Apie „civilizuotos visuomenės“ tapatybę

2013, 1 gegužės, 16:43 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 1 074 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisPrieš keletą metų tapo žinoma, jog viename iš stambiausių JAV miestų – San Franciske, Kalifornijos valstija, vietiniams gyventojams bus pasiūlyti alternatyvūs tapatybės dokumentai. „Siekiant apsaugoti seksualinių mažumų asmenines teises ir laisves“, o taip pat „žmonių, pakeitusių lytį arba besirengiančių tai padaryti“, JAV piliečiams bus leista dokumentuose nenurodyti savo lyties“. Kaip pastebėjo vienas įžvalgus stebėtojas, „liberalaus idiotizmo apogėjus Vakaruose jau ne už kalnų…“ Individualių ribų trynimas tarp žmonių greitai Vakarų visuomenę pavers į hermafroditų masę. O suįžūlėjęs teisės dėl informacijos neatskleidimo gainiojimasis prives iki to, kad už neįžeidų klausimą „koks tavo vardas?“, žmogų galės įmesti už grotų“. Ir tai ne pokštas.

Anglijoje jau atsirado įstatymas (įtrauktas į baudžiamąjį kodeksą, kaip imigracinių įstatymų papildymas), pagal kurį nesėkmingos replikos homoseksualų atžvilgiu gali pasibaigti daugiamečiu įkalinimu. Pagal formą jis panašus į tuos, kurie baudžia žmones, „parodžiusius agresiją“ dėl religinių arba nacionalinių priežasčių. Nubaudimas už žodžius bus labai griežtas – iki 7 metų laisvės atėmimo bausme, tai yra 2 metais daugiau negu už kaltinimą dėl prievartos! Didžiosios Britanijos Teisingumo ministerijos atstovai mano, kad toks įstatymas valstybei reikalingas. Jei tikėti britų Teisingumo ministerijos sekretoriaus žodžiais, per paskutinius 10 metų „tų, kurie viešai įžeidinėja ir engia gėjus, atsirado per daug“ (tai yra anglai dar nesubrendo iki to, kad gerbtų pederastų teises).

Londonas jau paskelbė, kad palaiko oficialias homoseksualų santuokas. Reikšmingu to ženklu tapo su didele pompa vykusi garsaus pop dainininko Eltono Džono ir jo daugiamečio „draugo“ Davido Fernišo „santuoka“. Santuokos saitų sutvirtinimas vyko miesto Vindzoro rotušėje, kurioje kažkada santuoką sudarė princas Čarlzas ir Kamila Parker Boulz. Į precedento neturintį renginį buvo pakviestos garbingos šou verslo žvaigždės ir kiti VIP asmenys, tame tarpe tuometinis ministras pirmininkas Tonis Bleras, kuris iš visos širdies pasveikino jaunavedžius, pareiškęs: „Aš manau, kad tai šiuolaikinis, progresyvus mūsų šalies žingsnis pirmyn, ir aš didžiuojuosi, kad mes tai padarėme“.

Nuo ūkanotosios Albiono salos neatsilieka žemyninė Europa. 2007 metų pavasarį Amsterdamo „raudonųjų žibintų kvartalą“ papuošė paminklas prostitutėms, sugalvotas, kaip pagarbos ženklas viso pasaulio prostitutėms. Jo sukūrimo iniciatore tapo buvusi Amsterdamo prostitutė Mariska Major, kuri daug anksčiau prieš tai Olandijos sostinėje įkūrė Prostitucijos informacijos centrą ir pareiškė, kad šiuo paminklu nori „išreikšti pagarbą milijonams vyrų ir moterų visame pasaulyje, kurie pragyvenimui užsidirba, praktikuodami seniausią profesiją… Daugelyje valstybių prostitutėms labai sunku, žmonės jų negerbia. Skulptūra visiems šiems vyrams ir moterims turi suteikti jėgų“.

Naujienų agentūros tvirtina, kad paminklas prostitutei Amsterdame – pirmas pasaulyje. Tai ne visai taip. Maždaug prieš metus iki to, Prahoje „buvo pastatyta mergaitės be kelnaičių, esančios suteikimo klientui intymių paslaugų procese, bronzinė skulptūra. Iš pradžių ji turėjo stovėti Dvoržako rajone – savotiškame „raudonųjų žibintų“ kvartalo analoge, kuris žinomas viešųjų namų ir intymių salonų gausa. Tačiau prieš tai griežtai pasisakė aplinkinių gatvių gyventojai, kurie nenorėjo, kad jų apylinkė galutinai būtų pažymėta bronziniu gėdos ženklu. Laukdamas geresnės vietos po saule, „Nuodėmės pardavėjų“ autorius laikinai ją pastatė prie savo dirbtuvės įėjimo, kuri yra miegamajame rajone, Čekijos sostinės pakraštyje. Ji iškart tapo vietos įžymybe. Geru ženklu laikoma – prieiti prie skulptūros ir pirštu patrinti pasilenkusios damos intymią vietą“.

Dar vienas Vakarų liberalaus humanizmo triumfo atvejis ne taip seniai buvo užfiksuotas užjūrio Kalifornijoje. Šios valstijos valdžia pritarė įstatymo projektui SB777, pagal kurį mokyklose nuo šiol uždraustas tokių žodžių, kaip „mama“ ir „tėtis“, „vyras“ ir „žmona“, vartojimas. Vyriškos ir moteriškos lyties mokiniams nuo šiol leidžiama eiti į tuos pačius tualetus, persirengimo kambarius ir t.t.! Be to, numatyta pakeisti knygas ir instrukcijas, santuokas vadinančias vyro ir moters sąjunga, tvirtinančias, kad žmonės gimsta skirtingų lyčių, o taip pat tas, kuriose homoseksualai ir t.t. nėra paminėti „istoriniu rakursu“. Taip, pagal įstatymo projekto autorių sumanymą, Kalifornijos visuomenė turi galutinai išsilaisvinti iš „lytinių prietarų“.

Panašūs teisės „kazusai“ yra pasekmė to, kad JAV seksualinių mažumų atstovai tampa vis įtakingesni (ir agresyvesni!) politiniame gyvenime. Naujienų agentūros ne kartą pažymėjo, kad iškrypėlių (atleiskite: seksualinių mažumų) organizacijos JAV „demonstruoja vis didesnį finansinį mokumą: pavyzdžiui, 2000 metų rinkimų kampanijoje savo kandidatų paramai jie išleido 2.5 mln. USD –  400 tūkst. USD daugiau negu gamtosauginės organizacijos, kurių galią JAV sunku pervertinti. Gėjai ir lesbietės jau turi teisę registruoti tos pačios lyties santuokas: panaši praktika veikia daugelyje didelių miestų (Niujorke, Vašingtone ir Los Andžele) ir 12 iš 50 valstijų. Beveik pusė stambiausių JAV korporacijų vienos lyties partnerį vertina, kaip kompanijos darbuotojo šeimos narį ir taiko jam lengvatas, kurios skirtos įprastoms šeimoms – pavyzdžiui, medicinos draudimą… Ta praktiką pradėjo taikyti kai kurie municipalitetai“.

Be to, „bendras JAV nusistatymas netradicinės seksualinės orientacijos žmonių atžvilgiu, iš esmės, teigiamas: 85% apklausti „Gallup“ tarnybos įsitikinę, kad seksualinės mažumos turi naudotis absoliučiai tomis pačiomis teisėmis, kaip ir įprasti žmonės. Kaip taisyklė, gėjai ir lesbietės JAV turi daug aukštesnio lygio išsilavinimą ir pajamas… Visuomenės nuomonės apklausos liudija, kad jaunoji Amerikos karta daug teigiamiau žiūri į seksualinių mažumų atstovus negu pagyvenę žmonės. Be to, visuomenės nuomonės pasidalijimas skiria tėvus ir vaikus. Pats žinomiausias pavyzdys – JAV viceprezidentas R.Čeinis ir jo duktė. Čeinis laikosi konservatyvių pažiūrų ir neigiamai žiūri į seksualines mažumas, tačiau jo duktė – vieša lesbietė – tapo žinoma judėjimo už netradicinės seksualinės orientacijos žmonių teises aktyviste“.

Apskritai, „auksinis milijardas“ sparčiai žygiuoja „progreso“ keliu. JAV vyksta masinės manifestacijos, palaikančios santuokų su naminiais gyvūnais legalizavimą. Teksaso valstijoje oficialiai leista registruoti santuokinius ryšius su faunos atstovais. Rimtai svarstoma teisė dėl santykių su namų apyvokos daiktais įteisinimo – kitaip tariant, civilizuotos Vakarų bendruomenės atstovas turi teisę į garantijas turto dalybų atveju po išsiskyrimo su skalbimo mašina arba lygintuvu. Aprašytas atvejis, kai Vokietijoje jaunoji, apsirengusi prabangia vestuvine suknele, registravo santuoką su šalia karste gulinčiu, kaip marmuras išbalusiu, lavonu.

Pasak ekspertų ir komentatorių, Vakarų liberali sistema jau praktiškai sau pasigamino spąstus, ir Vakarai pamažu virsta į įstatymų, užkertančių kelią „prietarams”, gaminimo fabriką, ir kvailų teismo ieškinių, atsirandančių ten, kur joks iškrypimas, joks idiotizmas, jokia patologija negali būti riba „teisėms ir laisvėms“. Taip vienas iš kvailiausių ieškinių buvo paduotas kanadiečio vyro, kuris buvo pasipiktinęs tuo, kad jo neįleido į fitneso klubą, skirtą tik moterims. Kanadietis pareiškė, kad tai yra „lyčių diskriminacija“, kadangi vyrų sporto klubas yra per toli nuo jo namų, ir jis turi teisę nešvaistyti savo brangaus laiko. Ieškinys buvo atmestas tik dėl to, kad pavyko išsiaiškinti, jog vyrų fitneso klubas nuo ieškovo gyvenamojo būsto yra daug arčiau negu moterų.

šaltinis: koment.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

 1. Dėl visa ko says:

  Naudinga info besiruošiantiems emigruoti:

  http://violenceagainstwhites.wordpress.com

 2. Svarbi naujiena! says:

  Visiems dėmesio-naujas lietuviškas puslapis apie juvenalinius banditus ir jų tikslus:

  http://juvenalinejusticija.lt

  Platinkite tai,kur tik įmanoma!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top