Arvydas Daunys. Sąmokslo teorija apie COVID-19 karantino tęsinio priežastis

2020, 5 gegužės, 15:38 | kategorija LPT | 13 komentarų | peržiūrų 992 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Arvydas Daunys

Kaip žinia, karantinas Europoje įvestas jau nuo kovo pradžios. Šiuo metu jau gegužė, o žiniasklaida praneša (LRT), jog gydytojai kalba, kad net panaikinus karantiną kaukes vis tiek reikėtų dėvėti, kaip ir dezinfekuotis rankas. Esą laukiama (kas laukia?) antros infekcijos bangos, todėl reikia elgtis atsargiai.

Priminsiu, kad prieš porą Lietuvoje buvo užfiksuoti 4 nauji Covid-19 užkrato atvejai. Pasaulyje rašoma, jog paties viruso poveikis švelnėja – jis tampa mažiau mirštamas, atsiranda daugybė naujų mutacijų. Kitaip tariant, virusas prisitaiko prie organizmo, o organizmas vis sėkmingiau su juo kovoja. (jei kovoja apskritai).

Nežiūrint į tai, pasaulyje žiniasklaida nuolat palaiko baimės įtampą – kiekvieną naują mirusįjį vadindama „naujo protrūkio“ auka, o kiekvieną nustatytą paros užsikrėtimų skaičiaus padidėjimą – naujų paūmėjimu.

Manau, kad visi tie paūmėjimai yra ne kas kita, kaip testų skaičiaus kitimų per parą rezultatas. Kuo daugiau bus daroma testų, tuo daugiau atrandama užsikrėtusiųjų. Žmonės nekreipia dėmesio į testų skaičius – jie kreipia dėmesį į nustatytus užsikrėtusiųjų žmonių skaičius. Todėl manipuliuoti tais skaičiais labai lengva.

Pavyzdžiui, Lietuvoje gegužės 2 buvo nustatyti 7 užsikrėtusieji, o po dienos jau tik 4. Galima būtų teigti, jog infekcija slopsta. Tačiau, gegužės 2 buvo pratestuota 5 502 ėminių, o gegužės 3 jau – 3408 – daugiau kaip 2 tūkstančiais mažiau. Šiandien pratestuos 7 000 ir staiga atsiras, pavyzdžiui, kokie 9 – galima bus sakyti, kad užsikrėtimų skaičius šoktelėjo, nors iš tiesų šoktels tik testuojamų ėminių skaičius.

Kam didinama ta įtampa, kodėl švelninant karantino sąlygas paliekamas reikalavimas dėvėti kaukes, kai dėl jų naudos kyla daugiausia ginčų, kurių diskusijomis pavadinti negalima vien dėl to, kad niekas su niekuo nediskutuoja – yra tik dabartinė PSO nuomonė, spjaunant į ankstesnę (tokią pačią autoritetingą, tik visiškai priešingą), kurios, beje, aktyviai prisilaikė ir mūsų sveikatos ministras A. Veryga, šiandien kardinaliai pakeitęs savo poziciją šiuo klausimu.

Įrašo trukmė apie 1 min:

Kas iš tiesų vyksta?

Kažkas gali tai pavadinti eiline sąmokslo teorija, bet aš, kaip kasdien perverčiantis krūvas informacijos, pastebiu, kad taip vadinama pasaulinė kova su COVID-19, nėra kova su infekcija (mano nuomone).

Manau, kad tai kova už valstybių resursų perėmima. Dykai. Kova su valstybėmis.

Vienu metu vyksta du dalykai – išsivysčiusių šalių ekonomikų žlugdymas ir tuo pačiu jų praskolinimas. Iš vienos pusės Kinija su savo medicininėmis nieko nevertomis prekėmis, už kurias sumokami šimtai milijonų – iš kitos Pasaulio bankai su neribotais kreditais, skirtais švelninti koronos pasekmėms, ko pasekoje auga valstybių skola ir mažėja galimybės tas skolas atiduoti. Ypač, jei ši muzika užsitęs.

Manote valstybių valdžios nemato ir nesupranta, kas vyksta?

Manau, kad mato ir supranta, tik nieko negali padaryt ir negali garsiai apie tai pasakyti. Nes statymai milžiniški, todėl atskirų valstybių vadovai šiandien rizikuoja ne tik savo postais, bet ir, galimai, savo gyvybėmis, jei užsimanytų prabilti garsiai apie tai, ką žino.

Kodėl manau, kad žino, bet negali?

Prisiminkime A. Verygos pirmą kategorišką pasisakymą apie tai, kad kaukės visiškai neveiksmingos ir nereikalingos kaip ir tie dezinfekavimo skysčiai. Jis žinojo ką sako. Ir, manau, nemelavo. Bet šiandien už tokį tvirtinimą būtų suvalgytas gyvas – delfi ir 15min cenzorių, kurie pasitelkę PSO vadovo Tedroso Adhanomo Ghebreyesuso pasisakymą, kaip nepaneigiamą argumentą, kaip nenuneigiamą faktą, tiesiog jį išcenzūruotų, kaip jau padarė su keletu tą teigusių kitų žmonių.

Kodėl dabar A. Veryga kalba absoliučiai priešingai? Todėl, kad, greičiausiai, kitaip negali. Manau, jog ne jis ten vadas. Jis tik pastatyta figūra ant šachmatų lentos, kurią stumdo svetima ranka.

Tam tikroms jėgoms (matau tik jų veiklos rezultatus, todėl negaliu įvardinti) yra būtina išlaikyti įtampą iki tam tikro, konkretaus laiko. Ir jie tą išlaikys (mano nuomone), net kai pas mus neliks nė vieno užkrėsto koronovirusu žmogaus.

Tiesiog, manau, bus pritempinėjami duomenys (kai kurie kalba, jog tai jau vyksta). O žiniasklaida, kuri šiandien apmokama dalinai iš užsienio, darys viską, kad tą įtampą palaikytų. Ten dirbs jau ne žurnalistai, o svetimų direktyvų ir nurodymų retransliuotojai ir vietinių cenzoriai. Mano nuomone, tai iš dalies jau vyksta dabar.

Yra pas mus toks profesorius Vytautas Usonis (nuorodoje Nr 1, žemiau), kuris duotame straipsnyje aiškina apie vakcinos nuo koronaviruso sukūrimą, apie tai, kiek yra vakcinų kandidačių, apie datas, apie būtinybę ir pan. – tam, kad viską suprastumėt, reikėtų perskaityti visą straipsnį, net jei neįdomu.

O pasauliniu lygiu yra kitas, aukštesnis laipsniu „usonis“ – milijardierius filantropas Bilas Geitsas, prieš porą dienų asmeniškai parašęs straipsnį, kurio postulatus žodis žodin atkartojo lietuviškasis Vytautas Usonis. (Nr2 – Geitso vizija pasauliui)

Manote todėl, kad milijardierius Bilas Geitsas pasakoja gryną tiesą ir todėl yra vos ne Jėzus Kristus žmonijos kovoje su siaubingąja korona? Ir todėl lietuvis V. Usonis seka jo pėdomis pasakodamas mums Geitso planus kaip savo asmeninę nuomonę LRT puslapiuose?

Toli gražu – greičiausiai todėl, kad bendradarbiauja su Bilo Geitso fondu būtent vakcinacijos srityje ir gauna už tai nemažą finansavimą, apie ką galėsite sužinoti iš nuorodų Nr 3 ir Nr 4 patalpintų žemiau.

Tad, pirma, mano manymu, – ta laukiama data yra momentas, kai bus paskelbta, jog rekordiniais greičiais (vietoje 5 metų – 18 mėn) yra pagaminta vakcina nuo COVID-19.

Antra – bus pradėti skiepyt pirmieji žmonės, esą po to tapę saugūs. Pagal Geitso planus 7 mlrd žmonių turėtų būti paskiepyti (nežinia ar bus), kad pasaulyje būtų saugu.

Tai, greičiausiai, bus sutikta su didžiuliu palengvėjimu pasaulyje, tikintis, kad baigsis ta nuolatinė baimė užsikrėsti ir numirti. Visi kurie atsisakys skiepytis bus laikomi marginalais ir net, galimai, žmonijos priešais. Jiems bus reikalaujama priverstinio skiepijimo, kurį pasaulio visuomenės palaikys su džiaugsmu.

Iki to laiko karantinas, galimai, bus griežtinamas ir švelninamas kelis kartus, sekant žiniasklaidos pranešimais apie mirtinus koronaviruso protrūkius pasaulyje (ne pas mus). Siekiant tos įtampos kulminacijos, po kurios ateis „didžiulis palengvėjimas“.

Iki to laiko daugelio valstybių finansai jau seniai dainuos romansus, žmonės bus įsikinkę į pašalpas, praradę verslus ir tikėjimą geresne ateitimi – tai bus baisiausia – tikėjimo praradimas – tai vergo ateitis.

Neseniai teko matyt europarlamentarės Rasos Juknevičienės pasisakymą, kurio metu ji net nieko nežinodama apie būsimą vakciną, anonsu teigia, jog ji bus visiškai saugi. Iš kur ji žino?

Grįžtant prie vakcinos gamybos – ji kainuos milžiniškus pinigus pasaulio valstybėms, dar turint omenyje, kad pats milijardierius Bilas Geitsas atvirai sako, kad daugybė gamyklų vakcinų gamybai ir pačių vakcinų nebus naudojamos dėl nesėkmės jų plėtros proceso metu. Tai, kaip teigia Geitsas, normalu. Šios finansinės aukos vertos to, kad pasaulis ateity jaustųsi saugus. (galite tą pasiskaityti jo straipsnyje ir atsiversti pagal nuorodą originalą anglų kalba)

Tik jis nekalba apie tai, kaip saugiai gali jaustis praradusios savo finansavimo šaltinius ir galimybę grąžinti prisiskolintas milžiniškas skolas valstybės, ir jų žmonės, praradę verslus, santaupas ir tikėjimą geresne ateitimi.

P.S. – tai tik mano nuomonė, susidariusi paskaičius oficialiai skelbiamą informaciją. Jei kažkur pamatėte sutampančius faktus – tai gryniausias netyčinis sutapimas.

Nr.1 Profesorius Vytautas Usonis: kada galėtume turėti COVID-19 vakciną plačiam naudojimui?

Nr2 Bilas Geitsas: Alternatyvos vakcinai nuo COVID-19 – nėra

Nr3 nuoroda ir Nr 4 nuoroda – Gydytojo Usonio sąsajos su pasauline vakcinų farmacija ir Bilo Geitso fondu

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Ačiū, Dauny, says:

  Gera išgirst sveiko proto balsą, tik niekas nenori suprast, kad karalius yra nuogas…

 2. Vytas says:

  Šaunus ir realistįškas straipsnis. Skaitant matosi, kad autorius labai dažnai pabrėžia, kad tai TIK JO NUOMONĖ. Tai kelia įtarimų, kad autorius jau yra susidūręs su Lietuvos spec. tarnybomis (pav., su VAD) ir stengiasi paneigti bet kokią galimybę apkaltinti jį „netiktų naujienų“ platinimu. Įvertinant šiandienę padėtį žiniasklaidoje tai visai logiškas, dargi BŪTINAS veiksmas. Atvirai ir nesidangstant gali kalbėti tik „teisingi “ orakulai ir „žiniuoniai“, kaip R.Juknevičienė, kuri jau dabar žino, kad būsimieji skiepai nuo COVID-19 bus saugūs. Ir nesvarbu, iš kur ji gali žinoti tai, kas dar tik bus. Visiems kitiems galioja griežtas žodžio laisvės „karantinas“. O kalbėtojų už pinigus ir „teisingai“ yra visame pasaulyje (šiuo atveju – V.Usonis) Tai šiuolaikinės vergystės populiari forma. Telieka tik autoriui palinkėti stiprybės ir sėkmės šiame sudėtingame ir nelengvame kelyje.

 3. MikasA says:

  Pritariu kiekvienam Arvydo žodžiui..
  Deja..
  Kad pritarti, juolab žinoti, reikia dirbti, suprask domėtis..
  Yra dalinis sprendimas : naudotis piliečių kurie turi galimybių tyrinėti aplinką, veikla..
  Ačiū ,Arvydai, ..Ką pasakei man ne naujiena, bet džiugu jog mūsų vis daugiau…

 4. NYC duomenys klastojami says:

  apie tai Martin Armstrong bloge.

 5. Gates Foundation yra didziausias PSO donoras po USA ( Trump nutrauke) says:

  Daugiau Dave nei UK, Rusija, Prancuzija…
  Todel PSO rekomendacijos yra niekines, jei he blogiau

 6. Komunistas says:

  Manau, kad tai kova už valstybių resursų perėmima. Dykai. Kova su valstybėmis.

  Tarkim teisinga išvada. Tada kitas klausimas kodėl vyksta kova už resursus? Kas kovoja su valstybėm? (Labai aptakiai Daunys konstatavo, susidaro įspūdis, kad su valstybėmis kovoja ne kitos valstybės, o antgamtinės jėgos. Suprask marsiečiai kovoja su valstybėmis?). Sakysit korporacijos? Gerai, o kokios tautybės tie korporacininkai? Kokios valstybės vadovai jų kišenėje sėdi? Vienok tai yra stipresnių valstybių kova prieš silpnesnes. Atsakymas į tai – kapitalizmas. Tai natūrali kapitalistinių santykiųi raida – stipresnės valstybės visada uždominuos silpnesnes panaudodamos visus įmanomus svertus: politinius, ekonominius, kultūrinius, karinius. Tokius procesus prieš 100 metų aprašė V.I. Leninas knygoje Imperializmas – aukščiausia kapitalizmo stadija. Jūs ir toliau vaikščiosit klystkeliais jei ignoruosite ir neigsit elementarius faktus. Tie mulkiai kurie čia reiškiasi ir bando menkinti mužikiškais vemalais yra kompleksuoti vergai, kuriems žodžiai marksas, komunizmas yra tabu, Lenino darbai – uždrausta literatūra. Su tokiu požiūriu jau 30 metų statot „teisingą“ santvarką ir kas iš to gavosi? Aklavietė. Ir būdami aklavietėje, net asatkymo į savo klausimus nerandate.

 7. saul says:

  Tu mužikų „netrogaj“ Čia pati mylimiausia Lenino klasė,kartu su darbininkų „golodrancais“.Dar ir dabar,po šiai dienai,rusai sako „nū davaj mužyky“ „ja že mūžik“Jie,apie save,nesako „mūščina“,sako ‘Ja mūžik“.Čia….rusijoj „samoe sviatoje“.Turi gerbti savo vadų ir protėvių atminimą ir kultūrinį paveldą.O kodėl tu,komunistėli,mums neleidi klaidžioti klystkeliais? Tu mūsų niekur negainiok ir nevesk.Tu leisk,mums nabagams,paklaidžioti.Nu nenori niekas to komunizmo,nenori.Kaip,taip žmogui nedašyla?

 8. Komunistas says:

  [ši komentaro vieta ištrinta ] Savo įsitikinimus turėti aš turiu teisę, ir argumentuotai ginčytis taip pat, patinka tau tai ar ne, nereik man tavo leidimo. [ši komentaro vieta ištrinta]. Tavo įsitikinimai tai tavo reikalas, bet gerbk save ir išmok argumentuotai oponuoti.

  Primenu pagrindinę komentavimo taisyklę: „komentarai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu“ – asmeniniai įžeidinėjimai nebus toleruojami; įspėjimas
  moderatorius

 9. veidmainyste says:

  Neil Ferguson, kurio rekomendacijomis pagristas visas karantinas, kuris prognozavo 510k mirciu UK, susitikinejo su istekejusia meiluze, nors buvo praeje maziau nei 14 dienu po teigiamo testo. Taigi netiki, ka pats skelbia.Ekonomika suzlugdyta. Neil Ferguson atsistatydino is pareigu.
  KLAUSIMAS VALDZIAI:
  KODEL TESIAMOS PRIEMONES, PAGRISTOS MELU?

 10. Komunistas says:

  Momderatoriau, nusispjaut ant tavo įspėjimų – dvigubų standartų. Visokiems, saul ir pro leidžiama laisvai ir nepagrįstai įžeidinėti kitus, tuo tarpu oponuojančiai nuomonei užčiaupiama burna. Dauny, užblokuok mano IP ir nereikės moralizuoti savo veidmainiškomis taisyklėmis, turėsi tik savo bendraminčių mulkių liaupses ir nebus eteryje nepatogios nuomonės, kuri nuolat susilaukia neišislavinusių trolių atakų.

  Neįkalbinėsiu elgtis civilizuotai, jūs laisvas pasirinkti savo kelią. Iki birželio 7 dienos pagalvokite – ar taip labai jums reikalingas šis portalas, jei jame besilankantys žmonės sužadina jums tiek neigiamų emocijų.
  moderatorius

 11. Katalikas says:

  Kad visas šitas reikalas yra NEŠVARUS, yra akivaizdu. Jei Šv. Mišiose neleidžiama dalyvauti žmonėms – ar buvo tai kada nors nuo Vytauto ir Jogailos laikų? Aišku, kad – NEŠVARU. Lauko kavinės atsidarė. Sėdi be kaukių. Bet šalia gatve eidamas – turi būti su kauke. Ir niekas tų kaukių nenešioja – kai valdžios šalia nėra. Aš turiu omenyje tuos, kurie rimtai dirba. Aš dirbu AB Lietuvos paštas Kauno logistikos centre. Niekas ten naktinėje pamainoje (kai darbas sunkiausias, ir kai valdžia lovytėse miega) tų kaukių nenešioja. Nes su jomis paprasčiausiai NEPADIRBTUM! Pabandyk su šita nesąmone 12 valandų maišus tampyti ar prie konvejerio stovėti. Ypač kai piliečiai – pirkimo aistros vergai – užvertė LP EXPRESS savo šū**** iš internetinių parduotuvių. O su kapitalizmu čia viskas gerai. Nes kapitalizmas yra atkritimo nuo Kristaus mokymo pasekmė. Karlas Marksas ir visa komuniagų kompanija garbino kapitalizmą, nes jis sugriovė daug „tradicinių“ ryšių tarp žmonių. Iš tikrųjų tie ryšiai nebuvo „tradiciniai“, o tiesiog prigimtiniai-žmogiški. Bet komuniagoms kapitalizmo griaunamojo darbo buvo per mažai. Todėl jie panoro dar toliau nueiti šia kryptimi…

 12. konkurencijos nėra says:

  Kapitalizmas turėjo būt sunaikintas proletarų revoliucija, bet pamaišė Stalinas. Šių dienų kapitalizmą baigia nugalėt liberalai. Po 2022m jie bus beveik išimti iš gyvenimo… ir nugalės, gal būt, skaitmena….

 13. Aira says:

  Ačiū Jums, kad taip daugiau būtų žurnalistų, kurie išdrįstų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top