.

Milžiniškos finansinės korporacijos ir daugiamilijardiniai milijardieriai

OXFAM duomenimis (2023 m. sausio mėn.), 1 % pasaulio gyventojų, finansinės korporacijos ir multimilijardieriai, valdo daugiau nei du trečdalius viso pasaulio piniginio turto. Ir jokio dvasinio turto.

Pavyzdžiui, vien „BlackRock”, „Vanguard” ir „StateStreet”, jau nekalbant apie kitus bankų gigantus, kontroliuoja visus svarbiausius maisto produktų, gamybos, kariuomenės ir paslaugų sektorius, turėdami stambių akcijų paketus. Žr. tai.

Jie valdo pagrindinę žiniasklaidą ir diktuoja jai, kaip apgauti žmones, kad šie patikėtų jų melu. Tavistoko institutas Jungtinėje Karalystėje ir DARPA (Pažangių gynybos tyrimų projektų agentūra) per pastaruosius kelis dešimtmečius sukūrė itin sudėtingas technologijas ir metodus, kaip manipuliuoti protu.

Jos sklandžiai bendradarbiauja. Didžioji dalis gyventojų apie tai neturi nė menkiausio supratimo. Žr. šį Daniel Estulin (Daniel Estulin), Tavistock Institute „Social Engineering the Masses” (Tavistoko institutas, „Socialinė inžinerija masėms”).

Štai kaip atsirado kova, kuri nuo vienos dienos iki kitos visą pasaulį laikė užburtą, namuose, iki kaulų smegenų įbaugintą dehumanizuojančiomis kaukėmis ir socialiniu atsiribojimu, neleisdama vaikams artintis prie sergančių ar mirštančių tėvų ar senelių.

Šiandienos Antikristas, turintis mažai arba nieko bendra su religija – bet su kontrole, diktatu ir tironija, nukreipta prieš bet kokią etiką ir nušvitimą, – yra naujasis „wannabe” imperatorius. Jo tikslas per tamsą. – pasiekti ir išlaikyti visišką kontrolę.

Mes, žmonės, turime evoliucionuoti į kitą sąmonės lygmenį, iš kurio galėtume ištrūkti ir žengti į šviesą. Ir mes tai padarysime. Tai tik laiko ir žmonijos pabudimo klausimas.

Vienas, kol kas visiškai veiksmingas kontrolės mechanizmas, prasidėjęs nuo Romos klubo ir jo liūdnai pagarsėjusios darvinistinės teorijos „Augimo ribos” – „Antikristo plano”, kaip šiandien, – yra dviejų pagrindinių absoliučios kontrolės priemonių – masinio gyventojų skaičiaus mažinimo ir netikros klimato kaitos – ištakos.

RNR „vakcina”

Nepaisant to, kad pamažu aiškėja visi moksliniai įrodymai, paaiškinantys masinį genocidą, kurį sukelia RNR „skiepai”, buldozeriu toliau visame pasaulyje žmonės skiepijami RNR tipo injekcijomis ne tik nuo kovido, bet ir nuo VISKO.

Kai manote, kad gaunate tradicinį skiepą nuo gripo, raudonukės, poliomielito, stabligės, kokliušo ar dar ko nors, jums bus suleista RNR injekcija – negrįžtamai genus keičianti injekcija, kurios poveikis bus perduotas ateities kartoms. – Dar blogiau tai, kad apie šį vakcinacijos metodo pakeitimą jums nepranešama. Jus laikomi visiškoje tamsoje.

Deja, dauguma gyventojų apie tai neturi nė menkiausio supratimo. Jie negali duoti informuoto sutikimo, nes nežino, kas yra švirkščiama į jų organizmą. Žr. šį puikų daktaro Sucharito Bhakti paaiškinimą.

Jau dabar, o ateityje – dar daugiau, yra daugybė mirčių ir sužalojimų priežasčių, kurias sunku susieti su covid vakcina – taip pat žr. Michael Yeadon vaizdo įrašą, kuriame jis aiškina apie ilgalaikį poveikį, daugybę ligų – nuo vėžio iki miokardito, staigios mirties, smegenų pažeidimų ir insulto, nevaisingumo – ir dar daugiau. Po penkerių ar dešimties metų bus beveik neįmanoma susieti šių traumų ir mirčių su skiepais. Žiūrėkite tai.

Dar blogiau tai, kad žmonės, kai jiems pasakoma, jog jų artimieji mirė arba gali mirti nuo nusikalstamų kovidinių vakcinų, jumis netiki. Jie tai neigs. Jie mieliau nori nematyti tiesos. Tokia yra gerai suplanuota tikrovė. Tame Antikristas yra Geriausias

Tai masinės žudynės be bausmės.

Dėl būsimų kartų mes turime siekti teisingumo.

Klimato kaitos netikrumas

Klimato kaita – kaip tik tuo metu, kai žmonės pamažu prabyla apie klimato kaitos netikrumą, Antikristas turi itin sudėtingą manipuliavimo klimatu įrankį – aplinkos modifikavimą (ENMOD). Šią technologiją, plėtojamą nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio, išplėtojo ir ištobulino Pentagono analitinis centras DARPA, o vėliau – JAV karinių oro pajėgų vykdoma klimato ir orų keitimo programa HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program), veikianti jonizuotoje Žemės atmosferos dalyje.

ENMOD technologijos gali sukelti sausras, potvynius, ekstremalias šalčio ir karščio bangas. HAARP mokslas yra toks pažangus, kad gali sukelti žemės drebėjimus.

Įtariama, nors įrodymų dar nėra, kad 2023 m. vasario 6 d. Turkijoje ir Sirijoje įvykęs žemės drebėjimas buvo ENMOD sukelta nelaimė. Panašūs įtarimai kyla ir dėl 2010 m. sausio 12 d. siaubingai pražūtingo 7,0 balo (pagal Richterio skalę) žemės drebėjimo Haityje. Žr.

Antikristas yra tarp mūsų. Visai netoliese. Visada buvo, kai mažiausiai to tikėjomės ir kai nenorėjome jo matyti.

Kol neigsime jo egzistavimą, nors jis ir matomas, – tol „Jis” viešpataus ir mes šviesos nematysime. Ištrūkti iš Jo gniaužtų ir evoliucionuoti į aukštesnę sąmonės sferą gali būti didžiausias mūsų gyvenimo iššūkis, bet kartu ir vienintelė galimybė gyventi ŠVIESOS dvasioje.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top