Arvydas Daunys. Šulerių metodika siekiant nemačiomis nusivalyti prilipusį manipuliacijų purvą

2022, 19 gegužės, 12:58 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 210 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dalis "Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2022" organizatorių

Puikiai pavykęs „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022“ tapo skaudama rakštimi liberal-laisviečių koalicijai – jie niekaip negali susitaikyti su tuo, kad jų pačių akcija prie Katedros buvo tiesiog pasigailėtina.

Renginys, kurį palaikė vyriausybė, Vilniaus merija ir Co, kuriam buvo suteiktas pilnas finansavimas (vien scenos įranga kainavo apie 20 tūkst, nekalbant apie atlygį atlikėjams, scenaristams, vedantiesiems ir t.t.) – nesugebėjo patraukti net vilniečių, nežiūrint į garsius kvietimus ir žinomus, pasak organizatorių, atlikėjus.

Ir tam, kad kažkaip nuslopint, kažkaip nukreipti dėmesį nuo to skandalingo visų lygių valdžios fiasko – jie griebėsi nei daug, nei mažai – puolėsi dergti „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2022“, jo organizatorius, „Lietuvos Šeimų Sąjūdį“, jo tarybą ir susirinkusius žmones.

Vilniaus savivaldybės „politikų“ reakcija į gegužės 15-ąją – tiesiog apgailėtina.

Pvz,: valstybės tarnautojas, išlaikomas iš mokesčių mokėtojų pinigų, Vilniaus mero patarėjas Karolis Žukauskas, savo FB paskyroje išsijuosęs menkina privatų renginį, kuris tokiu tapo dėl pačios R.Šimašiaus komandos sprendimo atšaukti jau suderintą akciją, šaiposi iš susirinkusio „nedidelio“ žmonių skaičiaus, aprašo kiekvieno iš LŠS tarybos narių „nuodėmes“, prirašo savo „objektyvių“ vertinimų ir pabaigoje teškia – „marše dalyvavo apie 700 žmonių.

Taip pat pagal savo išvedžiojimus interpretuoja, kokie Lietuvos Šeimų Sąjūdžio politiniai siekiai, kurių LŠS ir šiaip neslepia – ir visa tai tik todėl, kad „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022“ įvyko ir, neabejotinai, pavyko.

Tiesa, įvyko ne ten, kur buvo planuota pradžioje, žmonių sulaukta ne tiek, kiek būtų tikėtasi Vingio parke, bet tai jau buvo privatus renginys, kuris neturėtų rūpėti niekam.

Bet gi ne, labai rūpi, nors atrodytų koks, atsiprašant, Vilniaus savivaldybės tarnautojo reikalas – kiek, kur ir ko dalyvavo kitame Lietuvos rajone privačiame renginyje? Jau nekalbant apie tai, kad tai, ką jis rašo yra įvardinama paprastai – dezinformacija.

O reikalas pasirodo labai didelis ir svarbus – taip nukreipiamas dėmesys nuo savo pačių (Vilniaus savivaldybės leisto, ir, greičiausiai, finansuoto) renginio, kuris patyrė visišką krachą ir tuo pačiu parodė Vilniaus visuomenės nepritarimo lygį tiems Vilniaus savivaldybės pomėgiams, prieš kuriuos pasisako ir Lietuvos Šeimų Sąjūdis.

Vilniečiai tarė savo žodį nedalyvavimu, ir tai, Vilniaus liberalų-laisviečių grupei buvo spjūvis į veidą. Kurį ji bando nusivalyti, kaip kortų šuleris siekdama nukreipti dėmesį nuo savęs, tuo pačiu menkindama LŠS, DŠGM2022 ir prie jo prisidėjusius žmones.

Bet juk mes visi, tie, kurie ten buvome, žinome kas vyko, kaip vyko ir su kokia nuotaika iš ten išvykome. Ar kažkas jautė nusivylimą dėl žmonių skaičiaus, dėl renginio programos, dėl kitų dalykų? – Ne! – Žmonės išeidami dėkojo už renginį, jų veiduose švietė šypsena, o akyse viltis.

Žinome, kad stovime teisingame kelyje, nes, kai tave puola neprovokuojant – reiškia tu keli šiems normalios šeimos sanklodos griovėjams grėsmę savo veikla, savo įdirbiu, savo iškeliamais siekiais ir savo pasiekimais.

O pasiekta tikrai daug – visi bendrai sugebėjome atsilaikyti, nepalūžti pilnos valdžios blokados ir draudimų fone. Atsilaikyti ir veikti savo numatyto tikslo vardan.

Atsilaikėme prieš šmeižto laviną, sugebėjome įtikinti žmones, kad mūsų tikrai yra daug, kad mes stiprūs ir, kad visi kartu mes padarysime viską, ką esame užsibrėžę, apie ką svajoja kiekviena šeima, kiekvienas žmogus valstybėje – tegu ir ne iš karto, žingsnis po žingsnio, bet sukursime valstybę, kurioje iš tikrųjų bus laikomasi įstatymų, Konstitucijos.

Valstybę, kurioje žmonės jausis saugūs ir vertinami pagal savo darbą, o ne taip kaip dabar – pagal žiniasklaidos ir/ar valstybės tarnautojų klijuojamas ir platinamas etiketes, kurios labiausiai tinka jiems patiems. (vagiui kepurė dega)

Mes tą padarysime. Tereikia kiekvienam iš mūsų pasižadėti sau – „eisiu iki galo“, ir tas galas bus – pergalės pojūtis.

Mes jau komanda, neabejotinai komanda – ir ji šimtus kartų didesnė, nei turi visų lygių valdžia.

Tą puikiai įrodo nuotrauka, kurios savo socialinėse paskyrose kažkodėl nedrįsta afišuoti visi tie, kurie bando dergti „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2022“.

Gegužės 15-oji prie Katedros. Pasidalinkime – reikia juk ir Vilniaus valdžią pareklamuoti, galimai ištaškiusią saujelės žmonių renginiui krūvą mokesčių mokėtojų pinigų, kam žmonės tikrai būtų prieštaravę 🙂

Gegužės 15-oji prie Katedros – esą čia visoms šeimoms, tik vaikų kažkodėl nebuvo

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top