Artūras Račas. Gitanas Nausėda sako, kad „bus kitaip“. Ir šiandien aš juo tikiu

2019, 28 gegužės, 9:53 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 1 635 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Artūras Račas

Facebook nuotr.

Pastaruoju metu skaitinėju A.Jokubaičio „Politinį idiotą“. Esu netikintis, todėl dauguma mano buvusio kolegos LRT Taryboje (kur jam aiškiai buvo ne vieta) minčių man nėra priimtinos,

O bet tačiau man labai patiko delfių politologo M.Jastramskio, kuris tikriausiai eina išpažinties kas mėnesį, (nes yra tradicinis lietuvis patriotas) įžvalgos Daukanto aikštėje apie tai, kaip ateis Vilniaus ir Kauno rinkėjai ir nubalsuos už I.Šimonytę ir ji laimės rinkimus.

Šia prasme A.Jokubaičio knygoje naudojamas medicininis terminas „idiotas“ (nepritariu tokių terminų naudojimui netgi perkeltine prasme ir apgailestauju, kad garbus filosofas nusileido iki delfių lygio) labai tinka apibūdinti M.Jamstramskio ir į jį panašių (kojalų, laurinavičių, a.a. černiauskių, vis dar gyvų pancerovų) mąstymo ypatumus ir jų sugebėjimą neigti realybę, kuri neatitinka jų lūkesčių.

Neabejoju, kad jau šią savaitę delfiuose M.Jastarmskis paskelbs tekstą, kuriame paaiškins, kodėl realybė yra blogesnė nei jo lūkesčiai ir kodėl ji yra neteisinga, nes tokia šiandien yra Lietuvos žiniasklaidos ir politologijos tradicija.

Geriausia tos tradicijos iliustracija buvo rinkimų dieną dviejuose skaitomiausiuose šalies portaluose netyčia paskelbti išsamūs interviu su vienu iš dviejų kandidatų į prezidentus.Iš pradžių pagalvojau, kad tai tik man vienam pasirodė, kad čia kažkas ne taip, tačiau vėliau supratau, kad nesu visai idiotas.

Nes vienas artimas žmogus, kasdieniame gyvenime daug mažiau besidomintis politika ne aš, paklausė, ar tai normalu. Ir tai buvo geriausias įrodymas, kad tai nėra normalu. Nors „Baltosios pirštinės“ dejuoja apie agitacijos nepaisymą socialiniuose tinkluose.

I.Šimonytė, beje, čia niekuo dėta. Atsakomybė tenka redaktoriams – Rasai Lukaitytei Vnarauskienei, kurią išugdė M.Garbačiauskaitė ir R.Celencevičiui, kuris karjerą padarė pas V.Tomkų „Vakaro žiniose“.

Leisiu sau pastebėti, kad M.Garbačiauskaitė ir .Raimundas Celencevičius yra labai prisidėję prie a.a. Š. Černiausko iškilimo į Lietuvos žiniasklaidos elitą.

Jis ir šiandien tikriausiai būtų elite ir su ordinu, jei šeimos biudžete nebūtų pritrūkę babkių. O kai trūksta babkių, tai juk žinote,,, Net D.Radzevičius užjaučia ir sako, kad nereikia linčiuoti.

Bet grįžtant prie rinkimų ir politologų jastramskių.Man asmeniškai smagu, kad jų pastangos duoda vis mažiau vaisių.

Kita vertus, liūdna, kad jastramskiai vis dar užpildo viešąją erdvę, nepalikdami vietos racionalioms įžvalgoms.

Nesu G,Nausėdos fanas, Jis man šiandien panašus į V.Zeleneskį,

Bet visada buvau optimistas ir visada tikiu žmonėmis iki pirmo karto (net partškolos lektore buvau patikėjęs, kai pasiūlė būti LRT Tarybos nariu ir pažiūrėti kaip ten su siaurais finansais).

G.Nausėda sako, kad „bus kitaip“. Ir šiandien aš juo tikiu, Nes, nors ir nesu jo fanas, kol kas neturiu pagrindo juo abejoti.

Tikiuosi, kad bus kitaip ir, kad G,Nausėda nedalins ordinų ir pinigų tiems, kurių užduotis yra blokuoti kitokias nei voveraičių nuomones socialiniuose tinkluose. Linkėjimai Ričardui Savukynui – tikiuosi, kad tamstai ateityje teks gyventi tik iš Marijos mokamų honorarų.

O kalbant apie Ingridą Šimonytę, kuri kaip politikė man patinka, nes nedaug Lietuvoje šiandien yra intelektualių politikų, vėl gi pasiremsiu vieno man artimo žmogaus pastebėjimu. Tas žmogus sakė – kai pamačiau šalia I.Šimonytės A.Ramanauską, pasidarė šlykštu. Ir nelabai čia ką pridursi…

Nebent tai, kad „pagrindinis Lietuvos naujienų portalas“ rinkimų naktį siūlo savo skaitytojams sužinoti, ką apie rinkimų rezultatus mano iškiliausi Lietuvos politologai G.Jaunius, S.Vaitulionis, A.Užkalnis ir „žinoma moteris“ M.Leščiauskaitė (Užkalnienė).

Keista, kad nepakalbino M.Jastramskio… Nes juk irgi politologas.

P.S. Gali būti, kad ordino kavalierius Ričardas finansavimą gavo iki metų pabaigos ir per artimiausias porą dienų mano paskyra vėl bus blokuota. Ypač turint galvoje, kad VSD biudžetas buvo padidintas ir, kad mano geriausias draugas, kažkada vadinęs save žurnalistu, Audrius Matonis, šiandien darbuojasi Tėvynės ir valstybės pensijos labui. Labai už jį džiaugiuosi.

Tai jei ką, rašysiu kitoje paskyroje, kuri vadinasi „Artūro Račo puslapis“ https://www.facebook.com/Artūro-Račo-puslapis

P.P.S Tikiuosi, rasiu laiko parašyti ir apie rinkimų rezultatus. Ne kaip jastramskis, o kaip iš tiesų buvo.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. oho says:

    Koks jis šiandien susilaikęs ir išlaikytas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top